Pojkar 01 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 01 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1106571001 Kärra IBK - FBC Lerum Kärra Sporthall
1106571002 Öckerö IBK - Partille IBS Öjersjö 1 Hedenskolans Idrottshall
1106571003 Floda IBK - Marstrands IBK Gul Alléhallen
1106571004 Sandö IBK - Lindås IBK Hjärter Vallda Idrottshall
1106571006 Landvetter IBK vit - IBF Älvstranden Önnerödshallen
1106571008 Lindome IBK Grön - Ale IBF Grön Almåshallen B
1106571009 Lindås IBK Klöver - Pixbo Wallenstam IBK Röd Salming Arena
1106571010 IK Zenith Vit - Utbynäs SK Björlanda Idrottshall
1106571042 Sandö IBK - Öckerö IBK Vallda Idrottshall
2011-10-02 11:00 1106571020 Kärra IBK - Öckerö IBK Kärra Sporthall
2011-10-08 09:00 1106571021 Öckerö IBK - FBC Lerum Hedenskolans Idrottshall
2011-11-19 09:00 1106571078 Öckerö IBK - Partille IBS Sävedalen Hedenskolans Idrottshall
2011-12-03 16:00 1106571084 Lindome IBK Grön - Öckerö IBK Skånhällaskolan
2012-03-17 09:00 1106571173 Öckerö IBK - Lindås IBK Hjärter Hedenskolans Idrottshall
2011-10-01 15:10 1106571012 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Mölnlycke Idrottshall
2011-10-02 09:00 1106571015 IBF Älvstranden - Partille IBS Sävedalen Daniel Erenstedt, Patrik Freter
2011-10-02 09:00 1106571016 IBK Göteborg - Landvetter IBK vit Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Torpahallen
2011-10-02 10:00 1106571019 Partille IBS Öjersjö 1 - Floda IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-02 14:00 1106571011 FBC Lerum - Utbynäs SK Erik Edberg, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-10-02 14:20 1106571013 Ale IBF Grön - Lindås IBK Klöver Tomas Levin, Albin Andersson Bohushallen
2011-10-22 12:00 1106571018 Marstrands IBK Gul - Sandö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-01 15:00 1106571023 Sandö IBK - Partille IBS Öjersjö 1 Forsgläntans Idrottshall
2011-10-08 14:00 1106571027 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Almåshallen B
2011-10-09 11:00 1106571025 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Hjärter Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-09 12:00 1106571029 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
2011-10-09 12:10 1106571030 Utbynäs SK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Tomas Levin, Tomas Levin Pjäshallen
2011-10-09 13:00 1106571026 Partille IBS Sävedalen - IBK Göteborg August Alfredson, Axel Alfredson Ugglumshallen
2011-10-09 14:50 1106571022 Floda IBK - Kärra IBK Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-10-14 18:00 1106571036 Lindås IBK Hjärter - Partille IBS Sävedalen Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-10-15 10:00 1106571040 Öckerö IBK - Floda IBK Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-10-16 08:00 1106571039 Kärra IBK - Sandö IBK Lukas Nelhage, Adam Auer-Hussein Kärra Sporthall
2011-10-16 09:00 1106571034 IBF Älvstranden - Lindås IBK Klöver Elof Hallin, Filip Sernhede
2011-10-16 12:15 1106571037 Marstrands IBK Gul - Landvetter IBK vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-16 12:20 1106571035 IBK Göteborg - Lindome IBK Grön Anela Hadziselimovic, Pouria Saber Svingelns Sporthall
2011-10-16 14:20 1106571032 Ale IBF Grön - Utbynäs SK Tobias Fri, Emma Stålesjö Bohushallen
2011-10-16 14:45 1106571031 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd Hannes Larsson, Janne Ranelöv Rydsbergshallen
2011-10-22 13:50 1106571050 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Ale IBF Grön Rebecca Anderson, Johanna Andersson Mölnlycke Idrottshall
2011-10-23 10:00 1106571044 Landvetter IBK vit - Partille IBS Öjersjö 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-23 10:00 1106571045 Partille IBS Sävedalen - Marstrands IBK Gul Anna Larsson, Anna Larsson Lexby Idrottshall
2011-10-23 10:00 1106571046 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Hjärter Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2011-10-23 10:00 1106571047 Lindås IBK Klöver - IBK Göteborg Albin Carlsson, Hotan Jadidi Salming Arena
2011-10-23 10:00 1106571048 IK Zenith Vit - IBF Älvstranden Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-23 11:30 1106571041 Floda IBK - FBC Lerum Jonathan Stenson, Emil Oredsson Alléhallen
2011-11-06 08:00 1106571058 Kärra IBK - Landvetter IBK vit Adam Auer-Hussein, Sebastian Larsson Kärra Sporthall
2011-11-06 10:00 1106571055 Lindås IBK Hjärter - Lindås IBK Klöver Anela Hadziselimovic, Michaela Karlsson Salming Arena
2011-11-06 11:00 1106571054 IBK Göteborg - IK Zenith Vit Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Torpahallen
2011-11-06 12:15 1106571056 Marstrands IBK Gul - Lindome IBK Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-06 14:30 1106571051 FBC Lerum - Ale IBF Grön Jesper Löfvenius, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-11-06 14:30 1106571053 IBF Älvstranden - Utbynäs SK Daniel Erenstedt, Patrik Freter
2011-11-06 15:40 1106571060 Floda IBK - Sandö IBK Sarah Lundberg, Jonathan Stenson Alléhallen
2011-11-10 19:20 1106571057 Partille IBS Öjersjö 1 - Partille IBS Sävedalen Anton Brive, Ludvig Engman Jonsereds Idrottshall
2011-11-12 11:00 1106571069 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2011-11-12 13:30 1106571061 Sandö IBK - FBC Lerum Forsgläntans Idrottshall
2011-11-13 10:00 1106571064 Partille IBS Sävedalen - Kärra IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-13 10:00 1106571065 Lindome IBK Grön - Partille IBS Öjersjö 1 Victoria Persson-Miettinen, Rasmus Carlström Ekenhallen
2011-11-13 10:00 1106571066 Lindås IBK Klöver - Marstrands IBK Gul Albin Carlsson, Hotan Jadidi Salming Arena
2011-11-13 11:30 1106571068 Utbynäs SK - IBK Göteborg Pouria Saber, Pouria Saber Pjäshallen
2011-11-13 12:00 1106571063 Landvetter IBK vit - Öckerö IBK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-11-13 12:00 1106571067 IK Zenith Vit - Lindås IBK Hjärter Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2011-11-20 09:00 1106571076 Partille IBS Öjersjö 1 - Lindås IBK Klöver Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-11-20 09:00 1106571077 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Adam Auer-Hussein, Lukas Nelhage Kärra Sporthall
2011-11-20 10:00 1106571072 IBF Älvstranden - Ale IBF Grön Adnan Tongur, Adnan Tongur Sjumilahallen
2011-11-20 10:00 1106571073 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Röd Anela Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Torpahallen
2011-11-20 12:00 1106571074 Lindås IBK Hjärter - Utbynäs SK Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-11-20 12:15 1106571075 Marstrands IBK Gul - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-11-20 13:00 1106571079 Floda IBK - Landvetter IBK vit Sarah Lundberg, Jonathan Stenson Alléhallen
2011-12-04 09:00 1106571085 Lindås IBK Klöver - Kärra IBK Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Salming Arena
2011-12-04 11:00 1106571086 IK Zenith Vit - Partille IBS Öjersjö 1 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-12-04 12:45 1106571082 Landvetter IBK vit - Sandö IBK Anton Brive, Ludvig Engman Landvetter Idrottshall
2011-12-04 14:00 1106571088 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Hjärter Emelie Bengtsson, Amanda Stenhoff Mölnlycke Idrottshall
2011-12-04 14:20 1106571089 Ale IBF Grön - IBK Göteborg Malin Hysing, Albin Andersson Bohushallen
2011-12-04 17:00 1106571083 Partille IBS Sävedalen - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2011-12-04 18:30 1106571087 Utbynäs SK - Marstrands IBK Gul Tomas Levin, Tomas Levin Pjäshallen
2011-12-10 10:30 1106571097 Öckerö IBK - Lindås IBK Klöver Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-12-10 14:15 1106571099 Sandö IBK - Partille IBS Sävedalen Forsgläntans Idrottshall
2011-12-11 11:00 1106571096 Kärra IBK - IK Zenith Vit Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2011-12-11 12:40 1106571098 Floda IBK - Lindome IBK Grön Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-12-11 12:50 1106571095 Partille IBS Öjersjö 1 - Utbynäs SK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2011-12-11 14:45 1106571091 FBC Lerum - IBF Älvstranden Hannes Larsson, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2011-12-11 16:20 1106571093 Lindås IBK Hjärter - Ale IBF Grön Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-12-11 17:30 1106571094 Marstrands IBK Gul - Pixbo Wallenstam IBK Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2011-12-17 09:00 1106571107 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Partille IBS Öjersjö 1 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-12-17 09:50 1106571108 Ale IBF Grön - Marstrands IBK Gul Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2011-12-17 12:00 1106571103 Lindome IBK Grön - Sandö IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2011-12-18 09:00 1106571105 IK Zenith Vit - Öckerö IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2011-12-18 10:00 1106571101 Landvetter IBK vit - FBC Lerum Daniel Nygren, Joakim Sandberg Landvetter Idrottshall
2011-12-18 10:00 1106571104 Lindås IBK Klöver - Floda IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming Arena
2011-12-18 12:40 1106571106 Utbynäs SK - Kärra IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2011-12-18 17:40 1106571110 IBF Älvstranden - IBK Göteborg Elof Hallin, Filip Sernhede Björlanda Idrottshall
2012-01-14 10:30 1106571116 Öckerö IBK - Utbynäs SK Emil Karlsson, Oskar Konkell Hedenskolans Idrottshall
2012-01-14 13:45 1106571111 FBC Lerum - IBK Göteborg Robin Petersson-Bark, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-14 14:15 1106571118 Sandö IBK - Lindås IBK Klöver Älvsåkershallen
2012-01-15 10:00 1106571114 Partille IBS Öjersjö 1 - Ale IBF Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-15 10:00 1106571120 Landvetter IBK vit - Partille IBS Sävedalen Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-01-15 10:30 1106571117 Floda IBK - IK Zenith Vit Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Alléhallen
2012-01-15 11:00 1106571115 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2012-01-15 12:00 1106571112 Lindås IBK Hjärter - IBF Älvstranden Ludwig Blanc, Mark Moulavi Askims Sporthall
2012-01-20 18:00 1106571122 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK vit Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-01-21 09:50 1106571127 Ale IBF Grön - Kärra IBK Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2012-01-21 16:30 1106571126 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Öckerö IBK Amanda Stenhoff, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 09:00 1106571129 IBF Älvstranden - Marstrands IBK Gul Elof Hallin, Filip Sernhede
2012-01-22 10:00 1106571124 IK Zenith Vit - Sandö IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-01-22 11:00 1106571130 IBK Göteborg - Lindås IBK Hjärter Fredrik Oredsson, Emil Oredsson Torpahallen
2012-01-22 11:30 1106571125 Utbynäs SK - Floda IBK Lawrence Kinde, Lawrence Kinde Pjäshallen
2012-01-22 12:00 1106571121 Partille IBS Sävedalen - FBC Lerum August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-12-03 10:00 1106571135 Öckerö IBK - Ale IBF Grön Oskar Konkell, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2012-01-28 13:20 1106571137 Sandö IBK - Utbynäs SK Forsgläntans Idrottshall
2012-01-29 10:30 1106571139 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Klöver Joakim Sandberg, Lina Thorell Landvetter Idrottshall
2012-01-29 11:00 1106571131 FBC Lerum - Lindås IBK Hjärter Jesper Löfvenius, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-01-29 11:00 1106571140 Partille IBS Sävedalen - Lindome IBK Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-01-29 12:00 1106571133 Partille IBS Öjersjö 1 - IBF Älvstranden August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-29 12:25 1106571132 Marstrands IBK Gul - IBK Göteborg Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-29 13:40 1106571136 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-01-29 19:00 1106571146 Ale IBF Grön - Floda IBK Albin Andersson, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2012-02-04 10:00 1106571145 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sandö IBK Pauline Fylke, Kajsa Högemark Djupedalsskolan
2012-02-04 17:00 1106571141 Lindome IBK Grön - FBC Lerum Adam Widebert, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2012-02-05 10:00 1106571148 IBF Älvstranden - Kärra IBK Elof Hallin, Filip Sernhede Sjumilahallen
2012-02-05 11:00 1106571149 IBK Göteborg - Partille IBS Öjersjö 1 Ludvig Engman, Ludvig Engman Torpahallen
2012-02-05 12:00 1106571142 Lindås IBK Klöver - Partille IBS Sävedalen Axel Lindskog, Emil Wålinder Askims Sporthall
2012-02-05 12:00 1106571150 Lindås IBK Hjärter - Marstrands IBK Gul Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming Arena
2012-02-05 13:00 1106571143 IK Zenith Vit - Landvetter IBK vit Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-02-25 10:00 1106571160 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Klöver Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-02-25 10:30 1106571154 Öckerö IBK - IBF Älvstranden Emil Karlsson, Oskar Konkell Hedenskolans Idrottshall
2012-02-25 14:50 1106571156 Sandö IBK - Ale IBF Grön Forsgläntans Idrottshall
2012-02-26 09:00 1106571153 Kärra IBK - IBK Göteborg Lukas Nelhage, Adam Auer-Hussein Kärra Sporthall
2012-02-26 10:00 1106571152 Partille IBS Öjersjö 1 - Lindås IBK Hjärter Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-02-26 10:00 1106571158 Landvetter IBK vit - Utbynäs SK Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-02-26 11:00 1106571159 Partille IBS Sävedalen - IK Zenith Vit Pouria Saber, Pouria Saber Lexby Idrottshall
2012-02-26 13:45 1106571151 FBC Lerum - Marstrands IBK Gul Joakim Svenrot, Erik Edberg Rydsbergshallen
2012-03-03 11:00 1106571164 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Landvetter IBK vit Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-04 10:00 1106571168 IBK Göteborg - Öckerö IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Torpahallen
2012-03-04 11:30 1106571163 Utbynäs SK - Partille IBS Sävedalen Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-03-04 12:00 1106571169 Lindås IBK Hjärter - Kärra IBK Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Salming Arena
2012-03-04 12:15 1106571170 Marstrands IBK Gul - Partille IBS Öjersjö 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-04 12:40 1106571167 IBF Älvstranden - Floda IBK Amir Huseinovic, Amir Huseinovic
2012-03-04 13:00 1106571161 Lindås IBK Klöver - FBC Lerum Anders Jonefjäll, Mark Moulavi Salming Arena
2012-03-04 13:00 1106571162 IK Zenith Vit - Lindome IBK Grön Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-03-10 18:00 1106571175 Sandö IBK - IBF Älvstranden Forsgläntans Idrottshall
2012-03-17 10:00 1106571179 Lindome IBK Grön - Utbynäs SK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-03-18 09:00 1106571172 Kärra IBK - Marstrands IBK Gul Lukas Nelhage, Robin Poropat Kärra Sporthall
2012-03-18 11:00 1106571178 Partille IBS Sävedalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2012-03-18 14:10 1106571177 Landvetter IBK vit - Ale IBF Grön Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-03-18 14:30 1106571180 Lindås IBK Klöver - IK Zenith Vit Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming Arena
2012-03-18 15:10 1106571174 Floda IBK - IBK Göteborg Emelie Fagerberg, Sarah Lundberg Alléhallen
2012-03-18 16:15 1106571171 FBC Lerum - Partille IBS Öjersjö 1 Robin Petersson-Bark, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2012-03-24 13:00 1106571188 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Grön Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-25 08:00 1106571186 IK Zenith Vit - FBC Lerum Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-03-25 11:00 1106571182 IBK Göteborg - Sandö IBK Filip Håkansson, John Lundkvist Torpahallen
2012-03-25 11:00 1106571185 Partille IBS Öjersjö 1 - Kärra IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-03-25 12:00 1106571183 Lindås IBK Hjärter - Floda IBK Ludwig Blanc, Andreas Edström Salming Arena
2012-03-25 12:10 1106571187 Utbynäs SK - Lindås IBK Klöver Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Pjäshallen
2012-03-25 12:15 1106571184 Marstrands IBK Gul - Öckerö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-25 16:20 1106571189 Ale IBF Grön - Partille IBS Sävedalen Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Bohushallen
Pojkar 01 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1106572001 Landvetter IBK röd - Sportlife Kungälvs IBK Önnerödshallen
1106572002 Lindås IBK Ruter - Surte IS IBK Salming Arena
1106572003 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Mölndals IBF 1 Mölnlycke Idrottshall
1106572004 IK Zenith Grön - IBF Backadalen Björlanda Idrottshall
1106572008 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart Hall Of Flame
1106572009 Ale IBF Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Nödinge Sporthall
1106572010 Varla IBK Gbg - Marstrands IBK Blå Fjärås Idrottshall
1106572011 Sportlife Kungälvs IBK - Marstrands IBK Blå Kastellegårdshallen
1106572021 Lindås IBK Ruter - Sportlife Kungälvs IBK Salming Arena
2012-02-04 12:00 1106572146 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå Djupedalsskolan
2011-10-01 12:00 1106572013 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Ale IBF Blå Pauline Fylke, Jonna Linger Mölnlycke Idrottshall
2011-10-01 15:20 1106572019 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Markus Saarijärvi, Fredrik Lahtela Bohushallen
2011-10-01 16:40 1106572018 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Grön Aktiviteten
2011-10-02 10:00 1106572020 Landvetter IBK röd - Lindås IBK Ruter Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-10-02 11:00 1106572012 Partille IBS Öjersjö 2 - Varla IBK Gbg August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-10-02 11:10 1106572017 IBF Backadalen - Herrestads AIF Tomas Levin, Tomas Levin Skälltorpsskolan
2011-10-02 14:00 1106572015 Skår IBK - Lindome IBK Lila Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Skepplanda Idrottshall
2011-10-08 10:00 1106572022 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Landvetter IBK röd Kajsa Högemark, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2011-10-08 11:30 1106572024 Herrestads AIF - Mölndals IBF 1 Rimnershallen
2011-10-09 09:00 1106572027 IF Marin Väst 1 - Skår IBK Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Hall Of Flame
2011-10-09 11:00 1106572023 IK Zenith Grön - Surte IS IBK Pouria Saber, Arvid Löfving Sjumilahallen
2011-10-09 11:15 1106572030 Marstrands IBK Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Oscar Bengtsson, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-10-09 15:30 1106572029 Varla IBK Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Svart Lindälvshallen
2011-10-15 10:15 1106572039 Landvetter IBK röd - IK Zenith Grön Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-10-15 15:20 1106572038 Surte IS IBK - Herrestads AIF Eleonore Green, Kent Österström Bohushallen
2011-10-16 10:00 1106572036 IBF Backadalen - Lindome IBK Lila Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-10-16 10:00 1106572040 Lindås IBK Ruter - Pixbo Wallenstam IBK Blå Anela Hadziselimovic, Anna Larsson Salming Arena
2011-10-16 12:00 1106572032 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK Blå Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-10-16 14:00 1106572034 Skår IBK - Ale IBF Blå Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Skepplanda Idrottshall
2011-10-16 15:40 1106572031 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Öjersjö 2 Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-10-22 10:20 1106572043 Herrestads AIF - Landvetter IBK röd Rimnershallen
2011-10-22 18:10 1106572050 Partille IBS Öjersjö 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Partillebohallen
2011-10-23 10:00 1106572046 IF Marin Väst 1 - IBF Backadalen John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-10-23 11:00 1106572045 Lindome IBK Lila - Mölndals IBF 1 Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2011-10-23 12:00 1106572042 IK Zenith Grön - Lindås IBK Ruter Emil Blomgren, Andreas Jillgart Sjumilahallen
2011-10-23 12:15 1106572048 Varla IBK Gbg - Skår IBK Lindälvshallen
2011-11-19 09:30 1106572041 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK Kenneth Thorell, Kenneth Thorell Wallenstamhallen
2011-11-04 18:00 1106572053 Skår IBK - Marstrands IBK Blå Linda Lindskog, Ulf Jonasson Skepplanda Idrottshall
2011-11-05 09:00 1106572060 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IK Zenith Grön Kajsa Högemark, Elin Djerf Mölnlycke Idrottshall
2011-11-05 14:20 1106572057 Surte IS IBK - Lindome IBK Lila Oliver Engström, Mika Pulkkinen Bohushallen
2011-11-06 09:00 1106572059 Lindås IBK Ruter - Herrestads AIF Anela Hadziselimovic, Michaela Karlsson Salming Arena
2011-11-06 10:30 1106572055 IBF Backadalen - Ale IBF Blå Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-11-06 11:40 1106572051 Sportlife Kungälvs IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-11-06 13:40 1106572056 Mölndals IBF 1 - IF Marin Väst 1 Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2011-11-12 10:20 1106572062 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Blå Rimnershallen
2011-11-12 12:00 1106572066 Ale IBF Blå - Mölndals IBF 1 Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2011-11-13 09:00 1106572064 Lindome IBK Lila - Landvetter IBK röd Victoria Persson-Miettinen, Rasmus Carlström Ekenhallen
2011-11-13 11:00 1106572065 IF Marin Väst 1 - Surte IS IBK John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-11-13 11:00 1106572069 Partille IBS Öjersjö 2 - Skår IBK August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2011-11-13 13:00 1106572061 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-11-13 16:00 1106572067 Varla IBK Gbg - IBF Backadalen Fjärås Idrottshall
2011-11-18 18:00 1106572072 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Fredrik Gander, Magnus Håkansson Skepplanda Idrottshall
2011-11-19 13:30 1106572075 Mölndals IBF 1 - Varla IBK Gbg Jakob Hambert Katrinebergshallen
2011-11-19 16:30 1106572076 Surte IS IBK - Ale IBF Blå Fredrik Lahtela, Oliver Engström Bohushallen
2011-11-20 09:00 1106572077 Landvetter IBK röd - IF Marin Väst 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-11-20 10:00 1106572080 IK Zenith Grön - Herrestads AIF Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-11-20 11:30 1106572074 IBF Backadalen - Marstrands IBK Blå Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-11-20 13:00 1106572078 Lindås IBK Ruter - Lindome IBK Lila Pouria Saber, Pouria Saber Önneredsskolan
2011-12-03 09:50 1106572085 Ale IBF Blå - Landvetter IBK röd Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2011-12-03 13:00 1106572081 Herrestads AIF - Sportlife Kungälvs IBK Rimnershallen
2011-12-03 15:00 1106572083 Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Blå Adam Widebert, Adam Widebert Skånhällaskolan
2011-12-04 09:00 1106572084 IF Marin Väst 1 - Lindås IBK Ruter William Berntsson, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-12-04 12:15 1106572087 Marstrands IBK Blå - Mölndals IBF 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-12-04 14:30 1106572086 Varla IBK Gbg - Surte IS IBK Fjärås Idrottshall
2011-12-04 18:00 1106572088 Partille IBS Öjersjö 2 - IBF Backadalen Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2011-12-10 09:00 1106572094 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Öjersjö 2 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2011-12-10 16:20 1106572095 Surte IS IBK - Marstrands IBK Blå Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2011-12-11 10:00 1106572099 IK Zenith Grön - Lindome IBK Lila Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2011-12-11 10:10 1106572096 Landvetter IBK röd - Varla IBK Gbg Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2011-12-11 11:30 1106572093 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Svart Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2011-12-11 13:00 1106572098 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IF Marin Väst 1 Amanda Stenhoff, Michaela Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-11 13:40 1106572091 Sportlife Kungälvs IBK - Skår IBK Rebecka Asp, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2011-12-11 15:20 1106572097 Lindås IBK Ruter - Ale IBF Blå Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-12-17 11:00 1106572108 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-12-17 13:00 1106572102 Lindome IBK Lila - Herrestads AIF Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2011-12-18 09:00 1106572103 IF Marin Väst 1 - IK Zenith Grön John Lundkvist, Filip Håkansson Hall Of Flame
2011-12-18 11:15 1106572106 Marstrands IBK Blå - Landvetter IBK röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-12-18 13:20 1106572104 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBK Blå Tobias Fri, Johanna Fri Bohushallen
2011-12-18 14:30 1106572105 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Ruter Fjärås Idrottshall
2011-12-18 15:15 1106572107 Partille IBS Öjersjö 2 - Surte IS IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
2012-01-14 14:10 1106572117 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Varla IBK Gbg Kajsa Högemark, Pauline Fylke Mölnlycke Idrottshall
2012-01-14 18:30 1106572114 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-01-15 10:20 1106572119 Herrestads AIF - IF Marin Väst 1 Rimnershallen
2012-01-15 10:30 1106572112 IBF Backadalen - Skår IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-01-15 11:00 1106572115 Landvetter IBK röd - Partille IBS Öjersjö 2 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-01-15 11:00 1106572116 Lindås IBK Ruter - Marstrands IBK Blå Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-01-15 13:00 1106572118 IK Zenith Grön - Ale IBF Blå Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-01-20 19:00 1106572121 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-01-21 09:00 1106572127 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK röd Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2012-01-22 11:15 1106572125 Marstrands IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-01-22 13:00 1106572126 Partille IBS Öjersjö 2 - Lindås IBK Ruter August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-01-22 14:00 1106572124 Varla IBK Gbg - IK Zenith Grön Lindälvshallen
2012-01-22 16:00 1106572129 Skår IBK - Mölndals IBF 1 Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-02-02 19:30 1106572123 Ale IBF Blå - Herrestads AIF Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Bohushallen
2012-01-28 11:00 1106572136 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS Öjersjö 2 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2012-01-28 15:20 1106572133 Surte IS IBK - Skår IBK Patrik Jonasson, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-01-29 09:00 1106572137 IK Zenith Grön - Marstrands IBK Blå Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-01-29 10:00 1106572135 Lindås IBK Ruter - Pixbo Wallenstam IBK Svart Emil Martinsson, Pontus Ek Salming Arena
2012-01-29 10:20 1106572138 Herrestads AIF - Varla IBK Gbg Rimnershallen
2012-01-29 15:40 1106572131 Sportlife Kungälvs IBK - IBF Backadalen Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-01-30 18:00 1106572140 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst 1 Linda Lindskog, Linda Lindskog Ekenhallen
2012-02-05 09:00 1106572141 IF Marin Väst 1 - Sportlife Kungälvs IBK August Mikaelsson Pfeil, Johannes Fermér Hall Of Flame
2012-02-05 11:00 1106572145 Partille IBS Öjersjö 2 - IK Zenith Grön August Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-02-05 13:20 1106572142 Ale IBF Blå - Lindome IBK Lila Johanna Fri, Fredrik Lahtela Bohushallen
2012-02-05 15:00 1106572150 IBF Backadalen - Mölndals IBF 1 Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-02-05 16:00 1106572148 Skår IBK - Landvetter IBK röd Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-03-03 12:00 1106572144 Marstrands IBK Blå - Herrestads AIF Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-02-25 09:00 1106572159 Lindome IBK Lila - Varla IBK Gbg Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-02-25 14:30 1106572152 Surte IS IBK - IBF Backadalen Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-02-26 11:00 1106572160 IF Marin Väst 1 - Ale IBF Blå Adam Berntsson, William Berntsson Hall Of Flame
2012-02-26 12:00 1106572154 Lindås IBK Ruter - Skår IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-02-26 12:00 1106572156 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-02-26 13:40 1106572151 Sportlife Kungälvs IBK - Mölndals IBF 1 Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2012-02-28 17:30 1106572157 Herrestads AIF - Partille IBS Öjersjö 2 Rimnershallen
2012-03-03 09:00 1106572165 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Herrestads AIF Anna Larsson, Emelie Bengtsson Mölnlycke Idrottshall
2012-03-03 10:50 1106572161 Ale IBF Blå - Sportlife Kungälvs IBK Albin Andersson, Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-03-03 11:00 1106572170 Mölndals IBF 1 - Surte IS IBK Simon Lundh Katrinebergshallen
2012-03-04 11:15 1106572163 Marstrands IBK Blå - Lindome IBK Lila Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-04 11:30 1106572169 IBF Backadalen - Landvetter IBK röd Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-03-04 15:00 1106572167 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2012-03-04 16:00 1106572162 Varla IBK Gbg - IF Marin Väst 1 Fjärås Idrottshall
2012-03-17 09:00 1106572178 Lindome IBK Lila - Partille IBS Öjersjö 2 Adam Widebert, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-03-17 10:00 1106572180 Ale IBF Blå - Varla IBK Gbg Albin Andersson, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2012-03-18 09:00 1106572179 IF Marin Väst 1 - Marstrands IBK Blå Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-03-18 11:00 1106572173 Lindås IBK Ruter - IBF Backadalen Jakob Ericson, Emil Wålinder Salming Arena
2012-03-18 13:00 1106572171 Sportlife Kungälvs IBK - Surte IS IBK Anton Larsson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-03-18 15:00 1106572175 IK Zenith Grön - Skår IBK Fredrik Björkner, Fredrik Björkner Björlanda Idrottshall
2012-03-18 15:10 1106572172 Landvetter IBK röd - Mölndals IBF 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2012-03-24 09:00 1106572184 Mölndals IBF 1 - Lindås IBK Ruter Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Katrinebergshallen
2012-03-24 10:00 1106572189 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Lila Besim Mehmedagic, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-03-24 16:10 1106572185 Surte IS IBK - Landvetter IBK röd Markus Saarijärvi, Oliver Engström Bohushallen
2012-03-25 10:30 1106572183 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Blå Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-03-25 12:00 1106572188 Partille IBS Öjersjö 2 - IF Marin Väst 1 Anela Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2012-03-25 13:15 1106572187 Marstrands IBK Blå - Ale IBF Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-03-25 16:00 1106572186 Varla IBK Gbg - Sportlife Kungälvs IBK Fjärås Idrottshall
2012-03-31 16:00 1106572181 Skår IBK - Herrestads AIF Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis