Pojkar Blå Division 3 21/22 (2021/22)

Gruppspel
Pojkar Blå Division 3 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 10:15 039097002 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF Daniel Pettersson, Mattias Backlund Haraldsbo Sporthall
2021-10-09 12:00 039097003 IBF Falun Ungdom och Barn - Rättviks IBF Daniel Pettersson, Mattias Backlund Guide Arena 2
2021-10-10 11:00 039097005 KAIS Mora UIF - KFUM Falun , David Asklander Idre Fjäll Arena B
2021-10-10 11:30 039097004 IBF Gagnef - LI20 IBF Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Mockfjärds Sporthall
2021-10-10 12:45 039097001 Digers BK - Älvdalens IF Fahrudin Omerbasic, Hajrudin Omerbasic Orsa Sporthall
2021-10-16 14:00 039097010 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef Elin Björkman, Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2021-10-17 11:15 039097009 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom och Barn Mattias Backlund, Noah Von Sicard Slätta Sporthall
2021-10-17 11:30 039097008 LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK Jonatan Åcerclinth, Tea Karlsson Insjöns Sporthall
2021-10-17 13:00 039097007 Rättviks IBF - Älvdalens IF Jonatan Åcerclinth, Tea Karlsson Rättviks Sporthall
2021-10-17 13:15 039097006 Samuelsdals IF - Digers BK Noah Von Sicard, Mattias Backlund Gruvrisskolan
2021-10-23 12:45 039097011 Digers BK - Rättviks IBF Elis Kans, Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2021-10-23 14:15 039097014 Hälsinggårdens AIK - KAIS Mora UIF Hannes Pettersson, Simon Holmqvist Haraldsbo Sporthall
2021-10-24 10:15 039097012 Samuelsdals IF - LI20 IBF Alfred Pettersson, Noah Von Sicard Gruvrisskolan
2021-10-24 12:30 039097015 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Gagnef Olle Hansen, Elias Grimborg Guide Arena 2
2021-10-24 14:00 039097013 Älvdalens IF - KFUM Falun Hugo Schröder, Elin Schröder Älvdalens Sporthall
2021-10-27 16:45 039097020 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK Simon Holmqvist, Hannes Pettersson Guide Arena 1
2021-10-30 11:15 039097017 KFUM Falun - Rättviks IBF Rasmus Widelund, Tomas Jansson Lugnet C
2021-10-30 14:30 039097018 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF Elin Björkman, Ida Israelsson Idre Fjäll Arena B
2021-10-31 09:30 039097019 IBF Gagnef - Älvdalens IF Tea Karlsson, Senad Omerbasic Mockfjärds Sporthall
2021-10-31 11:20 039097016 LI20 IBF - Digers BK Jonatan Åcerclinth, Håkan Aspman Insjöns Sporthall
2021-11-07 11:00 039097025 Älvdalens IF - Hälsinggårdens AIK Elin Schröder, Hugo Schröder Älvdalens Sporthall
2021-11-07 11:30 039097022 LI20 IBF - KAIS Mora UIF Larssa Wattberg, Sebastian Wattberg Insjöns Sporthall
2021-11-07 12:00 039097023 Rättviks IBF - IBF Gagnef , Senad Omerbasic Rättviks Sporthall
2021-11-07 12:45 039097021 Digers BK - KFUM Falun Rasmus Backolars, Rasmus Olmats Orsa Sporthall
2021-11-08 19:00 039097024 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn Daniel Pettersson, Mattias Backlund Gruvrisskolan
2021-11-13 09:30 039097028 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF Daniel Pettersson, Mattias Backlund Lugnet C
2021-11-13 14:00 039097027 IBF Gagnef - KFUM Falun , Håkan Aspman Mockfjärds Sporthall
2021-11-14 11:00 039097030 Älvdalens IF - Samuelsdals IF Daniel Nyström Älvdalens Sporthall
2021-11-14 13:00 039097026 KAIS Mora UIF - Digers BK Rasmus Olmats, Elin Björkman Idre Fjäll Arena B
2021-11-14 14:15 039097029 Hälsinggårdens AIK - Rättviks IBF Alvin Erikhans, Tomas Jansson Haraldsbo Sporthall
2021-11-20 11:45 039097033 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK Gustav Grannas, Olle Gahnshag Slätta Sporthall
2021-11-21 11:30 039097034 LI20 IBF - Älvdalens IF , Phichet Phaetaya Insjöns Sporthall
2021-11-21 12:15 039097035 Rättviks IBF - Samuelsdals IF , Senad Omerbasic Rättviks Sporthall
2021-11-21 12:45 039097031 Digers BK - IBF Gagnef , Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2022-03-26 09:30 039097032 KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom och Barn Elis Kans, Rasmus Backolars Idre Fjäll Arena B
2021-11-27 10:15 039097036 IBF Falun Ungdom och Barn - Digers BK Rasmus Widelund, Eric Johansson Guide Arena 1
2021-11-27 10:15 039097037 Hälsinggårdens AIK - IBF Gagnef Gustav Grannas, Daniel Pettersson Haraldsbo Sporthall
2021-11-27 13:15 039097039 Samuelsdals IF - KFUM Falun Rasmus Widelund, Eric Johansson Gruvrisskolan
2021-11-28 10:00 039097038 Älvdalens IF - KAIS Mora UIF , Jörgen Lindhamn Älvdalens Sporthall
2021-11-28 12:00 039097040 Rättviks IBF - LI20 IBF , Jonatan Åcerclinth Rättviks Sporthall
2021-12-11 09:00 039097043 IBF Gagnef - Samuelsdals IF Jonatan Åcerclinth, Tea Karlsson Mockfjärds Sporthall
2021-12-11 11:45 039097045 KFUM Falun - LI20 IBF Mattias Backlund, Daniel Pettersson Slätta Sporthall
2021-12-12 10:30 039097044 KAIS Mora UIF - Rättviks IBF Ida Israelsson, Elin Björkman Idre Fjäll Arena B
2021-12-12 12:45 039097041 Digers BK - Hälsinggårdens AIK Rasmus Olmats, Senad Omerbasic Orsa Sporthall
2022-02-06 14:30 039097042 IBF Falun Ungdom och Barn - Älvdalens IF Daniel Pettersson, Mattias Backlund Lugnet C
2021-12-19 12:00 039097048 Rättviks IBF - IBF Falun Ungdom och Barn , Senad Omerbasic Rättviks Sporthall
2021-12-19 12:45 039097050 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Eric Johansson, Rasmus Widelund Slätta Sporthall
2021-12-19 14:00 039097046 Älvdalens IF - Digers BK , Elin Schröder Älvdalens Sporthall
2022-02-21 19:10 039097047 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK Daniel Pettersson, Mattias Backlund Gruvrisskolan
2022-03-06 11:30 039097049 LI20 IBF - IBF Gagnef , Jonatan Åcerclinth Insjöns Sporthall
2022-01-16 10:30 039097055 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Mockfjärds Sporthall
2022-01-16 12:45 039097051 Digers BK - Samuelsdals IF , Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2022-01-19 16:45 039097054 IBF Falun Ungdom och Barn - KFUM Falun Mattias Backlund, Daniel Pettersson Guide Arena 2
2022-03-26 14:45 039097053 Hälsinggårdens AIK - LI20 IBF Ludvig Avian, Mattias Backlund Haraldsbo Sporthall
2022-03-27 13:00 039097052 Älvdalens IF - Rättviks IBF , Daniel Nyström Älvdalens Sporthall
039097056 Rättviks IBF - Digers BK
2022-01-23 13:30 039097059 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK Rasmus Olmats, Rasmus Backolars Idre Fjäll Arena B
2022-02-25 18:00 039097060 IBF Gagnef - IBF Falun Ungdom och Barn , Håkan Aspman Mockfjärds Sporthall
2022-03-19 13:00 039097058 KFUM Falun - Älvdalens IF Arlinda Kutllovci, Nelly Lundgren Slätta Sporthall
2022-03-27 13:30 039097057 LI20 IBF - Samuelsdals IF , Håkan Aspman Insjöns Sporthall
039097061 Digers BK - LI20 IBF
2022-02-12 09:45 039097065 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom och Barn Tyra Lundqvist, Lina Widelund Haraldsbo Sporthall
2022-02-20 13:00 039097062 Rättviks IBF - KFUM Falun Emma Karlqvist, Melissa Samuelsson Wallin Rättviks Sporthall
2022-03-27 11:30 039097064 Älvdalens IF - IBF Gagnef Älvdalens Sporthall
2022-04-09 13:00 039097063 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF Ludvig Avian, Mattias Backlund Gruvrisskolan
039097066 KFUM Falun - Digers BK
2022-02-05 10:30 039097067 KAIS Mora UIF - LI20 IBF Rasmus Olmats, Elvira Collin Idre Fjäll Arena B
2022-02-06 10:45 039097070 Hälsinggårdens AIK - Älvdalens IF Elias Grimborg, William Lindström Haraldsbo Sporthall
2022-02-09 16:45 039097069 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF Olle Gahnshag, Gustav Grannas Guide Arena 2
2022-03-11 18:00 039097068 IBF Gagnef - Rättviks IBF , Jonatan Åcerclinth Mockfjärds Sporthall
2022-02-13 09:30 039097071 Digers BK - KAIS Mora UIF Elis Kans Orsa Sporthall
2022-02-13 11:30 039097073 LI20 IBF - IBF Falun Ungdom och Barn , Senad Omerbasic Insjöns Sporthall
2022-02-13 12:00 039097074 Rättviks IBF - Hälsinggårdens AIK Emma Karlqvist, Isabella Norman Rättviks Sporthall
2022-02-13 12:45 039097072 KFUM Falun - IBF Gagnef Daniel Pettersson, William Lindström Slätta Sporthall
2022-02-13 13:45 039097075 Samuelsdals IF - Älvdalens IF Nelly Lundgren, Arlinda Kutllovci Gruvrisskolan
039097076 IBF Gagnef - Digers BK
2022-02-19 14:15 039097080 Samuelsdals IF - Rättviks IBF Daniel Pettersson, Olle Gahnshag Gruvrisskolan
2022-02-19 16:15 039097078 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun Elias Grimborg, William Lindström Haraldsbo Sporthall
2022-02-20 10:45 039097077 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF Oliver Lindell, Ludvig Avian Haraldsbo Sporthall
2022-02-20 14:00 039097079 Älvdalens IF - LI20 IBF , Jörgen Lindhamn Älvdalens Sporthall
039097081 Digers BK - IBF Falun Ungdom och Barn
2022-02-27 09:30 039097082 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK Emma Nyberg, Tea Karlsson Mockfjärds Sporthall
2022-02-27 11:00 039097083 KAIS Mora UIF - Älvdalens IF Jörgen Lindhamn, Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena
2022-02-27 11:30 039097085 LI20 IBF - Rättviks IBF Fahrudin Omerbasic, Hajrudin Omerbasic Insjöns Sporthall
2022-03-14 16:30 039097084 KFUM Falun - Samuelsdals IF Elias Grimborg, Olle Hansen Slätta Sporthall
039097086 Hälsinggårdens AIK - Digers BK
2022-03-13 12:00 039097089 Rättviks IBF - KAIS Mora UIF , Håkan Aspman Rättviks Sporthall
2022-03-13 13:45 039097088 Samuelsdals IF - IBF Gagnef Emilia Knies, Lina Widelund Gruvrisskolan
2022-03-26 13:30 039097087 Älvdalens IF - IBF Falun Ungdom och Barn , Daniel Nyström Älvdalens Sporthall
2022-03-27 11:30 039097090 LI20 IBF - KFUM Falun , Håkan Aspman Insjöns Sporthall
Pojkar Blå Division 3 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-10 11:00 039098004 IBF Hedemora - IBF Säter P11 Phichet Phaetaya, Joel Hultgren Vikmanshyttans sporthall
2021-10-10 12:30 039098001 IBF Borlänge 1 - Sundborns GOIF , Phichet Phaetaya Gyllehallen
2021-10-16 11:00 039098009 IBF Ludvika P10 - IBF Borlänge P12 Filippa Holmgren, Vilma Lassis Lorensbergaskolan
2021-10-23 12:15 039098013 Sundborns GOIF - IBF Ludvika P10 , Björn Lundqvist Sundbornshallen
2021-10-24 16:30 039098015 IBF Borlänge P12 - IBF Hedemora Fahrudin Omerbasic, Hajrudin Omerbasic Gyllehallen
2021-10-31 09:50 039098016 IBF Säter P11 - IBF Borlänge 1 Noah Sellberg, Christer Sundberg Skäve Arena
2021-10-31 14:30 039098019 IBF Hedemora - Sundborns GOIF Christer Sundberg, Joel Hultgren Vikmanshyttans sporthall
2021-11-07 14:30 039098021 IBF Borlänge 1 - IBF Ludvika P10 , Sebastian Wattberg Gyllehallen
2021-11-14 10:30 039098028 IBF Borlänge P12 - IBF Säter P11 , Andreas Spång Gyllehallen
2021-11-14 11:00 039098027 IBF Hedemora - IBF Ludvika P10 Christer Sundberg, Alva Karlsson Vikmanshyttans sporthall
2021-11-20 17:00 039098034 IBF Säter P11 - Sundborns GOIF Christer Sundberg, Noah Sellberg Skäve Arena
2021-11-21 10:30 Hallbyte. 039098031 IBF Borlänge 1 - IBF Hedemora Gustaf Sjöö, Sebastian Wattberg Paradishallen
2021-11-27 10:30 039098036 IBF Borlänge P12 - IBF Borlänge 1 Tilde Olsson, Felix Carlsson Gyllehallen
2021-12-11 12:30 039098042 IBF Borlänge P12 - Sundborns GOIF , Sebastian Wattberg Gyllehallen
2021-12-12 10:00 039098045 IBF Ludvika P10 - IBF Säter P11 Felicia Holmgren, Vilma Lassis Lorensbergaskolan
2021-12-18 17:00 039098049 IBF Säter P11 - IBF Hedemora Nelly Nilsson, Christer Sundberg Skäve Arena
2022-03-19 14:00 039098046 Sundborns GOIF - IBF Borlänge 1 Maja Staffas, Alva Larsson Sundbornshallen
2022-01-15 11:30 039098054 IBF Borlänge P12 - IBF Ludvika P10 Emil Jansson, Nils Ekemark Paradishallen
2022-01-22 10:30 039098060 IBF Hedemora - IBF Borlänge P12 Jonn Linerstad, Joel Hultgren Vikmanshyttans sporthall
2022-02-26 13:00 039098058 IBF Ludvika P10 - Sundborns GOIF Vilma Lassis, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan
2022-01-30 10:30 039098061 IBF Borlänge 1 - IBF Säter P11 Emil Jansson, Nils Ekemark Paradishallen
2022-03-27 14:00 039098064 Sundborns GOIF - IBF Hedemora , Björn Lundqvist Sundbornshallen
2022-02-05 11:00 039098066 IBF Ludvika P10 - IBF Borlänge 1 Filippa Holmgren, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan
2022-02-12 15:00 039098073 IBF Säter P11 - IBF Borlänge P12 Mio Björklunds, Christer Sundberg Skäve Arena
2022-02-13 11:00 039098072 IBF Ludvika P10 - IBF Hedemora Simon Jansson, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-02-20 11:00 039098076 IBF Hedemora - IBF Borlänge 1 Ronja Perjans, Emma Nyberg Vikmanshyttans sporthall
2022-03-26 14:30 039098079 Sundborns GOIF - IBF Säter P11 , Björn Lundqvist Sundbornshallen
2022-02-27 10:30 039098081 IBF Borlänge 1 - IBF Borlänge P12 Nils Ekemark, Emil Jansson Paradishallen
2022-03-12 15:30 039098090 IBF Säter P11 - IBF Ludvika P10 Max Nygren, Mio Björklunds Skäve Arena
2022-03-12 15:45 039098087 Sundborns GOIF - IBF Borlänge P12 Ida Andersson Groth, Alva Larsson Sundbornshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis