Spelprogram - Pojkar Östra Röd Gr 3 (-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Böda/Högby IF Johan Robert Nilsson robert@folkebygg.com 0706921174 Vit/Röd, Svart, Röd
CL98IC 2 (04) Erik Janefrid erik.janefrid@ventim.se 070-6398558 Blå, Blå, Blå
CL98IC 2 (P03) Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn Johan Forneheim johan.forneheim@gmail.com +46705167430 Röd/Röd/Röd
Fliseryds IBK Blå, Svart, Blå
IF Ariel Erik Adolfsson fam.adolfsson@hotmail.com 070 241 25 72 Blå/Svart/Blå
Nybro IBK Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-07 11:30 1 CL98IC 2 (P03) - IF Ariel 14 - 3 Kalmar Sporthall A-hall
2017-10-07 13:00 1 Nybro IBK - Fliseryds IBK 7 - 2 OG-Hallen 50
2017-10-08 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn - CL98IC 2 (04) 6 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall 56
Omgång 2
2017-10-14 10:30 2 CL98IC 2 (P03) - Böda/Högby IF 33 - 1 Falkenbergshallen
2017-10-14 11:00 2 Fliseryds IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 - 7 Fliseryds Sporthall 40
2017-10-15 14:00 2 IF Ariel - CL98IC 2 (04) 7 - 9 Kristdala Sporthall 52
Omgång 3
2017-10-21 11:00 3 Nybro IBK - CL98IC 2 (P03) 3 - 9 OG-Hallen 50
2017-10-21 11:30 3 CL98IC 2 (04) - Fliseryds IBK 8 - 1 Kalmar Sporthall A-hall 50
2017-10-22 11:00 3 Böda/Högby IF - IF Ariel 3 - 15 Åkerbohallen
Omgång 4
2017-10-28 14:00 4 IF Ariel - Fliseryds IBK 10 - 5 Kristdala Sporthall 30
2017-10-28 15:30 4 CL98IC 2 (P03) - Craftstadens IBK Oskarshamn 5 - 3 Falkenbergshallen
2017-10-29 11:00 4 Böda/Högby IF - Nybro IBK 0 - 5 Åkerbohallen
Omgång 5
2017-10-14 17:00 5 Nybro IBK - IF Ariel 3 - 5 Kristdala Sporthall 50
2017-11-05 14:00 5 Craftstadens IBK Oskarshamn - Böda/Högby IF 13 - 0 Oskarshamns Sporthall B-hall 56
2017-11-05 17:00 5 CL98IC 2 (04) - CL98IC 2 (P03) 3 - 4 Kalmar Sporthall A-hall 234
Omgång 6
2017-11-11 14:30 6 CL98IC 2 (P03) - Fliseryds IBK 9 - 0 Falkenbergshallen
2017-11-11 15:00 6 Nybro IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 - 12 OG-Hallen 30
2017-11-12 12:30 6 Böda/Högby IF - CL98IC 2 (04) 2 - 17 Åkerbohallen
Omgång 7
2017-11-18 11:00 7 Fliseryds IBK - Böda/Högby IF 13 - 1 Fliseryds Sporthall 50
2017-11-19 11:30 7 CL98IC 2 (04) - Nybro IBK 7 - 3 Falkenbergshallen 75
2017-11-19 14:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn - IF Ariel 12 - 2 Oskarshamns Sporthall B-hall 78
Omgång 8
2017-11-25 11:00 8 Fliseryds IBK - Nybro IBK 9 - 2 Fliseryds Sporthall 30
2017-11-25 11:30 8 CL98IC 2 (04) - Craftstadens IBK Oskarshamn 3 - 8 Falkenbergshallen 75
2017-11-26 14:00 8 IF Ariel - CL98IC 2 (P03) 5 - 18 Kristdala Sporthall 45
Omgång 9
2017-12-02 11:00 9 Böda/Högby IF - CL98IC 2 (P03) 0 - 18 Åkerbohallen
2017-12-02 11:30 9 CL98IC 2 (04) - IF Ariel 6 - 4 Falkenbergshallen
2017-12-02 15:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn - Fliseryds IBK 9 - 3 Stefan Lundqvist Oskarshamns Sporthall B-hall 47
Omgång 10
2017-12-09 10:30 10 CL98IC 2 (P03) - Nybro IBK 5 - 1 Falkenbergshallen
2017-12-09 11:00 10 Fliseryds IBK - CL98IC 2 (04) 1 - 5 Fliseryds Sporthall 55
2017-12-10 14:00 10 IF Ariel - Böda/Högby IF 32 - 4 Kristdala Sporthall 30
Omgång 11
2017-12-16 11:00 11 Fliseryds IBK - IF Ariel 7 - 10 Fliseryds Sporthall 30
2017-12-16 13:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn - CL98IC 2 (P03) 3 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall 66
2017-12-16 13:00 11 Nybro IBK - Böda/Högby IF 9 - 0 OG-Hallen 40
Omgång 12
2018-01-12 20:30 12 CL98IC 2 (P03) - CL98IC 2 (04) 6 - 2 Falkenbergshallen
2018-02-25 14:30 12 IF Ariel - Nybro IBK 10 - 3 Kristdala Sporthall
2018-03-04 12:00 12 Böda/Högby IF - Craftstadens IBK Oskarshamn 0 - 12 Åkerbohallen
Omgång 13
2018-01-14 12:30 13 CL98IC 2 (04) - Böda/Högby IF 16 - 1 Falkenbergshallen 35
2018-01-14 14:00 13 Fliseryds IBK - CL98IC 2 (P03) 3 - 5 Fliseryds Sporthall 40
2018-01-14 14:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn - Nybro IBK 3 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall 66
Omgång 14
2018-01-20 11:00 14 Böda/Högby IF - Fliseryds IBK 1 - 8 Åkerbohallen
2018-01-20 14:00 14 IF Ariel - Craftstadens IBK Oskarshamn 1 - 8 Kristdala Sporthall 55
2018-01-21 12:30 14 Nybro IBK - CL98IC 2 (04) 8 - 6 OG-Hallen 60
Omgång 15
2018-01-27 11:00 15 Fliseryds IBK - Nybro IBK 2 - 5 Fliseryds Sporthall 50
2018-01-27 12:30 15 CL98IC 2 (P03) - IF Ariel 9 - 4 Falkenbergshallen
2018-01-28 14:00 15 Craftstadens IBK Oskarshamn - CL98IC 2 (04) 7 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall 75
Omgång 16
2018-02-03 11:00 16 Fliseryds IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 2 - 11 Fliseryds Sporthall 50
2018-02-03 14:00 16 IF Ariel - CL98IC 2 (04) 10 - 6 Kristdala Sporthall 52
2018-02-04 11:00 16 Böda/Högby IF - CL98IC 2 (P03) 0 - 12 Åkerbohallen
Omgång 17
2018-02-10 11:00 17 Nybro IBK - CL98IC 2 (P03) 3 - 8 OG-Hallen 50
2018-02-11 11:00 17 Böda/Högby IF - IF Ariel 2 - 8 Åkerbohallen
2018-02-14 18:30 17 Fliseryds IBK - CL98IC 2 (04) 3 - 4 Fliseryds Sporthall 30
Omgång 18
2018-02-24 11:00 18 Craftstadens IBK Oskarshamn - CL98IC 2 (P03) 3 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-03-01 19:00 18 Böda/Högby IF - Nybro IBK 2 - 10 Åkerbohallen
2018-03-06 19:30 18 IF Ariel - Fliseryds IBK 8 - 5 Kristdala Sporthall 40
Omgång 19
2018-03-02 19:30 19 CL98IC 2 (04) - CL98IC 2 (P03) 7 - 6 Kalmar Sporthall A-hall 30
2018-03-03 14:00 19 Craftstadens IBK Oskarshamn - Böda/Högby IF 20 - 0 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-03-03 15:00 19 Nybro IBK - IF Ariel 10 - 9 OG-Hallen 50
Omgång 20
2018-03-11 11:00 20 Böda/Högby IF - CL98IC 2 (04) 1 - 8 Åkerbohallen
2018-03-11 12:30 20 Nybro IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn 3 - 9 OG-Hallen 24
2018-03-15 18:30 20 Fliseryds IBK - CL98IC 2 (P03) 3 - 6 Fliseryds Sporthall 60
Omgång 21
2018-03-17 12:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn - IF Ariel 9 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-03-18 11:00 21 Böda/Högby IF - Fliseryds IBK 1 - 10 Åkerbohallen
2018-03-18 11:30 21 CL98IC 2 (04) - Nybro IBK 7 - 3 Kalmar Sporthall A-hall 64

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis