September |
2023-09-09 12:00 |
B.I.S Damjunior grupp 4 |
Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF |
2 - 0 |
Värmdö sporthall |
2023-09-09 17:00 |
B.I.S Damjunior grupp 4 |
IFK Haninge - Värmdö IF |
1 - 5 |
Värmdö sporthall |
2023-09-10 14:00 |
B.I.S Damjunior grupp 4 |
Värmdö IF - Hammarby IF IBF |
3 - 1 |
Värmdö sporthall |
2023-09-10 17:00 |
B.I.S Damjunior grupp 4 |
Huddinge IBS - Värmdö IF |
1 - 1 |
Värmdö sporthall |
2023-09-30 15:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK - Värmdö IF (B) |
3 - 2 |
Fornuddshallen |
Oktober |
2023-10-07 18:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - FBI Tullinge |
5 - 2 |
Värmdö sporthall |
2023-10-08 16:30 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK |
9 - 1 |
Värmdö sporthall |
2023-10-14 16:30 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Djurgårdens IF IBS - Värmdö IF (A) |
3 - 6 |
Rödabergshallen |
2023-10-15 11:45 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) |
7 - 4 |
Värmdö sporthall |
2023-10-21 14:30 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (A) |
3 - 5 |
Kämpetorpshallen 1 |
2023-10-22 18:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Tungelsta IF - Värmdö IF (B) |
0 - 11 |
Tungelsta Sporthall |
2023-10-25 20:00 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Huddinge IBS - Värmdö IF/Nacka IBK |
4 - 3 |
Tomtbergahallen |
2023-10-29 09:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Endre IF - Värmdö IF (B) |
2 - 5 |
ICA Maxi Arena |
November |
2023-11-03 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Sköndals IK |
5 - 0 |
Charlottendalshallen |
2023-11-05 15:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - RA19/Väsby AIK |
7 - 2 |
Värmdö sporthall |
2023-11-10 19:45 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF/Nacka IBK |
5 - 6 |
Fornuddshallen |
2023-11-12 16:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A) |
3 - 1 |
Glömstahallen |
2023-11-17 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Onyx IBS |
9 - 2 |
Värmdö sporthall |
2023-11-19 16:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Järfälla Bele IBK/Järfälla Bele IBF |
3 - 4 |
Värmdö sporthall |
2023-11-24 20:00 |
Juniorallsvenskan E2 DJ18 |
FBI Tullinge - Värmdö IF/Nacka IBK |
3 - 9 |
Tullingehallen |
2023-11-25 14:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
IFK Haninge - Värmdö IF (B) |
3 - 6 |
Lyckeby Sporthall |
2023-11-26 18:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Täby FC (A) |
3 - 8 |
Värmdö sporthall |
December |
2023-12-01 19:45 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF/Nacka IBK |
4 - 4 |
Västertorpshallen |
2023-12-03 19:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) |
7 - 4 |
Värmdö sporthall |
2023-12-08 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Salems IF |
2 - 2 |
Värmdö sporthall |
2023-12-09 16:15 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - FBC Kungsholmen |
11 - 0 |
Värmdö sporthall |
2023-12-15 19:30 |
Juniorallsvenskan E2 DJ18 |
Nykvarns IBF - Värmdö IF/Nacka IBK |
4 - 3 |
Furuborghallen |
2023-12-15 20:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
FBC Kungsholmen - Värmdö IF (B) |
1 - 11 |
Hjorthagshallen |
2023-12-16 18:00 |
Bäst i Stan Damjuniorer Slutspel |
Väsby AIK/RA19 - Värmdö IF |
2 - 5 |
Smedsgärdshallen |
Januari |
2024-01-06 12:15 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Endre IF |
8 - 2 |
Värmdö sporthall |
2024-01-12 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Trosa Edanö IBK |
11 - 4 |
Värmdö sporthall |
2024-01-13 15:15 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) |
0 - 3 |
Kvarnängshallen |
2024-01-14 20:15 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
FBI Tullinge - Värmdö IF (A) |
2 - 6 |
Tullingehallen |
2024-01-20 15:15 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) |
1 - 10 |
Kämpetorpshallen 1 |
2024-01-21 18:45 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) |
7 - 6 |
Värmdö sporthall |
2024-01-28 11:30 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Tungelsta IF |
3 - 0 |
Värmdö sporthall |
2024-01-28 15:00 |
Bäst i Stan Damjuniorer Slutspel |
Åkersberga IBF - Värmdö IF |
5 - 4 |
Österåkers Multiarena Ljusterö |
Februari |
2024-02-09 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Älvsjö AIK IBF |
2 - 7 |
Värmdö sporthall |
2024-02-11 17:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Järfälla Bele IBK/Järfälla Bele IBF - Värmdö IF (A) |
3 - 5 |
Björkebyhallen |
2024-02-14 18:30 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)/Sköndals IK |
9 - 6 |
Värmdö sporthall |
2024-02-16 19:00 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Huddinge IBS |
4 - 0 |
Värmdö sporthall |
2024-02-18 12:15 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
RA19/Väsby AIK - Värmdö IF (A) |
3 - 7 |
Rosershallen |
2024-02-23 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Sköndals IK - Värmdö IF/Nacka IBK |
3 - 11 |
Skarpnäckshallen |
2024-02-24 10:30 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)/Sköndals IK |
7 - 4 |
Värmdö sporthall |
Mars |
2024-03-05 19:00 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A) |
5 - 8 |
Värmdö sporthall |
2024-03-08 19:30 |
Juniorallsvenskan E1 DJ18 |
Värmdö IF/Nacka IBK - Tyresö Trollbäcken IBK |
4 - 13 |
Värmdö sporthall |
2024-03-10 11:00 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Värmdö IF (B) - IFK Haninge |
7 - 7 |
Värmdö sporthall |
2024-03-10 14:15 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Värmdö IF (A) - Djurgårdens IF IBS |
5 - 4 |
Värmdö sporthall |
2024-03-12 19:30 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Täby FC (A) - Värmdö IF (A) |
8 - 5 |
Hägerneholmshallen |
2024-03-15 18:45 |
Pantamera Damjuniorer 2 södra |
Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) |
0 - 14 |
Tomtbergahallen |
2024-03-17 12:30 |
Pantamera Damjuniorer division 1 |
Tyresö Trollbäcken IBK (A)/Sköndals IK - Värmdö IF (A) |
4 - 3 |
Tyresöhallen |
2024-03-26 19:00 |
Kvartsfinal 3 |
Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF |
4 - 6 |
Kämpetorpshallen 2 |
2024-03-27 20:00 |
Kvartsfinal 3 |
Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF |
9 - 0 |
Värmdö sporthall |
April |
2024-04-17 20:00 |
Semifinal 2 |
Värmdö IF - Järfälla Bele IBK/Järfälla Bele IBF |
5 - 4 |
Värmdö sporthall |
2024-04-19 20:00 |
Semifinal 2 |
Järfälla Bele IBK/Järfälla Bele IBF - Värmdö IF |
4 - 4 e.str. |
Jakobsbergs Sporthall |
2024-04-28 16:00 |
Final |
Åkersberga IBF - Värmdö IF |
5 - 2 |
Eriksdalshallen |