Spelprogram - Poolspel Flickor Lätt/medel Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hovslätts IK F10-11/1 Jonatan Vincent jonatan.vincent@gmail.com 070-3790112 Röd/Vit/Vit
Hovslätts IK F10-11/2 Jonatan Vincent jonatan.vincent@gmail.com 070-3790112 Röd/Vit/Vit
Husqvarna IK F10/1 Per Edén Per.eden@smalandsidrotten.se 0705089114 Svart/Svart/Svart
IBF Tranås F10 Johan Koskiranta johan.koskiranta@atria.se 070-5810868 RÖD/SVART/RÖD
Nässjö IBF F09-10 Svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK F10-11 Per Krig Per.krig@alackering.se 0735232517 Röd/Svart, Svart, Vit
Östra SK Jönköping F10 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-11-04 11:30 1 Hovslätts IK F10-11/1 - Husqvarna IK F10/1 Stadsgården, Råslätt
2018-11-04 13:00 1 IBF Tranås F10 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt
2018-11-04 14:30 1 IBF Tranås F10 - Husqvarna IK F10/1 Stadsgården, Råslätt
Omgång 2
2018-11-04 12:15 2 Hovslätts IK F10-11/2 - Nässjö IBF F09-10 Stadsgården, Råslätt
2018-11-04 12:15 2 Sävsjö IBK F10-11 - Östra SK Jönköping F10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2018-11-04 13:45 2 Östra SK Jönköping F10 - Hovslätts IK F10-11/2 Stadsgården, Råslätt
2018-11-04 13:45 2 Nässjö IBF F09-10 - Sävsjö IBK F10-11 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2018-11-04 14:30 2 Sävsjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2018-11-04 15:15 2 Östra SK Jönköping F10 - Nässjö IBF F09-10 Stadsgården, Råslätt
Omgång 3
2018-11-25 10:00 3 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
2018-11-25 10:00 3 Hovslätts IK F10-11/1 - IBF Tranås F10 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
2018-11-25 10:50 3 IBF Tranås F10 - Husqvarna IK F10/1 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
2018-11-25 10:50 3 Hovslätts IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
2018-11-25 11:40 3 IBF Tranås F10 - Hovslätts IK F10-11/2 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
2018-11-25 11:40 3 Hovslätts IK F10-11/1 - Husqvarna IK F10/1 Sandagymnasiet Huskvarna 3-manna
Omgång 4
4 Sävsjö IBK F10-11 - Östra SK Jönköping F10
4 Nässjö IBF F09-10 - Sävsjö IBK F10-11
4 Östra SK Jönköping F10 - Nässjö IBF F09-10
Omgång 5
2018-12-15 10:00 5 IBF Tranås F10 - Sävsjö IBK F10-11 Tranås Idrottshall
2018-12-15 10:50 5 Hovslätts IK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Tranås Idrottshall
2018-12-15 11:40 5 Hovslätts IK F10-11/2 - IBF Tranås F10 Tranås Idrottshall
2018-12-15 12:30 5 Sävsjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11/1 Tranås Idrottshall
2018-12-15 13:20 5 Hovslätts IK F10-11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Tranås Idrottshall
2018-12-15 14:10 5 Hovslätts IK F10-11/1 - IBF Tranås F10 Tranås Idrottshall
Omgång 6
2018-12-09 09:45 6 Nässjö IBF F09-10 - Husqvarna IK F10/1 Tim Greek Nässjö Sporthall 3-manna
2018-12-09 10:45 6 Husqvarna IK F10/1 - Östra SK Jönköping F10 Tim Greek Nässjö Sporthall 3-manna
2018-12-09 11:45 6 Östra SK Jönköping F10 - Nässjö IBF F09-10 Tim Greek Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 7
2019-01-19 10:00 7 Sävsjö IBK F10-11 - Husqvarna IK F10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-01-19 11:00 7 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-01-19 12:00 7 Hovslätts IK F10-11/2 - Sävsjö IBK F10-11 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 8
2019-01-19 12:15 8 Östra SK Jönköping F10 - Hovslätts IK F10-11/1 Kålgårdshallen
2019-01-19 13:00 8 Nässjö IBF F09-10 - IBF Tranås F10 Kålgårdshallen
2019-01-19 13:45 8 IBF Tranås F10 - Östra SK Jönköping F10 Kålgårdshallen
2019-01-19 14:30 8 Hovslätts IK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-10 Kålgårdshallen
2019-01-19 15:15 8 IBF Tranås F10 - Hovslätts IK F10-11/1 Kålgårdshallen
2019-01-19 16:00 8 Nässjö IBF F09-10 - Östra SK Jönköping F10 Kålgårdshallen
Omgång 9
2019-02-02 9 Nässjö IBF F09-10 - IBF Tranås F10 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 9 IBF Tranås F10 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 9 Nässjö IBF F09-10 - Hovslätts IK F10-11/1 Stadsgården, Råslätt
Omgång 10
2019-02-02 10 Husqvarna IK F10/1 - Sävsjö IBK F10-11 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 10 Hovslätts IK F10-11/2 - Östra SK Jönköping F10 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 10 Sävsjö IBK F10-11 - Hovslätts IK F10-11/2 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 10 Östra SK Jönköping F10 - Husqvarna IK F10/1 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 10 Sävsjö IBK F10-11 - Östra SK Jönköping F10 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 10 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/2 Stadsgården, Råslätt
Omgång 11
2019-02-24 09:00 11 Husqvarna IK F10/1 - Nässjö IBF F09-10 Huskvarna Sporthall
2019-02-24 09:00 11 Hovslätts IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-02-24 09:45 11 Hovslätts IK F10-11/1 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall
2019-02-24 09:45 11 Nässjö IBF F09-10 - Hovslätts IK F10-11/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-02-24 10:30 11 Hovslätts IK F10-11/1 - Nässjö IBF F09-10 Huskvarna Sporthall
2019-02-24 10:30 11 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 12
12 Sävsjö IBK F10-11 - Östra SK Jönköping F10
12 IBF Tranås F10 - Sävsjö IBK F10-11
12 Östra SK Jönköping F10 - IBF Tranås F10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis