Spelprogram - Pojkar Västra Röd Gr 4 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Braås GoIF P04-05 Sabina Kroon kroonsabina@gmail.com 0730-979491 Röd/Röd/Röd
Gransholms IF P05-06 Rosmarie Svensson rosve@me.com Grön/Vit/Grön
Ljungby IB P03-04 Linda Nösterud p0304@ljungbyinnebandy.se 070-4492908 Vinröd/Svart/Vinröda
Sävsjö IBK P04-05 Anders Eklöf brentel.eklof@gmail.com 0733661115 Röd/Svart, Svart, Vit
Vetlanda IBF P05/2 Håkan Berg bergha@mail.se 076-1950212 Kornblå//Kornblå//Blå
Värnamo IK P05 Mikael Hasselquist micke.h@vmomail.se 076-787 67 67 VIT/SVART/VIT
Växjö IBK Utveckling P05/1 Torbjörn Svensson torbjorn.s@netatonce.net 070-240 09 05 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P06/1 Fredric Fagerberg fredric.fagerberg@ackurat.se 0708-293899 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-12 19:00 1 Ljungby IB P03-04 - Värnamo IK P05 Innebandyhallen
2018-10-13 10:00 1 Sävsjö IBK P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 Hofgårdshallen
2018-10-13 12:00 1 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Gemla Sporthall
2018-10-14 12:45 1 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Braås Sporthall
Omgång 2
2018-10-19 18:30 2 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Braås GoIF P04-05 Fortnox Arena B-hall
2018-10-20 17:00 2 Vetlanda IBF P05/2 - Ljungby IB P03-04 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
2018-10-21 13:00 2 Värnamo IK P05 - Gransholms IF P05-06 Östboskolan
Omgång 3
2018-10-27 11:00 3 Sävsjö IBK P04-05 - Ljungby IB P03-04 Hofgårdshallen
2018-10-27 12:00 3 Gransholms IF P05-06 - Vetlanda IBF P05/2 Gemla Sporthall
2018-10-28 14:30 3 Braås GoIF P04-05 - Värnamo IK P05 Braås Sporthall
Omgång 4
2018-11-09 19:00 4 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Innebandyhallen
2018-11-10 10:30 4 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Hofgårdshallen
2018-11-10 14:30 4 Vetlanda IBF P05/2 - Värnamo IK P05 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
Omgång 5
2018-11-17 15:00 5 Värnamo IK P05 - Sävsjö IBK P04-05 Östboskolan
2018-11-18 10:00 5 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Ljungby IB P03-04 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-18 12:00 5 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Gransholms IF P05-06 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 6
2018-11-25 10:00 6 Ljungby IB P03-04 - Braås GoIF P04-05 Innebandyhallen
2018-11-25 12:30 6 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P06/1 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
2018-11-25 13:00 6 Värnamo IK P05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Östboskolan
Omgång 7
2018-11-30 18:30 7 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Sävsjö IBK P04-05 Fortnox Arena B-hall
2018-12-02 14:30 7 Braås GoIF P04-05 - Gransholms IF P05-06 Braås Sporthall
2018-12-02 18:00 7 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Vetlanda IBF P05/2 Fortnox Arena A-hall
Omgång 8
2018-12-07 18:30 8 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Fortnox Arena A-hall
2018-12-08 09:30 8 Vetlanda IBF P05/2 - Braås GoIF P04-05 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
2018-12-08 13:30 8 Sävsjö IBK P04-05 - Gransholms IF P05-06 Hofgårdshallen
Omgång 9
2018-12-15 10:00 9 Gransholms IF P05-06 - Ljungby IB P03-04 Gemla Sporthall
2018-12-15 18:30 9 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Värnamo IK P05 Fortnox Arena A-hall
2018-12-16 14:30 9 Braås GoIF P04-05 - Sävsjö IBK P04-05 Braås Sporthall
Omgång 10
2019-01-12 09:30 10 Vetlanda IBF P05/2 - Sävsjö IBK P04-05 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
2019-01-12 15:00 10 Värnamo IK P05 - Ljungby IB P03-04 Östboskolan
2019-01-13 09:00 10 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Braås GoIF P04-05 Fortnox Arena B-hall
2019-01-13 18:00 10 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Gransholms IF P05-06 Fortnox Arena B-hall
Omgång 11
2019-01-18 19:00 11 Ljungby IB P03-04 - Vetlanda IBF P05/2 Innebandyhallen
2019-01-19 14:00 11 Gransholms IF P05-06 - Värnamo IK P05 Gemla Sporthall
2019-01-20 14:30 11 Braås GoIF P04-05 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Braås Sporthall
Omgång 12
2019-01-26 09:30 12 Ljungby IB P03-04 - Sävsjö IBK P04-05 Innebandyhallen
2019-01-26 12:00 12 Vetlanda IBF P05/2 - Gransholms IF P05-06 ISCAR Arena B-hall, Vetlanda
2019-01-26 13:00 12 Värnamo IK P05 - Braås GoIF P04-05 Tinas Ö
Omgång 13
2019-02-02 15:00 13 Värnamo IK P05 - Vetlanda IBF P05/2 Tinas Ö
2019-02-03 11:00 13 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Ljungby IB P03-04 Fortnox Arena B-hall
2019-02-03 17:30 13 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Sävsjö IBK P04-05 Fortnox Arena A-hall
Omgång 14
2019-02-09 11:45 14 Sävsjö IBK P04-05 - Värnamo IK P05 Hofgårdshallen
2019-02-10 10:00 14 Ljungby IB P03-04 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Innebandyhallen
2019-02-10 12:00 14 Gransholms IF P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Gemla Sporthall
Omgång 15
2019-02-17 11:30 15 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Vetlanda IBF P05/2 Fortnox Arena A-hall
2019-02-23 15:30 15 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Värnamo IK P05 Fortnox Arena B-hall
2019-02-24 14:30 15 Braås GoIF P04-05 - Ljungby IB P03-04 Braås Sporthall
Omgång 16
2019-03-02 10:30 16 Sävsjö IBK P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Hofgårdshallen
2019-03-02 11:30 16 Vetlanda IBF P05/2 - Växjö IBK Utveckling P05/1 ISCAR Arena A-hall, Vetlanda
2019-03-03 13:00 16 Gransholms IF P05-06 - Braås GoIF P04-05 Gemla Sporthall
Omgång 17
2019-03-08 18:30 17 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Växjö IBK Utveckling P05/1 Fortnox Arena B-hall
2019-03-09 11:00 17 Gransholms IF P05-06 - Sävsjö IBK P04-05 Gemla Sporthall
2019-03-10 14:30 17 Braås GoIF P04-05 - Vetlanda IBF P05/2 Braås Sporthall
Omgång 18
2019-03-15 19:00 18 Ljungby IB P03-04 - Gransholms IF P05-06 Innebandyhallen
2019-03-16 10:30 18 Sävsjö IBK P04-05 - Braås GoIF P04-05 Hofgårdshallen
2019-03-16 13:00 18 Värnamo IK P05 - Växjö IBK Utveckling P06/1 Tinas Ö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis