Pojkar 00 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 00
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-30 10:00 1111560001 Haparanda AIK - Team Kalix IBK Hannu Kallijärvi
2011-10-30 11:00 1111560002 Sunderby SK - Team Boden IBF Hannu Kallijärvi
2011-10-30 12:40 1111560003 Team Kalix IBK - Sunderby SK Hannu Kallijärvi
2011-10-30 13:40 1111560004 Haparanda AIK - Team Boden IBF Hannu Kallijärvi
2011-10-30 15:20 1111560005 Team Boden IBF - Team Kalix IBK Hannu Kallijärvi
2011-10-30 16:20 1111560006 Haparanda AIK - Sunderby SK Hannu Kallijärvi
2011-10-30 10:00 1111560007 IBF Argentum 91 - K 4 IF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-10-30 11:00 1111560008 Öjebyns IBF - Långskatans IF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-10-30 12:40 1111560009 K 4 IF - Öjebyns IBF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-10-30 13:40 1111560010 IBF Argentum 91 - Långskatans IF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-10-30 15:20 1111560011 Långskatans IF - K 4 IF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-10-30 16:20 1111560012 IBF Argentum 91 - Öjebyns IBF Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2011-11-19 10:00 1111560013 Team Kalix IBK - Sunderby SK (P01) Felix Nilsson, Håkan Nyman Sportcity Kalix
2011-11-19 11:00 1111560014 Öjebyns IBF - Haparanda AIK Brynolf Björnfot, Tobias Karlsson Sportcity Kalix
2011-11-19 12:40 1111560015 Sunderby SK (P01) - Öjebyns IBF Pontus Burman, Felix Nilsson Sportcity Kalix
2011-11-19 13:40 1111560016 Team Kalix IBK - Haparanda AIK Håkan Nyman, Brynolf Björnfot Sportcity Kalix
2011-11-19 15:20 1111560017 Haparanda AIK - Sunderby SK (P01) Tobias Karlsson, Pontus Burman Sportcity Kalix
2011-11-19 16:20 1111560018 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Felix Nilsson, Håkan Nyman Sportcity Kalix
2011-11-13 10:00 1111560019 K 4 IF - Sunderby SK Bjarne Hald ND Hallen
2011-11-13 11:00 1111560020 Team Boden IBF - IBF Argentum 91 Bjarne Hald ND Hallen
2011-11-13 12:40 1111560021 Sunderby SK - Team Boden IBF Bjarne Hald ND Hallen
2011-11-13 13:40 1111560022 K 4 IF - IBF Argentum 91 Matz Edin ND Hallen
2011-11-13 15:20 1111560023 IBF Argentum 91 - Sunderby SK Matz Edin ND Hallen
2011-11-13 16:20 1111560024 K 4 IF - Team Boden IBF Matz Edin ND Hallen
2012-02-11 10:00 1111560025 Öjebyns IBF - Långskatans IF Alexander Viklund Björklunda Sp
2012-02-11 11:00 1111560026 K 4 IF - Haparanda AIK Alexander Viklund Björklunda Sp
2012-02-11 12:40 1111560027 Långskatans IF - K 4 IF Alexander Viklund Björklunda Sp
2012-02-11 13:40 1111560028 Öjebyns IBF - Haparanda AIK Emil Lindström Björklunda Sp
2012-02-11 15:20 1111560029 Haparanda AIK - Långskatans IF Emil Lindström Björklunda Sp
2012-02-11 16:20 1111560030 Öjebyns IBF - K 4 IF Emil Lindström Björklunda Sp
2012-02-11 10:00 1111560031 Sunderby SK - IBF Argentum 91 Andrea Claesson, Alva Sidestam
2012-02-11 11:00 1111560032 Team Kalix IBK - Sunderby SK (P01) Andrea Claesson, Alva Sidestam
2012-02-11 12:10 1111560033 IBF Argentum 91 - Team Kalix IBK Philip Morin, Jonathan Östmark
2012-02-11 13:10 1111560034 Sunderby SK - Sunderby SK (P01) Philip Morin, Jonathan Östmark
2012-02-11 14:20 1111560035 Sunderby SK (P01) - IBF Argentum 91 Anton Jolérus, Johan Malmelöv
2012-02-11 15:20 1111560036 Sunderby SK - Team Kalix IBK Anton Jolérus, Johan Malmelöv
2012-01-22 10:00 1111560037 Team Boden IBF - Öjebyns IBF Jesper Drugge Träffpunkten Sävast
2012-01-22 11:00 1111560038 Team Kalix IBK - K 4 IF Jesper Drugge Träffpunkten Sävast
2012-01-22 12:40 1111560039 Öjebyns IBF - Team Kalix IBK Jesper Drugge Träffpunkten Sävast
2012-01-22 13:40 1111560040 Team Boden IBF - K 4 IF Mimmi Johansson Träffpunkten Sävast
2012-01-22 15:20 1111560041 K 4 IF - Öjebyns IBF Mimmi Johansson Träffpunkten Sävast
2012-01-22 16:20 1111560042 Team Boden IBF - Team Kalix IBK Mimmi Johansson Träffpunkten Sävast
2012-01-21 10:00 1111560043 Sunderby SK (P01) - Haparanda AIK Ida Ruumensaari, Hanna Lindström
2012-01-21 11:00 1111560044 Långskatans IF - Sunderby SK Ida Ruumensaari, Hanna Lindström
2012-01-21 12:10 1111560045 Haparanda AIK - Långskatans IF Anton Jolérus, Jonathan Östmark
2012-01-21 13:10 1111560046 Sunderby SK (P01) - Sunderby SK Anton Jolérus, Jonathan Östmark
2012-01-21 14:20 1111560047 Sunderby SK - Haparanda AIK Johan Waara, Johan Malmelöv
2012-01-21 15:20 1111560048 Sunderby SK (P01) - Långskatans IF Johan Waara, Johan Malmelöv
2012-03-18 10:00 1111560049 Långskatans IF - Sunderby SK (P01) Alexander Viklund Hortlax Sp
2012-03-18 11:00 1111560050 Team Boden IBF - IBF Argentum 91 Alexander Viklund Hortlax Sp
2012-03-18 12:30 1111560051 Sunderby SK (P01) - Team Boden IBF Alexander Viklund Hortlax Sp
2012-03-18 13:30 1111560052 Långskatans IF - IBF Argentum 91 Fabian Hellsten Hortlax Sp
2012-03-18 15:00 1111560053 IBF Argentum 91 - Sunderby SK (P01) Fabian Hellsten Hortlax Sp
2012-03-18 16:00 1111560054 Långskatans IF - Team Boden IBF Fabian Hellsten Hortlax Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis