Pojkar 02 (2012/13)

Gruppspel
P02 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1206581181 Bergums IF Blue - Marstrands IBK Bergumsskolan
1206581182 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Alléhallen
1206581183 Lindome IBK Grön - IBF Backadalen Röd Skånhällaskolan
1206581184 Varla IBK 1 Gbg - Hindås IBK Fjärås Idrottshall
1206581185 Frölunda IBK - Kärra IBK Frölunda Kulturhus
1206581186 Landvetter IBK - IK Zenith Vit Önnerödshallen
1206581187 Partille IBS - Sportlife Kungälvs IBK Partillebohallen
1206581188 FBC Lerum Panthers - FBC Lerum Tigers Vit Rydsbergshallen
1206581189 Mölndals IBF - Lindås IBK 1 Katrinebergshallen
1206581190 Ale IBF Grön - IK Zenith Grön Ale Kulturrum
2012-10-05 18:30 1206581003 IBF Backadalen Röd - Varla IBK 1 Gbg Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Lundbystrand
2012-10-06 09:00 1206581004 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Grön Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2012-10-07 09:00 1206581007 Lindås IBK 1 - Ale IBF Grön Christopher Ryrberg, Jennifer Johansson Askims Sporthall
2012-10-07 09:15 1206581002 Hindås IBK - Frölunda IBK Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-10-07 10:00 1206581006 IK Zenith Grön - Bergums IF Blue Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-10-07 11:00 1206581001 Kärra IBK - IK Zenith Vit Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-07 12:30 1206581005 Marstrands IBK - Floda IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-07 14:00 1206581010 Landvetter IBK - Partille IBS Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2012-10-07 15:15 1206581008 FBC Lerum Tigers Vit - Mölndals IBF Joakim Svenrot, Anton Ström Hjällsnäshallen
2012-10-07 15:40 1206581009 Sportlife Kungälvs IBK - FBC Lerum Panthers Rickard Anneräng, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2012-10-13 11:50 1206581013 Mölndals IBF - Sportlife Kungälvs IBK Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten
2012-10-14 08:00 1206581016 Floda IBK - IK Zenith Grön Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2012-10-14 10:00 1206581019 Frölunda IBK - IBF Backadalen Röd Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2012-10-14 10:10 1206581012 FBC Lerum Panthers - Landvetter IBK Johannes Akyol, Adam Jällfält Rydsbergshallen
2012-10-14 10:20 1206581018 Varla IBK 1 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK Svart Fjärås Idrottshall
2012-10-14 11:00 1206581015 Bergums IF Blue - Lindås IBK 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2012-10-14 11:00 1206581020 Kärra IBK - Hindås IBK Gabriel Holmberg, Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-14 13:00 1206581011 IK Zenith Vit - Partille IBS Adam Lindell, Arvid Löfving Björlanda Idrottshall
2012-10-14 13:20 1206581014 Ale IBF Grön - FBC Lerum Tigers Vit Tobias Fri, Viktor Karlsson Bohushallen
2012-10-14 14:00 1206581017 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK Rasmus Carlström, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-10-18 19:00 1206581021 Hindås IBK - IK Zenith Vit Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-10-20 14:00 1206581023 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Frölunda IBK Kajsa Högemark, Elin Djerf Mölnlycke Idrottshall
2012-10-21 09:00 1206581030 Partille IBS - FBC Lerum Panthers Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2012-10-21 12:00 1206581022 IBF Backadalen Röd - Kärra IBK Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-21 12:00 1206581025 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2012-10-21 13:00 1206581026 Lindås IBK 1 - Floda IBK Marcus Magnemyr, Fabian Thunberg Askims Sporthall
2012-10-21 13:00 1206581029 Landvetter IBK - Mölndals IBF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2012-10-21 13:30 1206581024 Marstrands IBK - Varla IBK 1 Gbg Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-10-21 13:40 1206581028 Sportlife Kungälvs IBK - Ale IBF Grön Kastellegårdshallen
2012-11-25 13:30 1206581027 FBC Lerum Tigers Vit - Bergums IF Blue Robin Petersson-Bark, Anton Ström Hjällsnäshallen
2012-10-21 09:00 1206581036 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 1 Louise Elgquist, Pelle Hellberg Almåshallen B
2012-10-21 09:00 1206581038 Frölunda IBK - Marstrands IBK John Lundkvist, Filip Håkansson Flatåsskolan
2012-10-21 13:00 1206581031 IK Zenith Vit - FBC Lerum Panthers Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2012-10-27 09:00 1206581033 Ale IBF Grön - Landvetter IBK Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-10-27 11:10 1206581032 Mölndals IBF - Partille IBS Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2012-10-28 10:00 1206581034 Bergums IF Blue - Sportlife Kungälvs IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2012-10-28 10:15 1206581040 Hindås IBK - IBF Backadalen Röd Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-10-28 11:00 1206581039 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Gabriel Holmberg Kärra Sporthall
2012-10-28 13:30 1206581035 Floda IBK - FBC Lerum Tigers Vit Robin Petersson-Bark, Robin Göransson Alléhallen
2012-10-28 15:50 1206581037 Varla IBK 1 Gbg - IK Zenith Grön Fjärås Idrottshall
2012-11-10 16:40 1206581049 Partille IBS - Ale IBF Grön Erik Enoksson, Anton Enoksson Öjersjö Idrottshall
2012-11-11 11:00 1206581041 IBF Backadalen Röd - IK Zenith Vit Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-11 11:00 1206581044 IK Zenith Grön - Frölunda IBK Jonathan Tärnberg, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-11-11 11:20 1206581048 Landvetter IBK - Bergums IF Blue Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2012-11-11 12:30 1206581042 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Hindås IBK Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2012-11-11 12:30 1206581043 Marstrands IBK - Kärra IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-11-11 12:30 1206581050 FBC Lerum Panthers - Mölndals IBF Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2012-11-11 12:40 1206581047 Sportlife Kungälvs IBK - Floda IBK Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2012-11-11 13:00 1206581045 Lindås IBK 1 - Varla IBK 1 Gbg Isak Larsson, Erik Ivarsson Askims Sporthall
2012-11-11 13:20 1206581046 FBC Lerum Tigers Vit - Lindome IBK Grön Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2012-11-17 11:10 1206581055 Lindome IBK Grön - Sportlife Kungälvs IBK Oskar Andersson, Jonathan Johansson Almåshallen B
2012-11-18 09:00 1206581053 Bergums IF Blue - Partille IBS Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2012-11-18 09:00 1206581059 Hindås IBK - Marstrands IBK Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-11-18 10:00 1206581051 IK Zenith Vit - Mölndals IBF Daniel Påsse, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-11-18 10:00 1206581057 Frölunda IBK - Lindås IBK 1 Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2012-11-18 10:30 1206581056 Varla IBK 1 Gbg - FBC Lerum Tigers Vit Fjärås Idrottshall
2012-11-18 10:40 1206581054 Floda IBK - Landvetter IBK Robin Göransson, Robin Göransson Alléhallen
2012-11-18 11:00 1206581060 IBF Backadalen Röd - Pixbo Wallenstam IBK Svart Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2012-11-18 11:50 1206581058 Kärra IBK - IK Zenith Grön Kärra Sporthall
2012-11-18 14:30 1206581052 Ale IBF Grön - FBC Lerum Panthers Patrik Jonasson, Tobias Fri Bohushallen
2012-12-01 09:00 1206581061 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Vit Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2012-12-01 10:00 1206581070 Mölndals IBF - Ale IBF Grön Simon Lundh, Jakob Hambert Aktiviteten
2012-12-02 09:00 1206581069 FBC Lerum Panthers - Bergums IF Blue Jesper Löfvenius, Anton Ström Rydsbergshallen
2012-12-02 10:00 1206581065 FBC Lerum Tigers Vit - Frölunda IBK Anton Ström, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-12-02 10:30 1206581067 Landvetter IBK - Lindome IBK Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2012-12-02 11:40 1206581066 Sportlife Kungälvs IBK - Varla IBK 1 Gbg Victor Olsson Kastellegårdshallen
2012-12-02 12:00 1206581063 IK Zenith Grön - Hindås IBK Emil Hilmersson, William Hilmersson Sjumilahallen
2012-12-02 12:00 1206581064 Lindås IBK 1 - Kärra IBK Emil Salomonsson, Ludvig Fredriksson Askims Sporthall
2012-12-02 12:30 1206581062 Marstrands IBK - IBF Backadalen Röd Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2012-12-02 16:20 1206581068 Partille IBS - Floda IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Öjersjö Idrottshall
2012-12-08 11:00 1206581074 Lindome IBK Grön - Partille IBS Kornelia Ärlig, Sara Karlholm Almåshallen B
2012-12-08 14:00 1206581080 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2012-12-09 09:00 1206581071 IK Zenith Vit - Ale IBF Grön Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-09 09:15 1206581078 Hindås IBK - Lindås IBK 1 Lina Thorell, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2012-12-09 10:00 1206581076 Frölunda IBK - Sportlife Kungälvs IBK Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2012-12-09 10:00 1206581077 Kärra IBK - FBC Lerum Tigers Vit Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2012-12-09 10:30 1206581075 Varla IBK 1 Gbg - Landvetter IBK Fjärås Idrottshall
2012-12-09 15:40 1206581073 Floda IBK - FBC Lerum Panthers Robin Göransson, Robin Petersson-Bark Alléhallen
2012-12-09 16:00 1206581079 IBF Backadalen Röd - IK Zenith Grön Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-01-27 10:00 1206581072 Bergums IF Blue - Mölndals IBF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2012-12-15 09:00 1206581089 Mölndals IBF - Floda IBK Jakob Hambert, Simon Lundh Katrinebergshallen
2012-12-15 10:00 1206581087 Partille IBS - Varla IBK 1 Gbg Axel Alfredson, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2012-12-15 13:00 1206581083 Lindås IBK 1 - IBF Backadalen Röd Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming Arena
2012-12-16 08:00 1206581086 Landvetter IBK - Frölunda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2012-12-16 09:00 1206581082 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Arvid Löfving, Adam Lindell Sjumilahallen
2012-12-16 09:00 1206581088 FBC Lerum Panthers - Lindome IBK Grön Joakim Svenrot, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2012-12-16 11:00 1206581081 Marstrands IBK - IK Zenith Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Mimershus A-hallen
2012-12-16 11:40 1206581085 Sportlife Kungälvs IBK - Kärra IBK Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2012-12-16 13:15 1206581084 FBC Lerum Tigers Vit - Hindås IBK Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-12-16 14:20 1206581090 Ale IBF Grön - Bergums IF Blue Fredrik Lahtela, Viktor Karlsson Bohushallen
2013-01-12 14:30 1206581099 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK 1 Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2013-01-12 15:00 1206581093 Lindome IBK Grön - Mölndals IBF Moa Dahl, Michaela Holmström Streteredsskolan
2013-01-13 09:00 1206581091 IK Zenith Vit - Bergums IF Blue Adam Lindell, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-01-13 09:00 1206581095 Frölunda IBK - Partille IBS Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2013-01-13 09:15 1206581097 Hindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-01-13 10:30 1206581094 Varla IBK 1 Gbg - FBC Lerum Panthers Fjärås Idrottshall
2013-01-13 10:35 1206581096 Kärra IBK - Landvetter IBK Kärra Sporthall
2013-01-13 11:40 1206581098 IBF Backadalen Röd - FBC Lerum Tigers Vit Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-01-13 12:30 1206581100 Marstrands IBK - IK Zenith Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-01-19 13:40 1206581092 Floda IBK - Ale IBF Grön Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2013-01-19 10:00 1206581108 Mölndals IBF - Varla IBK 1 Gbg Anton Cedersjö, Anton Cedersjö Aktiviteten
2013-01-19 12:00 1206581106 Partille IBS - Kärra IBK Anton Enoksson, Erik Enoksson Lexby Idrottshall
2013-01-19 17:40 1206581109 Ale IBF Grön - Lindome IBK Grön Tobias Fri, Viktor Karlsson Ale Kulturrum
2013-01-20 09:00 1206581105 Landvetter IBK - Hindås IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-01-20 11:00 1206581110 Bergums IF Blue - Floda IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2013-01-20 11:40 1206581104 Sportlife Kungälvs IBK - IBF Backadalen Röd Kastellegårdshallen
2013-01-20 12:00 1206581102 Lindås IBK 1 - Marstrands IBK Christopher Ryrberg, Jakob Ericson Askims Sporthall
2013-01-20 13:15 1206581107 FBC Lerum Panthers - Frölunda IBK Erik Ström, Erik Kovacs Hjällsnäshallen
2013-01-20 14:00 1206581101 IK Zenith Grön - IK Zenith Vit Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-01-20 14:15 1206581103 FBC Lerum Tigers Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Hjällsnäshallen
2013-01-24 19:00 1206581116 Hindås IBK - Partille IBS Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-01-26 13:00 1206581118 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2013-01-27 11:00 1206581115 Kärra IBK - FBC Lerum Panthers Maja Gustavsson Kärra Sporthall
2013-01-27 12:00 1206581113 Varla IBK 1 Gbg - Ale IBF Grön Fjärås Idrottshall
2013-01-27 12:00 1206581117 IBF Backadalen Röd - Landvetter IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-27 13:30 1206581119 Marstrands IBK - FBC Lerum Tigers Vit Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-01-27 14:40 1206581112 Lindome IBK Grön - Bergums IF Blue Rasmus Carlström, David Ek Streteredsskolan
2013-01-27 15:00 1206581120 IK Zenith Grön - Lindås IBK 1 Daniel Påsse, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2013-01-27 16:00 1206581111 IK Zenith Vit - Floda IBK Daniel Påsse, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2013-02-06 19:00 1206581114 Frölunda IBK - Mölndals IBF Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2013-02-02 13:30 1206581125 Partille IBS - IBF Backadalen Röd Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2013-02-02 17:30 1206581127 Mölndals IBF - Kärra IBK Anton Cedersjö, Anton Cedersjö
2013-02-03 10:00 1206581129 Bergums IF Blue - Varla IBK 1 Gbg Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2013-02-03 11:00 1206581121 Lindås IBK 1 - IK Zenith Vit Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Salming Arena
2013-02-03 11:50 1206581130 Floda IBK - Lindome IBK Grön Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2013-02-03 13:00 1206581124 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-02-03 16:15 1206581123 Sportlife Kungälvs IBK - Marstrands IBK Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2013-02-03 16:20 1206581128 Ale IBF Grön - Frölunda IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
2013-02-03 18:15 1206581126 FBC Lerum Panthers - Hindås IBK Jesper Löfvenius, Jesper Löfvenius Rydsbergshallen
2013-02-06 18:40 1206581122 FBC Lerum Tigers Vit - IK Zenith Grön Adam Wadheden, Victor Brendelökken Hjällsnäshallen
2013-02-23 12:00 1206581137 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2013-02-24 09:00 1206581131 IK Zenith Vit - Lindome IBK Grön Jonathan Tärnberg, Marcus Josefsson Björlanda Idrottshall
2013-02-24 09:00 1206581133 Frölunda IBK - Bergums IF Blue Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2013-02-24 09:00 1206581140 Lindås IBK 1 - FBC Lerum Tigers Vit Adrian LaFrenz, Hannes Schollin-Löfstedt Salming Arena
2013-02-24 10:00 1206581139 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Jonathan Tärnberg, Marcus Josefsson Björlanda Idrottshall
2013-02-24 10:20 1206581132 Varla IBK 1 Gbg - Floda IBK Fjärås Idrottshall
2013-02-24 11:10 1206581136 IBF Backadalen Röd - FBC Lerum Panthers Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2013-02-24 12:30 1206581138 Marstrands IBK - Landvetter IBK Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-02-24 13:30 1206581134 Kärra IBK - Ale IBF Grön Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2013-02-24 18:00 1206581135 Hindås IBK - Mölndals IBF Josefin Torell Höjesjö, Amanda Idborg Katrinebergshallen
2013-03-02 10:00 1206581146 Mölndals IBF - IBF Backadalen Röd Fanny Hellmers, Amanda Idborg Aktiviteten
2013-03-02 10:00 1206581150 Lindome IBK Grön - Varla IBK 1 Gbg Matilda Olsson, Sophie Apell Almåshallen B
2013-03-02 11:00 1206581147 Ale IBF Grön - Hindås IBK Patrik Jonasson, Tobias Fri Ale Kulturrum
2013-03-02 18:10 1206581144 Partille IBS - Marstrands IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Partillebohallen
2013-03-03 09:20 1206581149 Floda IBK - Frölunda IBK Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2013-03-03 10:30 1206581143 Landvetter IBK - IK Zenith Grön Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2013-03-03 11:00 1206581148 Bergums IF Blue - Kärra IBK Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2013-03-03 11:10 1206581145 FBC Lerum Panthers - Pixbo Wallenstam IBK Svart Joakim Svenrot, Robin Petersson-Bark Rydsbergshallen
2013-03-03 13:15 1206581141 FBC Lerum Tigers Vit - IK Zenith Vit Magnus Persson, Magnus Persson Hjällsnäshallen
2013-03-03 13:40 1206581142 Sportlife Kungälvs IBK - Lindås IBK 1 Simon Hogner Kastellegårdshallen
2013-03-09 13:00 1206581156 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2013-03-10 09:00 1206581152 Frölunda IBK - Lindome IBK Grön Fabian Petersson, August Larsson Flatåsskolan
2013-03-10 10:15 1206581154 Hindås IBK - Bergums IF Blue Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-03-10 11:00 1206581151 IK Zenith Vit - Varla IBK 1 Gbg Daniel Påsse, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2013-03-10 11:00 1206581153 Kärra IBK - Floda IBK Kärra Sporthall
2013-03-10 11:00 1206581155 IBF Backadalen Röd - Ale IBF Grön Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-03-10 11:00 1206581159 Lindås IBK 1 - Landvetter IBK Isak Larsson, Erik Ivarsson Salming Arena
2013-03-10 12:00 1206581158 IK Zenith Grön - Partille IBS Andreas Jillgart, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-03-10 14:30 1206581157 Marstrands IBK - FBC Lerum Panthers Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-10 18:15 1206581160 FBC Lerum Tigers Vit - Sportlife Kungälvs IBK Erik Ström, Erik Kovacs Hjällsnäshallen
2013-03-16 09:20 1206581166 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Patrik Jonasson, Tobias Fri Ale Kulturrum
2013-03-16 10:10 1206581165 Mölndals IBF - Marstrands IBK Simon Lundh, Ola Nilowik Aktiviteten
2013-03-17 10:00 1206581167 Bergums IF Blue - IBF Backadalen Röd Joakim Amri Nilsson, Joakim Amri Nilsson Bergumsskolan
2013-03-17 10:30 1206581162 Landvetter IBK - FBC Lerum Tigers Vit Kornelia Ärlig, Mikael Ärlig Landvetter Idrottshall
2013-03-17 10:30 1206581170 Varla IBK 1 Gbg - Frölunda IBK Fjärås Idrottshall
2013-03-17 13:40 1206581161 Sportlife Kungälvs IBK - IK Zenith Vit Adrian Mellbin Kastellegårdshallen
2013-03-17 14:40 1206581168 Floda IBK - Hindås IBK Robin Göransson, Jonas Fors Alléhallen
2013-03-17 15:30 1206581164 FBC Lerum Panthers - IK Zenith Grön Joakim Svenrot, Joakim Svenrot Hjällsnäshallen
2013-03-17 16:00 1206581169 Lindome IBK Grön - Kärra IBK Andreas Olcén, Mikael Ärlig Almåshallen B
2013-03-17 16:30 1206581163 Partille IBS - Lindås IBK 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Öjersjö Idrottshall
2013-03-23 12:00 1206581175 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Bergums IF Blue Douglas Rådhall, Marcus Magnberg Mölnlycke Idrottshall
2013-03-23 13:00 1206581178 Lindås IBK 1 - FBC Lerum Panthers Erik Ivarsson, Isak Larsson Salming Arena
2013-03-23 16:25 1206581179 FBC Lerum Tigers Vit - Partille IBS Adam Wadheden, Victor Brendelökken Hjällsnäshallen
2013-03-24 09:00 1206581171 IK Zenith Vit - Frölunda IBK Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-03-24 09:00 1206581174 IBF Backadalen Röd - Floda IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2013-03-24 09:15 1206581173 Hindås IBK - Lindome IBK Grön Amanda Celec, Amanda Celec Hindås Idrottshall
2013-03-24 10:00 1206581177 IK Zenith Grön - Mölndals IBF Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-03-24 11:00 1206581172 Kärra IBK - Varla IBK 1 Gbg Kärra Sporthall
2013-03-24 14:30 1206581176 Marstrands IBK - Ale IBF Grön Henrik Nordström, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2013-03-24 14:40 1206581180 Sportlife Kungälvs IBK - Landvetter IBK Simon Hogner Kastellegårdshallen
P02 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1206582181 Bergums IF Black - Sandö IBK Bergumsskolan
1206582182 Skår IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Skepplanda Idrottshall
1206582183 Lindome IBK - IBF Backadalen Vit Skånhällaskolan
1206582184 Varla IBK Gbg 2 - Eken IBK Lindälvshallen
1206582186 IF Marin Väst - IK Zenith Svart Hall Of Flame
1206582187 Surte IS IBK - Lindås IBK 3 Bohushallen
1206582188 IBF Älvstranden - FBC Lerum Tigers Röd Lundbystrand
1206582189 IBK Göteborg - Lindås IBK 2 Svingelns Sporthall
1206582190 Ale IBF Blå - IK Zenith Röd Ale Kulturrum
2012-10-06 10:00 1206582004 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2012-10-06 11:10 1206582002 Eken IBK - Särö IBK Lukas Axelsson, Fredrik Ternesten Ekenhallen
2012-10-07 09:00 1206582006 IK Zenith Röd - Bergums IF Black Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-10-07 10:00 1206582007 Lindås IBK 2 - Ale IBF Blå Jennifer Johansson, Christopher Ryrberg Askims Sporthall
2012-10-07 10:00 1206582010 IF Marin Väst - Surte IS IBK Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Hall Of Flame
2012-10-07 11:00 1206582009 Lindås IBK 3 - IBF Älvstranden Jennifer Johansson, Christopher Ryrberg Askims Sporthall
2012-10-07 12:15 1206582008 FBC Lerum Tigers Röd - IBK Göteborg Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Hjällsnäshallen
2012-10-07 12:40 1206582003 IBF Backadalen Vit - Varla IBK Gbg 2 Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-10-07 14:10 1206582005 Sandö IBK - Skår IBK Vallda Idrottshall
2012-10-13 12:20 1206582018 Varla IBK Gbg 2 - Pixbo Wallenstam IBK Röd Lindälvshallen
2012-10-14 09:00 1206582013 IBK Göteborg - Lindås IBK 3 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Torpahallen
2012-10-14 10:00 1206582012 IBF Älvstranden - IF Marin Väst Elof Hallin, Elof Hallin
2012-10-14 10:00 1206582015 Bergums IF Black - Lindås IBK 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2012-10-14 12:00 1206582011 IK Zenith Svart - Surte IS IBK Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2012-10-14 12:15 1206582019 Särö IBK - IBF Backadalen Vit Kullavikshallen
2012-10-14 14:00 1206582016 Skår IBK - IK Zenith Röd Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-10-14 15:00 1206582017 Lindome IBK - Sandö IBK Rasmus Carlström, Rasmus Carlström Almåshallen B
2012-10-14 15:20 1206582014 Ale IBF Blå - FBC Lerum Tigers Röd Viktor Karlsson, Tobias Fri Bohushallen
2012-10-18 18:25 1206582030 Surte IS IBK - IBF Älvstranden Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-10-20 09:00 1206582021 Eken IBK - IK Zenith Svart Lukas Axelsson, Christina Karlsson Ekenhallen
2012-10-20 09:30 1206582024 Sandö IBK - Varla IBK Gbg 2 Vallda Idrottshall
2012-10-20 12:00 1206582023 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Särö IBK Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-10-21 10:00 1206582029 IF Marin Väst - IBK Göteborg Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2012-10-21 14:00 1206582025 IK Zenith Röd - Lindome IBK William Hilmersson, Emil Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-10-21 14:00 1206582026 Lindås IBK 2 - Skår IBK Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Askims Sporthall
2012-10-21 15:00 1206582028 Lindås IBK 3 - Ale IBF Blå Ludvig Fredriksson, Emil Salomonsson Askims Sporthall
2012-11-25 14:45 1206582027 FBC Lerum Tigers Röd - Bergums IF Black Anton Ström, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-10-20 16:40 1206582033 Ale IBF Blå - IF Marin Väst Tobias Fri, Jonas Sjödin Andersson Ale Kulturrum
2012-10-21 10:00 1206582034 Bergums IF Black - Lindås IBK 3 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2012-10-21 10:00 1206582036 Lindome IBK - Lindås IBK 2 Emma Svensson, Pelle Hellberg Almåshallen B
2012-10-21 15:00 1206582031 IK Zenith Svart - IBF Älvstranden William Hilmersson, Emil Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-10-27 14:00 1206582040 Eken IBK - IBF Backadalen Vit Christina Karlsson, Emmy Rylander Ekenhallen
2012-10-28 11:45 1206582038 Särö IBK - Sandö IBK Kullavikshallen
2012-10-28 12:00 1206582035 Skår IBK - FBC Lerum Tigers Röd Frida Svensson, Fanny Stenborg Skepplanda Idrottshall
2012-11-04 14:00 1206582037 Varla IBK Gbg 2 - IK Zenith Röd Lindälvshallen
2013-03-05 17:15 1206582032 IBK Göteborg - Surte IS IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2012-11-10 13:35 1206582049 Surte IS IBK - Ale IBF Blå Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-11-11 10:00 1206582048 IF Marin Väst - Bergums IF Black Oscar Kjellgren Elgestål, Arvid Burefors Hall Of Flame
2012-11-11 12:00 1206582041 IBF Backadalen Vit - IK Zenith Svart Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-11 12:00 1206582044 IK Zenith Röd - Särö IBK William Hilmersson, Emil Hilmersson Björlanda Idrottshall
2012-11-11 12:00 1206582045 Lindås IBK 2 - Varla IBK Gbg 2 Erik Ivarsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2012-11-11 14:00 1206582047 Lindås IBK 3 - Skår IBK Erik Ivarsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2012-11-11 14:30 1206582042 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Eken IBK Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2012-11-11 14:30 1206582046 FBC Lerum Tigers Röd - Lindome IBK Anton Ström, Jesper Löfvenius Hjällsnäshallen
2012-11-11 15:00 1206582050 IBF Älvstranden - IBK Göteborg Morgan Ekberg, David Ganefalk
2012-11-17 10:10 1206582052 Ale IBF Blå - IBF Älvstranden Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-11-17 10:10 1206582055 Lindome IBK - Lindås IBK 3 Oskar Andersson, Jonathan Johansson Almåshallen B
2012-11-18 10:00 1206582053 Bergums IF Black - Surte IS IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2012-11-18 11:00 1206582051 IK Zenith Svart - IBK Göteborg Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-11-18 11:50 1206582059 Eken IBK - Sandö IBK Christina Karlsson, Joel Bäck Eneroth Almåshallen B
2012-11-18 12:00 1206582060 IBF Backadalen Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-11-18 12:15 1206582057 Särö IBK - Lindås IBK 2 Särö Idrottshall B-hallen
2012-11-18 13:00 1206582054 Skår IBK - IF Marin Väst Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-11-18 14:40 1206582056 Varla IBK Gbg 2 - FBC Lerum Tigers Röd Lindälvshallen
2012-12-01 09:45 1206582062 Sandö IBK - IBF Backadalen Vit Vallda Idrottshall
2012-12-01 10:00 1206582061 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Svart Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2012-12-01 11:05 1206582068 Surte IS IBK - Skår IBK Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-12-02 09:00 1206582069 IBF Älvstranden - Bergums IF Black David Ganefalk, Morgan Ekberg
2012-12-02 09:00 1206582070 IBK Göteborg - Ale IBF Blå Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-02 11:00 1206582063 IK Zenith Röd - Eken IBK William Hilmersson, Emil Hilmersson Sjumilahallen
2012-12-02 12:00 1206582067 IF Marin Väst - Lindome IBK Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2012-12-02 14:00 1206582066 Lindås IBK 3 - Varla IBK Gbg 2 Erik Ivarsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2012-12-02 15:25 1206582065 FBC Lerum Tigers Röd - Särö IBK Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hjällsnäshallen
2012-12-08 11:00 1206582080 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sandö IBK Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2012-12-08 12:00 1206582074 Lindome IBK - Surte IS IBK Sara Karlholm, Kornelia Ärlig Almåshallen B
2012-12-08 15:20 1206582078 Eken IBK - Lindås IBK 2 Victoria Karlsson, Louise Weilenmann Ekenhallen
2012-12-08 15:30 1206582075 Varla IBK Gbg 2 - IF Marin Väst Lindälvshallen
2012-12-09 10:00 1206582071 IK Zenith Svart - Ale IBF Blå Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2012-12-09 10:00 1206582072 Bergums IF Black - IBK Göteborg Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2012-12-09 12:00 1206582073 Skår IBK - IBF Älvstranden Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2012-12-09 14:15 1206582076 Särö IBK - Lindås IBK 3 Kullavikshallen
2012-12-09 15:00 1206582079 IBF Backadalen Vit - IK Zenith Röd Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2012-12-15 09:45 1206582081 Sandö IBK - IK Zenith Svart Vallda Idrottshall
2012-12-15 09:45 1206582090 Ale IBF Blå - Bergums IF Black Tobias Fri Ale Kulturrum
2012-12-15 10:00 1206582087 Surte IS IBK - Varla IBK Gbg 2 Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2012-12-15 14:00 1206582083 Lindås IBK 2 - IBF Backadalen Vit Daniel Jakobsson, Jakob Ericson Salming Arena
2012-12-16 10:00 1206582082 IK Zenith Röd - Pixbo Wallenstam IBK Röd Arvid Löfving, Adam Lindell Sjumilahallen
2012-12-16 11:00 1206582089 IBK Göteborg - Skår IBK Alva Nyström, Emelie Seigner Torpahallen
2012-12-16 12:15 1206582084 FBC Lerum Tigers Röd - Eken IBK Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Hjällsnäshallen
2012-12-16 16:20 1206582088 IBF Älvstranden - Lindome IBK Morgan Ekberg, David Ganefalk Sjumilahallen
2013-01-12 09:00 1206582086 IF Marin Väst - Särö IBK Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2013-01-12 12:20 1206582094 Varla IBK Gbg 2 - IBF Älvstranden Lindälvshallen
2013-01-12 12:30 1206582099 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2013-01-12 14:00 1206582093 Lindome IBK - IBK Göteborg Josefine Olsson, Moa Dahl Streteredsskolan
2013-01-12 14:00 1206582097 Eken IBK - Lindås IBK 3 Linus Casselgård, Lukas Axelsson Ekenhallen
2013-01-12 14:45 1206582100 Sandö IBK - IK Zenith Röd Vallda Idrottshall
2013-01-13 10:00 1206582091 IK Zenith Svart - Bergums IF Black Andreas Jillgart, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-01-13 10:40 1206582098 IBF Backadalen Vit - FBC Lerum Tigers Röd Pouria Saber, Pouria Saber Skälltorpsskolan
2013-01-13 13:00 1206582092 Skår IBK - Ale IBF Blå Ida Lagholm, Stefan Lagholm Skepplanda Idrottshall
2013-03-22 18:00 1206582095 Särö IBK - Surte IS IBK Kullavikshallen
2013-01-19 16:40 1206582109 Ale IBF Blå - Lindome IBK Tobias Fri, Viktor Karlsson Ale Kulturrum
2013-01-19 19:30 1206582108 IBK Göteborg - Varla IBK Gbg 2 Anton Brive, Emelie Seigner Torpahallen
2013-01-20 10:00 1206582110 Bergums IF Black - Skår IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2013-01-20 11:00 1206582105 IF Marin Väst - Eken IBK Jonas Almskog, Jonas Almskog Hall Of Flame
2013-01-20 12:15 1206582103 FBC Lerum Tigers Röd - Pixbo Wallenstam IBK Röd Erik Kovacs, Erik Ström Hjällsnäshallen
2013-01-20 13:00 1206582101 IK Zenith Röd - IK Zenith Svart Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-01-20 13:00 1206582102 Lindås IBK 2 - Sandö IBK Jakob Ericson, Christopher Ryrberg Askims Sporthall
2013-01-20 14:00 1206582104 Lindås IBK 3 - IBF Backadalen Vit Christopher Ryrberg, Christopher Ryrberg Askims Sporthall
2013-01-20 18:00 1206582107 IBF Älvstranden - Särö IBK Morgan Ekberg, Elof Hallin
2013-01-26 09:00 1206582116 Eken IBK - Surte IS IBK Sebastian Simonsson, Christina Karlsson Ekenhallen
2013-01-26 11:00 1206582118 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK 3 Elin Djerf, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2013-01-26 11:15 1206582113 Varla IBK Gbg 2 - Ale IBF Blå Lindälvshallen
2013-01-27 11:00 1206582117 IBF Backadalen Vit - IF Marin Väst Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-01-27 12:15 1206582114 Särö IBK - IBK Göteborg Särö Idrottshall B-hallen
2013-01-27 13:00 1206582120 IK Zenith Röd - Lindås IBK 2 Jonathan Tärnberg, Marcus Josefsson Björlanda Idrottshall
2013-01-27 13:40 1206582112 Lindome IBK - Bergums IF Black David Ek, Rasmus Carlström Streteredsskolan
2013-01-27 14:00 1206582111 IK Zenith Svart - Skår IBK William Hilmersson, Daniel Påsse Björlanda Idrottshall
2013-01-27 18:25 1206582119 Sandö IBK - FBC Lerum Tigers Röd Vallda Idrottshall
2013-01-30 18:40 1206582122 FBC Lerum Tigers Röd - IK Zenith Röd Anton Ström, Erik Ström Hjällsnäshallen
2013-02-02 10:00 1206582125 Surte IS IBK - IBF Backadalen Vit Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-02-03 09:00 1206582129 Bergums IF Black - Varla IBK Gbg 2 Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2013-02-03 10:00 1206582126 IBF Älvstranden - Eken IBK Morgan Ekberg, David Ganefalk Sjumilahallen
2013-02-03 11:00 1206582124 IF Marin Väst - Pixbo Wallenstam IBK Röd Anton Nyberg, Gabriel Aas Hall Of Flame
2013-02-03 12:00 1206582121 Lindås IBK 2 - IK Zenith Svart Emil Salomonsson, Ludvig Fredriksson Salming Arena
2013-02-03 13:00 1206582123 Lindås IBK 3 - Sandö IBK Emil Salomonsson, Ludvig Fredriksson Salming Arena
2013-02-03 13:00 1206582130 Skår IBK - Lindome IBK Frida Svensson, Fanny Stenborg Skepplanda Idrottshall
2013-02-03 15:20 1206582128 Ale IBF Blå - Särö IBK Tobias Fri, Patrik Jonasson Bohushallen
2013-02-23 09:00 1206582135 Eken IBK - IBK Göteborg Mikael Ärlig Ekenhallen
2013-02-23 10:00 1206582137 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Surte IS IBK Elin Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2013-02-24 10:00 1206582140 Lindås IBK 2 - FBC Lerum Tigers Röd Hannes Schollin-Löfstedt, Adrian LaFrenz Salming Arena
2013-02-24 11:00 1206582131 IK Zenith Svart - Lindome IBK Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-02-24 12:00 1206582139 IK Zenith Röd - Lindås IBK 3 Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-02-24 12:10 1206582136 IBF Backadalen Vit - IBF Älvstranden Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2013-02-24 12:40 1206582132 Varla IBK Gbg 2 - Skår IBK Fjärås Idrottshall
2013-02-24 13:45 1206582133 Särö IBK - Bergums IF Black Kullavikshallen
2013-02-24 14:10 1206582138 Sandö IBK - IF Marin Väst Vallda Idrottshall
2013-03-01 18:30 1206582149 Skår IBK - Särö IBK Frida Svensson, Fanny Stenborg Skepplanda Idrottshall
2013-03-02 09:00 1206582150 Lindome IBK - Varla IBK Gbg 2 Matilda Olsson, Sophie Apell Almåshallen B
2013-03-02 10:00 1206582147 Ale IBF Blå - Eken IBK Patrik Jonasson, Tobias Fri Ale Kulturrum
2013-03-02 11:00 1206582142 Lindås IBK 3 - Lindås IBK 2 Christopher Ryrberg, Marcus Magnemyr Salming Arena
2013-03-02 11:00 1206582144 Surte IS IBK - Sandö IBK Sofia Pettersson, Linus Warnholtz Bohushallen
2013-03-03 09:00 1206582143 IF Marin Väst - IK Zenith Röd Oscar Kjellgren Elgestål, Arvid Burefors Hall Of Flame
2013-03-03 10:00 1206582146 IBK Göteborg - IBF Backadalen Vit Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Torpahallen
2013-03-03 11:00 1206582145 IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBK Röd David Ganefalk, Morgan Ekberg
2013-03-03 12:15 1206582141 FBC Lerum Tigers Röd - IK Zenith Svart Magnus Persson, Magnus Persson Hjällsnäshallen
2013-03-06 18:40 1206582160 FBC Lerum Tigers Röd - Lindås IBK 3 Adam Wadheden, Victor Brendelökken Hjällsnäshallen
2013-03-09 09:45 1206582157 Sandö IBK - IBF Älvstranden Vallda Idrottshall
2013-03-09 10:00 1206582154 Eken IBK - Bergums IF Black Louise Weilenmann, Christina Karlsson Ekenhallen
2013-03-09 11:00 1206582156 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBK Göteborg Marcus Magnberg, Douglas Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2013-03-10 12:00 1206582155 IBF Backadalen Vit - Ale IBF Blå Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2013-03-10 12:00 1206582159 Lindås IBK 2 - IF Marin Väst Isak Larsson, Erik Ivarsson Salming Arena
2013-03-10 13:00 1206582151 IK Zenith Svart - Varla IBK Gbg 2 Andreas Jillgart, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-03-10 14:00 1206582158 IK Zenith Röd - Surte IS IBK Andreas Jillgart, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2013-03-10 14:15 1206582152 Särö IBK - Lindome IBK Kullavikshallen
2013-03-16 13:00 1206582163 Surte IS IBK - Lindås IBK 2 Oliver Engström, Oliver Engström Bohushallen
2013-03-16 17:00 1206582170 Varla IBK Gbg 2 - Särö IBK Lindälvshallen
2013-03-16 17:30 1206582165 IBK Göteborg - Sandö IBK Ludvig Engman, Emelie Seigner Torpahallen
2013-03-17 10:00 1206582162 IF Marin Väst - FBC Lerum Tigers Röd Filip Håkansson, John Lundkvist Hall Of Flame
2013-03-17 11:00 1206582161 Lindås IBK 3 - IK Zenith Svart Hannes Schollin-Löfstedt, Adrian LaFrenz Salming Arena
2013-03-17 11:00 1206582164 IBF Älvstranden - IK Zenith Röd Janne Ranelöv, Janne Ranelöv
2013-03-17 11:00 1206582167 Bergums IF Black - IBF Backadalen Vit Joakim Amri Nilsson, Joakim Amri Nilsson Bergumsskolan
2013-03-17 13:00 1206582168 Skår IBK - Eken IBK Frida Svensson, Fanny Stenborg Skepplanda Idrottshall
2013-03-17 15:20 1206582166 Ale IBF Blå - Pixbo Wallenstam IBK Röd Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Bohushallen
2013-03-23 09:00 1206582173 Eken IBK - Lindome IBK Linus Casselgård, Christina Karlsson Ekenhallen
2013-03-23 10:00 1206582175 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Bergums IF Black Filippa Kinderdal, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2013-03-23 11:00 1206582178 Lindås IBK 2 - IBF Älvstranden Isak Larsson, Erik Ivarsson Salming Arena
2013-03-23 12:00 1206582180 Lindås IBK 3 - IF Marin Väst Isak Larsson, Erik Ivarsson Salming Arena
2013-03-23 17:30 1206582179 FBC Lerum Tigers Röd - Surte IS IBK Adam Wadheden, Victor Brendelökken Hjällsnäshallen
2013-03-24 10:00 1206582174 IBF Backadalen Vit - Skår IBK Henrik Geremyr, Henrik Geremyr Skälltorpsskolan
2013-03-24 11:00 1206582171 IK Zenith Svart - Särö IBK Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2013-03-24 12:00 1206582177 IK Zenith Röd - IBK Göteborg William Hilmersson, William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2013-03-24 17:30 1206582176 Sandö IBK - Ale IBF Blå Vallda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis