Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hovsta IF PK6 Jan Lund janlund78@hotmail.com 0705167796 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Ung PK6 Henrik Axling henrikaxling3@gmail.com Röd tröja med svarta short och svart strumpor
Lillån IBK PK6 Jonny Strömberg jonnystromberg@hotmail.com 070-4135805 Grön/Vit/Vit
Nora IBK PK6 Johan Lennartsson lennartsson@telia.com 070-398 21 99 Röd/Röd/Svart
Pålsboda IBF PK6 Anna Föckelkärr fallahagen@hotmail.com 0704016147 lila/svart
Vintrosa IS PK6 Röd, Svart, Vit
Örebro SK Ung 1 PK6 Maria Pettersson annamariapettersson@hotmail.com 0703538814 Vit, svart, vit
Örebro SK Ung 2 PK6 Helena Eriksson helleb@gmail.com 0734407666 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 14:00 1 Lillån IBK PK6 - Nora IBK PK6 6 - 5 Lillåns skola
2018-10-14 10:00 1 Örebro SK Ung 1 PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 2 - 10 Adolfsbergsskolan
2018-11-16 19:20 1 Hovsta IF PK6 - IBF Örebro Ung PK6 3 - 2
Omgång 2
2018-10-20 15:00 2 Nora IBK PK6 - Hovsta IF PK6 1 - 4 Idrottshuset, Nora
2018-10-20 18:00 2 Örebro SK Ung 2 PK6 - Lillån IBK PK6 8 - 2 Navets skola
2019-03-14 18:20 2 IBF Örebro Ung PK6 - Vintrosa IS PK6 0 - 5
Omgång 3
2018-10-26 19:20 3 Hovsta IF PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 5 - 4 Hovstaskolan
2018-10-28 13:40 3 Vintrosa IS PK6 - Nora IBK PK6 11 - 5 Vintrosa Skola
2018-10-28 16:00 3 Pålsboda IBF PK6 - IBF Örebro Ung PK6 12 - 7 Folkasboskolan
2018-10-28 16:00 3 Örebro SK Ung 1 PK6 - Lillån IBK PK6 11 - 6 Tybblelundsskolan
Omgång 4
2018-11-10 13:30 4 Hovsta IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 8 - 6 Hovstaskolan
2018-11-11 12:00 4 Örebro SK Ung 1 PK6 - IBF Örebro Ung PK6 4 - 4 Tybblelundsskolan
2018-11-11 17:30 4 Örebro SK Ung 2 PK6 - Nora IBK PK6 6 - 3 Birgittaskolan
Omgång 5
2018-11-17 10:00 5 IBF Örebro Ung PK6 - Lillån IBK PK6 5 - 5 Tybblelundsskolan
2018-11-17 13:00 5 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 2 - 2 Idrottshuset, Nora
2018-11-18 16:15 5 Pålsboda IBF PK6 - Vintrosa IS PK6 3 - 11 Folkasboskolan
Omgång 6
2018-11-10 14:00 6 Lillån IBK PK6 - Vintrosa IS PK6 2 - 4 Lillåns skola
2018-11-24 15:00 6 Nora IBK PK6 - IBF Örebro Ung PK6 2 - 6 Idrottshuset, Nora
2018-11-24 16:00 6 Örebro SK Ung 1 PK6 - Pålsboda IBF PK6 0 - 14 Tybblelundsskolan
Omgång 7
2018-12-01 10:30 7 IBF Örebro Ung PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 1 - 7 Tybblelundsskolan
2018-12-02 13:40 7 Vintrosa IS PK6 - Hovsta IF PK6 2 - 3 Vintrosa Skola
2018-12-02 14:30 7 Pålsboda IBF PK6 - Lillån IBK PK6 9 - 5 Folkasboskolan
Omgång 8
2018-12-08 11:00 8 Örebro SK Ung 1 PK6 - Hovsta IF PK6 2 - 3 Tybblelundsskolan
2018-12-08 12:30 8 Örebro SK Ung 2 PK6 - Vintrosa IS PK6 8 - 9 Navets skola
2018-12-08 12:30 8 Nora IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 4 - 0 Idrottshuset, Nora
Omgång 9
2018-12-14 19:20 9 Hovsta IF PK6 - Lillån IBK PK6 12 - 6 Hovstaskolan
2018-12-16 13:40 9 Vintrosa IS PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 6 - 2 Vintrosa Skola
2018-12-16 16:15 9 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 5 - 15 Folkasboskolan
Omgång 10
2019-01-19 11:30 10 Örebro SK Ung 2 PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 4 - 4 Navets skola
2019-01-19 12:30 10 IBF Örebro Ung PK6 - Hovsta IF PK6 4 - 2 Tybblelundsskolan
2019-01-19 14:45 10 Nora IBK PK6 - Lillån IBK PK6 6 - 1 Idrottshuset, Nora
Omgång 11
2019-01-26 15:30 11 Hovsta IF PK6 - Nora IBK PK6 5 - 8 Hovstaskolan
2019-01-27 13:40 11 Vintrosa IS PK6 - IBF Örebro Ung PK6 9 - 3 Vintrosa Skola
2019-03-16 14:00 11 Lillån IBK PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 3 - 7 Lillåns skola
Omgång 12
2019-02-01 18:15 12 Lillån IBK PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 4 - 6 Birgittaskolan
2019-02-02 12:30 12 Örebro SK Ung 2 PK6 - Hovsta IF PK6 3 - 4 Navets skola
2019-02-02 17:00 12 Nora IBK PK6 - Vintrosa IS PK6 1 - 3 Idrottshuset, Nora
2019-02-03 12:30 12 IBF Örebro Ung PK6 - Pålsboda IBF PK6 0 - 2 Tybblelundsskolan
Omgång 13
2019-02-09 16:30 13 IBF Örebro Ung PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 5 - 6 Tybblelundsskolan
2019-02-09 18:30 13 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 2 - 1 Idrottshuset, Nora
2019-02-10 16:15 13 Pålsboda IBF PK6 - Hovsta IF PK6 5 - 7 Folkasboskolan
Omgång 14
2019-02-15 18:15 14 Lillån IBK PK6 - IBF Örebro Ung PK6 5 - 7 Birgittaskolan
2019-02-17 12:00 14 Örebro SK Ung 1 PK6 - Nora IBK PK6 Tybblelundsskolan
2019-02-17 13:40 14 Vintrosa IS PK6 - Pålsboda IBF PK6 18 - 4 Vintrosa Skola
Omgång 15
2019-03-02 09:45 15 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 1 - 6 Alléhallen, Hallsberg
2019-03-03 12:30 15 IBF Örebro Ung PK6 - Nora IBK PK6 9 - 0 Tybblelundsskolan
2019-03-03 13:40 15 Vintrosa IS PK6 - Lillån IBK PK6 8 - 6 Vintrosa Skola
Omgång 16
2019-03-08 18:30 16 Lillån IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 7 - 4 Birgittaskolan
2019-03-09 12:30 16 Örebro SK Ung 2 PK6 - IBF Örebro Ung PK6 1 - 4 Navets skola
2019-03-09 13:30 16 Hovsta IF PK6 - Vintrosa IS PK6 4 - 3 Hovstaskolan
Omgång 17
2019-03-16 16:30 17 Hovsta IF PK6 - Örebro SK Ung 1 PK6 4 - 4 Hovstaskolan
2019-03-17 13:40 17 Vintrosa IS PK6 - Örebro SK Ung 2 PK6 4 - 2 Vintrosa Skola
2019-03-17 16:15 17 Pålsboda IBF PK6 - Nora IBK PK6 6 - 4 Folkasboskolan
Omgång 18
2019-03-23 10:00 18 Örebro SK Ung 1 PK6 - Vintrosa IS PK6 Tybblelundsskolan
2019-03-23 14:00 18 Örebro SK Ung 2 PK6 - Pålsboda IBF PK6 Tybblelundsskolan
2019-03-23 17:00 18 Lillån IBK PK6 - Hovsta IF PK6 0 - 8 Lillåns skola

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis