Pojkar 97 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 97 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-02 10:00 1106531002 IF Marin Väst 1 - Lindome IBK Grön 4 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Hall Of Flame
2011-10-02 13:30 1106531005 Warberg IBF - Marstrands IBK 1 5 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2011-10-02 16:30 1106531001 Ale IBF Blå - Partille IBS 1 4 - 3 Andreas Franzen Svensson, Nicholas Phillips Bohushallen
2011-10-02 17:10 1106531003 Lindås IBK 1 - Varla IBK 4 - 5 Jervand Hakopian, Milan Siljegovic Önneredsskolan
2012-03-11 14:50 1106531004 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 4 Alf Björkner, Kenneth Thorell Alléhallen
2011-10-08 15:00 1106531008 Pixbo Wallenstam IBF - Lindås IBK 1 6 - 3 Sebastian Bodenmalm, Fredrik Wallhede Wallenstam Arena
2011-10-08 15:00 1106531010 Lindome IBK Grön - Ale IBF Blå 7 - 2 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Almåshallen B
2011-10-09 11:50 1106531006 Partille IBS 1 - Warberg IBF 5 - 6 Sebastian Bodenmalm, Ulf Jonasson Ugglumshallen
2011-10-09 13:15 1106531007 Marstrands IBK 1 - Floda IBK 2 - 2 Linus Backlund, Aldin Hadziselmovic Munkegärdehallen
2011-10-09 18:30 1106531009 Varla IBK - IF Marin Väst 1 11 - 1 Lindälvshallen
2011-10-15 11:20 1106531011 Partille IBS 1 - Lindome IBK Grön 0 - 3 Emil Strand, Tarek El Abtah Lexby Idrottshall
2011-10-15 19:30 1106531012 Ale IBF Blå - Varla IBK 1 - 7 Therese Magnusson, Pontus Ekengränd Ale Kulturrum
2011-10-16 11:10 1106531013 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 12 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2011-10-16 11:30 1106531015 Warberg IBF - Floda IBK 5 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-10-16 12:10 1106531014 Lindås IBK 1 - Marstrands IBK 1 3 - 2 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Lindås Waves Arena
2011-10-21 19:00 1106531019 Warberg IBF - Varla IBK 3 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-10-23 12:00 1106531016 IF Marin Väst 1 - Partille IBS 1 2 - 6 Torbjörn Zahner, Lazo Cesto Hall Of Flame
2011-10-23 13:20 1106531017 Lindås IBK 1 - Ale IBF Blå 9 - 1 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Lindås Waves Arena
2011-10-23 13:30 1106531018 Floda IBK - Lindome IBK Grön 1 - 3 Magnus Persson, Tomas Levin Alléhallen
2011-10-23 13:35 1106531020 Marstrands IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Munkegärdehallen
2011-11-04 18:20 1106531024 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 3 - 3 Erik Carlsson, Erik Sjöstedt Almåshallen B
2011-11-05 14:00 1106531023 Varla IBK - Floda IBK 8 - 0 Lindälvshallen
2011-11-05 19:20 1106531021 Ale IBF Blå - IF Marin Väst 1 2 - 3 Tomas Levin, Hillevi Söderberg Bohushallen
2011-11-06 13:00 1106531022 Pixbo Wallenstam IBF - Warberg IBF 5 - 2 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Mölnlycke Idrottshall
2011-11-06 14:30 1106531025 Partille IBS 1 - Marstrands IBK 1 2 - 6 Tomas Levin, Tobias Lindqvist Jonsereds Idrottshall
2011-11-12 12:00 1106531028 Warberg IBF - Ale IBF Blå 6 - 3 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2011-11-12 14:00 1106531027 Floda IBK - IF Marin Väst 1 6 - 4 Kari Kyyrä, Thomas Svedman Alléhallen
2011-11-13 08:30 1106531030 Pixbo Wallenstam IBF - Varla IBK 4 - 9 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Wallenstam Arena
2011-11-13 10:00 1106531029 Marstrands IBK 1 - Lindome IBK Grön 3 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Mimershus A-hallen
2011-11-13 13:20 1106531026 Lindås IBK 1 - Partille IBS 1 7 - 4 Lina Thorell, Kenneth Thorell Lindås Waves Arena
2011-11-19 10:10 1106531035 Partille IBS 1 - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 3 Adem Can, Pontus Ekengränd Lexby Idrottshall
2011-11-19 11:30 1106531033 Varla IBK - Marstrands IBK 1 1 - 3 Lindälvshallen
2011-11-19 17:30 1106531031 Ale IBF Blå - Floda IBK 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Christer Carlberg Bohushallen
2011-11-20 09:00 1106531032 IF Marin Väst 1 - Lindås IBK 1 1 - 2 Sebastian Bodenmalm, Martin Helg Hall Of Flame
2011-11-20 14:20 1106531034 Lindome IBK Grön - Warberg IBF 7 - 3 Daniel Fathi-Najafi, Henry Tames Almåshallen B
2011-12-03 11:30 1106531039 Pixbo Wallenstam IBF - Ale IBF Blå 3 - 3 Aldin Hadziselmovic, Tomas Levin Wallenstam Arena
2011-12-03 12:00 1106531036 Floda IBK - Partille IBS 1 6 - 2 Alf Björkner, Milan Siljegovic Alléhallen
2011-12-03 13:00 1106531040 Varla IBK - Lindome IBK Grön 1 - 2 Lindälvshallen
2011-12-04 10:30 1106531037 Warberg IBF - Lindås IBK 1 1 - 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2011-12-04 15:25 1106531038 Marstrands IBK 1 - IF Marin Väst 1 3 - 1 Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2011-12-09 20:00 1106531043 Lindås IBK 1 - Floda IBK 4 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Lindås Waves Arena
2011-12-10 15:40 1106531041 Ale IBF Blå - Marstrands IBK 1 2 - 3 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Ale Kulturrum
2011-12-10 17:30 1106531045 Partille IBS 1 - Varla IBK 3 - 3 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Lexby Idrottshall
2011-12-11 09:00 1106531042 IF Marin Väst 1 - Warberg IBF 1 - 4 Jervand Hakopian, Ulf Jonasson Hall Of Flame
2011-12-11 10:10 1106531044 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 1 Adnan Tongur, Adem Can Almåshallen B
2011-12-17 10:10 1106531050 Partille IBS 1 - Ale IBF Blå 4 - 1 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Öjersjö Idrottshall
2011-12-17 14:00 1106531049 Lindome IBK Grön - IF Marin Väst 1 8 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Almåshallen B
2011-12-18 09:00 1106531047 Pixbo Wallenstam IBF - Floda IBK 5 - 1 Joakim Amri Nilsson, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena
2011-12-18 12:30 1106531048 Varla IBK - Lindås IBK 1 6 - 4 Lindälvshallen
2011-12-18 13:25 1106531046 Marstrands IBK 1 - Warberg IBF 4 - 2 Linus Backlund, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2012-01-14 18:40 1106531051 Ale IBF Blå - Lindome IBK Grön 1 - 4 Nicholas Phillips, Sebastian Bodenmalm Ale Kulturrum
2012-01-15 09:00 1106531052 IF Marin Väst 1 - Varla IBK 3 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Hall Of Flame
2012-01-15 09:00 1106531055 Warberg IBF - Partille IBS 1 10 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-01-15 14:50 1106531054 Floda IBK - Marstrands IBK 1 1 - 8 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2012-01-15 15:10 1106531053 Lindås IBK 1 - Pixbo Wallenstam IBF 6 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Askims Sporthall
2012-01-20 20:00 1106531060 Lindome IBK Grön - Partille IBS 1 7 - 2 Emil Strand, Oscar Carestam Almåshallen B
2012-01-21 15:20 1106531058 Pixbo Wallenstam IBF - IF Marin Väst 1 7 - 1 Tomas Levin, Hajrudin Begic Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 16:20 1106531057 Marstrands IBK 1 - Lindås IBK 1 2 - 2 Adnan Tongur, Robin Cederdahl Mimershus A-hallen
2012-01-22 17:40 1106531056 Floda IBK - Warberg IBF 2 - 5 Hillevi Söderberg, Martin Helg Alléhallen
2012-02-04 13:00 1106531059 Varla IBK - Ale IBF Blå 8 - 2 Lindälvshallen
2012-01-28 11:20 1106531065 Partille IBS 1 - IF Marin Väst 1 5 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Lexby Idrottshall
2012-01-28 11:30 1106531063 Varla IBK - Warberg IBF 4 - 2 Lindälvshallen
2012-01-28 12:00 1106531062 Pixbo Wallenstam IBF - Marstrands IBK 1 1 - 1 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Wallenstam Arena
2012-01-28 18:40 1106531061 Ale IBF Blå - Lindås IBK 1 2 - 3 Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Ale Kulturrum
2012-02-10 18:10 1106531064 Lindome IBK Grön - Floda IBK 5 - 1 Kim Nielsen, Anders Bergström Almåshallen B
2012-02-02 18:15 1106531066 IF Marin Väst 1 - Ale IBF Blå 4 - 2 Alf Björkner, Tomas Levin Hall Of Flame
2012-02-04 10:00 1106531069 Warberg IBF - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2012-02-05 16:30 1106531067 Lindås IBK 1 - Lindome IBK Grön 2 - 2 Sebastian Bodenmalm, Milan Siljegovic Lindås Waves Arena
2012-02-05 18:50 1106531068 Floda IBK - Varla IBK 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Alléhallen
2012-02-07 19:45 1106531070 Marstrands IBK 1 - Partille IBS 1 3 - 2 Rickard Anneräng, Tobias Lindqvist Munkegärdehallen
2012-02-25 11:50 1106531071 Ale IBF Blå - Warberg IBF 2 - 8 Lazo Cesto, Apilou Dragin Ale Kulturrum
2012-02-25 13:10 1106531075 Partille IBS 1 - Lindås IBK 1 1 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Lexby Idrottshall
2012-02-26 10:10 1106531074 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK 1 2 - 2 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Almåshallen B
2012-02-26 13:20 1106531072 IF Marin Väst 1 - Floda IBK 2 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2012-02-26 13:40 1106531073 Varla IBK - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 8 Lindälvshallen
2012-03-03 16:20 1106531077 Floda IBK - Ale IBF Blå 3 - 7 Milan Siljegovic, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2012-03-03 16:30 1106531080 Pixbo Wallenstam IBF - Partille IBS 1 5 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Wallenstam Arena
2012-03-04 16:20 1106531076 Lindås IBK 1 - IF Marin Väst 1 7 - 0 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Lindås Waves Arena
2012-03-09 18:30 1106531078 Warberg IBF - Lindome IBK Grön 2 - 9 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-03-14 19:45 1106531079 Marstrands IBK 1 - Varla IBK 4 - 2 Tobias Martinsson, Kent Andersson H Munkegärdehallen
2012-03-17 09:10 1106531085 Partille IBS 1 - Floda IBK 4 - 1 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Lexby Idrottshall
2012-03-17 17:40 1106531081 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 5 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Ale Kulturrum
2012-03-18 12:10 1106531082 IF Marin Väst 1 - Marstrands IBK 1 0 - 4 Eleonore Green, Kent Österström Hall Of Flame
2012-03-18 15:30 1106531084 Lindome IBK Grön - Varla IBK 4 - 3 Alf Björkner, Kenneth Thorell Almåshallen B
2012-03-18 15:40 1106531083 Lindås IBK 1 - Warberg IBF 2 - 7 Linda Lindskog, Hajrudin Begic Lindås Waves Arena
2012-03-02 20:00 1106531090 Varla IBK - Partille IBS 1 3 - 4 Lindälvshallen
2012-03-24 16:00 1106531089 Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK Grön 4 - 2 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Wallenstam Arena
2012-03-24 16:30 1106531087 Warberg IBF - IF Marin Väst 1 9 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2012-03-25 17:25 1106531088 Marstrands IBK 1 - Ale IBF Blå 5 - 0 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Munkegärdehallen
2012-03-25 18:50 1106531086 Floda IBK - Lindås IBK 1 2 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK Grön 18 12 5 1 79-37 42 41
2. Marstrands IBK 1 18 10 6 2 60-33 27 36
3. Lindås IBK 1 18 10 4 4 70-49 21 34
4. Pixbo Wallenstam IBF 18 10 3 5 81-58 23 33
5. Warberg IBF 18 10 2 6 83-63 20 32
6. Varla IBK 18 9 2 7 87-57 30 29
7. Partille IBS 1 18 6 1 11 56-77 -21 19
8. Floda IBK 18 4 4 10 50-80 -30 16
9. Ale IBF Blå 18 2 2 14 42-89 -47 8
10. IF Marin Väst 1 18 2 1 15 36-101 -65 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 97 Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 12:40 1106532002 IBK Göteborg 2 - Kärra IBK 2 - 3 Kari Kyyrä, Linus Backlund Svingelns Sporthall
2011-10-01 13:10 1106532005 Mölndals IBF - Marstrands IBK 2 2 - 3 Jasmin Dzanic, Adnan Dzanic Aktiviteten
2011-10-02 16:30 1106532004 IK Zenith Grön - Rävlanda AIS M 8 - 1 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Björlanda Idrottshall
2011-10-02 18:20 1106532003 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK 1 - 9 Milan Siljegovic, Jervand Hakopian Önneredsskolan
2011-10-09 11:15 1106532008 Rävlanda AIS M - Lindås IBK 2 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2011-10-09 11:35 1106532009 Stenungsunds IBK - IBK Göteborg 2 10 - 2 Jimmie Montell, Erdwan Sefedini Stenungsund Arena
2011-10-09 14:30 1106532007 Marstrands IBK 2 - IK Zenith Grön 10 - 3 Linus Backlund, Aldin Hadziselmovic Munkegärdehallen
2011-10-14 18:00 1106532014 Lindås IBK 2 - Marstrands IBK 2 3 - 5 Henrik Haglund, Tony Cederholm Lindås Waves Arena
2011-10-15 13:40 1106532015 Mölndals IBF - IK Zenith Grön 1 - 4 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Aktiviteten
2011-10-16 11:10 1106532013 IBK Göteborg 2 - Rävlanda AIS M 6 - 1 Hillevi Söderberg, Adam Jällfält Svingelns Sporthall
2011-10-22 16:40 1106532019 Mölndals IBF - Stenungsunds IBK 2 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Aktiviteten
2011-10-23 14:45 1106532020 Marstrands IBK 2 - Rävlanda AIS M 3 - 10 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2011-10-23 15:00 1106532018 IK Zenith Grön - Kärra IBK 6 - 2 Martin Helg, Adam Jällfält Sjumilahallen
2011-11-06 12:15 1106532022 Rävlanda AIS M - Mölndals IBF 4 - 3 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Hindås Idrottshall
2011-11-06 14:00 1106532023 Stenungsunds IBK - IK Zenith Grön 3 - 6 Oskar Bohlin, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2011-11-06 14:30 1106532024 Kärra IBK - Lindås IBK 2 5 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2011-11-13 10:00 1106532027 IK Zenith Grön - IBK Göteborg 2 6 - 6 Adnan Tongur, Tobias Lindqvist Sjumilahallen
2011-11-13 11:10 1106532029 Marstrands IBK 2 - Kärra IBK 6 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Mimershus A-hallen
2011-11-13 12:30 1106532030 Rävlanda AIS M - Stenungsunds IBK 6 - 5 Oscar Carestam, Emil Strand Hindås Idrottshall
2011-11-17 19:10 1106532034 Kärra IBK - Mölndals IBF 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2011-11-19 14:20 1106532033 Stenungsunds IBK - Marstrands IBK 2 5 - 3 Carl Otterström, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2011-11-20 13:20 1106532032 IBK Göteborg 2 - Lindås IBK 2 4 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Torpahallen
2011-12-03 13:10 1106532037 Mölndals IBF - Lindås IBK 2 5 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten
2011-12-03 13:10 1106532040 Stenungsunds IBK - Kärra IBK 6 - 1 Robin Andersson, Emil Liljesson Stenungsund Arena
2011-12-04 16:35 1106532038 Marstrands IBK 2 - IBK Göteborg 2 1 - 0 Johan Pedersen, Linus Backlund Munkegärdehallen
2011-12-09 20:00 1106532042 IBK Göteborg 2 - Mölndals IBF 9 - 2 Martin Helg, Kent Andersson H Torpahallen
2011-12-11 15:40 1106532044 Kärra IBK - Rävlanda AIS M 6 - 3 Per Pettersson, Eleonore Green Kärra Sporthall
2011-12-11 18:30 1106532043 Lindås IBK 2 - IK Zenith Grön 1 - 9 Tobias Lindqvist, Emil Strand Önneredsskolan
2011-12-17 11:45 1106532048 Stenungsunds IBK - Lindås IBK 2 3 - 5 Christoffer Strömberg, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2011-12-18 11:15 1106532047 Rävlanda AIS M - IK Zenith Grön 7 - 0 Lina Thorell, Kenneth Thorell Hindås Idrottshall
2011-12-18 14:35 1106532046 Marstrands IBK 2 - Mölndals IBF 8 - 1 Tobias Martinsson, Linus Backlund Munkegärdehallen
2011-12-18 15:50 1106532049 Kärra IBK - IBK Göteborg 2 2 - 4 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2012-01-15 14:00 1106532053 Lindås IBK 2 - Rävlanda AIS M 0 - 6 Hajrudin Begic, Tomas Levin Askims Sporthall
2012-01-15 14:20 1106532052 IBK Göteborg 2 - Stenungsunds IBK 1 - 3 Sebastian Bodenmalm, Tobias Martinsson Torpahallen
2012-01-15 18:20 1106532054 IK Zenith Grön - Marstrands IBK 2 2 - 0 Henry Tames, Lazo Cesto Björlanda Idrottshall
2012-01-22 09:00 1106532056 IK Zenith Grön - Mölndals IBF 6 - 1 Linus Backlund, Johan Pedersen Sjumilahallen
2012-01-22 11:15 1106532058 Rävlanda AIS M - IBK Göteborg 2 4 - 1 Hajrudin Begic, Tomas Levin Hindås Idrottshall
2012-01-22 15:10 1106532057 Marstrands IBK 2 - Lindås IBK 2 3 - 2 Robin Cederdahl, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2012-01-28 17:30 1106532063 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF 6 - 2 Sebastian Ohlsson, Alexander Antonsson Stenungsund Arena
2012-01-29 09:30 1106532064 Kärra IBK - IK Zenith Grön 3 - 7 Milan Siljegovic, Aldin Hadziselmovic Kärra Sporthall
2012-01-29 12:30 1106532062 Rävlanda AIS M - Marstrands IBK 2 5 - 5 Tobias Lindqvist, Fredrik Wallhede Hindås Idrottshall
2012-02-04 13:10 1106532069 Mölndals IBF - Rävlanda AIS M 6 - 9 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten
2012-02-05 15:00 1106532068 IK Zenith Grön - Stenungsunds IBK 4 - 3 Kari Kyyrä, Thomas Svedman Björlanda Idrottshall
2012-02-05 15:20 1106532067 Lindås IBK 2 - Kärra IBK 3 - 3 Sebastian Bodenmalm, Milan Siljegovic Lindås Waves Arena
2012-02-26 12:20 1106532074 Kärra IBK - Marstrands IBK 2 6 - 4 Erik Sjöstedt, Tomas Levin Kärra Sporthall
2012-02-26 13:40 1106532072 IBK Göteborg 2 - IK Zenith Grön 2 - 5 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Svingelns Sporthall
2012-02-26 15:00 1106532073 Stenungsunds IBK - Rävlanda AIS M 0 - 6 Johan Larsson, Christoffer Strömberg Stenungsund Arena
2012-03-03 10:10 1106532078 Mölndals IBF - Kärra IBK 1 - 4 Lawrence Kinde, Nicholas Phillips Ekenhallen
2012-03-04 15:10 1106532076 Lindås IBK 2 - IBK Göteborg 2 0 - 5 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Lindås Waves Arena
2012-03-04 16:35 1106532079 Marstrands IBK 2 - Stenungsunds IBK 4 - 7 Jervand Hakopian, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2012-03-18 10:00 1106532084 Kärra IBK - Stenungsunds IBK 1 - 3 Nicholas Phillips, Sebastian Bodenmalm Kärra Sporthall
2012-03-18 14:20 1106532082 IBK Göteborg 2 - Marstrands IBK 2 Milan Siljegovic, Hillevi Söderberg Torpahallen
2012-03-18 15:20 1106532083 Lindås IBK 2 - Mölndals IBF 3 - 8 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Askims Sporthall
2012-03-25 11:15 1106532089 Rävlanda AIS M - Kärra IBK 5 - 3 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Hindås Idrottshall
2012-03-25 18:50 1106532086 IK Zenith Grön - Lindås IBK 2 11 - 2 Tobias Martinsson, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2012-03-27 19:40 1106532087 Mölndals IBF - IBK Göteborg 2 2 - 5 Nairi Moosakhanian, Victoria Persson-Miettinen Katrinebergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith Grön 14 11 1 2 77-42 35 34
2. Rävlanda AIS M 14 9 2 3 70-49 21 29
3. Stenungsunds IBK 14 9 0 5 68-44 24 27
4. Marstrands IBK 2 13 7 1 5 55-50 5 22
5. IBK Göteborg 2 13 6 1 6 47-41 6 19
6. Kärra IBK 14 5 1 8 46-59 -13 16
7. Lindås IBK 2 14 2 2 10 36-79 -43 8
8. Mölndals IBF 14 2 0 12 38-73 -35 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 97 Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-01 09:20 1106533001 Ale IBF Grön - IBF Backadalen 4 - 0 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Ale Kulturrum
2011-10-02 11:00 1106533003 Bergums IF - Stenungsunds IBK 2 5 - 0 Kim Nielsen, Linda Lindskog Bergumsskolan
2011-10-02 17:15 1106533002 FBC Lerum - Kärra IBK 2 4 - 3 Gustav Glansén, Andreas Rolén Rydsbergshallen
2011-10-02 17:40 1106533004 IK Zenith Vit - Rävlanda AIS P 1 - 10 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Björlanda Idrottshall
2011-10-07 18:00 1106533007 Skår IBK - IK Zenith Vit 4 - 8 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Skepplanda Idrottshall
2011-10-09 12:30 1106533008 Rävlanda AIS P - Bergums IF 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2011-10-09 13:10 1106533009 Stenungsunds IBK 2 - FBC Lerum 3 - 3 Jimmie Montell, Erdwan Sefedini Stenungsund Arena
2011-10-09 14:40 1106533010 Kärra IBK 2 - Ale IBF Grön 3 - 7 Emil Strand, Tarek El Abtah Kärra Sporthall
2011-10-16 12:10 1106533011 IBF Backadalen - Kärra IBK 2 1 - 11 Nicholas Phillips, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2011-10-16 14:00 1106533014 Bergums IF - Skår IBK 2 - 2 Tomas Levin, Andreas Franzen Svensson Bergumsskolan
2011-10-16 17:00 1106533013 FBC Lerum - Rävlanda AIS P 3 - 1 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Rydsbergshallen
2011-10-16 18:50 1106533012 Ale IBF Grön - Stenungsunds IBK 2 4 - 2 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Bohushallen
2011-10-23 09:00 1106533017 Bergums IF - Ale IBF Grön 0 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tobias Lindqvist Bergumsskolan
2011-10-23 15:30 1106533020 Skår IBK - Rävlanda AIS P 3 - 1 Hillevi Söderberg, Hajrudin Begic Skepplanda Idrottshall
2011-10-23 16:10 1106533018 IK Zenith Vit - Kärra IBK 2 5 - 2 Adam Jällfält, Martin Helg Sjumilahallen
2011-10-23 17:40 1106533016 FBC Lerum - IBF Backadalen 12 - 4 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Rydsbergshallen
2011-11-06 12:30 1106533025 IBF Backadalen - Skår IBK 4 - 6 Kim Nielsen, Anders Bergström Skälltorpsskolan
2011-11-06 13:20 1106533024 Kärra IBK 2 - Bergums IF 3 - 11 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2011-11-06 14:30 1106533021 Ale IBF Grön - FBC Lerum 3 - 3 Tobias Martinsson, Linus Backlund Bohushallen
2011-11-06 15:30 1106533023 Stenungsunds IBK 2 - IK Zenith Vit 9 - 6 Oskar Bohlin, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2011-11-11 18:00 1106533029 Skår IBK - Kärra IBK 2 1 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Skepplanda Idrottshall
2011-11-13 11:10 1106533027 IK Zenith Vit - FBC Lerum 2 - 2 Tobias Lindqvist, Adnan Tongur Sjumilahallen
2011-11-13 13:45 1106533030 Rävlanda AIS P - Stenungsunds IBK 2 5 - 8 Oscar Carestam, Emil Strand Hindås Idrottshall
2011-12-02 19:30 1106533026 Bergums IF - IBF Backadalen 9 - 1 Milan Siljegovic, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2011-11-19 15:40 1106533033 Stenungsunds IBK 2 - Skår IBK 5 - 1 Kim Berndtson, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2011-11-20 10:40 1106533031 Ale IBF Grön - IK Zenith Vit 4 - 5 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Bohushallen
2011-11-20 15:50 1106533035 IBF Backadalen - Rävlanda AIS P 1 - 8 Anders Bergström, Kim Nielsen Skälltorpsskolan
2011-11-20 18:15 1106533032 FBC Lerum - Bergums IF 5 - 6 Eleonore Green, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2011-12-03 14:40 1106533040 Stenungsunds IBK 2 - Kärra IBK 2 6 - 1 Emil Liljesson, Robin Andersson Stenungsund Arena
2011-12-04 10:15 1106533039 Rävlanda AIS P - Ale IBF Grön 6 - 4 Kenneth Thorell, Lina Thorell Hindås Idrottshall
2011-12-04 17:00 1106533038 Skår IBK - FBC Lerum 2 - 2 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Skepplanda Idrottshall
2011-12-04 19:20 1106533036 IK Zenith Vit - IBF Backadalen 4 - 3 Martin Helg, Hillevi Söderberg Björlanda Idrottshall
2011-12-11 13:20 1106533044 Kärra IBK 2 - Rävlanda AIS P 3 - 8 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Kärra Sporthall
2011-12-11 14:00 1106533043 Bergums IF - IK Zenith Vit 8 - 2 Besim Mehmedagic, Christoffer Esteban Hernandez Bergumsskolan
2011-12-11 18:20 1106533041 Ale IBF Grön - Skår IBK 5 - 0 Kenneth Thorell, Tomas Levin Ale Kulturrum
2011-12-12 19:45 1106533045 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK 2 1 - 8 Tomas Levin, Pierre Eberhard Berg
2011-12-17 13:20 1106533048 Stenungsunds IBK 2 - Bergums IF 2 - 4 Jimmie Montell, Christoffer Strömberg Stenungsund Arena
2011-12-18 11:20 1106533050 IBF Backadalen - Ale IBF Grön 0 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2011-12-18 12:30 1106533047 Rävlanda AIS P - IK Zenith Vit 5 - 1 Kenneth Thorell, Lina Thorell Hindås Idrottshall
2011-12-18 13:30 1106533049 Kärra IBK 2 - FBC Lerum 5 - 2 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2012-01-15 13:00 1106533053 Bergums IF - Rävlanda AIS P 11 - 0 Jervand Hakopian, Eleonore Green Bergumsskolan
2012-01-15 14:30 1106533052 FBC Lerum - Stenungsunds IBK 2 2 - 5 Martin Helg, Kenneth Thorell Rydsbergshallen
2012-01-15 15:30 1106533051 Ale IBF Grön - Kärra IBK 2 5 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
2012-01-15 17:10 1106533054 IK Zenith Vit - Skår IBK 2 - 2 Alf Björkner, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2012-01-20 18:00 1106533057 Skår IBK - Bergums IF 3 - 5 Roger Zahnér, Janne Vattfors Skepplanda Idrottshall
2012-01-22 12:30 1106533058 Rävlanda AIS P - FBC Lerum 4 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Hindås Idrottshall
2012-01-22 13:30 1106533060 Kärra IBK 2 - IBF Backadalen 19 - 0 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Kärra Sporthall
2012-02-29 20:30 1106533059 Stenungsunds IBK 2 - Ale IBF Grön 5 - 5 Christoffer Strömberg, Johan Larsson Stenungsund Arena
2012-01-29 13:40 1106533064 Kärra IBK 2 - IK Zenith Vit 5 - 0 Jervand Hakopian, Emil Strand Kärra Sporthall
2012-01-29 13:45 1106533062 Rävlanda AIS P - Skår IBK 3 - 1 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Hindås Idrottshall
2012-01-29 16:30 1106533061 Ale IBF Grön - Bergums IF 5 - 3 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bohushallen
2012-01-30 19:45 1106533065 IBF Backadalen - FBC Lerum 3 - 8 Andreas Franzen Svensson, Linus Melander
2012-02-05 11:00 1106533067 Bergums IF - Kärra IBK 2 4 - 0 Gustav Glansén, Therese Magnusson Bergumsskolan
2012-02-05 16:10 1106533068 IK Zenith Vit - Stenungsunds IBK 2 1 - 5 Thomas Svedman, Kari Kyyrä Björlanda Idrottshall
2012-02-05 17:00 1106533070 Skår IBK - IBF Backadalen 4 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2012-02-10 17:30 1106533066 FBC Lerum - Ale IBF Grön OW (0 - 5) Aldin Hadziselmovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2012-02-26 13:30 1106533073 Stenungsunds IBK 2 - Rävlanda AIS P 6 - 3 Johan Larsson, Christoffer Strömberg Stenungsund Arena
2012-02-26 15:50 1106533074 Kärra IBK 2 - Skår IBK 7 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Kärra Sporthall
2012-02-26 15:55 1106533072 FBC Lerum - IK Zenith Vit 3 - 2 Kenneth Thorell, Alf Björkner Rydsbergshallen
2012-02-27 19:45 1106533075 IBF Backadalen - Bergums IF 1 - 7 Tobias Martinsson, Tomas Levin
2012-03-04 13:10 1106533076 Bergums IF - FBC Lerum 4 - 4 Martin Helg, Tomas Levin Bergumsskolan
2012-03-04 16:00 1106533079 Skår IBK - Stenungsunds IBK 2 9 - 8 Henry Tames, Lazo Cesto Skepplanda Idrottshall
2012-03-04 16:30 1106533077 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön 2 - 5 Alf Björkner, Kenneth Thorell Björlanda Idrottshall
2012-03-11 12:15 1106533080 Rävlanda AIS P - IBF Backadalen 5 - 2 Lawrence Kinde, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2012-03-18 10:15 1106533082 FBC Lerum - Skår IBK 7 - 1 Linus Backlund, Johan Pedersen Rydsbergshallen
2012-03-18 12:20 1106533085 IBF Backadalen - IK Zenith Vit 4 - 10 Johan Pedersen, Nairi Moosakhanian Skälltorpsskolan
2012-03-18 15:50 1106533084 Kärra IBK 2 - Stenungsunds IBK 2 5 - 11 Rickard Anneräng, Sebastian Bodenmalm Kärra Sporthall
2012-03-18 18:30 1106533081 Ale IBF Grön - Rävlanda AIS P 3 - 3 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Bohushallen
2012-03-09 18:15 1106533088 Skår IBK - Ale IBF Grön 1 - 10 Tomas Levin, Hajrudin Begic Skepplanda Idrottshall
2012-03-25 11:45 1106533090 Stenungsunds IBK 2 - IBF Backadalen 5 - 1 Martin Andersson, Richard Berndtsson Stenungsund Arena
2012-03-25 12:30 1106533089 Rävlanda AIS P - Kärra IBK 2 5 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2012-03-25 17:40 1106533086 IK Zenith Vit - Bergums IF 3 - 6 Milan Siljegovic, Tobias Martinsson Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bergums IF 16 12 2 2 89-37 52 38
2. Ale IBF Grön 15 10 3 2 72-36 36 33
3. Stenungsunds IBK 2 16 10 2 4 88-56 32 32
4. Rävlanda AIS P 16 9 1 6 70-56 14 28
5. FBC Lerum 15 6 5 4 62-48 14 23
6. Kärra IBK 2 16 6 0 10 75-74 1 18
7. IK Zenith Vit 16 5 2 9 54-77 -23 17
8. Skår IBK 16 4 3 9 44-74 -30 15
9. IBF Backadalen 16 0 0 16 29-125 -96 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis