Rödnivå Flickor 95-01 (2013/14)

Gruppspel
Flickor Serie 0
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-08 19:50 1306650002 Lindome IBK F95 - Pixbo Wallenstam IBF -95 4 - 5 Jauni Collin, Mika Pulkkinen Almåshallen B
2013-11-17 10:00 1306650004 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Onsala IBK Gbg F96 3 - 2 Christian Ragnevi, Peter Andersson Wallenstamhallen
2013-12-08 13:40 1306650005 Lindome IBK F95 - Onsala IBK Gbg F96 7 - 6 Mustafa Er, Lovisa Westlund Gotby Almåshallen B
2014-01-26 12:30 1306650007 Onsala IBK Gbg F96 - Lindome IBK F95 0 - 2 Presse Idrottshall
2014-03-22 14:00 1306650010 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Lindome IBK F95 2 - 5 Kari Kyyrä, Magnus Persson Wallenstamhallen
2014-03-23 13:30 1306650012 Onsala IBK Gbg F96 - Pixbo Wallenstam IBF -95 2 - 2 Presse Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F95 4 3 0 1 18-13 5 9
2. Pixbo Wallenstam IBF -95 4 2 1 1 12-13 -1 7
3. Onsala IBK Gbg F96 4 0 1 3 10-14 -4 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-04 19:00 1306651003 Onsala IBK Gbg F96 - Lindås IBK DJ 1 7 - 3 Presse Idrottshall
2013-10-06 12:00 1306651001 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Stenungsunds IBK 7 - 1 Gustav Glansén, Therese Magnusson Wallenstamhallen
2013-10-06 13:30 1306651002 Lindome IBK F95 - FBC Lerum F95 4 - 3 Johan Larsson, Kim Nielsen Almåshallen B
2013-10-19 18:30 1306651005 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Lindås IBK DJ 1 8 - 1 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Wallenstamhallen
2013-10-19 19:00 1306651004 FBC Lerum F95 - Stenungsunds IBK 6 - 2 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2013-10-20 13:40 1306651006 Lindome IBK F95 - Onsala IBK Gbg F96 2 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2013-11-08 20:00 1306651009 FBC Lerum F95 - Pixbo Wallenstam IBF -95 8 - 1 Mikael Ärlig, Mika Pulkkinen Rydsbergshallen
2013-11-09 18:20 1306651007 Stenungsunds IBK - Onsala IBK Gbg F96 2 - 3 Martin Andersson, Jim Olausson Stenungsund Arena
2013-11-22 19:30 1306651008 Lindås IBK DJ 1 - Lindome IBK F95 2 - 5 Dejan Cesto, Lazo Cesto Askims Sporthall
2013-12-01 12:30 1306651011 Onsala IBK Gbg F96 - Pixbo Wallenstam IBF -95 1 - 2 Presse Idrottshall
2013-12-01 13:30 1306651010 Lindome IBK F95 - Stenungsunds IBK 7 - 5 Adam Widebert, Gabriel Holmberg Almåshallen B
2013-12-14 16:00 1306651012 Lindås IBK DJ 1 - FBC Lerum F95 6 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Salming Arena
2014-01-11 10:10 1306651013 Stenungsunds IBK - Lindås IBK DJ 1 2 - 8 Linus Söderblom, Martin Andersson Stenungsund Arena
2014-01-11 16:00 1306651014 FBC Lerum F95 - Onsala IBK Gbg F96 3 - 3 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Rydsbergshallen
2014-03-07 18:00 1306651015 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Lindome IBK F95 7 - 7 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Wallenstamhallen
2014-01-17 19:30 1306651018 Lindås IBK DJ 1 - Onsala IBK Gbg F96 12 - 3 Jesper Axelsson, Adam Kruse Salming Arena
2014-01-18 13:45 1306651016 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBF -95 3 - 2 Mikael Fredriksson, Rasmus de Rosche Stenungsund Arena
2014-02-05 18:10 1306651017 FBC Lerum F95 - Lindome IBK F95 6 - 6 Dejan Cesto, Minal Landin Rydsbergshallen
2014-02-01 13:30 1306651019 Stenungsunds IBK - FBC Lerum F95 0 - 11 Jim Olausson, Martin Andersson Stenungsund Arena
2014-02-02 15:00 1306651021 Onsala IBK Gbg F96 - Lindome IBK F95 4 - 8 Presse Idrottshall
2014-02-02 16:20 1306651020 Lindås IBK DJ 1 - Pixbo Wallenstam IBF -95 5 - 11 Rasmus Carlström, Adam Widebert Salming Arena
2014-02-21 19:00 1306651022 Onsala IBK Gbg F96 - Stenungsunds IBK 5 - 1 Presse Idrottshall
2014-02-22 15:30 1306651024 Pixbo Wallenstam IBF -95 - FBC Lerum F95 4 - 6 Jervand Hakopian, Henry Tames Wallenstamhallen
2014-02-23 13:30 1306651023 Lindome IBK F95 - Lindås IBK DJ 1 3 - 5 Johan Larsson, Simon Gustafsson Almåshallen B
2014-03-08 18:30 1306651027 FBC Lerum F95 - Lindås IBK DJ 1 5 - 5 Lazo Cesto, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2014-03-15 10:20 1306651025 Stenungsunds IBK - Lindome IBK F95 2 - 8 Sebastian Ohlsson, Linus Söderblom Stenungsund Arena
2014-03-15 18:00 1306651026 Pixbo Wallenstam IBF -95 - Onsala IBK Gbg F96 7 - 1 Kaparehallen
2014-03-16 17:30 1306651028 Lindås IBK DJ 1 - Stenungsunds IBK 3 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2014-03-22 18:00 1306651029 Onsala IBK Gbg F96 - FBC Lerum F95 6 - 10 Kaparehallen
2014-03-27 18:00 1306651030 Lindome IBK F95 - Pixbo Wallenstam IBF -95 4 - 2 Mikael Ärlig, Kim Nielsen Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F95 10 6 3 1 54-38 16 21
2. FBC Lerum F95 10 5 3 2 62-37 25 18
3. Pixbo Wallenstam IBF -95 10 5 1 4 51-37 14 16
4. Lindås IBK DJ 1 10 5 1 4 50-49 1 16
5. Onsala IBK Gbg F96 10 3 2 5 35-50 -15 11
6. Stenungsunds IBK 10 1 0 9 19-60 -41 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-12 09:00 1306660029 Lindome IBK F00 - Hindås IBK F98 3 - 2 Mustafa Er, Adnan Tongur Almåshallen B
2013-10-13 18:15 1306660028 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - FBC Lerum 1 F00 6 - 4 Jervand Hakopian, Johannes Akyol Mölnlycke Idrottshall
2013-10-20 09:00 1306660026 Lindome IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 4 Mikael Ärlig, Martin Helg Almåshallen B
2013-11-17 10:00 1306660024 Hindås IBK F98 - Lindås IBK -00 4 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2013-11-17 12:00 1306660025 FBC Lerum 1 F00 - Lindome IBK F00 0 - 4 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2013-12-01 14:20 1306660021 Lindås IBK -00 - Lindome IBK F00 0 - 8 Hajrudin Begic, Tomas Levin Salming Arena
2013-12-07 18:00 1306660018 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Hindås IBK F98 7 - 3 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Wallenstamhallen
2013-12-08 14:40 1306660019 Lindås IBK -00 - FBC Lerum 1 F00 4 - 3 Tomas Levin, Amir Huseinovic Askims Sporthall
2014-01-11 11:30 1306660016 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Lindås IBK -00 3 - 1 Lazo Cesto, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2014-01-12 11:30 1306660017 FBC Lerum 1 F00 - Hindås IBK F98 3 - 4 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2014-01-26 11:15 1306660014 Hindås IBK F98 - Lindome IBK F00 3 - 5 Tomas Levin, Hajrudin Begic Hindås Idrottshall
2014-01-26 14:10 1306660013 FBC Lerum 1 F00 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2014-02-08 15:30 1306660011 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Lindome IBK F00 1 - 1 Mustafa Er, Aldin Hadziselmovic Wallenstamhallen
2014-03-01 14:40 1306660010 Lindome IBK F00 - FBC Lerum 1 F00 6 - 4 Johan Larsson, Kevin Larsson Almåshallen B
2014-03-02 10:00 1306660009 Lindås IBK -00 - Hindås IBK F98 5 - 3 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Salming Arena
2014-03-09 12:30 1306660006 Lindome IBK F00 - Lindås IBK -00 4 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2014-03-23 09:45 1306660003 Hindås IBK F98 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Hindås Idrottshall
2014-03-23 10:00 1306660004 FBC Lerum 1 F00 - Lindås IBK -00 4 - 8 Tarek El Abtah, Tomas Levin Rydsbergshallen
2014-03-30 12:30 1306660001 Lindås IBK -00 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 4 Thomas Johansson, Mi Gb Salming Arena
2014-03-30 13:15 1306660002 Hindås IBK F98 - FBC Lerum 1 F00 2 - 4 Adam Jällfält, Henry Tames Hindås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F00 8 6 1 1 33-15 18 19
2. Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 8 5 1 2 28-18 10 16
3. Lindås IBK -00 8 4 0 4 27-33 -6 12
4. Hindås IBK F98 8 2 0 6 24-35 -11 6
5. FBC Lerum 1 F00 8 2 0 6 24-35 -11 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-06 12:30 1306661002 Hindås IBK F98 - Landvetter IBK F00 5 - 1 Narcis Hadziselimovic, Henry Tames Hindås Idrottshall
2013-10-06 14:20 1306661001 FBC Lerum 1 F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 5 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2013-10-20 11:00 1306661004 Landvetter IBK F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 3 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Landvetter Idrottshall
2013-10-20 13:50 1306661005 FBC Lerum 1 F00 - Ale IBF F00 3 - 2 Lazo Cesto, Tomas Levin Rydsbergshallen
2013-11-10 15:20 1306661009 Landvetter IBK F00 - FBC Lerum 1 F00 5 - 5 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Landvetter Idrottshall
2013-11-10 16:20 1306661008 Ale IBF F00 - Hindås IBK F98 3 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Bohushallen
2013-11-30 15:20 1306661012 Ale IBF F00 - Landvetter IBK F00 3 - 2 Tomas Levin, Robin Petersson-Bark Ale Kulturrum
2013-12-01 12:00 1306661010 Hindås IBK F98 - Sportlife Kungälvs IBK F00 5 - 4 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2014-01-12 11:30 1306661015 FBC Lerum 1 F00 - Hindås IBK F98 3 - 4 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2014-01-12 17:55 1306661013 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Ale IBF F00 5 - 6 Alf Björkner, Per Nygren Kastellegårdshallen
2014-01-19 10:10 1306661017 Landvetter IBK F00 - Hindås IBK F98 3 - 2 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Önnerödshallen
2014-01-19 16:55 1306661016 Sportlife Kungälvs IBK F00 - FBC Lerum 1 F00 2 - 3 Oliver Engström, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2014-02-01 13:00 1306661020 Ale IBF F00 - FBC Lerum 1 F00 0 - 5 Ida Hagström, Therese Magnusson Ale Kulturrum
2014-02-02 19:05 1306661019 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Landvetter IBK F00 3 - 2 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Kastellegårdshallen
2014-02-22 15:15 1306661023 Hindås IBK F98 - Ale IBF F00 1 - 5 Kristoffer Swahn, Sean Odulate Hindås Idrottshall
2014-02-23 10:30 1306661024 FBC Lerum 1 F00 - Landvetter IBK F00 4 - 3 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Rydsbergshallen
2014-03-09 13:40 1306661025 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Hindås IBK F98 1 - 1 Dejan Cesto, Henry Tames Mimershus A-hallen
2014-03-13 19:00 1306661027 Landvetter IBK F00 - Ale IBF F00 2 - 1 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2014-03-30 13:15 1306661030 Hindås IBK F98 - FBC Lerum 1 F00 2 - 4 Henry Tames, Adam Jällfält Hindås Idrottshall
2014-03-30 15:50 1306661028 Ale IBF F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 1 - 1 Erik Schloenzig, Fabian Österman Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum 1 F00 8 6 1 1 32-20 12 19
2. Hindås IBK F98 8 3 2 3 23-24 -1 11
3. Ale IBF F00 8 3 2 3 21-22 -1 11
4. Landvetter IBK F00 8 2 2 4 21-26 -5 8
5. Sportlife Kungälvs IBK F00 8 1 3 4 21-26 -5 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 12
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-12 13:00 1306662030 Ale IBF F00 - IBK Göteborg F00 6 - 6 Apilou Dragin, Therese Magnusson Ale Kulturrum
2013-10-13 13:00 1306662029 Landvetter IBK F00 - FBC Lerum 2 F00 5 - 5 Anton Larsson, Alf Björkner Landvetter Idrottshall
2013-10-13 16:45 1306662028 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 1 - 6 Simon Gustafsson, Robin Petersson-Bark Kastellegårdshallen
2013-10-20 11:00 1306662026 Landvetter IBK F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 3 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Landvetter Idrottshall
2013-10-20 11:30 1306662027 FBC Lerum 2 F00 - IBK Göteborg F00 5 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2013-11-16 13:40 1306662025 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - Landvetter IBK F00 6 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Wallenstamhallen
2013-11-17 08:50 1306662023 IBK Göteborg F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 4 - 4 Johannes Akyol, Adam Jällfält Torpahallen
2013-11-17 09:40 1306662024 FBC Lerum 2 F00 - Ale IBF F00 7 - 1 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2013-11-30 15:20 1306662021 Ale IBF F00 - Landvetter IBK F00 3 - 2 Tomas Levin, Robin Petersson-Bark Ale Kulturrum
2013-12-01 13:00 1306662022 IBK Göteborg F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 3 - 4 Kevin Larsson, Christina Karlsson Torpahallen
2013-12-07 16:30 1306662019 Ale IBF F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 1 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Ale Kulturrum
2013-12-07 18:45 1306662018 Sportlife Kungälvs IBK F00 - FBC Lerum 2 F00 2 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2013-12-08 14:20 1306662020 IBK Göteborg F00 - Landvetter IBK F00 3 - 1 Christina Karlsson, Mikael Ärlig Torpahallen
2014-01-11 15:20 1306662017 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - FBC Lerum 2 F00 5 - 4 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2014-01-12 17:55 1306662016 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Ale IBF F00 5 - 6 Per Nygren, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2014-01-26 10:10 1306662015 IBK Göteborg F00 - Ale IBF F00 6 - 3 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Torpahallen
2014-01-26 10:40 1306662014 FBC Lerum 2 F00 - Landvetter IBK F00 3 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2014-03-16 18:30 1306662013 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 5 - 0 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall
2014-02-02 11:00 1306662012 IBK Göteborg F00 - FBC Lerum 2 F00 3 - 7 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Torpahallen
2014-02-02 19:05 1306662011 Sportlife Kungälvs IBK F00 - Landvetter IBK F00 3 - 2 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Kastellegårdshallen
2014-03-01 13:00 1306662009 Ale IBF F00 - FBC Lerum 2 F00 6 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Ale Kulturrum
2014-03-02 11:10 1306662010 Landvetter IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 3 - 5 Kent Österström, Anna Larsson Landvetter Idrottshall
2014-03-02 18:15 1306662008 Sportlife Kungälvs IBK F00 - IBK Göteborg F00 2 - 6 Sebastian Bonasoni, Therese Magnusson Kastellegårdshallen
2014-03-09 18:15 1306662007 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - IBK Göteborg F00 5 - 1 Anela Hadziselimovic, Torbjörn Zahner Mölnlycke Idrottshall
2014-03-13 19:00 1306662006 Landvetter IBK F00 - Ale IBF F00 2 - 1 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Landvetter Idrottshall
2014-03-22 17:40 1306662004 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - Ale IBF F00 5 - 4 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Mölnlycke Idrottshall
2014-03-23 12:20 1306662003 FBC Lerum 2 F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 0 - 2 Tomas Levin, Tarek El Abtah Rydsbergshallen
2014-03-23 13:00 1306662005 Landvetter IBK F00 - IBK Göteborg F00 4 - 4 Jauni Collin, Mika Pulkkinen Landvetter Idrottshall
2014-03-30 10:50 1306662002 FBC Lerum 2 F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 1 - 3 Andreas Julin, Alf Björkner Rydsbergshallen
2014-03-30 15:50 1306662001 Ale IBF F00 - Sportlife Kungälvs IBK F00 1 - 1 Erik Schloenzig, Fabian Österman Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 10 10 0 0 47-19 28 30
2. FBC Lerum 2 F00 10 4 2 4 35-30 5 14
3. IBK Göteborg F00 10 3 3 4 38-41 -3 12
4. Ale IBF F00 10 3 2 5 32-38 -6 11
5. Sportlife Kungälvs IBK F00 10 2 4 4 23-35 -12 10
6. Landvetter IBK F00 10 1 3 6 24-36 -12 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 13
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 15:30 1306663001 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - Varla IBK Göteborg 8 - 3 Mi Gb, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2013-10-06 12:10 1306663002 FBC Lerum 2 F00 - Floda IBK F00/01 4 - 4 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Rydsbergshallen
2013-10-06 18:00 1306663003 IBK Göteborg F00 - IK Zenith Vit F00 1 - 2 Mika Pulkkinen, Robin Petersson-Bark Svingelns Sporthall
2013-10-19 15:10 1306663004 Floda IBK F00/01 - Varla IBK Göteborg 6 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Alléhallen
2013-10-19 16:20 1306663005 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - IK Zenith Vit F00 6 - 3 Mikael Ärlig, Martin Helg Mölnlycke Idrottshall
2013-10-20 11:30 1306663006 FBC Lerum 2 F00 - IBK Göteborg F00 5 - 2 Hajrudin Begic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2013-11-09 13:20 1306663007 Varla IBK Göteborg - IBK Göteborg F00 3 - 3 Lindälvshallen
2013-11-10 12:00 1306663008 IK Zenith Vit F00 - FBC Lerum 2 F00 0 - 6 Lazo Cesto, Dejan Cesto Björlanda Idrottshall
2013-11-10 18:50 1306663009 Floda IBK F00/01 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 3 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Alléhallen
2013-11-30 14:40 1306663010 FBC Lerum 2 F00 - Varla IBK Göteborg 4 - 1 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Rydsbergshallen
2013-12-01 12:00 1306663012 IK Zenith Vit F00 - Floda IBK F00/01 3 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2013-12-01 13:00 1306663011 IBK Göteborg F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 3 - 4 Christina Karlsson, Kevin Larsson Torpahallen
2014-01-11 15:20 1306663015 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - FBC Lerum 2 F00 5 - 4 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2014-01-12 13:15 1306663013 Varla IBK Göteborg - IK Zenith Vit F00 4 - 4 Lindälvshallen
2014-01-12 15:40 1306663014 Floda IBK F00/01 - IBK Göteborg F00 5 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Alléhallen
2014-01-19 12:10 1306663018 IK Zenith Vit F00 - IBK Göteborg F00 7 - 3 Roger Zahnér, Jervand Hakopian Björlanda Idrottshall
2014-01-19 16:00 1306663016 Varla IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 0 - 3 Lindälvshallen
2014-01-19 18:50 1306663017 Floda IBK F00/01 - FBC Lerum 2 F00 6 - 7 Alf Björkner, Andreas Julin Alléhallen
2014-02-01 13:20 1306663019 Varla IBK Göteborg - Floda IBK F00/01 4 - 5 Lindälvshallen
2014-02-02 11:00 1306663021 IBK Göteborg F00 - FBC Lerum 2 F00 3 - 7 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Torpahallen
2014-02-02 12:10 1306663020 IK Zenith Vit F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 5 - 7 Anna Larsson, Anton Larsson Björlanda Idrottshall
2014-02-22 15:20 1306663024 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - Floda IBK F00/01 10 - 0 Adem Can, Robin Petersson-Bark Mölnlycke Idrottshall
2014-02-23 11:00 1306663022 IBK Göteborg F00 - Varla IBK Göteborg 6 - 3 Mustafa Er, Roger Zahnér Torpahallen
2014-02-23 12:50 1306663023 FBC Lerum 2 F00 - IK Zenith Vit F00 4 - 4 Johannes Akyol, Adam Jällfält Rydsbergshallen
2014-03-08 13:20 1306663025 Varla IBK Göteborg - FBC Lerum 2 F00 0 - 5 Lindälvshallen
2014-03-09 15:50 1306663027 Floda IBK F00/01 - IK Zenith Vit F00 1 - 3 Adam Jällfält, Hajrudin Begic Novahallen
2014-03-09 18:15 1306663026 Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 - IBK Göteborg F00 5 - 1 Torbjörn Zahner, Adem Can Mölnlycke Idrottshall
2014-03-16 12:30 1306663029 IBK Göteborg F00 - Floda IBK F00/01 4 - 0 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Torpahallen
2014-03-30 10:50 1306663030 FBC Lerum 2 F00 - Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 1 - 3 Andreas Julin, Alf Björkner Rydsbergshallen
2014-03-30 12:30 1306663028 IK Zenith Vit F00 - Varla IBK Göteborg 0 - 1 Torbjörn Zahner, Robin Boqvist Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK Röd F00 10 10 0 0 55-23 32 30
2. FBC Lerum 2 F00 10 6 2 2 47-28 19 20
3. IK Zenith Vit F00 10 3 3 4 31-36 -5 12
4. Floda IBK F00/ 01 10 3 2 5 33-43 -10 11
5. IBK Göteborg F00 10 2 1 7 28-41 -13 7
6. Varla IBK Göteborg 10 1 2 7 21-44 -23 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 14
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-13 15:10 1306664003 IK Zenith Vit F00 - IBF Backadalen F00/01 3 - 2 Tomas Levin, Eleonore Green Björlanda Idrottshall
2013-10-13 18:50 1306664002 Floda IBK F00/01 - Stenungsunds IBK F01 1 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Alléhallen
2013-11-03 13:20 1306664001 Varla IBK Göteborg - IBK Alingsås Gbg F00 1 - 0 Lindälvshallen
2013-10-19 15:10 1306664004 Floda IBK F00/01 - Varla IBK Göteborg 6 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Alléhallen
2013-10-20 13:15 1306664005 Stenungsunds IBK F01 - IBF Backadalen F00/01 7 - 1 Stenungsund Arena
2013-11-14 19:10 1306664008 IBK Alingsås Gbg F00 - Floda IBK F00/01 4 - 4 Ängabo Sporthall, Alingsås
2013-11-17 12:20 1306664006 IBF Backadalen F00/01 - Varla IBK Göteborg 5 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Skälltorpsskolan
2013-12-21 15:10 1306664007 Stenungsunds IBK F01 - IK Zenith Vit F00 1 - 2 Stenungsund Arena
2013-12-01 12:00 1306664009 IK Zenith Vit F00 - Floda IBK F00/01 3 - 3 Andreas Julin, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2013-12-01 13:50 1306664010 IBF Backadalen F00/01 - IBK Alingsås Gbg F00 1 - 5 Mikael Ärlig, Thomas Johansson Skälltorpsskolan
2013-12-08 10:00 1306664012 IK Zenith Vit F00 - IBK Alingsås Gbg F00 2 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2013-12-08 13:30 1306664013 IBF Backadalen F00/01 - Floda IBK F00/01 1 - 4 Kristoffer Swahn, Sean Odulate Skälltorpsskolan
2013-12-08 14:40 1306664011 Varla IBK Göteborg - Stenungsunds IBK F01 4 - 1 Lindälvshallen
2014-01-11 10:30 1306664015 IBK Alingsås Gbg F00 - Stenungsunds IBK F01 6 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-01-12 13:15 1306664014 Varla IBK Göteborg - IK Zenith Vit F00 4 - 4 Lindälvshallen
2014-01-23 19:15 1306664016 IBK Alingsås Gbg F00 - Varla IBK Göteborg 4 - 3 Ängabo Sporthall, Alingsås
2014-01-25 10:20 1306664017 Stenungsunds IBK F01 - Floda IBK F00/01 4 - 2 Stenungsund Arena
2014-01-26 13:20 1306664018 IBF Backadalen F00/01 - IK Zenith Vit F00 1 - 5 Oliver Engström, Alf Björkner Skälltorpsskolan
2014-02-01 13:20 1306664019 Varla IBK Göteborg - Floda IBK F00/01 4 - 5 Lindälvshallen
2014-02-02 09:40 1306664020 IBF Backadalen F00/01 - Stenungsunds IBK F01 1 - 8 Mikael Ärlig, Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2014-03-01 17:20 1306664021 Varla IBK Göteborg - IBF Backadalen F00/01 4 - 1 Lindälvshallen
2014-03-02 12:00 1306664022 IK Zenith Vit F00 - Stenungsunds IBK F01 7 - 4 Roger Zahnér, Safija Dautovic Björlanda Idrottshall
2014-03-02 15:40 1306664023 Floda IBK F00/01 - IBK Alingsås Gbg F00 2 - 4 Pontus Ekengränd, Kent Österström Novahallen
2014-03-06 19:10 1306664025 IBK Alingsås Gbg F00 - IBF Backadalen F00/01 7 - 1 Ängabo Sporthall, Alingsås
2014-03-09 15:50 1306664024 Floda IBK F00/01 - IK Zenith Vit F00 1 - 3 Hajrudin Begic, Adam Jällfält Novahallen
2014-03-22 10:30 1306664027 IBK Alingsås Gbg F00 - IK Zenith Vit F00 3 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-03-23 10:15 1306664026 Stenungsunds IBK F01 - Varla IBK Göteborg 3 - 1 Stenungsund Arena
2014-03-23 16:40 1306664028 Floda IBK F00/01 - IBF Backadalen F00/01 4 - 1 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Hjällsnäshallen
2014-03-16 17:15 1306664030 Stenungsunds IBK F01 - IBK Alingsås Gbg F00 2 - 1 Stenungsund Arena
2014-03-30 12:30 1306664029 IK Zenith Vit F00 - Varla IBK Göteborg 0 - 1 Robin Boqvist, Torbjörn Zahner Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Alingsås Gbg F00 10 7 1 2 40-20 20 22
2. Stenungsunds IBK F01 10 6 0 4 38-26 12 18
3. IK Zenith Vit F00 10 5 2 3 31-26 5 17
4. Floda IBK F00/ 01 10 4 2 4 32-32 0 14
5. Varla IBK Göteborg 10 4 1 5 27-29 -2 13
6. IBF Backadalen F00/ 01 10 1 0 9 15-50 -35 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 11:00 1306665001 IBK Alingsås Gbg F00 - Pixbo Wallenstam IBK F01 1 - 4 Ängabo Sporthall, Alingsås
2013-10-06 10:20 1306665002 Stenungsunds IBK F01 - Skår IBK F00 5 - 1 Stenungsund Arena
2013-10-06 11:30 1306665003 IBF Backadalen F00/01 - FBC Lerum F01 2 - 10 Elvira Begic, Robin Petersson-Bark Skälltorpsskolan
2013-10-17 19:10 1306665005 IBK Alingsås Gbg F00 - FBC Lerum F01 8 - 4 Ängabo Sporthall, Alingsås
2013-10-20 13:15 1306665006 Stenungsunds IBK F01 - IBF Backadalen F00/01 7 - 1 Stenungsund Arena
2013-10-20 16:45 1306665004 Skår IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK F01 3 - 5 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Skepplanda Idrottshall
2013-11-09 15:30 1306665007 Pixbo Wallenstam IBK F01 - IBF Backadalen F00/01 6 - 0 Adem Can, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2013-11-10 11:00 1306665008 FBC Lerum F01 - Stenungsunds IBK F01 0 - 4 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Rydsbergshallen
2013-11-10 18:00 1306665009 Skår IBK F00 - IBK Alingsås Gbg F00 3 - 6 Pierre Eberhard Berg, Tony Cederholm Skepplanda Idrottshall
2013-11-30 16:00 1306665010 Stenungsunds IBK F01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 3 - 4 Stenungsund Arena
2013-12-01 10:00 1306665012 FBC Lerum F01 - Skår IBK F00 5 - 4 Oliver Engström, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2013-12-01 13:50 1306665011 IBF Backadalen F00/01 - IBK Alingsås Gbg F00 1 - 5 Thomas Johansson, Mikael Ärlig Skälltorpsskolan
2014-01-11 10:30 1306665015 IBK Alingsås Gbg F00 - Stenungsunds IBK F01 6 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-01-11 13:50 1306665013 Pixbo Wallenstam IBK F01 - FBC Lerum F01 10 - 2 Adam Jällfält, Lazo Cesto Wallenstamhallen
2014-01-12 14:45 1306665014 Skår IBK F00 - IBF Backadalen F00/01 5 - 2 Pierre Eberhard Berg, Tony Cederholm Skepplanda Idrottshall
2014-01-12 18:15 1306665016 Pixbo Wallenstam IBK F01 - IBK Alingsås Gbg F00 1 - 2 Ulf Jonasson, Pontus Ekengränd Mölnlycke Idrottshall
2014-01-19 11:00 1306665018 FBC Lerum F01 - IBF Backadalen F00/01 14 - 1 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Rydsbergshallen
2014-01-19 14:45 1306665017 Skår IBK F00 - Stenungsunds IBK F01 2 - 12 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Skepplanda Idrottshall
2014-02-02 09:40 1306665021 IBF Backadalen F00/01 - Stenungsunds IBK F01 1 - 8 Mikael Ärlig, Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2014-02-02 10:10 1306665020 FBC Lerum F01 - IBK Alingsås Gbg F00 2 - 0 Oliver Engström, Mi Gb Rydsbergshallen
2014-02-08 12:00 1306665019 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Skår IBK F00 10 - 1 Anna Larsson, Anton Larsson Wallenstamhallen
2014-02-22 14:00 1306665024 IBK Alingsås Gbg F00 - Skår IBK F00 11 - 0 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-02-22 17:40 1306665023 Stenungsunds IBK F01 - FBC Lerum F01 5 - 1 Stenungsund Arena
2014-02-23 12:40 1306665022 IBF Backadalen F00/01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 0 - 13 Thomas Johansson, Mi Gb Skälltorpsskolan
2014-03-06 19:10 1306665026 IBK Alingsås Gbg F00 - IBF Backadalen F00/01 7 - 1 Ängabo Sporthall, Alingsås
2014-03-09 14:45 1306665027 Skår IBK F00 - FBC Lerum F01 6 - 7 Adnan Tongur, Robin Cederdahl Skepplanda Idrottshall
2014-03-23 18:15 1306665025 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Stenungsunds IBK F01 5 - 3 Tomas Levin, Robin Petersson-Bark Mölnlycke Idrottshall
2014-03-16 17:15 1306665030 Stenungsunds IBK F01 - IBK Alingsås Gbg F00 2 - 1 Stenungsund Arena
2014-03-30 12:00 1306665028 FBC Lerum F01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 7 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
2014-03-30 12:30 1306665029 IBF Backadalen F00/01 - Skår IBK F00 0 - 4 Eleonore Green, Kent Österström Skälltorpsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK F01 10 8 0 2 63-22 41 24
2. Stenungsunds IBK F01 10 7 0 3 51-22 29 21
3. IBK Alingsås Gbg F00 10 7 0 3 47-20 27 21
4. FBC Lerum F01 10 6 0 4 52-45 7 18
5. Skår IBK F00 10 2 0 8 29-63 -34 6
6. IBF Backadalen F00/ 01 10 0 0 10 9-79 -70 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 16
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-13 10:00 1306666003 FBC Lerum F01 - Bergums IF F00 7 - 3 Mikael Ärlig, Andreas Olcén Rydsbergshallen
2013-10-13 12:50 1306666001 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Lindome IBK F01 4 - 1 Peter Novakovic Wallenstamhallen
2013-10-13 16:45 1306666002 Skår IBK F00 - Surte IS IBK F01 10 - 5 Mikael Ärlig, Andreas Olcén Skepplanda Idrottshall
2013-10-19 11:00 1306666005 Surte IS IBK F01 - Bergums IF F00 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Bohushallen
2013-10-20 16:45 1306666004 Skår IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK F01 3 - 5 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Skepplanda Idrottshall
2013-11-16 10:40 1306666007 Surte IS IBK F01 - FBC Lerum F01 1 - 6 Martin Helg, Kim Nielsen Bohushallen
2013-11-17 11:00 1306666006 Bergums IF F00 - Pixbo Wallenstam IBK F01 1 - 12 Lazo Cesto, Mika Pulkkinen Bergumsskolan
2013-11-17 11:10 1306666008 Lindome IBK F01 - Skår IBK F00 8 - 1 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Almåshallen B
2013-12-01 10:00 1306666009 FBC Lerum F01 - Skår IBK F00 5 - 4 Amir Huseinovic, Oliver Engström Rydsbergshallen
2013-12-01 13:00 1306666010 Bergums IF F00 - Lindome IBK F01 2 - 10 Magnus Persson, Robin Petersson-Bark Bergumsskolan
2013-12-08 12:00 1306666012 FBC Lerum F01 - Lindome IBK F01 8 - 1 Robin Petersson-Bark, Jervand Hakopian Rydsbergshallen
2013-12-08 12:00 1306666013 Bergums IF F00 - Skår IBK F00 1 - 5 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2013-12-08 18:15 1306666011 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Surte IS IBK F01 9 - 0 Hajrudin Begic, Tomas Levin Mölnlycke Idrottshall
2014-01-11 13:50 1306666014 Pixbo Wallenstam IBK F01 - FBC Lerum F01 10 - 2 Adam Jällfält, Lazo Cesto Wallenstamhallen
2014-01-11 14:40 1306666015 Lindome IBK F01 - Surte IS IBK F01 2 - 4 Ida Hagström, Christina Karlsson Streteredsskolan
2014-01-25 11:45 1306666017 Surte IS IBK F01 - Skår IBK F00 OW (0 - 5) Adem Can, Adnan Tongur Bohushallen
2014-01-26 11:00 1306666018 Bergums IF F00 - FBC Lerum F01 2 - 11 Adnan Tongur, Mikael Ärlig Bergumsskolan
2014-01-26 15:20 1306666016 Lindome IBK F01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 4 - 2 Christina Karlsson, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2014-02-02 14:00 1306666020 Bergums IF F00 - Surte IS IBK F01 1 - 4 Besim Mehmedagic, Mi Gb Bergumsskolan
2014-02-08 12:00 1306666019 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Skår IBK F00 10 - 1 Anna Larsson, Anton Larsson Wallenstamhallen
2014-03-01 12:10 1306666021 Pixbo Wallenstam IBK F01 - Bergums IF F00 15 - 0 Simon Gustafsson, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2014-03-02 11:40 1306666022 FBC Lerum F01 - Surte IS IBK F01 3 - 4 Fabian Österman, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2014-03-02 16:45 1306666023 Skår IBK F00 - Lindome IBK F01 5 - 6 Mi Gb, Thomas Johansson Skepplanda Idrottshall
2014-03-08 10:10 1306666025 Lindome IBK F01 - Bergums IF F00 6 - 1 Amir Huseinovic, Mustafa Er Almåshallen B
2014-03-09 14:45 1306666024 Skår IBK F00 - FBC Lerum F01 6 - 7 Robin Cederdahl, Adnan Tongur Skepplanda Idrottshall
2014-03-19 18:10 1306666026 Surte IS IBK F01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 3 - 2 Thomas Johansson, Mi Gb Bohushallen
2014-03-23 12:30 1306666027 Lindome IBK F01 - FBC Lerum F01 8 - 1 Adnan Tongur, Mustafa Er Almåshallen B
2014-03-23 15:30 1306666028 Skår IBK F00 - Bergums IF F00 9 - 3 Minal Landin, Pontus Ekengränd Skepplanda Idrottshall
2014-03-29 11:00 1306666030 Surte IS IBK F01 - Lindome IBK F01 0 - 2 Kari Kyyrä, Magnus Persson Bohushallen
2014-03-30 12:00 1306666029 FBC Lerum F01 - Pixbo Wallenstam IBK F01 7 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBK F01 10 7 0 3 74-22 52 21
2. Lindome IBK F01 10 7 0 3 48-28 20 21
3. FBC Lerum F01 10 7 0 3 57-44 13 21
4. Surte IS IBK F01 10 5 1 4 28-40 -12 16
5. Skår IBK F00 10 3 1 6 44-50 -6 10
6. Bergums IF F00 10 0 0 10 19-86 -67 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 17
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 11:40 1306667002 Surte IS IBK F01 - IBK Walkesborg 99 F01 11 - 1 Narcis Hadziselimovic, Mika Pulkkinen Bohushallen
2013-10-06 12:10 1306667003 Bergums IF F00 - Partille IBS F01 1 - 4 Andreas Olcén, Mikael Ärlig Bergumsskolan
2013-12-15 11:00 1306667001 Lindome IBK F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 2 - 1 Mikael Ärlig, Mi Gb Almåshallen B
2013-10-19 11:00 1306667006 Surte IS IBK F01 - Bergums IF F00 7 - 5 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Bohushallen
2013-10-20 10:10 1306667005 Lindome IBK F01 - Partille IBS F01 3 - 3 Mikael Ärlig, Martin Helg Almåshallen B
2013-10-20 16:45 1306667004 IBK Walkesborg 99 F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 1 - 16 Rimnershallen
2013-11-09 12:30 1306667008 Partille IBS F01 - Surte IS IBK F01 2 - 7 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Lexby Idrottshall
2013-11-10 16:45 1306667009 IBK Walkesborg 99 F01 - Lindome IBK F01 0 - 18 Rimnershallen
2013-11-10 19:15 1306667007 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Bergums IF F00 4 - 2 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Kastellegårdshallen
2013-11-30 12:15 1306667010 Surte IS IBK F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 4 - 3 Adnan Tongur, Joakim Amri Nilsson Bohushallen
2013-11-30 13:50 1306667012 Partille IBS F01 - IBK Walkesborg 99 F01 8 - 1 Andreas Julin, Alf Björkner Partillebohallen
2013-12-01 13:00 1306667011 Bergums IF F00 - Lindome IBK F01 2 - 10 Robin Petersson-Bark, Magnus Persson Bergumsskolan
2014-01-11 14:40 1306667015 Lindome IBK F01 - Surte IS IBK F01 2 - 4 Christina Karlsson, Ida Hagström Streteredsskolan
2014-01-11 16:00 1306667013 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Partille IBS F01 8 - 1 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2014-01-12 12:15 1306667014 IBK Walkesborg 99 F01 - Bergums IF F00 6 - 8 Rimnershallen
2014-01-19 10:10 1306667018 Partille IBS F01 - Bergums IF F00 5 - 3 Robin Petersson-Bark, Joakim Amri Nilsson Lexby Idrottshall
2014-01-19 15:45 1306667016 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Lindome IBK F01 0 - 3 Oliver Engström, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2014-01-19 16:45 1306667017 IBK Walkesborg 99 F01 - Surte IS IBK F01 2 - 18 Rimnershallen
2014-02-01 12:40 1306667020 Partille IBS F01 - Lindome IBK F01 1 - 7 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Lexby Idrottshall
2014-02-02 14:00 1306667021 Bergums IF F00 - Surte IS IBK F01 1 - 4 Besim Mehmedagic, Mi Gb Bergumsskolan
2014-02-02 17:55 1306667019 Sportlife Kungälvs IBK F01 - IBK Walkesborg 99 F01 10 - 1 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Kastellegårdshallen
2014-02-22 11:05 1306667023 Surte IS IBK F01 - Partille IBS F01 9 - 0 Mika Pulkkinen, Joakim Amri Nilsson Bohushallen
2014-02-23 12:00 1306667022 Bergums IF F00 - Sportlife Kungälvs IBK F01 0 - 9 Fabian Österman, Erik Schloenzig Bergumsskolan
2014-02-23 12:30 1306667024 Lindome IBK F01 - IBK Walkesborg 99 F01 5 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2014-03-08 10:10 1306667026 Lindome IBK F01 - Bergums IF F00 6 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Almåshallen B
2014-03-09 12:30 1306667025 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Surte IS IBK F01 3 - 3 Dejan Cesto, Henry Tames Mimershus A-hallen
2014-03-09 15:15 1306667027 IBK Walkesborg 99 F01 - Partille IBS F01 1 - 6 Rimnershallen
2014-03-16 17:15 1306667028 Partille IBS F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 2 - 4 Thomas Johansson, Mi Gb Jonsereds Idrottshall
2014-03-29 11:00 1306667030 Surte IS IBK F01 - Lindome IBK F01 0 - 2 Kari Kyyrä, Magnus Persson Bohushallen
2014-03-30 11:00 1306667029 Bergums IF F00 - IBK Walkesborg 99 F01 6 - 0 Jesper Axelsson, Adam Kruse Bergumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Surte IS IBK F01 10 8 1 1 67-21 46 25
2. Lindome IBK F01 10 8 1 1 58-14 44 25
3. Sportlife Kungälvs IBK F01 10 6 1 3 58-19 39 19
4. Partille IBS F01 10 4 1 5 32-44 -12 13
5. Bergums IF F00 10 2 0 8 29-55 -26 6
6. IBK Walkesborg 99 F01 10 0 0 10 15-106 -91 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-13 13:20 1306668003 Partille IBS F01 - Lindås IBK F01 5 - 1 Mikael Ärlig, Andreas Olcén Lexby Idrottshall
2013-10-13 17:55 1306668001 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Mölndals IBF F01 5 - 2 Simon Gustafsson, Robin Petersson-Bark Kastellegårdshallen
2013-10-20 16:45 1306668004 IBK Walkesborg 99 F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 1 - 16 Rimnershallen
2013-11-16 13:20 1306668008 Mölndals IBF F01 - IBK Walkesborg 99 F01 6 - 5 Pierre Eberhard Berg, Tony Cederholm Aktiviteten
2013-11-17 12:30 1306668006 Lindås IBK F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 1 - 8 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Salming Arena
2013-11-30 13:50 1306668009 Partille IBS F01 - IBK Walkesborg 99 F01 8 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Partillebohallen
2013-12-01 12:30 1306668010 Lindås IBK F01 - Mölndals IBF F01 0 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Askims Sporthall
2013-12-07 11:00 1306668012 Partille IBS F01 - Mölndals IBF F01 2 - 4 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Lexby Idrottshall
2013-12-08 13:30 1306668013 Lindås IBK F01 - IBK Walkesborg 99 F01 6 - 5 Amir Huseinovic, Tomas Levin Askims Sporthall
2014-01-11 16:00 1306668014 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Partille IBS F01 8 - 1 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2014-01-25 11:20 1306668016 Mölndals IBF F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 1 - 6 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Ekenhallen
2014-01-26 13:10 1306668018 Lindås IBK F01 - Partille IBS F01 1 - 8 Mi Gb, Thomas Johansson Salming Arena
2014-02-02 17:55 1306668019 Sportlife Kungälvs IBK F01 - IBK Walkesborg 99 F01 10 - 1 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Kastellegårdshallen
2014-03-02 14:45 1306668023 IBK Walkesborg 99 F01 - Mölndals IBF F01 0 - 12 Rimnershallen
2014-03-02 19:25 1306668021 Sportlife Kungälvs IBK F01 - Lindås IBK F01 20 - 0 Eleonore Green, Kent Österström Kastellegårdshallen
2014-03-08 09:00 1306668025 Mölndals IBF F01 - Lindås IBK F01 3 - 2 Andreas Julin, Alf Björkner Aktiviteten
2014-03-09 15:15 1306668024 IBK Walkesborg 99 F01 - Partille IBS F01 1 - 6 Rimnershallen
2014-03-22 13:20 1306668027 Mölndals IBF F01 - Partille IBS F01 7 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Aktiviteten
2014-03-23 14:15 1306668028 IBK Walkesborg 99 F01 - Lindås IBK F01 5 - 3 Rimnershallen
2014-03-16 17:15 1306668029 Partille IBS F01 - Sportlife Kungälvs IBK F01 2 - 4 Mi Gb, Thomas Johansson Jonsereds Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sportlife Kungälvs IBK F01 8 8 0 0 77-9 68 24
2. Mölndals IBF F01 8 6 0 2 38-23 15 18
3. Partille IBS F01 8 4 0 4 35-27 8 12
4. Lindås IBK F01 8 1 0 7 14-57 -43 3
5. IBK Walkesborg 99 F01 8 1 0 7 19-67 -48 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 19
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-06 11:00 1306669003 Lindås IBK F01 - Hindås IBK F01 8 - 2 Alf Björkner, Ida Hagström Salming Arena
2013-10-20 13:30 1306669005 Mölndals IBF F01 - Hindås IBK F01 13 - 1 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Aktiviteten
2013-11-10 14:10 1306669009 Landvetter IBK - Mölndals IBF F01 7 - 3 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Landvetter Idrottshall
2013-12-01 10:45 1306669012 Hindås IBK F01 - Landvetter IBK 3 - 9 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2013-12-01 12:30 1306669011 Lindås IBK F01 - Mölndals IBF F01 0 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Askims Sporthall
2014-01-12 12:10 1306669014 Landvetter IBK - Lindås IBK F01 8 - 1 Kent Andersson H, Therese Magnusson Landvetter Idrottshall
2014-01-19 13:30 1306669018 Hindås IBK F01 - Lindås IBK F01 1 - 8 Mustafa Er, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2014-02-02 13:30 1306669020 Hindås IBK F01 - Mölndals IBF F01 0 - 14 Apilou Dragin, Therese Magnusson Hindås Idrottshall
2014-02-22 14:50 1306669024 Mölndals IBF F01 - Landvetter IBK 4 - 1 Ida Hagström, Simon Gustafsson Aktiviteten
2014-03-08 09:00 1306669026 Mölndals IBF F01 - Lindås IBK F01 3 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Aktiviteten
2014-03-09 12:20 1306669027 Landvetter IBK - Hindås IBK F01 6 - 2 Amir Huseinovic, Mustafa Er Landvetter Idrottshall
2014-03-30 11:20 1306669029 Lindås IBK F01 - Landvetter IBK 2 - 3 Thomas Johansson, Mi Gb Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF F01 6 5 0 1 40-11 29 15
2. Landvetter IBK 6 5 0 1 34-15 19 15
3. Lindås IBK F01 6 2 0 4 21-20 1 6
4. Hindås IBK F01 6 0 0 6 9-58 -49 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-12 12:00 1306652028 Stenungsunds IBK - Lindome IBK F98 1 - 5 Rasmus de Rosche, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2013-10-12 13:30 1306652030 Lindås IBK DJ 1 - IBK Göteborg F97 3 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Salming Arena
2013-10-12 19:50 1306652029 FBC Lerum F95 - Partille IBS F98 5 - 4 Adam Kruse, Jesper Axelsson Rydsbergshallen
2013-10-19 12:30 1306652027 Partille IBS F98 - IBK Göteborg F97 7 - 5 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Lexby Idrottshall
2013-10-19 19:00 1306652026 FBC Lerum F95 - Stenungsunds IBK 6 - 2 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2013-11-16 09:00 1306652024 Partille IBS F98 - Lindås IBK DJ 1 2 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2013-11-17 12:20 1306652023 IBK Göteborg F97 - Stenungsunds IBK 1 - 2 Johannes Akyol, Adam Jällfält Torpahallen
2013-11-19 19:40 1306652025 Lindome IBK F98 - FBC Lerum F95 3 - 5 Kim Nielsen, Per Nygren Streteredsskolan
2013-11-30 16:00 1306652022 IBK Göteborg F97 - Lindome IBK F98 2 - 9 Jesper Axelsson, Adam Kruse Torpahallen
2013-12-14 16:00 1306652021 Lindås IBK DJ 1 - FBC Lerum F95 6 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Salming Arena
2013-12-07 17:00 1306652019 Lindås IBK DJ 1 - Lindome IBK F98 2 - 2 Lazo Cesto, Dejan Cesto Salming Arena
2013-12-07 18:00 1306652018 Stenungsunds IBK - Partille IBS F98 7 - 6 Mikael Fredriksson, Mikael Fredriksson Stenungsund Arena
2013-12-15 16:00 1306652020 IBK Göteborg F97 - FBC Lerum F95 2 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Torpahallen
2014-01-10 19:10 1306652017 Lindome IBK F98 - Partille IBS F98 1 - 3 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Streteredsskolan
2014-01-11 10:10 1306652016 Stenungsunds IBK - Lindås IBK DJ 1 2 - 8 Martin Andersson, Linus Söderblom Stenungsund Arena
2014-01-26 16:30 1306652013 Lindome IBK F98 - Stenungsunds IBK 3 - 0 Christina Karlsson, Rasmus Carlström Skånhällaskolan
2014-03-09 17:30 1306652015 IBK Göteborg F97 - Lindås IBK DJ 1 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Torpahallen
2014-03-15 09:50 1306652014 Partille IBS F98 - FBC Lerum F95 0 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Lexby Idrottshall
2014-02-01 13:30 1306652011 Stenungsunds IBK - FBC Lerum F95 0 - 11 Martin Andersson, Jim Olausson Stenungsund Arena
2014-02-02 12:20 1306652012 IBK Göteborg F97 - Partille IBS F98 0 - 6 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Torpahallen
2014-02-28 20:00 1306652010 FBC Lerum F95 - Lindome IBK F98 4 - 3 Anna Larsson, Anton Larsson Rydsbergshallen
2014-03-01 10:10 1306652008 Stenungsunds IBK - IBK Göteborg F97 5 - 2 Anna Soovik, Martin Andersson Stenungsund Arena
2014-03-04 18:15 1306652009 Lindås IBK DJ 1 - Partille IBS F98 3 - 4 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Askims Sporthall
2014-03-08 11:20 1306652007 Lindome IBK F98 - IBK Göteborg F97 4 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Almåshallen B
2014-03-08 18:30 1306652006 FBC Lerum F95 - Lindås IBK DJ 1 5 - 5 Lazo Cesto, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2014-03-21 20:00 1306652005 FBC Lerum F95 - IBK Göteborg F97 2 - 3 Andreas Julin, Alf Björkner Rydsbergshallen
2014-03-22 13:40 1306652004 Lindome IBK F98 - Lindås IBK DJ 1 4 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Almåshallen B
2014-03-23 10:10 1306652003 Partille IBS F98 - Stenungsunds IBK 5 - 1 Alf Björkner, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2014-03-16 10:50 1306652002 Partille IBS F98 - Lindome IBK F98 1 - 1 Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
2014-03-16 17:30 1306652001 Lindås IBK DJ 1 - Stenungsunds IBK 3 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F95 10 7 1 2 50-28 22 22
2. Lindome IBK F98 10 5 2 3 35-24 11 17
3. Lindås IBK DJ 1 10 4 4 2 39-29 10 16
4. Partille IBS F98 10 5 1 4 38-30 8 16
5. Stenungsunds IBK 10 3 0 7 21-50 -29 9
6. IBK Göteborg F97 10 1 2 7 23-45 -22 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 20
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-12-01 10:45 1306670015 Hindås IBK F01 - Landvetter IBK 3 - 9 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Hindås Idrottshall
2014-03-09 12:20 1306670030 Landvetter IBK - Hindås IBK F01 6 - 2 Mustafa Er, Amir Huseinovic Landvetter Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK 2 2 0 0 15-5 10 6
2. Hindås IBK F01 2 0 0 2 5-15 -10 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 16:00 1306653001 Lindome IBK F98 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 4 - 0 Rasmus Carlström, Adam Widebert Almåshallen B
2013-10-06 11:00 1306653002 Partille IBS F98 - Sportlife Kungälvs IBK F99 2 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin Lexby Idrottshall
2013-10-06 12:20 1306653003 IBK Göteborg F97 - Lindås IBK DJ 2 1 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Torpahallen
2013-10-19 12:30 1306653006 Partille IBS F98 - IBK Göteborg F97 7 - 5 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Lexby Idrottshall
2013-10-20 15:40 1306653005 Lindome IBK F98 - Lindås IBK DJ 2 3 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2013-10-20 16:45 1306653004 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 6 - 1 Simon Gustafsson, Linus Backlund Kastellegårdshallen
2013-11-09 14:20 1306653007 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - IBK Göteborg F97 0 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2013-11-10 17:15 1306653008 Lindås IBK DJ 2 - Partille IBS F98 3 - 2 Tarek El Abtah, Jesper Axelsson Salming Arena
2013-11-10 18:05 1306653009 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Lindome IBK F98 1 - 1 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Kastellegårdshallen
2013-10-25 19:30 1306653012 Lindås IBK DJ 2 - Sportlife Kungälvs IBK F99 3 - 1 Hajrudin Begic, Tomas Levin Salming Arena
2013-11-30 16:00 1306653011 IBK Göteborg F97 - Lindome IBK F98 2 - 9 Jesper Axelsson, Adam Kruse Torpahallen
2013-12-01 10:30 1306653010 Partille IBS F98 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 8 - 0 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Lexby Idrottshall
2014-01-10 19:10 1306653015 Lindome IBK F98 - Partille IBS F98 1 - 3 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Streteredsskolan
2014-01-11 12:40 1306653013 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Lindås IBK DJ 2 0 - 4 Adam Jällfält, Lazo Cesto Wallenstamhallen
2014-01-11 17:10 1306653014 Sportlife Kungälvs IBK F99 - IBK Göteborg F97 2 - 2 Adnan Tongur, Adem Can Kastellegårdshallen
2014-01-14 19:40 1306653016 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Lindome IBK F98 1 - 4 Andreas Julin, Alf Björkner Streteredsskolan
2014-01-19 16:20 1306653018 Lindås IBK DJ 2 - IBK Göteborg F97 3 - 0 Johan Larsson, Kevin Larsson Salming Arena
2014-01-19 18:05 1306653017 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Partille IBS F98 2 - 2 Tomas Levin, Oliver Engström Kastellegårdshallen
2014-01-31 20:20 1306653019 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Sportlife Kungälvs IBK F99 1 - 5 Martin Helg, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2014-02-02 12:20 1306653021 IBK Göteborg F97 - Partille IBS F98 0 - 6 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Torpahallen
2014-02-07 19:00 1306653020 Lindås IBK DJ 2 - Lindome IBK F98 1 - 3 Mika Pulkkinen, Goran Kuduzovic Salming Arena
2014-02-22 10:00 1306653023 Partille IBS F98 - Lindås IBK DJ 2 3 - 3 Anna Larsson, Anton Larsson Lexby Idrottshall
2014-02-22 17:10 1306653024 Lindome IBK F98 - Sportlife Kungälvs IBK F99 3 - 2 Erik Schloenzig, Fabian Österman Ekenhallen
2014-02-23 13:20 1306653022 IBK Göteborg F97 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 1 - 3 Mustafa Er, Roger Zahnér Torpahallen
2014-03-08 10:30 1306653025 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Partille IBS F98 4 - 6 Hajrudin Begic, Adem Can Wallenstamhallen
2014-03-08 11:20 1306653026 Lindome IBK F98 - IBK Göteborg F97 4 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Almåshallen B
2014-03-08 17:10 1306653027 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Lindås IBK DJ 2 2 - 2 Anna Larsson, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2014-03-16 10:50 1306653030 Partille IBS F98 - Lindome IBK F98 1 - 1 Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
2014-03-25 18:15 1306653028 Lindås IBK DJ 2 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 7 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2014-03-29 15:50 1306653029 IBK Göteborg F97 - Sportlife Kungälvs IBK F99 4 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Torpahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F98 10 7 2 1 33-15 18 23
2. Partille IBS F98 10 5 3 2 40-22 18 18
3. Lindås IBK DJ 2 10 5 3 2 28-20 8 18
4. Sportlife Kungälvs IBK F99 10 3 4 3 27-21 6 13
5. IBK Göteborg F97 10 2 2 6 22-38 -16 8
6. Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 10 1 0 9 15-49 -34 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-11 18:30 1306654029 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Ale IBF F98 2 - 2 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Kastellegårdshallen
2013-10-12 15:40 1306654028 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Lindome IBK div2 F98 6 - 3 Pierre Eberhard Berg, Tony Cederholm Wallenstamhallen
2013-10-13 14:40 1306654030 Lindås IBK DJ 2 - Mölndals IBF F98 2 - 3 Adam Widebert, Mustafa Er Askims Sporthall
2013-10-19 17:40 1306654027 Ale IBF F98 - Mölndals IBF F98 4 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Ale Kulturrum
2013-10-20 16:45 1306654026 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 6 - 1 Simon Gustafsson, Linus Backlund Kastellegårdshallen
2013-11-16 14:30 1306654023 Mölndals IBF F98 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 4 - 4 Alf Björkner, Lovisa Westlund Gotby Aktiviteten
2013-11-17 14:30 1306654024 Ale IBF F98 - Lindås IBK DJ 2 4 - 1 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Bohushallen
2013-11-17 19:10 1306654025 Lindome IBK div2 F98 - Sportlife Kungälvs IBK F99 2 - 1 Mikael Ärlig, Robin Petersson-Bark Almåshallen B
2013-10-25 19:30 1306654021 Lindås IBK DJ 2 - Sportlife Kungälvs IBK F99 3 - 1 Hajrudin Begic, Tomas Levin Salming Arena
2013-11-30 13:20 1306654022 Mölndals IBF F98 - Lindome IBK div2 F98 0 - 4 Mikael Ärlig, Lovisa Westlund Gotby Aktiviteten
2013-12-06 19:15 1306654019 Lindås IBK DJ 2 - Lindome IBK div2 F98 3 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2013-12-08 09:50 1306654018 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Ale IBF F98 3 - 3 Andreas Julin, Alf Björkner Wallenstamhallen
2013-12-08 16:40 1306654020 Mölndals IBF F98 - Sportlife Kungälvs IBK F99 0 - 2 Martin Helg, Kim Nielsen Ekenhallen
2014-01-11 12:40 1306654016 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Lindås IBK DJ 2 0 - 4 Adam Jällfält, Lazo Cesto Wallenstamhallen
2014-01-25 10:25 1306654017 Lindome IBK div2 F98 - Ale IBF F98 3 - 0 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Streteredsskolan
2014-02-06 18:30 1306654014 Ale IBF F98 - Sportlife Kungälvs IBK F99 2 - 2 Andreas Julin, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2014-02-25 19:40 1306654013 Lindome IBK div2 F98 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 1 - 3 Gabriel Holmberg, Oliver Engström Streteredsskolan
2014-03-16 15:30 1306654015 Mölndals IBF F98 - Lindås IBK DJ 2 3 - 6 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2014-01-31 20:20 1306654011 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Sportlife Kungälvs IBK F99 1 - 5 Martin Helg, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2014-02-03 18:40 1306654012 Mölndals IBF F98 - Ale IBF F98 4 - 8 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Katrinebergshallen
2014-03-01 13:20 1306654008 Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 - Mölndals IBF F98 4 - 0 Kim Nielsen, Kristoffer Swahn Mölnlycke Idrottshall
2014-03-02 12:20 1306654009 Lindås IBK DJ 2 - Ale IBF F98 1 - 0 Alf Björkner, Andreas Julin Salming Arena
2014-03-02 17:05 1306654010 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Lindome IBK div2 F98 2 - 2 Sebastian Bonasoni, Therese Magnusson Kastellegårdshallen
2014-03-08 17:10 1306654006 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Lindås IBK DJ 2 2 - 2 Anna Larsson, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2014-03-09 11:20 1306654007 Lindome IBK div2 F98 - Mölndals IBF F98 7 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2014-03-22 14:10 1306654003 Ale IBF F98 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 6 - 4 Mustafa Er, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2014-03-23 10:30 1306654005 Sportlife Kungälvs IBK F99 - Mölndals IBF F98 6 - 2 Minal Landin, Pontus Ekengränd Mimershus A-hallen
2014-03-23 11:20 1306654004 Lindome IBK div2 F98 - Lindås IBK DJ 2 3 - 2 Adnan Tongur, Mustafa Er Almåshallen B
2014-03-15 15:20 1306654002 Ale IBF F98 - Lindome IBK div2 F98 2 - 5 Johannes Akyol, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2014-03-25 18:15 1306654001 Lindås IBK DJ 2 - Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 7 - 5 Andreas Julin, Alf Björkner Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK div2 F98 10 6 1 3 32-20 12 19
2. Lindås IBK DJ 2 10 6 1 3 31-23 8 19
3. Sportlife Kungälvs IBK F99 10 4 4 2 29-17 12 16
4. Ale IBF F98 10 3 3 4 31-30 1 12
5. Pixbo Wallenstam IBF Svart F99 10 3 2 5 31-39 -8 11
6. Mölndals IBF F98 10 2 1 7 22-47 -25 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 12:00 1306655003 Mölndals IBF F98 - Lindås IBK F99 10 - 5 Ida Hagström, Gabriel Holmberg Aktiviteten
2014-02-21 18:30 1306655001 Lindome IBK div2 F98 - IBF Backadalen F98/99 2 - 0 Christina Karlsson, Ida Hagström Streteredsskolan
2013-10-19 17:40 1306655006 Ale IBF F98 - Mölndals IBF F98 4 - 5 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Ale Kulturrum
2013-10-20 16:50 1306655005 Lindome IBK div2 F98 - Lindås IBK F99 3 - 2 Kristoffer Swahn, Kevin Larsson Almåshallen B
2013-11-10 11:50 1306655007 IBF Backadalen F98/99 - Mölndals IBF F98 2 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Skälltorpsskolan
2013-11-10 13:10 1306655008 Lindås IBK F99 - Ale IBF F98 2 - 7 Rasmus Carlström, Adam Widebert Salming Arena
2013-11-30 13:20 1306655011 Mölndals IBF F98 - Lindome IBK div2 F98 0 - 4 Lovisa Westlund Gotby, Mikael Ärlig Aktiviteten
2013-12-21 16:00 1306655010 Ale IBF F98 - IBF Backadalen F98/99 4 - 1 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2014-01-12 15:50 1306655013 IBF Backadalen F98/99 - Lindås IBK F99 8 - 2 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Skälltorpsskolan
2014-01-25 10:25 1306655015 Lindome IBK div2 F98 - Ale IBF F98 3 - 0 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Streteredsskolan
2014-01-18 14:40 1306655018 Lindås IBK F99 - Mölndals IBF F98 10 - 5 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Salming Arena
2014-02-04 18:20 1306655016 IBF Backadalen F98/99 - Lindome IBK div2 F98 3 - 3 Minal Landin, Kevin Larsson
2014-02-02 15:10 1306655020 Lindås IBK F99 - Lindome IBK div2 F98 3 - 3 Rasmus Carlström, Adam Widebert Salming Arena
2014-02-03 18:40 1306655021 Mölndals IBF F98 - Ale IBF F98 0 - 0 Lovisa Westlund Gotby, Ida Hagström Katrinebergshallen
2014-02-22 12:00 1306655023 Ale IBF F98 - Lindås IBK F99 5 - 4 Johan Larsson, Robin Petersson-Bark Ale Kulturrum
2014-02-22 13:40 1306655022 Mölndals IBF F98 - IBF Backadalen F98/99 4 - 2 Simon Gustafsson, Ida Hagström Aktiviteten
2014-03-09 11:20 1306655026 Lindome IBK div2 F98 - Mölndals IBF F98 7 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2014-03-09 15:40 1306655025 IBF Backadalen F98/99 - Ale IBF F98 2 - 3 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Skälltorpsskolan
2014-03-15 15:20 1306655030 Ale IBF F98 - Lindome IBK div2 F98 2 - 5 Johannes Akyol, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2014-03-30 16:15 1306655028 Lindås IBK F99 - IBF Backadalen F98/99 5 - 1 Mikael Ärlig, Adem Can Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK div2 F98 8 6 2 0 30-11 19 20
2. Ale IBF F98 8 4 1 3 25-22 3 13
3. Mölndals IBF F98 8 4 1 3 30-34 -4 13
4. Lindås IBK F99 8 2 1 5 33-42 -9 7
5. IBF Backadalen F98/ 99 8 1 1 6 19-28 -9 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-13 12:40 1306656028 IBF Backadalen F98/99 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 2 - 2 Oliver Engström, Gabriel Holmberg
2013-10-13 15:50 1306656030 Lindås IBK F99 - Floda IBK F98/99 3 - 2 Adam Kruse, Adam Widebert Askims Sporthall
2013-10-19 14:00 1306656027 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Floda IBK F98/99 2 - 1 Mikael Ärlig, Martin Helg Mölnlycke Idrottshall
2013-11-16 12:40 1306656024 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK F99 5 - 2 Christina Karlsson, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2013-11-17 12:00 1306656023 Floda IBK F98/99 - IBF Backadalen F98/99 0 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Alléhallen
2013-12-01 15:40 1306656022 Floda IBK F98/99 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 6 - 1 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Alléhallen
2013-12-08 14:40 1306656018 IBF Backadalen F98/99 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 1 - 5 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Skälltorpsskolan
2014-01-11 18:00 1306656019 Lindås IBK F99 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 8 - 2 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Salming Arena
2014-01-12 15:50 1306656016 IBF Backadalen F98/99 - Lindås IBK F99 2 - 5 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Skälltorpsskolan
2014-01-12 19:05 1306656017 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 1 - 2 Per Nygren, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2014-01-26 14:00 1306656013 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - IBF Backadalen F98/99 1 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2014-03-16 11:40 1306656015 Floda IBK F98/99 - Lindås IBK F99 2 - 11 Thomas Johansson, Mi Gb Hjällsnäshallen
2014-02-02 19:30 1306656012 Floda IBK F98/99 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 2 - 7 Pontus Ekengränd, Aldin Hadziselmovic Hjällsnäshallen
2014-03-02 11:10 1306656009 Lindås IBK F99 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 6 - 3 Kristoffer Swahn, Sean Odulate Salming Arena
2014-03-02 13:40 1306656008 IBF Backadalen F98/99 - Floda IBK F98/99 8 - 0 Adem Can, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2014-03-09 14:50 1306656007 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Floda IBK F98/99 4 - 0 Dejan Cesto, Henry Tames Mimershus A-hallen
2014-03-22 14:10 1306656003 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBF Backadalen F98/99 1 - 0 Fabian Österman, Erik Schloenzig Mölnlycke Idrottshall
2014-03-23 12:50 1306656004 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Lindås IBK F99 2 - 6 Pontus Ekengränd, Minal Landin Mimershus A-hallen
2014-03-29 15:30 1306656002 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK F-98 3 - 1 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Wallenstamhallen
2014-03-30 16:15 1306656001 Lindås IBK F99 - IBF Backadalen F98/99 5 - 1 Mikael Ärlig, Adem Can Askims Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK F99 8 7 0 1 46-19 27 21
2. Pixbo Wallenstam IBK Blå 8 7 0 1 28-14 14 21
3. IBF Backadalen F98/ 99 8 3 1 4 21-19 2 10
4. Sportlife Kungälvs IBK F-98 8 1 1 6 14-31 -17 4
5. Floda IBK F98/ 99 8 1 0 7 13-39 -26 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 13:10 1306657002 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS 0 - 3 Mi Gb, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2013-10-06 13:30 1306657003 Floda IBK F98/99 - Stenungsunds IBK F98 2 - 3 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Alléhallen
2013-10-06 15:55 1306657001 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Lindome IBK F00 0 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Kastellegårdshallen
2013-10-19 13:50 1306657004 Partille IBS - Lindome IBK F00 4 - 5 Johannes Akyol, Alf Björkner Partillebohallen
2013-10-19 14:00 1306657006 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Floda IBK F98/99 2 - 1 Martin Helg, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2013-10-20 19:05 1306657005 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Stenungsunds IBK F98 2 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2013-11-09 10:15 1306657008 Stenungsunds IBK F98 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 0 - 4 Joakim Almroth, Anna Soovik Stenungsund Arena
2013-11-09 11:20 1306657009 Partille IBS - Sportlife Kungälvs IBK F-98 5 - 1 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Lexby Idrottshall
2013-11-10 14:50 1306657007 Lindome IBK F00 - Floda IBK F98/99 5 - 4 Lovisa Westlund Gotby, Ida Hagström Streteredsskolan
2013-11-30 12:00 1306657012 Stenungsunds IBK F98 - Partille IBS 0 - 4 Tommas Bråten, Mikael Fredriksson Stenungsund Arena
2013-12-01 15:40 1306657011 Floda IBK F98/99 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 6 - 1 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2013-12-15 18:15 1306657010 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindome IBK F00 5 - 1 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Mölnlycke Idrottshall
2014-01-11 10:00 1306657014 Partille IBS - Floda IBK F98/99 3 - 1 Thomas Johansson, Mi Gb Jonsereds Idrottshall
2014-01-11 13:30 1306657013 Lindome IBK F00 - Stenungsunds IBK F98 3 - 5 Christina Karlsson, Ida Hagström Streteredsskolan
2014-01-12 19:05 1306657015 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 1 - 2 Per Nygren, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2014-01-18 09:00 1306657017 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 3 Mikael Ärlig, Robin Petersson-Bark Lexby Idrottshall
2014-01-18 14:00 1306657016 Lindome IBK F00 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 4 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Streteredsskolan
2014-01-19 11:45 1306657018 Stenungsunds IBK F98 - Floda IBK F98/99 2 - 1 Rasmus de Rosche, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2014-02-01 15:30 1306657020 Stenungsunds IBK F98 - Sportlife Kungälvs IBK F-98 3 - 3 Martin Andersson, Jim Olausson Stenungsund Arena
2014-02-02 19:30 1306657021 Floda IBK F98/99 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 2 - 7 Aldin Hadziselmovic, Pontus Ekengränd Hjällsnäshallen
2014-02-05 17:20 1306657019 Lindome IBK F00 - Partille IBS 0 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Streteredsskolan
2014-02-22 17:40 1306657023 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Stenungsunds IBK F98 3 - 6 Robin Petersson-Bark, Adem Can Mölnlycke Idrottshall
2014-02-23 15:45 1306657024 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Partille IBS 2 - 4 Adem Can, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2014-02-23 16:30 1306657022 Floda IBK F98/99 - Lindome IBK F00 1 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hjällsnäshallen
2014-03-09 10:00 1306657027 Partille IBS - Stenungsunds IBK F98 5 - 2 Kim Nielsen, Adnan Tongur Lexby Idrottshall
2014-03-09 14:50 1306657026 Sportlife Kungälvs IBK F-98 - Floda IBK F98/99 4 - 0 Henry Tames, Dejan Cesto Mimershus A-hallen
2014-03-15 15:15 1306657025 Lindome IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK Blå 3 - 2 Hajrudin Begic, Aldin Hadziselmovic Skånhällaskolan
2014-03-23 17:50 1306657029 Floda IBK F98/99 - Partille IBS 2 - 3 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Hjällsnäshallen
2014-03-29 15:30 1306657030 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK F-98 3 - 1 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Wallenstamhallen
2014-03-30 10:30 1306657028 Stenungsunds IBK F98 - Lindome IBK F00 5 - 2 Anna Soovik, Rasmus de Rosche Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS 10 8 1 1 38-16 22 25
2. Pixbo Wallenstam IBK Blå 10 6 1 3 31-21 10 19
3. Stenungsunds IBK F98 10 6 1 3 30-29 1 19
4. Lindome IBK F00 10 6 0 4 27-32 -5 18
5. Sportlife Kungälvs IBK F-98 10 1 1 8 17-32 -15 4
6. Floda IBK F98/ 99 10 1 0 9 20-33 -13 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-12 10:10 1306658028 Lindome IBK F00 - IK Zenith F99 1 - 2 Mustafa Er, Adnan Tongur Almåshallen B
2013-10-13 10:15 1306658030 Stenungsunds IBK F98 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 3 - 2 Rasmus de Rosche, Anna Soovik Stenungsund Arena
2013-10-13 12:20 1306658029 Partille IBS - Öckerö IBK 5 - 0 Mikael Ärlig, Andreas Olcén Lexby Idrottshall
2013-10-19 11:30 1306658027 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 1 - 5 Eleonore Green, Andreas Rolén Hedenskolans Idrottshall
2013-10-19 13:50 1306658026 Partille IBS - Lindome IBK F00 4 - 5 Johannes Akyol, Alf Björkner Partillebohallen
2013-11-16 11:30 1306658024 Öckerö IBK - Stenungsunds IBK F98 OW (0 - 5) Eleonore Green, Kent Österström Hedenskolans Idrottshall
2013-11-16 18:00 1306658023 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Lindome IBK F00 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2013-11-17 10:10 1306658025 IK Zenith F99 - Partille IBS 1 - 4 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Björlanda Idrottshall
2013-11-30 12:00 1306658021 Stenungsunds IBK F98 - Partille IBS 0 - 4 Tommas Bråten, Mikael Fredriksson Stenungsund Arena
2013-11-30 13:50 1306658022 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - IK Zenith F99 2 - 2 Matilda Svenblad, Apilou Dragin Mölnlycke Idrottshall
2013-12-07 12:10 1306658020 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Partille IBS 2 - 6 Mustafa Er, Amir Huseinovic Wallenstamhallen
2013-12-07 13:15 1306658019 Stenungsunds IBK F98 - IK Zenith F99 1 - 4 Mikael Fredriksson, Per Gösfeldt Stenungsund Arena
2013-12-08 14:50 1306658018 Lindome IBK F00 - Öckerö IBK 7 - 0 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Almåshallen B
2014-01-11 13:30 1306658016 Lindome IBK F00 - Stenungsunds IBK F98 3 - 5 Ida Hagström, Christina Karlsson Streteredsskolan
2014-01-12 12:10 1306658017 IK Zenith F99 - Öckerö IBK 5 - 1 Sebastian Bonasoni, Mi Gb Björlanda Idrottshall
2013-12-21 10:00 1306658014 Öckerö IBK - Partille IBS 3 - 2 Mustafa Er, Amir Huseinovic Hedenskolans Idrottshall
2014-01-25 14:20 1306658015 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Stenungsunds IBK F98 0 - 4 Anna Larsson, Anton Larsson Mölnlycke Idrottshall
2014-01-31 18:30 1306658013 IK Zenith F99 - Lindome IBK F00 1 - 5 Sebastian Bonasoni, Mi Gb Björlanda Idrottshall
2014-02-05 17:20 1306658011 Lindome IBK F00 - Partille IBS 0 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Streteredsskolan
2014-02-08 14:20 1306658012 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Öckerö IBK 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Mustafa Er Wallenstamhallen
2014-03-01 11:20 1306658008 Lindome IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 3 - 0 Adam Widebert, Christina Karlsson Almåshallen B
2014-03-01 12:10 1306658010 Partille IBS - IK Zenith F99 6 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2014-03-02 10:20 1306658009 Stenungsunds IBK F98 - Öckerö IBK 2 - 2 Anna Soovik, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2014-03-09 10:00 1306658006 Partille IBS - Stenungsunds IBK F98 5 - 2 Adnan Tongur, Kim Nielsen Lexby Idrottshall
2014-03-09 12:20 1306658007 IK Zenith F99 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 1 - 0 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Björlanda Idrottshall
2014-03-22 11:30 1306658003 Öckerö IBK - Lindome IBK F00 5 - 5 Patrik Jonasson, Kent Andersson H Hedenskolans Idrottshall
2014-03-23 11:20 1306658005 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 3 - 5 Alf Björkner, Aldin Hadziselmovic Lexby Idrottshall
2014-03-23 12:10 1306658004 IK Zenith F99 - Stenungsunds IBK F98 2 - 2 Christina Karlsson, Lovisa Westlund Gotby Björlanda Idrottshall
2014-03-29 14:30 1306658002 Öckerö IBK - IK Zenith F99 0 - 1 Thomas Johansson, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2014-03-30 10:30 1306658001 Stenungsunds IBK F98 - Lindome IBK F00 5 - 2 Rasmus de Rosche, Anna Soovik Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS 10 7 0 3 43-20 23 21
2. IK Zenith F99 10 5 2 3 21-22 -1 17
3. Stenungsunds IBK F98 9 4 2 3 24-24 0 14
4. Lindome IBK F00 10 4 1 5 33-30 3 13
5. Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 10 4 1 5 27-28 -1 13
6. Öckerö IBK 9 1 2 6 15-39 -24 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Flickor Serie 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-05 10:00 1306659002 Öckerö IBK - Lindome IBK F00 1 - 2 Alf Björkner, Jervand Hakopian Hedenskolans Idrottshall
2013-10-06 11:10 1306659001 IK Zenith F99 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 3 Mi Gb, Kent Andersson H Björlanda Idrottshall
2013-12-15 15:20 1306659003 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Lindås IBK -00 1 - 2 Simon Gustafsson, Stefan Larsson Mölnlycke Idrottshall
2013-10-19 11:30 1306659006 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 1 - 5 Andreas Rolén, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2013-10-20 09:00 1306659004 Lindome IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 4 Mikael Ärlig, Martin Helg Almåshallen B
2013-10-20 09:00 1306659005 IK Zenith F99 - Lindås IBK -00 2 - 3 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Björlanda Idrottshall
2013-11-10 13:30 1306659008 Lindås IBK -00 - Öckerö IBK 5 - 2 Andreas Julin, Alf Björkner Askims Sporthall
2013-11-10 13:40 1306659009 Lindome IBK F00 - IK Zenith F99 4 - 1 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Streteredsskolan
2013-11-10 18:15 1306659007 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 1 - 2 Stefan Larsson, Simon Gustafsson Mölnlycke Idrottshall
2013-11-30 11:30 1306659010 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 1 - 1 Kristoffer Swahn, Amir Huseinovic Hedenskolans Idrottshall
2013-11-30 13:50 1306659011 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - IK Zenith F99 2 - 2 Matilda Svenblad, Apilou Dragin Mölnlycke Idrottshall
2013-12-01 14:20 1306659012 Lindås IBK -00 - Lindome IBK F00 0 - 8 Hajrudin Begic, Tomas Levin Salming Arena
2014-01-08 18:40 1306659014 Lindome IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 3 - 1 Andreas Julin, Alf Björkner Streteredsskolan
2014-01-11 11:30 1306659013 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Lindås IBK -00 3 - 1 Lazo Cesto, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2014-01-12 12:10 1306659015 IK Zenith F99 - Öckerö IBK 5 - 1 Mi Gb, Sebastian Bonasoni Björlanda Idrottshall
2014-01-18 13:00 1306659017 Lindome IBK F00 - Öckerö IBK 2 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Streteredsskolan
2014-01-18 13:30 1306659018 Lindås IBK -00 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 2 - 5 Ida Hagström, Lovisa Westlund Gotby Salming Arena
2014-01-18 16:40 1306659016 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - IK Zenith F99 2 - 3 Amir Huseinovic, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2014-02-02 14:00 1306659020 Lindås IBK -00 - IK Zenith F99 1 - 4 Jervand Hakopian, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2014-02-08 14:20 1306659021 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Öckerö IBK 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Mustafa Er Wallenstamhallen
2014-02-08 15:30 1306659019 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Lindome IBK F00 1 - 1 Mustafa Er, Aldin Hadziselmovic Wallenstamhallen
2014-01-31 18:30 1306659024 IK Zenith F99 - Lindome IBK F00 1 - 5 Sebastian Bonasoni, Mi Gb Björlanda Idrottshall
2014-02-22 11:30 1306659023 Öckerö IBK - Lindås IBK -00 1 - 2 Andreas Julin, Alf Björkner Hedenskolans Idrottshall
2014-02-22 13:00 1306659022 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 2 Robin Petersson-Bark, Adem Can Mölnlycke Idrottshall
2014-03-08 16:30 1306659025 Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 - Öckerö IBK 3 - 2 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2014-03-09 12:20 1306659026 IK Zenith F99 - Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 1 - 0 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Björlanda Idrottshall
2014-03-09 12:30 1306659027 Lindome IBK F00 - Lindås IBK -00 4 - 1 Andreas Julin, Alf Björkner Almåshallen B
2014-03-29 13:10 1306659029 Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 - Lindome IBK F00 6 - 1 Sean Odulate, Kristoffer Swahn Wallenstamhallen
2014-03-29 14:30 1306659030 Öckerö IBK - IK Zenith F99 0 - 1 Eleonore Green, Thomas Johansson Hedenskolans Idrottshall
2014-03-30 12:30 1306659028 Lindås IBK -00 - Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 2 - 4 Thomas Johansson, Mi Gb Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F00 10 6 2 2 32-18 14 20
2. Pixbo Wallenstam IBK Svart F00 10 5 3 2 24-18 6 18
3. Pixbo Wallenstam IBF Röd F99 10 5 2 3 31-18 13 17
4. IK Zenith F99 10 5 1 4 22-21 1 16
5. Lindås IBK -00 10 4 0 6 19-34 -15 12
6. Öckerö IBK 10 0 2 8 14-33 -19 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis