Pantamera Flickor Röd Övriga (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-09 17:00 071400001 Varla IBK F 09 - Vinbergs IBS F 08/09 0 - 7 Rasmus Nerander, Måns Normark Lindälvshallen
2022-10-15 15:15 071400004 Träslövsläge IF F08/10 - Warberg IBF F09/10 Svart 1 - 1 Johan Norrby, Victor Strömberg Ankarhallen
071400006 Onsala IBK F10/11 2 - Veddige IBK F 09/11 Kaparehallen
2022-10-13 17:30 071400008 Vinbergs IBS F 08/09 - Träslövsläge IF F08/10 3 - 2 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-10-16 11:30 071400010 Veddige IBK F 09/11 - Warberg IBF F09/10 Svart 3 - 1 Vidhögehallen
2022-10-16 13:30 071400009 Varla IBK F 09 - Onsala IBK F10/11 2 7 - 1 Måns Normark, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2022-10-22 12:45 071400013 Träslövsläge IF F08/10 - Veddige IBK F 09/11 2 - 1 , Victor Strömberg Ankarhallen
2022-10-23 09:45 071400014 Warberg IBF F09/10 Svart - Varla IBK F 09 6 - 0 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-10-29 11:00 071400019 Onsala IBK F10/11 2 - Vinbergs IBS F 08/09 1 - 1 Viktor Dahl, Melker Kron Presse Idrottshall
2022-10-29 12:30 071400017 Varla IBK F 09 - Träslövsläge IF F08/10 6 - 1 Abbe Edenström, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2022-11-05 12:00 071400024 Vinbergs IBS F 08/09 - Veddige IBK F 09/11 6 - 4 Marcus Wittink, Björn Ekberg Vinbergs Idrottshall
2022-11-06 12:45 071400023 Warberg IBF F09/10 Svart - Onsala IBK F10/11 2 4 - 0 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-08 18:30 071400026 Warberg IBF F09/10 Svart - Vinbergs IBS F 08/09 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-09 18:50 071400025 Varla IBK F 09 - Veddige IBK F 09/11 5 - 6 Alva Lavås, Måns Normark Forsgläntans Idrottshall
2022-11-24 17:30 071400027 Onsala IBK F10/11 2 - Träslövsläge IF F08/10 2 - 1 Anton F Wideström, Jesper Wallström Kaparehallen
2022-11-12 09:15 071400029 Warberg IBF F09/10 Svart - Träslövsläge IF F08/10 9 - 1 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-11-12 12:00 071400032 Vinbergs IBS F 08/09 - Varla IBK F 09 4 - 1 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-11-13 16:30 071400036 Träslövsläge IF F08/10 - Vinbergs IBS F 08/09 1 - 6 Johan Norrby, Jonas Söderberg Brearedshallen
2022-11-14 18:00 071400034 Veddige IBK F 09/11 - Onsala IBK F10/11 2 4 - 2 Vidhögehallen
2022-11-27 12:30 071400038 Warberg IBF F09/10 Svart - Veddige IBK F 09/11 3 - 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-11-27 16:00 071400039 Onsala IBK F10/11 2 - Varla IBK F 09 6 - 3 Nils Eriksen, Linus Möller Rydets Idrottshall
2022-11-29 19:45 071400041 Varla IBK F 09 - Warberg IBF F09/10 Svart 1 - 5 Alva Lavås, Viktor Stoppenbach Forsgläntans Idrottshall
2022-11-30 19:00 071400042 Veddige IBK F 09/11 - Träslövsläge IF F08/10 2 - 1 Vidhögehallen
2022-12-03 15:15 071400046 Träslövsläge IF F08/10 - Varla IBK F 09 6 - 3 Angel-Grace Åkesson, Filip Andersson Ankarhallen
2022-12-03 16:45 071400048 Vinbergs IBS F 08/09 - Onsala IBK F10/11 2 1 - 1 Jacob Käki, Andreas Christiansson Vinbergs Idrottshall
2022-12-10 09:30 071400050 Veddige IBK F 09/11 - Vinbergs IBS F 08/09 2 - 6 Vidhögehallen
2022-12-11 18:00 071400051 Onsala IBK F10/11 2 - Warberg IBF F09/10 Svart 2 - 4 Edvin Albertsson, Jesper Wallström Rydets Idrottshall
2022-12-15 17:30 071400056 Vinbergs IBS F 08/09 - Warberg IBF F09/10 Svart 0 - 6 Jacob Käki, Erik Jönsson Vinbergs Idrottshall
2022-12-17 13:00 071400053 Veddige IBK F 09/11 - Varla IBK F 09 4 - 2 Vidhögehallen
2022-12-18 14:00 071400055 Träslövsläge IF F08/10 - Onsala IBK F10/11 2 2 - 1 Johan Norrby, Esaias Ivarsson Ankarhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF F09/ 10 Svart 10 8 1 1 45-11 34 25
2. Vinbergs IBS F 08/ 09 10 6 2 2 36-24 12 20
3. Veddige IBK F 09/ 11 9 5 0 4 27-28 -1 15
4. Träslövsläge IF F08/ 10 10 3 1 6 18-34 -16 10
5. Onsala IBK F10/ 11 2 9 2 2 5 16-27 -11 8
6. Varla IBK F 09 10 2 0 8 28-46 -18 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 3 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-21 11:30 071401001 Kustens IF F09/10 - Onsala IBK F10/11 2 3 - 3 Marcus Wittink, Daniel Bisseberg Haverdalshallen
2023-01-21 15:15 071401002 Träslövsläge IF F08/10 - Falkenbergs IBK F06/10* 4 - 6 Johan Norrby, Albin Severinsson Ankarhallen
2023-01-22 14:00 071401003 Varla IBK F 08/09 - Halmstads IBK F08/11 2 - 3 Måns Normark, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-01-27 18:30 071401005 Halmstads IBK F08/11 - Onsala IBK F10/11 2 4 - 1 Leia Johansson Preihs, Julia Rubin Eldsbergahallen
2023-01-28 10:00 071401006 Träslövsläge IF F08/10 - Varla IBK F 08/09 2 - 2 Johan Norrby, Filip Andersson Ankarhallen
2023-01-28 11:00 071401004 Falkenbergs IBK F06/10* - Kustens IF F09/10 3 - 5 , Maja Bäcklund Kattegatthallen
2023-02-04 11:00 071401008 Falkenbergs IBK F06/10* - Varla IBK F 08/09 5 - 4 Maja Bäcklund, Sara Ruhdensjö Kattegatthallen
2023-02-05 14:30 071401009 Onsala IBK F10/11 2 - Träslövsläge IF F08/10 3 - 0 Nils Eriksen, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2023-02-05 15:00 071401007 Kustens IF F09/10 - Halmstads IBK F08/11 4 - 5 Simon Brekell, Marcus Wittink Haverdalshallen
2023-02-11 15:00 071401010 Varla IBK F 08/09 - Kustens IF F09/10 6 - 3 Alva Lavås, Måns Normark Lindälvshallen
2023-02-12 14:15 071401011 Träslövsläge IF F08/10 - Halmstads IBK F08/11 1 - 7 Johan Norrby, Esaias Ivarsson Ankarhallen
2023-03-26 11:00 071401012 Onsala IBK F10/11 2 - Falkenbergs IBK F06/10* 7 - 1 Viktor Dahl, Elin Idéhn Kaparehallen
2023-02-13 19:00 071401013 Kustens IF F09/10 - Träslövsläge IF F08/10 4 - 0 Daniel Bisseberg, Oliver Wilgothson Haverdalshallen
2023-02-19 16:30 071401014 Varla IBK F 08/09 - Onsala IBK F10/11 2 7 - 1 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-14 18:30 071401015 Halmstads IBK F08/11 - Falkenbergs IBK F06/10* 6 - 0 Leia Johansson Preihs, Björn Ekberg Eldsbergahallen
2023-02-26 17:00 071401018 Halmstads IBK F08/11 - Varla IBK F 08/09 2 - 6 Alexander Kennertsson, Julia Rubin Eldsbergahallen
2023-02-27 18:00 071401017 Falkenbergs IBK F06/10* - Träslövsläge IF F08/10 6 - 1 Maja Bäcklund, Sara Ruhdensjö Kattegatthallen
2023-03-19 11:00 071401016 Onsala IBK F10/11 2 - Kustens IF F09/10 2 - 5 Linus Möller, Linus Möller Kaparehallen
2023-03-04 13:00 071401020 Onsala IBK F10/11 2 - Halmstads IBK F08/11 6 - 0 Melker Kron, Elioth Ryttinger Rydets Idrottshall
2023-03-05 12:00 071401019 Kustens IF F09/10 - Falkenbergs IBK F06/10* 8 - 6 Marcus Wittink, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2023-03-05 17:00 071401021 Varla IBK F 08/09 - Träslövsläge IF F08/10 6 - 5 Thomas Roos, Viktor Stoppenbach Lindälvshallen
2023-03-10 18:30 071401022 Halmstads IBK F08/11 - Kustens IF F09/10 4 - 1 Björn Ekberg, Julia Rubin Eldsbergahallen
2023-03-11 12:20 071401023 Varla IBK F 08/09 - Falkenbergs IBK F06/10* 6 - 2 , Thomas Roos Lindälvshallen
2023-03-12 14:00 071401024 Träslövsläge IF F08/10 - Onsala IBK F10/11 2 2 - 3 Johan Norrby, Angel-Grace Åkesson Ankarhallen
071401025 Kustens IF F09/10 - Varla IBK F 08/09 -1 - -1 Haverdalshallen
2023-03-17 18:30 071401026 Halmstads IBK F08/11 - Träslövsläge IF F08/10 4 - 0 Love Johansson Preihs, Björn Ekberg Eldsbergahallen
2023-03-22 18:30 071401027 Falkenbergs IBK F06/10* - Onsala IBK F10/11 2 1 - 3 Maja Bäcklund, Sara Ruhdensjö Kattegatthallen
2023-03-23 18:30 071401030 Falkenbergs IBK F06/10* - Halmstads IBK F08/11 1 - 6 Maja Bäcklund, Sara Ruhdensjö Kattegatthallen
2023-03-25 09:30 071401029 Onsala IBK F10/11 2 - Varla IBK F 08/09 2 - 2 Melker Kron, Gustav Johansson Presse Idrottshall
2023-03-25 16:00 071401028 Träslövsläge IF F08/10 - Kustens IF F09/10 3 - 5 Kent Svensson, Esaias Ivarsson Ankarhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Halmstads IBK F08/ 11 10 8 0 2 41-22 19 24
2. Varla IBK F 08/ 09 10 5 3 2 40-24 16 17
3. Onsala IBK F10/ 11 2 10 5 2 3 31-25 6 17
4. Kustens IF F09/ 10 10 5 2 3 37-31 6 16
5. Falkenbergs IBK F06/ 10* 10 3 0 7 31-50 -19 9
6. Träslövsläge IF F08/ 10 10 0 1 9 18-46 -28 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 13:00 071601003 Tvååkers IBK F 07/10 - Falkenbergs IBK F06/10 3 - 4 Tvååkers Idrottshall
2022-10-08 14:00 071601002 Fyllinge IBK F09/11 - Onsala IBK F 09 Rosa 0 - 10 , Anna Thyrman Fyllingehallen
2022-10-09 17:00 071601004 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Kustens IF F09/10 4 - 2 Love Johansson Preihs, Björn Ekberg Eldsbergahallen
071601007 Onsala IBK F 09 Rosa - Onsala IBK F10/11 Rosa Presse Idrottshall
2022-10-12 18:00 071601006 Falkenbergs IBK F06/10 - Fyllinge IBK F09/11 7 - 1 Kattegatthallen
2022-10-12 19:45 071601005 Kustens IF F09/10 - Tvååkers IBK F 07/10 6 - 0 Anna Thyrman, Simon Brekell Haverdalshallen
2022-10-15 12:30 071601009 Onsala IBK F10/11 Rosa - Falkenbergs IBK F06/10 9 - 3 Viktor Dahl, Christer Arntzen Rydets Idrottshall
2022-10-15 14:30 071601011 Tvååkers IBK F 07/10 - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK 1 - 3 Tvååkers Idrottshall
2022-10-16 18:00 071601010 Fyllinge IBK F09/11 - Kustens IF F09/10 4 - 4 Ida Essung, Anna Thyrman Fyllingehallen
2022-10-18 18:30 071601013 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Fyllinge IBK F09/11 12 - 0 Björn Ekberg, Love Johansson Preihs Eldsbergahallen
2022-10-22 11:00 071601014 Kustens IF F09/10 - Onsala IBK F10/11 Rosa 6 - 2 Daniel Bisseberg, Petter Åkesson Haverdalshallen
2022-10-22 11:00 071601015 Falkenbergs IBK F06/10 - Onsala IBK F 09 Rosa 4 - 13 Sara Ruhdensjö, Maja Bäcklund Kattegatthallen
2022-10-29 14:00 071601018 Fyllinge IBK F09/11 - Tvååkers IBK F 07/10 2 - 9 Anna Thyrman, Lucas Pärn Fyllingehallen
2022-10-29 14:00 071601020 Onsala IBK F 09 Rosa - Kustens IF F09/10 4 - 0 Jesper Wallström, Viktor Dahl Presse Idrottshall
2022-11-18 19:30 071601017 Onsala IBK F10/11 Rosa - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK 2 - 4 Arvid Hohense, Melker Kron Presse Idrottshall
2022-10-08 16:30 071601022 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Onsala IBK F 09 Rosa 0 - 2 Björn Ekberg, Eino Kozan Eldsbergahallen
2022-11-05 14:30 071601021 Tvååkers IBK F 07/10 - Onsala IBK F10/11 Rosa 3 - 1 Jesper Wallström, Esaias Ivarsson Tvååkers Idrottshall
2022-12-03 12:00 071601023 Kustens IF F09/10 - Falkenbergs IBK F06/10 3 - 6 Daniel Bisseberg, Lucas Pärn Haverdalshallen
2022-11-02 18:30 071601027 Falkenbergs IBK F06/10 - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK 1 - 3 Maja Bäcklund, Sara Ruhdensjö Kattegatthallen
2022-11-08 18:45 071601028 Onsala IBK F 09 Rosa - Tvååkers IBK F 07/10 7 - 1 Linus Möller, Edvin Albertsson Rydets Idrottshall
2022-11-13 09:45 071601025 Onsala IBK F10/11 Rosa - Fyllinge IBK F09/11 4 - 4 Elin Idéhn, Noah Fogelqvist Kaparehallen
2022-11-12 11:00 071601030 Falkenbergs IBK F06/10 - Tvååkers IBK F 07/10 3 - 1 , Maja Bäcklund Kattegatthallen
2022-11-13 10:00 071601029 Kustens IF F09/10 - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK 2 - 2 Oliver Wilgothson, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2022-11-13 14:30 071601031 Onsala IBK F 09 Rosa - Fyllinge IBK F09/11 14 - 3 Melker Kron, Noah Fogelqvist Rydets Idrottshall
071601033 Onsala IBK F10/11 Rosa - Onsala IBK F 09 Rosa Presse Idrottshall
2022-11-16 18:30 071601035 Tvååkers IBK F 07/10 - Kustens IF F09/10 3 - 7 , Christoffer Söderström Tvååkers Idrottshall
2022-11-24 18:30 071601034 Fyllinge IBK F09/11 - Falkenbergs IBK F06/10 3 - 14 Anna Thyrman, Lucas Pärn Fyllingehallen
2022-11-26 11:00 071601039 Falkenbergs IBK F06/10 - Onsala IBK F10/11 Rosa 4 - 2 Kattegatthallen
2022-11-26 16:00 071601037 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Tvååkers IBK F 07/10 4 - 0 Julia Rubin, Anna Thyrman Eldsbergahallen
2022-11-27 14:15 071601038 Kustens IF F09/10 - Fyllinge IBK F09/11 5 - 0 Simon Brekell, Lucas Pärn Haverdalshallen
071601041 Onsala IBK F10/11 Rosa - Kustens IF F09/10 Rydets Idrottshall
2022-12-01 18:00 071601042 Fyllinge IBK F09/11 - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK 1 - 4 Ida Essung, Julia Rubin Fyllingehallen
2022-12-06 18:45 071601044 Onsala IBK F 09 Rosa - Falkenbergs IBK F06/10 Edvin Albertsson, Elin Idéhn Rydets Idrottshall
2022-12-03 13:00 071601046 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Onsala IBK F10/11 Rosa 2 - 2 Björn Ekberg, Ellen Gustavsson Eldsbergahallen
2022-12-04 10:15 071601047 Kustens IF F09/10 - Onsala IBK F 09 Rosa 4 - 7 Alexander Kennertsson, Petter Åkesson Haverdalshallen
2022-12-04 13:00 071601045 Tvååkers IBK F 07/10 - Fyllinge IBK F09/11 3 - 2 Tvååkers Idrottshall
2022-12-10 12:30 071601052 Onsala IBK F 09 Rosa - Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK Edvin Albertsson, Melker Kron Rydets Idrottshall
2022-12-10 13:00 071601049 Onsala IBK F10/11 Rosa - Tvååkers IBK F 07/10 4 - 1 Viktor Dahl, Linus Möller Presse Idrottshall
2022-12-10 13:00 071601051 Falkenbergs IBK F06/10 - Kustens IF F09/10 6 - 3 Kattegatthallen
2022-12-12 19:00 071601054 Tvååkers IBK F 07/10 - Onsala IBK F 09 Rosa 2 - 3 Tvååkers Idrottshall
2022-12-15 19:00 071601053 Fyllinge IBK F09/11 - Onsala IBK F10/11 Rosa 1 - 9 Ida Essung, Anna Thyrman Fyllingehallen
2022-12-16 19:00 071601055 Eldsberga IBK F08/11/Halmstads IBK - Falkenbergs IBK F06/10 4 - 1 Björn Ekberg, Leia Johansson Preihs Eldsbergahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Eldsberga IBK F08/ 11/ Halmstads IBK 11 8 2 1 42-14 28 26
2. Onsala IBK F 09 Rosa 8 8 0 0 60-14 46 24
3. Falkenbergs IBK F06/ 10 11 7 0 4 53-45 8 21
4. Kustens IF F09/ 10 11 4 2 5 42-38 4 14
5. Onsala IBK F10/ 11 Rosa 9 3 2 4 35-28 7 11
6. Tvååkers IBK F 07/ 10 12 3 0 9 27-46 -19 9
7. Fyllinge IBK F09/ 11 12 0 2 10 21-95 -74 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 4 VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-21 09:30 071600002 Varla IBK F09/10 - Warberg IBF F11 1 - 3 , Måns Normark Lindälvshallen
2023-01-21 11:00 071600001 Halmstads IBK F08/11 - Åsa IF F 10/11 6 - 0 Björn Ekberg, Julia Rubin Halmstad Arena A 1
2023-01-22 14:15 071600003 Onsala IBK F10/11 Rosa - Tvååkers IBK F 07/10* 4 - 0 , Jesper Wallström Kaparehallen
2023-01-28 14:00 071600004 Warberg IBF F11 - Halmstads IBK F08/11 0 - 8 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-01-28 14:30 071600006 Onsala IBK F10/11 Rosa - Varla IBK F09/10 4 - 0 Arvid Hohense, Anton F Wideström Presse Idrottshall
2023-01-29 11:00 071600005 Tvååkers IBK F 07/10* - Åsa IF F 10/11 6 - 1 Tvååkers Idrottshall
2023-02-01 19:00 071600009 Åsa IF F 10/11 - Varla IBK F09/10 3 - 6 Kalle Borgen, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-02-02 18:00 071600007 Halmstads IBK F08/11 - Tvååkers IBK F 07/10* 3 - 2 Leia Johansson Preihs, Love Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-02-04 14:00 071600008 Warberg IBF F11 - Onsala IBK F10/11 Rosa 1 - 7 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2023-02-11 14:00 071600012 Åsa IF F 10/11 - Warberg IBF F11 1 - 3 Alice Haeggman, Kalle Borgen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-02-12 15:00 071600011 Varla IBK F09/10 - Tvååkers IBK F 07/10* 2 - 1 Felix Sandblom, Måns Normark Lindälvshallen
2023-03-26 16:00 071600010 Onsala IBK F10/11 Rosa - Halmstads IBK F08/11 3 - 3 Anton F Wideström, Noah Fogelqvist Rydets Idrottshall
2023-02-18 14:00 071600013 Halmstads IBK F08/11 - Varla IBK F09/10 7 - 4 Emilija Bogdanovic, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-02-25 12:00 071600015 Tvååkers IBK F 07/10* - Warberg IBF F11 3 - 1 Johan Norrby, Alexander Andersen Tvååkers Idrottshall
2023-03-09 17:40 071600014 Onsala IBK F10/11 Rosa - Åsa IF F 10/11 10 - 2 Axel Backlund, Alfred Andersson Kaparehallen
2023-02-25 13:45 071600016 Åsa IF F 10/11 - Halmstads IBK F08/11 2 - 1 Marcus Johansson, William Strand Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-02-26 10:15 071600017 Warberg IBF F11 - Varla IBK F09/10 7 - 4 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-02-26 11:30 071600018 Tvååkers IBK F 07/10* - Onsala IBK F10/11 Rosa 2 - 2 Alexander Andersen, Johan Norrby Tvååkers Idrottshall
2023-03-01 19:00 071600020 Åsa IF F 10/11 - Tvååkers IBK F 07/10* 1 - 2 Alice Haeggman, Benjamin Olsen Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-03-04 09:30 071600021 Varla IBK F09/10 - Onsala IBK F10/11 Rosa 5 - 3 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2023-03-05 15:00 071600019 Halmstads IBK F08/11 - Warberg IBF F11 12 - 1 Leia Johansson Preihs, Love Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-03-11 12:30 071600022 Tvååkers IBK F 07/10* - Halmstads IBK F08/11 1 - 1 Tvååkers Idrottshall
2023-03-11 14:30 071600023 Onsala IBK F10/11 Rosa - Warberg IBF F11 13 - 0 Anton F Wideström, Elin Idéhn Rydets Idrottshall
2023-03-12 14:20 071600024 Varla IBK F09/10 - Åsa IF F 10/11 5 - 5 Oliver Cullberg, Måns Normark Lindälvshallen
2023-03-19 09:30 071600027 Warberg IBF F11 - Åsa IF F 10/11 2 - 10 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-19 12:30 071600026 Tvååkers IBK F 07/10* - Varla IBK F09/10 1 - 5 Tvååkers Idrottshall
2023-03-19 18:00 071600025 Halmstads IBK F08/11 - Onsala IBK F10/11 Rosa 4 - 0 Love Johansson Preihs, Leia Johansson Preihs Fyllingehallen
2023-03-25 09:45 071600030 Warberg IBF F11 - Tvååkers IBK F 07/10* 1 - 6 Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-03-25 16:00 071600029 Åsa IF F 10/11 - Onsala IBK F10/11 Rosa 3 - 3 Hugo Rambäck, Marcus Johansson Åsa Gårdsskola Idrottshall
2023-03-26 11:50 071600028 Varla IBK F09/10 - Halmstads IBK F08/11 3 - 2 Max Appelgren, Felix Sandblom Fjärås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Halmstads IBK F08/ 11 10 6 2 2 47-16 31 20
2. Onsala IBK F10/ 11 Rosa 10 5 3 2 49-20 29 18
3. Varla IBK F09/ 10 10 5 1 4 35-36 -1 16
4. Tvååkers IBK F 07/ 10* 10 4 2 4 24-21 3 14
5. Warberg IBF F11 10 3 0 7 19-65 -46 9
6. Åsa IF F 10/ 11 10 2 2 6 28-44 -16 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis