Pojkar 01 (2012/13)

Gruppspel
P01 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1206571053 Herrestads AIF - Floda IBK Stenab
1206571110 Herrestads AIF - Landvetter IBK vit Stenab
1206571181 Herrestads AIF - Marstrands IBK Röd Stenab
1206571182 Landvetter IBK vit - FBC Lerum A Landvetter Idrottshall
1206571183 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Lillekärrshallen
1206571184 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Ale IBF Grön Mölnlycke Idrottshall
1206571185 Surte IS IBK - Skår IBK Bohushallen
1206571186 IBK Göteborg - Mölndals IBF 1 Svingelns Sporthall
1206571187 Floda IBK - Partille IBS Vit Alléhallen
1206571188 IK Zenith Grön - Lindås IBK Ruter Björlanda Idrottshall
1206571189 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Hjärter Skånhällaskolan
2012-10-06 08:00 1206571003 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå Mölnlycke Idrottshall
2012-10-21 11:30 1206571027 Lindås IBK Ruter - Herrestads AIF Salming Arena
2012-12-16 16:00 1206571090 IBF Backadalen Röd - Herrestads AIF Skälltorpsskolan
2013-02-23 16:05 1206571133 Surte IS IBK - Herrestads AIF Bohushallen
2012-10-05 19:00 1206571001 Skår IBK - Mölndals IBF 1 Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-10-06 11:30 1206571007 Lindås IBK Hjärter - IBF Backadalen Röd Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 12:30 1206571008 Lindås IBK Ruter - Lindome IBK Grön Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 17:55 1206571010 IBK Göteborg - Floda IBK Anton Brive, Emelie Seigner Torpahallen
2012-10-07 09:00 1206571009 Partille IBS Vit - IK Zenith Grön Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 13:30 1206571004 FBC Lerum A - Kärra IBK Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-07 14:30 1206571005 Marstrands IBK Röd - Landvetter IBK vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-07 15:20 1206571002 Ale IBF Grön - Surte IS IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-10-13 10:00 1206571015 Herrestads AIF - Lindås IBK Hjärter Rimnershallen
2012-10-13 10:50 1206571011 Mölndals IBF 1 - Floda IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2012-10-13 15:05 1206571019 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tobias Fri, Tobias Fri Bohushallen
2012-10-14 09:00 1206571014 IBF Backadalen Röd - Lindås IBK Ruter Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-10-14 10:00 1206571017 Kärra IBK - Marstrands IBK Röd Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-14 10:00 1206571018 Pixbo Wallenstam IBK Blå - FBC Lerum A Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-10-14 11:00 1206571013 Lindome IBK Grön - Partille IBS Vit Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen B
2012-10-14 15:00 1206571012 IK Zenith Grön - IBK Göteborg Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-10-14 15:00 1206571020 Skår IBK - Ale IBF Grön Stefan Lagholm, Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-10-20 13:00 1206571022 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Skår IBK Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-10-20 18:45 1206571029 IBK Göteborg - Lindome IBK Grön Anton Brive, Ludvig Engman Torpahallen
2012-10-21 10:30 1206571026 Lindås IBK Hjärter - Landvetter IBK vit Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-10-21 11:00 1206571028 Partille IBS Vit - IBF Backadalen Röd Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-21 12:30 1206571024 Marstrands IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Blå Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-21 13:00 1206571023 FBC Lerum A - Surte IS IBK Anton Ström, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-21 13:40 1206571030 Floda IBK - IK Zenith Grön Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2012-10-21 15:20 1206571021 Ale IBF Grön - Mölndals IBF 1 Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
2012-10-27 09:00 1206571031 Mölndals IBF 1 - IK Zenith Grön Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-10-27 10:00 1206571032 Lindome IBK Grön - Floda IBK David Ek, Adam Widebert Almåshallen B
2012-10-27 11:45 1206571034 Herrestads AIF - Partille IBS Vit Rimnershallen
2012-10-27 15:55 1206571038 Surte IS IBK - Marstrands IBK Röd Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-28 10:00 1206571035 Landvetter IBK vit - Lindås IBK Ruter Alva Nyström, Emelie Seigner Landvetter Idrottshall
2012-10-28 12:00 1206571036 Kärra IBK - Lindås IBK Hjärter Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-28 14:20 1206571040 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Patrik Jonasson, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-28 15:50 1206571033 IBF Backadalen Röd - IBK Göteborg Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-25 14:00 1206571039 Skår IBK - FBC Lerum A Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-11-10 17:45 1206571048 IBK Göteborg - Herrestads AIF Anton Brive, Ludvig Engman Torpahallen
2012-11-11 08:50 1206571049 Floda IBK - IBF Backadalen Röd Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2012-11-11 09:00 1206571050 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-11-11 09:20 1206571047 Partille IBS Vit - Landvetter IBK vit Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 13:30 1206571041 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-11-11 13:30 1206571043 Marstrands IBK Röd - Skår IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-11-11 14:00 1206571045 Lindås IBK Hjärter - Pixbo Wallenstam IBK Blå Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming Arena
2012-11-11 15:00 1206571046 Lindås IBK Ruter - Kärra IBK Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming Arena
2012-11-11 16:30 1206571042 FBC Lerum A - Ale IBF Grön Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2012-11-17 09:00 1206571051 Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Grön Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-11-17 09:00 1206571060 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum A Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-11-17 11:00 1206571056 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK Ruter Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2012-11-17 16:40 1206571057 Surte IS IBK - Lindås IBK Hjärter Linus Warnholtz, Sofia Pettersson Bohushallen
2012-11-18 09:00 1206571052 IBF Backadalen Röd - IK Zenith Grön Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-18 09:10 1206571054 Landvetter IBK vit - IBK Göteborg Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2012-11-18 14:00 1206571055 Kärra IBK - Partille IBS Vit Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2012-11-18 15:30 1206571059 Ale IBF Grön - Marstrands IBK Röd Patrik Jonasson, Tobias Fri Bohushallen
2012-12-02 08:00 1206571067 IBK Göteborg - Kärra IBK Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-02 09:00 1206571069 IK Zenith Grön - Herrestads AIF Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-12-02 09:40 1206571068 Floda IBK - Landvetter IBK vit Robin Göransson, Robin Göransson Alléhallen
2012-12-02 11:30 1206571064 Lindås IBK Hjärter - Skår IBK Martin Solaja, Anton Johansson Salming Arena
2012-12-02 12:30 1206571065 Lindås IBK Ruter - Surte IS IBK Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-12-02 14:20 1206571066 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Blå Jesper Olsson, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 14:20 1206571070 Lindome IBK Grön - IBF Backadalen Röd Andreas Olcén, Karl Eriksson Almåshallen B
2012-12-02 14:30 1206571062 Marstrands IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Svart Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-12-02 16:25 1206571061 FBC Lerum A - Mölndals IBF 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2012-12-07 19:00 1206571071 Mölndals IBF 1 - IBF Backadalen Röd Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-12-08 10:00 1206571075 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBK Göteborg Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-12-08 10:15 1206571072 Herrestads AIF - Lindome IBK Grön Rimnershallen
2012-12-08 16:00 1206571076 Surte IS IBK - Partille IBS Vit Linus Warnholtz, Sofia Pettersson Bohushallen
2012-12-09 11:00 1206571074 Kärra IBK - Floda IBK Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2012-12-09 11:30 1206571073 Landvetter IBK vit - IK Zenith Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2012-12-09 11:30 1206571080 FBC Lerum A - Marstrands IBK Röd Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-12-09 13:00 1206571077 Skår IBK - Lindås IBK Ruter Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-12-09 14:20 1206571078 Ale IBF Grön - Lindås IBK Hjärter Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Bohushallen
2012-12-15 10:00 1206571083 Lindås IBK Hjärter - Pixbo Wallenstam IBK Svart Emil Salomonsson, Ludvig Fredriksson Salming Arena
2012-12-15 11:00 1206571084 Lindås IBK Ruter - Ale IBF Grön Emil Salomonsson, Emil Wålinder Salming Arena
2012-12-15 16:45 1206571086 IBK Göteborg - Surte IS IBK Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-16 09:00 1206571081 Marstrands IBK Röd - Mölndals IBF 1 Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-12-16 09:00 1206571087 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Robin Göransson, Robin Göransson Alléhallen
2012-12-16 09:00 1206571088 IK Zenith Grön - Kärra IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-16 10:10 1206571085 Partille IBS Vit - Skår IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 15:40 1206571089 Lindome IBK Grön - Landvetter IBK vit David Ek, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2013-01-10 19:40 1206571095 Surte IS IBK - Floda IBK Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2013-01-12 11:30 1206571094 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IK Zenith Grön Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2013-01-12 15:30 1206571098 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Ruter Marcus Magnemyr, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-13 09:30 1206571092 Landvetter IBK vit - IBF Backadalen Röd Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-01-13 09:30 1206571099 FBC Lerum A - Lindås IBK Hjärter Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-13 12:00 1206571091 Mölndals IBF 1 - Herrestads AIF Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-01-13 12:50 1206571093 Kärra IBK - Lindome IBK Grön Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2013-01-13 14:00 1206571096 Skår IBK - IBK Göteborg Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-01-13 15:20 1206571097 Ale IBF Grön - Partille IBS Vit Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
2013-01-19 09:00 1206571104 Partille IBS Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Axel Alfredson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-01-19 15:50 1206571108 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Blå Felicia Krouthén, Sara Karlholm Streteredsskolan
2013-01-19 18:30 1206571105 IBK Göteborg - Ale IBF Grön Anton Brive, Emelie Seigner Torpahallen
2013-01-20 13:50 1206571106 Floda IBK - Skår IBK Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-01-20 15:30 1206571102 Lindås IBK Hjärter - Marstrands IBK Röd Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming Arena
2013-01-20 16:00 1206571107 IK Zenith Grön - Surte IS IBK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2013-01-20 16:00 1206571109 IBF Backadalen Röd - Kärra IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-20 16:30 1206571103 Lindås IBK Ruter - FBC Lerum A Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming Arena
2013-01-26 12:00 1206571117 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-26 13:30 1206571111 Mölndals IBF 1 - Landvetter IBK vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2013-01-26 14:00 1206571113 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBF Backadalen Röd Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-01-26 15:40 1206571114 Surte IS IBK - Lindome IBK Grön Linus Warnholtz, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-01-27 09:00 1206571119 Marstrands IBK Röd - Lindås IBK Ruter Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2013-01-27 09:30 1206571118 FBC Lerum A - Partille IBS Vit Anton Ström, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2013-01-27 12:00 1206571112 Kärra IBK - Herrestads AIF Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2013-01-27 12:00 1206571115 Skår IBK - IK Zenith Grön Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-01-27 15:20 1206571116 Ale IBF Grön - Floda IBK Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
2013-02-02 13:00 1206571124 IBK Göteborg - FBC Lerum A Erik Gaberud, Erik Gaberud Svingelns Sporthall
2013-02-02 16:30 1206571123 Partille IBS Vit - Marstrands IBK Röd Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-03 10:50 1206571125 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-02-03 12:40 1206571128 IBF Backadalen Röd - Surte IS IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-02-03 13:00 1206571121 Lindås IBK Hjärter - Mölndals IBF 1 Victor Rodin, Martin Solaja Askims Sporthall
2013-02-03 13:20 1206571127 Lindome IBK Grön - Skår IBK Oskar Andersson, Karl Eriksson Streteredsskolan
2013-02-03 13:20 1206571129 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Blå Rimnershallen
2013-02-03 14:00 1206571126 IK Zenith Grön - Ale IBF Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-02-03 14:00 1206571130 Landvetter IBK vit - Kärra IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-02-23 11:00 1206571136 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Grön Kajsa Högemark, Elin Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-02-23 13:00 1206571132 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Landvetter IBK vit Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-02-23 18:00 1206571131 Mölndals IBF 1 - Kärra IBK Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2013-02-24 11:00 1206571140 Lindås IBK Hjärter - Lindås IBK Ruter Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Salming Arena
2013-02-24 14:30 1206571138 Marstrands IBK Röd - IBK Göteborg Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-02-24 16:15 1206571137 FBC Lerum A - Floda IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2013-02-24 16:20 1206571135 Ale IBF Grön - Lindome IBK Grön Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Bohushallen
2013-02-24 17:00 1206571134 Skår IBK - IBF Backadalen Röd Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-02 09:30 1206571142 Partille IBS Vit - Lindås IBK Hjärter Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-03-02 11:00 1206571146 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Kornelia Ärlig, Sara Karlholm Almåshallen B
2013-03-02 14:30 1206571148 Herrestads AIF - Skår IBK Rimnershallen
2013-03-03 09:00 1206571145 IK Zenith Grön - FBC Lerum A Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2013-03-03 10:00 1206571150 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2013-03-03 10:20 1206571147 IBF Backadalen Röd - Ale IBF Grön Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-03 11:20 1206571144 Floda IBK - Marstrands IBK Röd Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-03-03 12:00 1206571141 Lindås IBK Ruter - Mölndals IBF 1 Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming Arena
2013-03-03 12:30 1206571149 Landvetter IBK vit - Surte IS IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-03-08 19:00 1206571153 Skår IBK - Landvetter IBK vit Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-09 16:55 1206571152 Surte IS IBK - Kärra IBK Linus Warnholtz, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-10 09:00 1206571151 Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK Blå Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-03-10 12:00 1206571156 FBC Lerum A - Lindome IBK Grön Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2013-03-10 12:30 1206571157 Marstrands IBK Röd - IK Zenith Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-10 13:00 1206571155 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBF Backadalen Röd Redfoxhallen
2013-03-10 13:00 1206571159 Lindås IBK Hjärter - IBK Göteborg Hannes Schollin-Löfstedt, Mark Moulavi Salming Arena
2013-03-10 13:00 1206571160 Lindås IBK Ruter - Partille IBS Vit Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Askims Sporthall
2013-03-10 15:20 1206571154 Ale IBF Grön - Herrestads AIF Patrik Jonasson Bohushallen
2013-03-16 12:30 1206571167 Herrestads AIF - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rimnershallen
2013-03-16 14:50 1206571170 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Surte IS IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-03-16 18:30 1206571162 IBK Göteborg - Lindås IBK Ruter Emelie Seigner, Ludvig Engman Torpahallen
2013-03-17 10:00 1206571169 Kärra IBK - Skår IBK Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2013-03-17 11:30 1206571168 Landvetter IBK vit - Ale IBF Grön Mikael Ärlig, Kornelia Ärlig Landvetter Idrottshall
2013-03-17 11:50 1206571166 IBF Backadalen Röd - FBC Lerum A Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-03-17 13:00 1206571165 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK Röd Andreas Olcén, Mikael Ärlig Almåshallen B
2013-03-17 13:40 1206571163 Floda IBK - Lindås IBK Hjärter Jonas Fors, Robin Göransson Alléhallen
2013-03-17 14:30 1206571161 Partille IBS Vit - Mölndals IBF 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Öjersjö Idrottshall
2013-03-23 13:00 1206571174 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK vit Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-03-24 10:00 1206571180 Partille IBS Vit - IBK Göteborg Philip Blom, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-03-24 12:00 1206571172 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-24 12:00 1206571178 Lindås IBK Hjärter - IK Zenith Grön Marcus Magnemyr, Fabian Thunberg Salming Arena
2013-03-24 12:30 1206571176 Marstrands IBK Röd - IBF Backadalen Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-24 13:00 1206571179 Lindås IBK Ruter - Floda IBK Christopher Ryrberg, Ludvig Fredriksson Salming Arena
2013-03-24 14:50 1206571171 Mölndals IBF 1 - Surte IS IBK Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-03-24 17:20 1206571173 Ale IBF Grön - Kärra IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
P01 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1206572181 Utbynäs SK - Marstrands IBK Vit Gamlestadshallen
1206572182 Öckerö IBK - FBC Lerum B Hedenskolans Idrottshall
1206572185 IF Marin Väst - IBF Älvstranden Hall Of Flame
1206572186 Sportlife Kungälvs IBK - Mölndals IBF 2 Kastellegårdshallen
1206572187 Onsala IBK - Partille IBS Svart Rydets Idrottshall
1206572188 IK Zenith Vit - Partille IBS Öjersjö Björlanda Idrottshall
1206572189 Lindome IBK Lila - Lindås IBK Klöver Skånhällaskolan
1206572190 IBF Backadalen Vit - Sandö IBK Skälltorpsskolan
2012-10-06 10:45 1206572002 Ale IBF Blå - IF Marin Väst Fredrik Lahtela, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2012-10-06 13:30 1206572007 Lindås IBK Klöver - IBF Backadalen Vit Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Askims Sporthall
2012-10-06 14:25 1206572006 Sandö IBK - Utbynäs SK Vallda Idrottshall
2012-10-06 16:15 1206572008 Partille IBS Öjersjö - Lindome IBK Lila Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 09:00 1206572001 IBF Älvstranden - Mölndals IBF 2 Elof Hallin, David Ganefalk
2012-10-07 10:00 1206572009 Partille IBS Svart - IK Zenith Vit Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-07 12:20 1206572004 FBC Lerum B - Varla IBK Gbg Robin Petersson-Bark, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-10-07 13:30 1206572005 Marstrands IBK Vit - Öckerö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-07 16:40 1206572010 Sportlife Kungälvs IBK - Onsala IBK Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2012-10-13 09:50 1206572011 Mölndals IBF 2 - Onsala IBK Jakob Hambert, Simon Lundh Aktiviteten
2012-10-14 09:00 1206572020 IBF Älvstranden - Ale IBF Blå Elof Hallin, Elof Hallin
2012-10-14 11:00 1206572014 IBF Backadalen Vit - Partille IBS Öjersjö Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-14 12:00 1206572013 Lindome IBK Lila - Partille IBS Svart Adam Widebert, Adam Widebert Almåshallen B
2012-10-14 12:00 1206572015 Utbynäs SK - Lindås IBK Klöver Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-10-14 13:00 1206572016 Öckerö IBK - Sandö IBK Stefan Larsson, Stefan Larsson Hedenskolans Idrottshall
2012-10-14 13:00 1206572017 Varla IBK Gbg - Marstrands IBK Vit Fjärås Idrottshall
2012-10-14 14:00 1206572012 IK Zenith Vit - Sportlife Kungälvs IBK Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-10-18 17:25 1206572025 Sandö IBK - Varla IBK Gbg Vallda Idrottshall
2012-10-20 17:40 1206572021 Ale IBF Blå - Mölndals IBF 2 Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2012-10-21 12:00 1206572027 Partille IBS Öjersjö - Utbynäs SK Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-10-21 12:30 1206572026 Lindås IBK Klöver - Öckerö IBK Christopher Ryrberg, Mark Moulavi Salming Arena
2012-10-21 13:00 1206572028 Partille IBS Svart - IBF Backadalen Vit Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-10-21 14:40 1206572029 Sportlife Kungälvs IBK - Lindome IBK Lila Simon Hogner, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-10-21 16:30 1206572030 Onsala IBK - IK Zenith Vit Presse Idrottshall
2012-11-25 12:15 1206572023 FBC Lerum B - IF Marin Väst Anton Ström, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-10-27 09:00 1206572032 Lindome IBK Lila - Onsala IBK David Ek, Adam Widebert Almåshallen B
2012-10-27 10:00 1206572031 Mölndals IBF 2 - IK Zenith Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-10-27 10:30 1206572035 Öckerö IBK - Partille IBS Öjersjö Adnan Tongur, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2012-10-28 10:00 1206572038 IF Marin Väst - Marstrands IBK Vit Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2012-10-28 11:00 1206572034 Utbynäs SK - Partille IBS Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
2012-10-28 11:00 1206572039 IBF Älvstranden - FBC Lerum B Morgan Ekberg, Elof Hallin
2012-10-28 13:00 1206572036 Varla IBK Gbg - Lindås IBK Klöver Fjärås Idrottshall
2012-10-28 13:50 1206572033 IBF Backadalen Vit - Sportlife Kungälvs IBK Pouria Saber, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-08 17:30 1206572044 Sandö IBK - IF Marin Väst Vallda Idrottshall
2012-11-11 10:00 1206572050 IK Zenith Vit - Lindome IBK Lila Jonathan Tärnberg, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-11-11 10:20 1206572046 Partille IBS Öjersjö - Varla IBK Gbg Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 11:20 1206572047 Partille IBS Svart - Öckerö IBK Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-11-11 11:40 1206572048 Sportlife Kungälvs IBK - Utbynäs SK Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2012-11-11 13:30 1206572049 Onsala IBK - IBF Backadalen Vit Presse Idrottshall
2012-11-11 14:30 1206572043 Marstrands IBK Vit - IBF Älvstranden Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-11-11 15:30 1206572042 FBC Lerum B - Ale IBF Blå Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2012-11-17 10:00 1206572051 Mölndals IBF 2 - Lindome IBK Lila Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-11-17 11:10 1206572059 Ale IBF Blå - Marstrands IBK Vit Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-11-17 12:00 1206572054 Öckerö IBK - Sportlife Kungälvs IBK Eleonore Green, Mattias Alderblad Hedenskolans Idrottshall
2012-11-18 09:00 1206572057 IF Marin Väst - Lindås IBK Klöver Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2012-11-18 10:00 1206572052 IBF Backadalen Vit - IK Zenith Vit Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-18 11:00 1206572058 IBF Älvstranden - Sandö IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2012-11-18 15:50 1206572055 Varla IBK Gbg - Partille IBS Svart Lindälvshallen
2012-11-18 16:40 1206572053 Utbynäs SK - Onsala IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
2012-12-02 10:00 1206572069 IK Zenith Vit - Utbynäs SK Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-12-02 12:40 1206572067 Sportlife Kungälvs IBK - Varla IBK Gbg Victor Olsson Kastellegårdshallen
2012-12-02 13:30 1206572064 Lindås IBK Klöver - IBF Älvstranden Axel Lindskog, Emil Wålinder Salming Arena
2012-12-02 15:00 1206572068 Onsala IBK - Öckerö IBK Presse Idrottshall
2012-12-02 15:20 1206572065 Partille IBS Öjersjö - IF Marin Väst Jesper Olsson, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2012-12-02 15:20 1206572070 Lindome IBK Lila - IBF Backadalen Vit Andreas Olcén, Karl Eriksson Almåshallen B
2012-12-02 15:30 1206572063 Sandö IBK - Ale IBF Blå Vallda Idrottshall
2012-12-02 18:25 1206572061 FBC Lerum B - Mölndals IBF 2 Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-12-07 18:00 1206572071 Mölndals IBF 2 - IBF Backadalen Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2012-12-08 10:00 1206572078 Ale IBF Blå - Lindås IBK Klöver Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-12-08 11:30 1206572073 Öckerö IBK - IK Zenith Vit Eleonore Green, Mattias Alderblad Hedenskolans Idrottshall
2012-12-08 14:00 1206572072 Utbynäs SK - Lindome IBK Lila Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2012-12-09 09:00 1206572076 IF Marin Väst - Partille IBS Svart Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2012-12-09 10:00 1206572077 IBF Älvstranden - Partille IBS Öjersjö Elof Hallin, David Ganefalk
2012-12-09 12:00 1206572074 Varla IBK Gbg - Onsala IBK Fjärås Idrottshall
2012-12-09 12:30 1206572080 FBC Lerum B - Marstrands IBK Vit Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2012-12-01 14:10 1206572082 Sandö IBK - FBC Lerum B Vallda Idrottshall
2012-12-16 09:10 1206572090 IBF Backadalen Vit - Utbynäs SK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-12-16 10:00 1206572081 Marstrands IBK Vit - Mölndals IBF 2 Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-12-16 10:00 1206572088 IK Zenith Vit - Varla IBK Gbg Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-16 11:20 1206572084 Partille IBS Öjersjö - Ale IBF Blå Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 12:30 1206572085 Partille IBS Svart - IBF Älvstranden Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-12-16 12:40 1206572086 Sportlife Kungälvs IBK - IF Marin Väst Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2012-12-16 16:40 1206572089 Lindome IBK Lila - Öckerö IBK David Ek, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2013-01-12 10:30 1206572092 Öckerö IBK - IBF Backadalen Vit Eleonore Green, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2013-01-12 11:00 1206572097 Ale IBF Blå - Partille IBS Svart Tobias Fri Ale Kulturrum
2013-01-12 15:20 1206572093 Varla IBK Gbg - Lindome IBK Lila Lindälvshallen
2013-01-13 10:00 1206572095 IF Marin Väst - Onsala IBK Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2013-01-13 10:00 1206572096 IBF Älvstranden - Sportlife Kungälvs IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2013-01-13 10:30 1206572099 FBC Lerum B - Lindås IBK Klöver Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-13 11:00 1206572091 Mölndals IBF 2 - Utbynäs SK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-01-13 15:40 1206572100 Marstrands IBK Vit - Sandö IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-01-19 10:00 1206572103 Partille IBS Öjersjö - FBC Lerum B Axel Alfredson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-01-19 10:30 1206572110 Utbynäs SK - Öckerö IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2013-01-19 14:25 1206572101 Sandö IBK - Mölndals IBF 2 Vallda Idrottshall
2013-01-20 12:40 1206572105 Sportlife Kungälvs IBK - Ale IBF Blå Kastellegårdshallen
2013-01-20 15:00 1206572106 Onsala IBK - IBF Älvstranden Presse Idrottshall
2013-01-20 15:00 1206572107 IK Zenith Vit - IF Marin Väst Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2013-01-20 15:00 1206572109 IBF Backadalen Vit - Varla IBK Gbg Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-20 17:30 1206572102 Lindås IBK Klöver - Marstrands IBK Vit Marcus Magnberg, Fabian Thunberg Salming Arena
2013-01-26 12:20 1206572111 Mölndals IBF 2 - Öckerö IBK Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2013-01-26 13:00 1206572116 Ale IBF Blå - Onsala IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2013-01-26 14:30 1206572120 Sandö IBK - Lindås IBK Klöver Vallda Idrottshall
2013-01-26 18:10 1206572115 IBF Älvstranden - IK Zenith Vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Sjumilahallen
2013-01-27 09:00 1206572114 IF Marin Väst - Lindome IBK Lila Arvid Burefors, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2013-01-27 10:00 1206572119 Marstrands IBK Vit - Partille IBS Öjersjö Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2013-01-27 10:30 1206572118 FBC Lerum B - Partille IBS Svart Anton Ström, Erik Ström Rydsbergshallen
2013-01-27 13:30 1206572112 Varla IBK Gbg - Utbynäs SK Fjärås Idrottshall
2013-02-02 09:30 1206572122 Partille IBS Öjersjö - Sandö IBK Jesper Olsson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-02 11:30 1206572130 Öckerö IBK - Varla IBK Gbg Eleonore Green, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2013-02-02 14:30 1206572123 Partille IBS Svart - Marstrands IBK Vit Axel Alfredson, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-02-03 13:00 1206572126 IK Zenith Vit - Ale IBF Blå Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-02-03 13:40 1206572128 IBF Backadalen Vit - IF Marin Väst Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Skälltorpsskolan
2013-02-03 14:20 1206572127 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Oskar Andersson, Karl Eriksson Streteredsskolan
2013-02-03 15:00 1206572121 Lindås IBK Klöver - Mölndals IBF 2 Anton Johansson, Martin Solaja Askims Sporthall
2013-02-03 17:15 1206572124 Sportlife Kungälvs IBK - FBC Lerum B Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2013-02-23 10:45 1206572135 Ale IBF Blå - Lindome IBK Lila Tobias Fri Ale Kulturrum
2013-02-23 17:00 1206572131 Mölndals IBF 2 - Varla IBK Gbg Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2013-02-24 09:00 1206572133 IF Marin Väst - Utbynäs SK Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2013-02-24 12:00 1206572140 Lindås IBK Klöver - Partille IBS Öjersjö Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Salming Arena
2013-02-24 13:30 1206572138 Marstrands IBK Vit - Sportlife Kungälvs IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-02-24 17:15 1206572137 FBC Lerum B - Onsala IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2013-02-24 19:00 1206572134 IBF Älvstranden - IBF Backadalen Vit Morgan Ekberg, Morgan Ekberg Sjumilahallen
2013-02-25 18:25 1206572139 Sandö IBK - Partille IBS Svart Vallda Idrottshall
2013-03-02 10:30 1206572142 Partille IBS Svart - Lindås IBK Klöver Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-03-02 10:30 1206572149 Öckerö IBK - IF Marin Väst Lazo Cesto, Lazo Cesto Hedenskolans Idrottshall
2013-03-03 09:30 1206572141 Partille IBS Öjersjö - Mölndals IBF 2 Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-03-03 10:00 1206572145 IK Zenith Vit - FBC Lerum B Adam Lindell, Arvid Löfving Sjumilahallen
2013-03-03 11:20 1206572147 IBF Backadalen Vit - Ale IBF Blå Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-03 13:30 1206572144 Onsala IBK - Marstrands IBK Vit Presse Idrottshall
2013-03-03 14:40 1206572143 Sportlife Kungälvs IBK - Sandö IBK Simon Hogner Kastellegårdshallen
2013-03-03 16:00 1206572148 Utbynäs SK - IBF Älvstranden Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Gamlestadshallen
2013-03-09 13:00 1206572154 Ale IBF Blå - Utbynäs SK Thomas Johansson Ale Kulturrum
2013-03-09 14:25 1206572158 Sandö IBK - Onsala IBK Vallda Idrottshall
2013-03-10 10:00 1206572152 IF Marin Väst - Varla IBK Gbg Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2013-03-10 10:00 1206572153 IBF Älvstranden - Öckerö IBK Elof Hallin, David Ganefalk
2013-03-10 12:10 1206572160 Partille IBS Öjersjö - Partille IBS Svart Philip Blom, Anton Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-10 13:00 1206572156 FBC Lerum B - Lindome IBK Lila Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2013-03-10 13:30 1206572157 Marstrands IBK Vit - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-10 14:00 1206572159 Lindås IBK Klöver - Sportlife Kungälvs IBK Hannes Schollin-Löfstedt, Mark Moulavi Salming Arena
2013-03-16 10:30 1206572168 Öckerö IBK - Ale IBF Blå Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Hedenskolans Idrottshall
2013-03-16 13:00 1206572169 Varla IBK Gbg - IBF Älvstranden Lindälvshallen
2013-03-17 09:00 1206572164 IK Zenith Vit - Sandö IBK Daniel Påsse, William Hilmersson Sjumilahallen
2013-03-17 12:50 1206572166 IBF Backadalen Vit - FBC Lerum B Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-03-17 14:00 1206572165 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK Vit Andreas Olcén, Mikael Ärlig Almåshallen B
2013-03-17 14:40 1206572162 Sportlife Kungälvs IBK - Partille IBS Öjersjö Adrian Mellbin Kastellegårdshallen
2013-03-17 15:30 1206572161 Partille IBS Svart - Mölndals IBF 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Öjersjö Idrottshall
2013-03-17 16:30 1206572163 Onsala IBK - Lindås IBK Klöver Presse Idrottshall
2013-03-18 18:15 1206572177 Sandö IBK - Lindome IBK Lila Vallda Idrottshall
2013-03-24 11:00 1206572179 Partille IBS Öjersjö - Onsala IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-24 12:00 1206572180 Partille IBS Svart - Sportlife Kungälvs IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-24 13:25 1206572175 FBC Lerum B - Utbynäs SK Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2013-03-24 13:30 1206572176 Marstrands IBK Vit - IBF Backadalen Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-24 14:00 1206572178 Lindås IBK Klöver - IK Zenith Vit Christopher Ryrberg, Ludvig Fredriksson Salming Arena
2013-03-24 16:00 1206572171 Mölndals IBF 2 - IF Marin Väst Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-03-24 18:20 1206572173 Ale IBF Blå - Varla IBK Gbg Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
Vår P01-02
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-03-04 19:00 1206575001 Varla IBK Gbg - Mölndals IBF 1 Fjärås Idrottshall
2013-03-03 08:30 1206575004 Partille IBS - Varla IBK Gbg Jesper Olsson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2013-02-03 13:30 1206575006 Mölndals IBF 1 - Partille IBS Simon Lundh, Jakob Hambert Katrinebergshallen
2013-03-09 16:00 1206575008 Partille IBS - Mölndals IBF 1 Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-03-16 12:30 1206575009 Mölndals IBF 1 - Varla IBK Gbg Jakob Hambert, Jakob Hambert Aktiviteten
2013-03-24 13:30 1206575012 Varla IBK Gbg - Partille IBS Fjärås Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis