Spelprogram - Newbody Öster F 07/08

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum F07 Röd Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum F07 Svart Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd/Röd/Vit
FBC Lerum F08 Johan Uddståhl baktakt@gmail.com 070-917 06 18 Röd, Röd, Vit
Floda IBK F08 Per Lindgren per@famlindgren.net 0709326411 Vit/vit/vit
IBK Bergum F06/07 Linda Andersson linda.andersson74@hotmail.com Rosa/svart
Landvetter IBK F07 Daniel Johansson qbyggdaniel@hotmail.com Ljusblå/vit-randig/Svart/Vit
Landvetter IBK F07/08 Vit Vit/blå-randig, Svart, Svart
Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd Rödvit, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Rödvit, Röd, Röd
Pixbo Wallenstam IBK F08 Rödvit, Röd, Röd
Utbynäs SK F 08 Utgår.. Thomas Tornberg thomastornberg73@gmail.com 0703742055 Gul, Blå, Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 11:00 065001003 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 1 Pinntorps Idrottshall
2018-10-13 12:30 065001002 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07 2 - 5 Rydsbergshallen
2018-10-13 14:10 065001005 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Floda IBK F08 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall B
2018-10-14 13:15 065001006 Utbynäs SK F 08 Utgår.. - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-10 14:10 065001004 FBC Lerum F08 - IBK Bergum F06/07 2 - 4 Hjällsnäshallen B-hallen
Omgång 2
2018-10-20 12:30 065001011 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F08 11 - 0 Wallenstam Arena A
2018-10-20 16:10 065001010 Floda IBK F08 - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 7 Alléhallen
2018-10-21 10:00 065001009 IBK Bergum F06/07 - FBC Lerum F07 Svart 0 - 2 Bergumsskolan
2018-10-21 11:00 065001007 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07 0 - 4 Rydsbergshallen
2018-10-21 15:15 065001012 Utbynäs SK F 08 Utgår.. - Pixbo Wallenstam IBK F08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 3
065001017 Landvetter IBK F07/08 Vit - Utbynäs SK F 08 Utgår.. Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 11:00 065001013 Landvetter IBK F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 4 Pinntorps Idrottshall
2018-10-27 13:00 065001018 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 6 - 3 Hjällsnäshallen B-hallen
2018-10-27 14:00 065001014 FBC Lerum F07 Röd - IBK Bergum F06/07 3 - 2 Rydsbergshallen
2018-10-28 12:30 065001016 FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 1 - 4 Rydsbergshallen
Omgång 4
2018-11-03 13:00 065001024 FBC Lerum F08 - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 5 Rydsbergshallen
2018-11-10 10:30 065001021 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd 2 - 1 Wallenstam Arena A
2018-11-10 12:00 065001020 Floda IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 4 Alléhallen
2018-11-10 13:00 065001023 Pixbo Wallenstam IBK F08 - FBC Lerum F07 Svart 0 - 5 Mölnlycke Idrottshall B
2018-11-11 14:00 065001019 IBK Bergum F06/07 - Landvetter IBK F07 2 - 2 Bergumsskolan
Omgång 5
065001027 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Utbynäs SK F 08 Utgår.. Wallenstam Arena A
2018-11-17 11:00 065001025 Landvetter IBK F07 - Floda IBK F08 6 - 0 Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 09:00 065001026 IBK Bergum F06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 3 - 2 Bergumsskolan
2018-11-18 11:30 065001028 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F08 4 - 2 Rydsbergshallen
2018-11-18 13:30 065001030 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 5 Rydsbergshallen
Omgång 6
2018-11-24 11:00 065001035 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Lerum F07 Röd 1 - 1 Pinntorps Idrottshall
2018-11-24 13:00 065001034 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 8 Hjällsnäshallen B-hallen
2018-11-24 15:00 065001031 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Landvetter IBK F07 3 - 6 Wallenstam Arena A
2018-11-24 16:10 065001033 Pixbo Wallenstam IBK F08 - IBK Bergum F06/07 0 - 3 Wallenstam Arena A
2018-11-25 16:15 065001032 Utbynäs SK F 08 Utgår.. - Floda IBK F08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 7
065001037 Landvetter IBK F07 - Utbynäs SK F 08 Utgår.. Pinntorps Idrottshall
2018-12-01 14:10 065001041 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Svart 0 - 1 Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-01 14:40 065001038 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd 5 - 1 Wallenstam Arena A
2018-12-02 09:00 065001039 Floda IBK F08 - FBC Lerum F08 Alléhallen
2018-12-02 12:00 065001040 IBK Bergum F06/07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 2 Bergumsskolan
Omgång 8
065001044 FBC Lerum F08 - Utbynäs SK F 08 Utgår.. Rydsbergshallen
2018-12-08 13:00 065001043 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Landvetter IBK F07 0 - 6 Mölnlycke Idrottshall B
2018-12-08 13:30 065001046 FBC Lerum F07 Svart - Floda IBK F08 10 - 0 Rydsbergshallen
2018-12-09 10:00 065001045 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 2 - 4 Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 12:05 065001048 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 1 - 2 Rydsbergshallen
Omgång 9
2018-12-15 10:40 065001050 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 0 Wallenstam Arena A
2018-12-15 12:00 065001049 Landvetter IBK F07 - FBC Lerum F08 3 - 3 Pinntorps Idrottshall
2018-12-15 15:10 065001053 Floda IBK F08 - FBC Lerum F07 Röd 2 - 7 Alléhallen
2018-12-16 11:00 065001054 IBK Bergum F06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 1 - 1 Bergumsskolan
2018-12-16 14:15 065001051 Utbynäs SK F 08 Utgår.. - FBC Lerum F07 Svart Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis