Spelprogram - Pantamera P V Röd Gr 4 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Braås GoIF P04-05 Birgitta Ekstrand bekstrand1978@gmail.com 0708742078 Röd/Röd/Röd
Gransholms IF P05-06 Rosmarie Svensson rosve@me.com Grön/Vit/Grön
Ljungby IB P03-04 Anders Winqvist anders@kullagatan.net 0730845555 Vinröd/Svart/Vinröda
Sävsjö IBK P04-05 Anders Eklöf brentel.eklof@gmail.com 0733661115 Röd/Svart, Svart, Vit
Vetlanda IBF P05/2 Håkan Berg bergha@mail.se 076-1950212 Kornblå//Kornblå//Blå
Växjö IBK Utveckling P05/1 Torbjörn Svensson torbjorn.s@netatonce.net 070-240 09 05 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P06/1 Fredric Fagerberg fredric.fagerberg@ackurat.se 0708-293899 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 10:00 1 Sävsjö IBK P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 6 - 1 Hofgårdshallen
2018-10-13 12:00 1 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P05/1 8 - 2 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2018-10-13 12:45 1 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 6 Braås Sporthall
Omgång 2
2018-10-19 18:30 2 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Braås GoIF P04-05 3 - 6 Fortnox Arena B-hall
2018-10-20 17:00 2 Vetlanda IBF P05/2 - Ljungby IB P03-04 5 - 12 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 3
2018-10-27 09:00 3 Sävsjö IBK P04-05 - Ljungby IB P03-04 4 - 5 Hofgårdshallen
2018-10-27 12:00 3 Gransholms IF P05-06 - Vetlanda IBF P05/2 9 - 7 Therese Spjut, Viktor Karlsson Gemla Sporthall
Omgång 4
2018-11-09 19:00 4 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P06/1 8 - 4 Anders Perman Innebandyhallen 80
2018-11-10 10:30 4 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 10 - 5 Hofgårdshallen
Omgång 5
2018-11-18 10:00 5 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Ljungby IB P03-04 1 - 13 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-18 12:00 5 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Gransholms IF P05-06 1 - 13 Pär Lagerkvistskolan 75
Omgång 6
2018-11-25 10:00 6 Ljungby IB P03-04 - Braås GoIF P04-05 9 - 6 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Innebandyhallen 75
2018-11-25 12:30 6 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 3 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda 50
Omgång 7
2018-11-30 18:30 7 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 6 Fortnox Arena B-hall 58
2018-12-02 12:45 7 Braås GoIF P04-05 - Gransholms IF P05-06 7 - 6 Braås Sporthall
2018-12-02 18:00 7 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Vetlanda IBF P05/2 15 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen 57
Omgång 8
2018-12-07 18:30 8 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1 8 - 0 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-08 09:30 8 Vetlanda IBF P05/2 - Braås GoIF P04-05 5 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-08 13:30 8 Sävsjö IBK P04-05 - Gransholms IF P05-06 5 - 1 Michael Johansson Hofgårdshallen
Omgång 9
2018-12-15 10:00 9 Gransholms IF P05-06 - Ljungby IB P03-04 5 - 4 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2018-12-16 14:30 9 Braås GoIF P04-05 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 4 Braås Sporthall
Omgång 10
2019-01-12 09:30 10 Vetlanda IBF P05/2 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-13 09:00 10 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Braås GoIF P04-05 4 - 5 Fortnox Arena B-hall 89
2019-01-13 18:00 10 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Gransholms IF P05-06 5 - 4 Fortnox Arena B-hall
Omgång 11
2019-01-18 19:00 11 Ljungby IB P03-04 - Vetlanda IBF P05/2 7 - 7 Suvad Kaltak, Bjarne Olsen Innebandyhallen
2019-01-20 14:30 11 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 7 - 9 Braås Sporthall
Omgång 12
2019-01-26 09:30 12 Ljungby IB P03-04 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 4 Lars Hjelm, Kjell Persson Innebandyhallen 40
2019-01-26 12:00 12 Vetlanda IBF P05/2 - Gransholms IF P05-06 2 - 10 ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 13
2019-02-03 11:00 13 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Ljungby IB P03-04 6 - 6 Fortnox Arena B-hall 68
2019-02-03 17:30 13 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Sävsjö IBK P04-05 0 - 9 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 14
2019-02-10 10:00 14 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P05/1 4 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Innebandyhallen 52
2019-02-10 12:00 14 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 4 Therese Spjut, Therese Spjut Gemla Sporthall
Omgång 15
2019-02-17 11:30 15 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Vetlanda IBF P05/2 8 - 7 Fortnox Arena Nivika hallen 87
2019-02-24 14:30 15 Braås GoIF P04-05 - Ljungby IB P03-04 8 - 4 Braås Sporthall
Omgång 16
2019-03-01 18:30 16 Gransholms IF P05-06 - Braås GoIF P04-05 8 - 5 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2019-03-02 10:30 16 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 7 - 6 Hofgårdshallen
2019-03-03 10:30 16 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P05/1 1 - 7 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 17
2019-03-08 18:30 17 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Växjö IBK Utveckling P05/1 2 - 9 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 11:00 17 Gransholms IF P05-06 - Sävsjö IBK P04-05 4 - 3 Therese Spjut, Agnes Inemo Gemla Sporthall
2019-03-10 14:30 17 Braås GoIF P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 10 - 6 Braås Sporthall
Omgång 18
2019-03-15 19:00 18 Ljungby IB P03-04 - Gransholms IF P05-06 4 - 3 Innebandyhallen 120
2019-03-16 10:30 18 Sävsjö IBK P04-05 - Braås GoIF P04-05 1 - 2 Hofgårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis