Träningsmatcher 2024/2025 (2023/24)

Övriga matcher
Träningsmatcher 2023/2024
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-05-26 19:00 079000001 Warberg IBF Dam JAS - Lindås IBK DJ JAS Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-08-01 12:00 079000030 Gjelleråsens IF - Gjelleråsens IF , Daniel Hultberg Vinbergs Idrottshall
2023-08-12 10:00 079000002 Kustens IF A lag herr - Moheda IBK Herrar A 1 - 8 Björn Ekberg, Ronny Jensen Örjanshallen
2023-08-13 11:00 079000027 Varla IBK Dam div 1 / DJAS - Lindome IBK Allsv -1 - -1 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Kungsbacka Sporthall A
2023-08-17 20:00 079000009 Varla IBK Dam div 1 / DJAS - Partille IBS D1 1 - 7 Tobias Sandblom, Albin Persson Kungsbacka Sporthall A
2023-08-19 10:00 079000003 Kustens IF A lag dam - FBC Engelholm DA Div.1 Oscar Strömberg, Albin Persson Haverdalshallen
2023-08-19 13:00 079000005 Warberg IC SSL Dam - Jönköpings IK A-Dam 6 - 4 Andreas Lybacken, Joakim Mattsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-08-19 16:00 079000004 Warberg IC Herr - Fristads GoIF Herr Allsvenskan Andreas Lybacken, Joakim Mattsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-08-19 18:30 079000010 Warberg IBF Herr JAS - Kärra IBK JAS 6 - 5 Jonas Söderberg, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-08-20 16:00 079000008 Onsala IBK Dam 1 - Stenungsunds IBK D1 6 - 1 Tobias Sandblom, Christoffer Söderström Presse Idrottshall
2023-08-25 18:00 079000019 Varla IBK P09 - IBF Backadalen 1 - 6 Lindälvshallen
2023-08-26 11:00 079000021 Veddige/Viskadalen IBK Dam - Gjelleråsens IF Tobias Sandblom, Henrik Andersson Horredshallen
2023-08-26 14:00 079000025 Träslövsläge IF Herr - Rydboholms SK 2 - 4 Kent Svensson, Jonas Söderberg Brearedshallen
2023-08-27 12:15 079000029 Särö IBK Herrjunior - Jönköpings IK 1 - 3 Thomas Roos, Viktoria Wallström Lindälvshallen
2023-08-30 20:10 079000026 Träslövsläge IF Herr - Tvååkers IBK Herr A 10 - 5 Peter Öhman, Jonas Söderberg Ankarhallen
2023-08-31 18:20 079000031 Varla IBK 2 / HJAS - Wang Toppidrett 1 - 8 Benjamin Olsen, Thomas Roos Lindälvshallen
2023-08-31 20:00 079000020 Varla IBK A - IBK Tygriket 99 Herr-23 8 - 0 Tobias Sandblom, Christoffer Söderström Kungsbacka Sporthall A
2023-09-02 11:00 079000011 Warberg IBF Herr JAS - FBC Partille Hj 18 4 - 6 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-02 13:00 079000022 Halmstads IBK F06/08 - Åstorp/Kvidinge IBS JAS Mikael Wiklund, Björn Ekberg Eldsberga Idrottshall
2023-09-02 14:00 079000006 Warberg IC SSL Dam - IBK Lund Elit SSL Dam 2 - 3 Tobias Anderberg, Jacob Johansson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-03 13:00 079000016 IBK Lund Elit SSL Dam - Jönköpings IK A-Dam 8 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-03 15:00 079000023 Halmstads IBK Herr - IBF Backadalen Herrar Björn Ekberg, Eino Kozan Halmstad Arena B 1
2023-09-03 17:00 079000028 Träslövsläge IF Herr - Falkenbergs IBK Herr Div 2 Kent Svensson, Tobias Sandblom Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-09 10:00 079000012 Warberg IBF Herr JAS - FBC Lerum 2 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-09 11:00 079000032 Vinbergs IBS Dam - IBK Lidköping Dam Ronny Jensen, Björn Ekberg Vinbergs Idrottshall
2023-09-09 12:30 079000013 FBC Lerum - Mölndals IBF JAS Tobias Anderberg, Jacob Johansson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-09 15:00 079000014 Warberg IBF Herr JAS - Mölndals IBF JAS 5 - 3 Oscar Strömberg, Jacob Johansson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-09 15:30 079000033 Särö IBK Herrjunior - FBC Partille Hj 18 3 - 0 , Thomas Roos Bukärrshallen
2023-09-09 16:10 079000024 Halmstads IBK Herr - IBK Lidköping Herr 2 - 6 Eino Kozan, Björn Ekberg Halmstad Arena B 1
2023-09-10 14:00 079000007 Kustens IF A lag dam - Gantofta IBK Damer 9 - 6 Björn Ekberg, Ronny Jensen Haverdalshallen
2023-09-12 20:30 079000034 Onsala IBK JAS Dam - FBC Lerum JAS DJ17 4 - 3 Presse Idrottshall
2023-09-15 18:45 079000017 Kustens IF Dam Junior - Warberg IBF F07/08 3 - 4 Daniel Bisseberg, Petter Åkesson Haverdalshallen
2023-09-15 19:30 079000035 Veddige/Viskadalen IBK Dam - Sandareds IBS DAM Joakim Karlsson, Daniel Ståhl Horredshallen
2023-09-17 12:30 079000040 Warberg IBF Dam JAS - Höllvikens IBF Dam 1 - 9 Esaias Ivarsson, Albin Persson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-17 13:00 079000018 Kustens IF Dam Junior - FC Helsingborg Höganäs IBF JAS Marcus Wittink, Petter Åkesson Haverdalshallen
2023-09-17 15:00 079000041 Warberg IBF P07 - Partille IBS P07 Dennis Jelse, Jonas Olsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-17 15:00 079000015 Warberg IBF Herr JAS - IK Zenith HJAS 8 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2023-09-19 20:00 079000042 IBK Puma Herr - Höganäs IBF Herr 1 - 12 Björn Grahn, Jürgen Neuenhofen Våxtorpshallen
2023-09-20 20:00 079000036 Viskadalen IBK A-lag - Kinna IBK Herr-A 6 - 6 Dennis Jelse, Jonas Olsson Horredshallen
2023-09-23 13:00 079000037 Träslövsläge IF Herr - Kustens IF A lag herr Filip Andersson, Oscar Strömberg Ankarhallen
2023-09-23 15:00 079000043 Tvååkers IBK Dam A - Veddige/Viskadalen IBK Dam Albin Severinsson, Jonas Söderberg Tvååkers Idrottshall
2023-09-30 15:00 079000038 Kustens IF U-lag herr - Halmstads IBK P07 Eino Kozan, Björn Ekberg Haverdalshallen
2023-10-01 11:00 079000039 Kustens IF U-lag herr - Halmstads IBK P07 Eino Kozan, Björn Ekberg Haverdalshallen
2023-10-03 19:00 079000044 Kustens IF F09/11 - Halmstads IBK F 08/11 Isac Jeppsson, Alexander Kennertsson Haverdalshallen
2023-10-04 20:00 079000045 Veddige IBK Herr - Viskadalen IBK A-lag 5 - 6 Dennis Jelse, Jonas Olsson Vidhögehallen
2023-12-04 18:30 079000046 Kustens IF P09/11 - Fyllinge IBK P10/11 4 - 11 Alexander Kennertsson, Max Rinaldo Haverdalshallen
2023-12-19 19:45 079000047 Varla IBK P09 - FBC Lerum P09 utveckling -1 - -1 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Lindälvshallen
2024-01-07 16:45 079000048 Falkenbergs IBK F07-09 - Testlag 2 - 0 Kattegatthallen
2024-01-15 19:30 079000049 Varla IBK Dam div 1 / DJAS - Almås IBF 5 - 2 Elin Idéhn, Benjamin Olsen Skårbyhallen
2024-03-03 16:30 079000050 Halmstads IBK F06/08 - Värnamo IK DJ17 Tommie Wickenbergh, Buster Wickenbergh Eldsbergahallen
2024-04-07 18:00 079000052 Kustens IF Dam Junior - Warberg IBF F07/08 Max Rinaldo, Simon Brekell Haverdalshallen
2024-04-11 19:30 079000051 Warberg IBF Dam JAS - Lindås IBK DJ JAS 1 - 3 Alexander Andersen, Esaias Ivarsson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-04-14 16:00 079000053 Fyllinge IBK P10/12 - Kustens IF P10/12 , Alexander Kennertsson Fyllingehallen
2024-04-15 19:50 079000055 Varla IBK Dam div 1 / DJAS - IBK Kungälv D1 Marcus Gustafsson, Benjamin Olsen Skårbyhallen
2024-04-16 19:30 079000054 Halmstads IBK F06/08 - Kustens IF Dam Junior 2 - 6 Björn Ekberg, Anders Lindqvist Eldsberga Idrottshall
2024-04-25 20:00 079000056 Varla IBK Dam div 1 / DJAS - Mölndals IBF Dam Kalle Borgen, Benjamin Olsen Skårbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis