Tabell och resultat - Pantamera P Ö Röd Gr6 -10

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-24 13:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - FBC Karlskrona P10 11 - 6 Krungårdshallen
2024-02-24 10:30 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 5 - 5 Fortnox Arena B-hall
2024-02-11 11:30 FBC Karlskrona P10 - Slätafly/SK IBK P09-10 6 - 4 Vedeby Sporthall A
2024-02-10 15:45 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Hovmantorps GOIF P10 14 - 0 Ölands Bank Center A
2024-02-10 11:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 10 - 2 Gårdby Sporthall
2024-02-09 18:30 CL98IC P10/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 4 - 2 Falkenbergshallen
2024-02-04 15:30 FBC Karlskrona P10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 5 - 7 Vedeby Sporthall A
2024-02-04 15:00 Slätafly/SK IBK P09-10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 2 - 8 Torsås Sporthall
2024-02-04 13:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 7 - 3 Krungårdshallen
2024-02-03 09:30 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - Hovmantorps GOIF P10 4 - 0 Fortnox Arena A-hall
2024-01-28 12:00 CL98IC P10/2 - FBC Karlskrona P10 7 - 4 Rinkabyholms Sporthall
2024-01-27 17:00 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit 11 - 1 Ölands Bank Center A
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. FBC Kalmarsund Ungdom P10 14 13 0 1 133-37 96 39 7 7 0 (0) 0 76-17 59 21 7 6 0 (0) 1 57-20 37 18
2. CL98IC P10/ 2 13 12 1 0 109-47 62 37 7 7 0 (0) 0 67-25 42 21 6 5 1 (0) 0 42-22 20 16
3. Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 14 9 2 3 113-66 47 29 7 4 2 (0) 1 54-36 18 14 7 5 0 (0) 2 59-30 29 15
4. Sandbäckshults IBK P09-10 14 7 1 6 109-72 37 22 7 4 0 (0) 3 47-35 12 12 7 3 1 (0) 3 62-37 25 10
5. FBC Karlskrona P10 15 6 1 8 72-102 -30 19 8 4 0 (0) 4 40-46 -6 12 7 2 1 (0) 4 32-56 -24 7
6. Craftstadens IBK Oskarshamn P10 14 5 1 8 64-94 -30 16 7 4 0 (0) 3 37-40 -3 12 7 1 1 (0) 5 27-54 -27 4
7. Slätafly/ SK IBK P09-10 13 4 1 8 53-65 -12 13 6 2 1 (0) 3 22-26 -4 7 7 2 0 (0) 5 31-39 -8 6
8. Växjö IBK Utveckling P10/ 2 Vit 14 1 1 12 41-91 -50 4 7 1 1 (0) 5 23-39 -16 4 7 0 0 (0) 7 18-52 -34 0
9. Hovmantorps GOIF P10 13 1 0 12 29-149 -120 3 6 1 0 (0) 5 13-80 -67 3 7 0 0 (0) 7 16-69 -53 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-25 15:00 Slätafly/SK IBK P09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Torsås Sporthall
2024-03-03 15:00 Hovmantorps GOIF P10 - CL98IC P10/2 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-09 11:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - Hovmantorps GOIF P10 Gårdby Sporthall
2024-03-09 14:00 CL98IC P10/2 - Slätafly/SK IBK P09-10 Falkenbergshallen
2024-03-09 14:30 Craftstadens IBK Oskarshamn P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2024-03-10 16:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit Krungårdshallen
2024-03-15 19:00 FBC Kalmarsund Ungdom P10 - CL98IC P10/2 Ölands Bank Center A
2024-03-16 16:00 Växjö IBK Utveckling P10/2 Vit - FBC Karlskrona P10 Fortnox Arena B-hall
2024-03-17 12:00 Hovmantorps GOIF P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-17 13:00 Slätafly/SK IBK P09-10 - Sandbäckshults IBK P09-10 Torsås Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis