Pantamera Flickor Röd 1 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-12 18:00 071000002 Träslövsläge IF F 02/03 - Onsala IBK F 03/04 4 - 2 Ankarhallen
2018-10-12 19:30 071000003 Warberg IBF F 04 - Varla IBK F 03/04 3 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-14 16:00 071000004 Falkenbergs IBK F 02 - Träslövsläge IF F 04 4 - 5 Kattegatthallen
2018-10-10 20:00 071000005 Träslövsläge IF F 04 - Warberg IBF F 04 6 - 2 Ankarhallen
2018-10-15 19:00 071000006 Varla IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 02/03 2 - 2 Forsgläntans Idrottshall
2018-10-16 19:30 071000007 Onsala IBK F 03/04 - Särö IBK F-Junior 6 - 4 Jesper Wallström, Christer Arntzen Rydets Idrottshall
2018-10-21 14:30 071000011 Warberg IBF F 04 - Falkenbergs IBK F 02 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-21 15:20 071000009 Särö IBK F-Junior - Varla IBK F 03/04 7 - 1 Kullavikshallen
2018-10-21 16:00 071000010 Träslövsläge IF F 02/03 - Träslövsläge IF F 04 3 - 1 Ankarhallen
2018-10-24 18:00 071000013 Falkenbergs IBK F 02 - Träslövsläge IF F 02/03 9 - 4 Kattegatthallen
2018-10-24 20:00 071000014 Träslövsläge IF F 04 - Särö IBK F-Junior 1 - 1 Ankarhallen
2018-10-28 18:20 071000015 Varla IBK F 03/04 - Onsala IBK F 03/04 2 - 7 Lindälvshallen
2018-10-27 12:30 071000020 Onsala IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 04 3 - 4 Anna Spangenberg, Viktoria Wallström Presse Idrottshall
2018-10-27 18:20 071000017 Särö IBK F-Junior - Falkenbergs IBK F 02 5 - 3 Kullavikshallen
2018-10-28 16:15 071000018 Träslövsläge IF F 02/03 - Warberg IBF F 04 2 - 2 Ankarhallen
2018-11-02 18:15 071000023 Träslövsläge IF F 04 - Varla IBK F 03/04 4 - 3 Ankarhallen
2018-11-03 11:30 071000021 Warberg IBF F 04 - Särö IBK F-Junior 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-11-04 18:30 071000022 Falkenbergs IBK F 02 - Onsala IBK F 03/04 8 - 2 Kattegatthallen
2018-11-06 18:45 071000025 Särö IBK F-Junior - Träslövsläge IF F 02/03 3 - 1 Kullavikshallen
2018-11-06 18:45 071000027 Varla IBK F 03/04 - Falkenbergs IBK F 02 2 - 1 Lindälvshallen
2018-11-06 19:00 071000028 Onsala IBK F 03/04 - Warberg IBF F 04 8 - 1 Ida Essung, Axel Persson Rydets Idrottshall
2018-11-09 18:45 071000029 Träslövsläge IF F 04 - Falkenbergs IBK F 02 5 - 3 Ankarhallen
2018-11-11 18:00 071000031 Onsala IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 02/03 2 - 4 Viktoria Wallström, Anna Spangenberg Rydets Idrottshall
2018-11-11 18:30 071000030 Varla IBK F 03/04 - Warberg IBF F 04 6 - 4 Lindälvshallen
2018-11-19 20:00 071000034 Träslövsläge IF F 02/03 - Varla IBK F 03/04 3 - 3 Ankarhallen
2018-11-21 18:45 071000035 Warberg IBF F 04 - Träslövsläge IF F 04 4 - 2 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-11-23 19:45 071000033 Särö IBK F-Junior - Onsala IBK F 03/04 7 - 2 Jesper Wallström, Viktoria Wallström Kullavikshallen
2018-11-24 14:00 071000037 Falkenbergs IBK F 02 - Warberg IBF F 04 12 - 2 Kent Svensson Kattegatthallen
2018-11-25 14:30 071000038 Träslövsläge IF F 04 - Träslövsläge IF F 02/03 5 - 6 Ankarhallen
2018-11-25 14:40 071000039 Varla IBK F 03/04 - Särö IBK F-Junior 1 - 2 Lindälvshallen
2018-11-26 20:00 071000042 Träslövsläge IF F 02/03 - Falkenbergs IBK F 02 3 - 4 Ankarhallen
2018-11-27 19:00 071000044 Onsala IBK F 03/04 - Varla IBK F 03/04 6 - 4 Anna Spangenberg, Ida Essung Rydets Idrottshall
2018-12-09 18:00 071000041 Särö IBK F-Junior - Träslövsläge IF F 04 1 - 2 Kullavikshallen
2018-11-30 18:00 071000047 Träslövsläge IF F 04 - Onsala IBK F 03/04 5 - 4 Ankarhallen
2018-12-02 16:00 071000045 Warberg IBF F 04 - Träslövsläge IF F 02/03 7 - 3 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-12-02 18:30 071000046 Falkenbergs IBK F 02 - Särö IBK F-Junior 3 - 3 Kattegatthallen
2018-12-11 18:45 071000049 Särö IBK F-Junior - Warberg IBF F 04 8 - 1 Kullavikshallen
2018-12-11 18:45 071000051 Varla IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 04 4 - 1 Lindälvshallen
2018-12-11 19:00 071000052 Onsala IBK F 03/04 - Falkenbergs IBK F 02 5 - 9 Anna Spangenberg, Viktoria Wallström Rydets Idrottshall
2018-12-15 12:30 071000054 Warberg IBF F 04 - Onsala IBK F 03/04 2 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-12-16 16:30 071000053 Träslövsläge IF F 02/03 - Särö IBK F-Junior 1 - 4 Ankarhallen
2018-12-16 18:30 071000055 Falkenbergs IBK F 02 - Varla IBK F 03/04 4 - 2 Kattegatthallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Särö IBK F-Junior 12 8 2 2 50-26 24 26
2. Falkenbergs IBK F 02 12 7 1 4 65-42 23 22
3. Träslövsläge IF F 04 12 7 1 4 41-38 3 22
4. Onsala IBK F 03/ 04 12 5 0 7 51-54 -3 15
5. Träslövsläge IF F 02/ 03 12 4 3 5 36-44 -8 15
6. Varla IBK F 03/ 04 12 3 3 6 33-44 -11 12
7. Warberg IBF F 04 12 2 2 8 36-64 -28 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 19:45 071001003 Träslövsläge IF F 02/03 - Onsala IBK F 03/04 6 - 8 Ankarhallen
2019-01-12 12:30 071001002 Warberg IBF F 04 - Träslövsläge IF F 04 2 - 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-01-30 20:15 071001004 Falkenbergs IBK F 02 - Varla IBK F 03/04 1 - 0 Jan Svensson, Mattias Ruhdensjö Kattegatthallen
2019-01-18 19:30 071001007 Träslövsläge IF F 04 - Särö IBK F-Junior 3 - 5 Ankarhallen
2019-01-18 20:15 071001005 Varla IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 02/03 4 - 3 Lindälvshallen
2019-01-22 19:00 071001006 Onsala IBK F 03/04 - Warberg IBF F 04 5 - 7 Jesper Wallström, Ida Essung Rydets Idrottshall
2019-01-25 19:45 071001011 Träslövsläge IF F 02/03 - Falkenbergs IBK F 02 7 - 2 Ankarhallen
2019-01-27 14:50 071001009 Särö IBK F-Junior - Onsala IBK F 03/04 3 - 4 Kullavikshallen
2019-03-20 18:45 071001010 Warberg IBF F 04 - Varla IBK F 03/04 1 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-02-02 16:30 071001015 Onsala IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 04 3 - 4 Anna Spangenberg, Ida Essung Presse Idrottshall
2019-02-03 18:10 071001014 Varla IBK F 03/04 - Särö IBK F-Junior 3 - 4 Lindälvshallen
2019-02-03 18:30 071001013 Falkenbergs IBK F 02 - Warberg IBF F 04 4 - 1 Kent Svensson Kattegatthallen
2019-02-06 18:45 071001018 Warberg IBF F 04 - Träslövsläge IF F 02/03 3 - 4 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-02-07 20:00 071001020 Träslövsläge IF F 04 - Varla IBK F 03/04 8 - 3 Ankarhallen
2019-03-03 14:30 071001017 Särö IBK F-Junior - Falkenbergs IBK F 02 6 - 8 Kullavikshallen
2019-01-29 19:00 071001021 Träslövsläge IF F 02/03 - Särö IBK F-Junior 4 - 2 Brearedshallen
2019-02-17 18:30 071001022 Falkenbergs IBK F 02 - Träslövsläge IF F 04 5 - 3 Kattegatthallen
2019-02-19 18:30 071001023 Varla IBK F 03/04 - Onsala IBK F 03/04 4 - 11 Lindälvshallen
2019-02-24 13:20 071001025 Särö IBK F-Junior - Warberg IBF F 04 5 - 3 Kullavikshallen
2019-03-02 15:30 071001027 Onsala IBK F 03/04 - Falkenbergs IBK F 02 3 - 4 Tobias Anderberg, Ida Essung Rydets Idrottshall
2019-03-12 19:15 071001028 Träslövsläge IF F 04 - Träslövsläge IF F 02/03 2 - 4 Ankarhallen
2019-02-24 12:00 071001029 Varla IBK F 03/04 - Falkenbergs IBK F 02 7 - 2 Fjärås Idrottshall
2019-02-26 19:00 071001030 Onsala IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 02/03 7 - 6 Ida Essung, Tobias Anderberg Rydets Idrottshall
2019-02-27 20:00 071001031 Träslövsläge IF F 04 - Warberg IBF F 04 9 - 7 Ankarhallen
2019-03-01 19:45 071001035 Träslövsläge IF F 02/03 - Varla IBK F 03/04 5 - 5 Ankarhallen
2019-03-03 13:00 071001034 Warberg IBF F 04 - Onsala IBK F 03/04 2 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-03-05 18:45 071001033 Särö IBK F-Junior - Träslövsläge IF F 04 3 - 4 Kullavikshallen
2019-03-10 13:20 071001038 Varla IBK F 03/04 - Warberg IBF F 04 4 - 1 Lindälvshallen
2019-03-10 16:30 071001039 Onsala IBK F 03/04 - Särö IBK F-Junior 3 - 3 Tobias Anderberg, Viktoria Wallström Rydets Idrottshall
2019-03-10 18:30 071001037 Falkenbergs IBK F 02 - Träslövsläge IF F 02/03 4 - 5 Kattegatthallen
2019-03-12 18:40 071001041 Särö IBK F-Junior - Varla IBK F 03/04 6 - 1 Kullavikshallen
2019-03-13 18:45 071001042 Warberg IBF F 04 - Falkenbergs IBK F 02 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-03-14 20:00 071001044 Träslövsläge IF F 04 - Onsala IBK F 03/04 4 - 4 Ankarhallen
2019-03-08 20:15 071001047 Varla IBK F 03/04 - Träslövsläge IF F 04 6 - 4 Lindälvshallen
2019-03-15 18:15 071001045 Träslövsläge IF F 02/03 - Warberg IBF F 04 5 - 2 Ankarhallen
2019-03-21 20:00 071001046 Falkenbergs IBK F 02 - Särö IBK F-Junior 3 - 0 Andreas Lindgren, Mattias Ruhdensjö Kattegatthallen
2019-03-24 15:00 071001049 Särö IBK F-Junior - Träslövsläge IF F 02/03 1 - 3 Kullavikshallen
2019-03-24 18:00 071001052 Träslövsläge IF F 04 - Falkenbergs IBK F 02 1 - 4 Ankarhallen
2019-03-26 19:00 071001051 Onsala IBK F 03/04 - Varla IBK F 03/04 4 - 2 Tobias Anderberg, Viktoria Wallström Rydets Idrottshall
2019-03-19 19:15 071001054 Träslövsläge IF F 02/03 - Träslövsläge IF F 04 4 - 3 Ankarhallen
2019-03-27 20:15 071001055 Falkenbergs IBK F 02 - Onsala IBK F 03/04 6 - 8 , Jonas Söderberg Kattegatthallen
2019-03-30 12:00 071001053 Warberg IBF F 04 - Särö IBK F-Junior 0 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Träslövsläge IF F 02/ 03 12 8 1 3 56-43 13 25
2. Falkenbergs IBK F 02 12 8 0 4 48-45 3 24
3. Onsala IBK F 03/ 04 12 7 2 3 65-51 14 23
4. Särö IBK F-Junior 12 5 1 6 44-39 5 16
5. Varla IBK F 03/ 04 12 5 1 6 42-50 -8 16
6. Träslövsläge IF F 04 12 4 1 7 46-50 -4 13
7. Warberg IBF F 04 12 2 0 10 33-56 -23 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis