Oktober |
2023-10-22 10:00 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS Orange |
|
Skjulstahallen A |
2023-10-22 11:30 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - IFK Gnesta Blå |
|
Skjulstahallen A |
2023-10-22 13:45 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS Oxelösund Svart - Torshälla IBK RÖD |
|
Skjulstahallen A |
November |
2023-11-11 13:15 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Blå |
|
Gripenskolan |
2023-11-11 14:45 |
Flickor Blå C |
Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART |
|
Gripenskolan |
2023-11-11 16:15 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Orange |
|
Gripenskolan |
2023-11-18 09:00 |
Flickor Blå C |
Telge SIBK - Torshälla IBK RÖD |
|
Västergård Arena A |
2023-11-18 11:15 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS Oxelösund |
|
Västergård Arena A |
2023-11-18 12:00 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS - Torshälla IBK RÖD |
|
Västergård Arena A |
2023-11-26 09:45 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS |
|
Gnesta Sporthall |
2023-11-26 11:15 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK SVART |
|
Gnesta Sporthall |
2023-11-26 12:45 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Blå |
|
Gnesta Sporthall |
December |
2023-12-10 10:15 |
Flickor Blå C |
Telge SIBK - Torshälla IBK SVART |
|
Gnesta Sporthall |
2023-12-10 11:00 |
Flickor Blå C |
IFK Gnesta Vit - Torshälla IBK SVART |
|
Gnesta Sporthall |
2023-12-10 12:30 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Orange |
|
Gnesta Sporthall |
Januari |
2024-01-14 10:00 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Orange |
|
Skjulstahallen A |
2024-01-14 11:30 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Blå |
|
Skjulstahallen A |
2024-01-14 13:45 |
Flickor Blå C |
Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART |
|
Skjulstahallen A |
Februari |
2024-02-04 10:00 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS Orange |
|
Skjulstahallen A |
2024-02-04 11:30 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS Oxelösund Svart |
|
Skjulstahallen A |
2024-02-04 13:45 |
Flickor Blå C |
IFK Gnesta Vit - Torshälla IBK RÖD |
|
Skjulstahallen A |
2024-02-11 10:45 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS |
|
Breviks Sporthall |
2024-02-11 12:15 |
Flickor Blå C |
Telge SIBK - Torshälla IBK SVART |
|
Breviks Sporthall |
2024-02-11 13:45 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Oxelösund |
|
Breviks Sporthall |
Mars |
2024-03-02 09:45 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS Oxelösund - Torshälla IBK SVART |
|
Skogsborgshallen |
2024-03-02 10:30 |
Flickor Blå C |
Katrineholms IBF - Torshälla IBK SVART |
|
Skogsborgshallen |
2024-03-02 12:00 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS - Torshälla IBK SVART |
|
Skogsborgshallen |
2024-03-17 09:45 |
Flickor Blå C |
Onyx IBS - Torshälla IBK SVART |
|
Västergård Arena A |
2024-03-17 10:30 |
Flickor Blå C |
Telge SIBK - Torshälla IBK SVART |
|
Västergård Arena A |
2024-03-17 12:00 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Vit |
|
Västergård Arena A |
2024-03-23 11:15 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS Oxelösund Svart |
|
Björkestahallen |
2024-03-23 12:45 |
Flickor Blå C |
IFK Gnesta Vit - Torshälla IBK RÖD |
|
Björkestahallen |
2024-03-23 14:15 |
Flickor Blå C |
Torshälla IBK RÖD - Nykvarns IF |
|
Björkestahallen |