Spelprogram - Flickor Blå (-08-10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK F08/09 Jenny K Lindberg Jennyklindberg@gmail.com 070-3740709 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F10 Anna Gertzén Fällgren anna.gertzen@hotmail.com 0702773199 Blå/blå/blå
Hofors IBK F09/10 Katrin Lif katrinkjellsson@hotmail.com 0768367688 Svart/Svart/Svart
IK Huge F10 Gustav Alpe gustav.alpe@gmentreprenader.se 0705401430 Blå/Blå
IK Sätra F08-09 Håkan Sjödin sjodin72@gmail.com 0706150380 Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK F09/10 Zan Sammalisto zan.sammalisto@saikinnebandy.com 070-743 59 91 Svart/Svart/Svart
Strömsbro F10 Andreas Johansson andreas.johansson@briab.se 0707910020 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F08-09 Per Utterström per.utterstrom@gmail.com 070-795 16 33 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F09 Blå Per Utterström per.utterstrom@gmail.com 070-795 16 33 Orange/Blå/Vit
Valbo IBF F08-09 Filip Jonsson fillipp@hotmail.com 0768096648 Vit/Svart/Vit
Åmots IF F 06/08 Agneta Wejland agneta.wejland@outlook.com 0767622888 röd/röd/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Strömsbro IF F09 Blå - Strömsbro IF F08-09 Testebo Arena
2019-10-12 09:45 1 IK Sätra F08-09 - Sandvikens AIK F09/10 Faraz Arabshoorabi, Alfons Eriksson Träffen Arena
2019-10-12 10:00 1 Hofors IBK F09/10 - Gävle GIK F10 Johan Andersson, Almedina Sörell Hoforshallen
2019-10-12 11:15 1 Gävle GIK F08/09 - Åmots IF F 06/08 Faraz Arabshoorabi, Alfons Eriksson Träffen Arena
Omgång 2
2 Strömsbro IF F08-09 - IK Sätra F08-09 Testebo Arena
2019-10-19 09:30 2 Gävle GIK F10 - Gävle GIK F08/09 Jonathan Boudiaf, Karim Boudiaf Nynäshallen 62
2019-10-19 14:30 2 Valbo IBF F08-09 - IK Huge F10 Anton Rapp, Anton Hanstorp Ludvigbergsskolan
2019-10-20 11:00 2 Sandvikens AIK F09/10 - Hofors IBK F09/10 Nicoline David-Engbrink, Arvid Sågström Bessemerhallen
Omgång 3
2019-10-26 09:00 3 Gävle GIK F10 - Sandvikens AIK F09/10 Jonathan Boudiaf, Torbjörn Ström Vallbackskolan
2019-10-26 13:15 3 IK Huge F10 - Strömsbro IF F09 Blå Alfons Eriksson, Anton Rapp Sjöängsskolan
2019-10-26 15:30 3 Åmots IF F 06/08 - Valbo IBF F08-09 Jonathan Boudiaf, Benny Grönblad Centrumhuset 40
2019-11-24 10:00 3 Hofors IBK F09/10 - Strömsbro IF F08-09 , Anton Hanstorp Hoforshallen
Omgång 4
4 Strömsbro IF F08-09 - Gävle GIK F10 Testebo Arena
2019-11-02 12:30 4 IK Sätra F08-09 - IK Huge F10 Torbjörn Ström, Anton Rapp Träffen Arena
2019-11-02 13:45 4 Strömsbro IF F09 Blå - Åmots IF F 06/08 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Testebo Arena
2019-11-03 12:30 4 Sandvikens AIK F09/10 - Gävle GIK F08/09 Ida Markusson, Tuva Andersson Bessemerhallen
Omgång 5
2019-11-09 10:00 5 Hofors IBK F09/10 - IK Huge F10 Magnus Undén Hoforshallen
2019-11-09 10:30 5 Åmots IF F 06/08 - IK Sätra F08-09 Erik Lindberg, Pär Hedlund Centrumhuset
2019-11-09 11:15 5 Gävle GIK F08/09 - Valbo IBF F08-09 Elias Parment, Vincent Lietoff Nynäshallen
2019-11-09 15:30 5 Sandvikens AIK F09/10 - Strömsbro IF F08-09 Anton Hanstorp, Nicoline David-Engbrink Bessemerhallen
Omgång 6
2019-11-16 10:00 6 Hofors IBK F09/10 - Åmots IF F 06/08 Erik Lindberg, Johan Andersson Hoforshallen
2019-11-16 13:30 6 Strömsbro IF F09 Blå - Valbo IBF F08-09 Melinda Pettersson, Celine Pettersson Nynäshallen
2019-11-16 13:30 6 IK Huge F10 - Gävle GIK F10 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Sjöängsskolan
2019-11-30 6 Strömsbro IF F08-09 - Gävle GIK F08/09 Testebo Arena
Omgång 7
2019-11-23 11:30 7 Gävle GIK F08/09 - Strömsbro IF F09 Blå , Vincent Lietoff Nynäshallen
2019-11-23 13:00 7 Gävle GIK F10 - Åmots IF F 06/08 , Vincent Lietoff Nynäshallen
2019-11-23 16:00 7 Valbo IBF F08-09 - IK Sätra F08-09 Kevin Wijk, Vincent Lietoff Ludvigbergsskolan
2019-11-24 12:15 7 Sandvikens AIK F09/10 - IK Huge F10 Arvid Sågström, Mattias Dahlqvist Bessemerhallen
Omgång 8
2019-11-30 09:15 8 IK Sätra F08-09 - Strömsbro IF F09 Blå Karim Boudiaf, Roger Morin Träffen Arena
2019-11-30 12:30 8 Hofors IBK F09/10 - Valbo IBF F08-09 , Anton Hanstorp Hoforshallen
2019-11-30 15:30 8 Åmots IF F 06/08 - Sandvikens AIK F09/10 , Mattias Dahlqvist Centrumhuset 40
2020-03-15 11:15 8 IK Huge F10 - Strömsbro F10 Sjöängsskolan
Omgång 9
2019-12-07 14:30 9 Strömsbro IF F09 Blå - Hofors IBK F09/10 , Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
2019-12-07 16:00 9 Valbo IBF F08-09 - Gävle GIK F10 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Ludvigbergsskolan
2019-12-07 16:30 9 Gävle GIK F08/09 - IK Sätra F08-09 , Mattias Dahlqvist Vallbackskolan
2019-12-21 16:30 9 Strömsbro IF F08-09 - Åmots IF F 06/08 , Gabriel Hermansson Vallbackskolan
Omgång 10
2019-12-14 09:30 10 Gävle GIK F10 - Strömsbro IF F09 Blå Elias Parment, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2019-12-14 11:30 10 IK Huge F10 - Gävle GIK F08/09 Christoffer Nordqvist, Imre Mattsson-Åkerlund Sjöängsskolan
2019-12-15 10:30 10 Hofors IBK F09/10 - IK Sätra F08-09 Sebastian Söderström, Astrid Haglund Hoforshallen
2019-12-15 11:30 10 Sandvikens AIK F09/10 - Valbo IBF F08-09 Imre Mattsson-Åkerlund, Arvid Sågström Bessemerhallen
Omgång 11
2019-12-06 11 Strömsbro IF F08-09 - Valbo IBF F08-09 Testebo Arena
2019-12-21 11:45 11 IK Sätra F08-09 - Gävle GIK F10 Vincent Lietoff, Isak Johansson Träffen Arena
2019-12-21 13:00 11 Gävle GIK F08/09 - Hofors IBK F09/10 Mattias Dahlqvist, Roger Morin Nynäshallen
2019-12-21 13:45 11 IK Huge F10 - Åmots IF F 06/08 , Jaad Abou Chaaya Sjöängsskolan
2019-12-21 14:00 11 Strömsbro IF F09 Blå - Sandvikens AIK F09/10 , Gabriel Hermansson Vallbackskolan
Omgång 12
12 Strömsbro IF F08-09 - Strömsbro IF F09 Blå Testebo Arena
2020-01-11 10:30 12 Åmots IF F 06/08 - Gävle GIK F08/09 Pär Hedlund, Johan Andersson Centrumhuset
2020-01-25 15:00 12 Gävle GIK F10 - Hofors IBK F09/10 Melinda Pettersson, Celine Pettersson Nynäshallen
2020-02-02 10:15 12 Sandvikens AIK F09/10 - IK Sätra F08-09 , Albin Norring Bessemerhallen
Omgång 13
2020-01-11 10:00 13 Hofors IBK F09/10 - Sandvikens AIK F09/10 Sebastian Söderström, Astrid Haglund Hoforshallen
2020-01-11 11:30 13 IK Huge F10 - Valbo IBF F08-09 Imre Mattsson-Åkerlund, Celine Pettersson Sjöängsskolan
2020-01-19 17:30 13 IK Sätra F08-09 - Strömsbro IF F08-09 Ludvig Hermansson, Jaad Abou Chaaya Träffen Arena
2020-02-09 11:45 13 Gävle GIK F08/09 - Gävle GIK F10 Benny Grönblad, Hampus Andersson Novahallen - Gavlehov
Omgång 14
2020-01-19 10:15 14 Strömsbro IF F09 Blå - IK Huge F10 Kevin Wijk, Jaad Abou Chaaya Testebo Arena
2020-01-19 10:30 14 Sandvikens AIK F09/10 - Gävle GIK F10 Kjell Mogren, Roger Morin Bessemerhallen
2020-01-19 15:00 14 Valbo IBF F08-09 - Åmots IF F 06/08 Tuva Andersson, Ida Markusson Ludvigbergsskolan
2020-01-25 17:45 14 Strömsbro IF F08-09 - Hofors IBK F09/10 Daniel Ahlin, Albin Norring Testebo Arena
Omgång 15
15 Gävle GIK F10 - Strömsbro IF F08-09 Nynäshallen
2020-01-25 13:00 15 IK Huge F10 - IK Sätra F08-09 Mattias Dahlqvist, Celine Pettersson Sjöängsskolan
2020-01-26 16:00 15 Åmots IF F 06/08 - Strömsbro IF F09 Blå Pär Hedlund, Sean Norouz Centrumhuset
2020-02-21 18:00 15 Gävle GIK F08/09 - Sandvikens AIK F09/10 Roger Morin, Mats Fernlund Novahallen - Gavlehov
Omgång 16
2020-02-01 10:00 16 IK Sätra F08-09 - Åmots IF F 06/08 , Faraz Arabshoorabi Träffen Arena
2020-02-01 11:30 16 IK Huge F10 - Hofors IBK F09/10 , Mattias Dahlqvist Sjöängsskolan
2020-02-01 15:00 16 Valbo IBF F08-09 - Gävle GIK F08/09 Vincent Lietoff, Isak Johansson Ludvigbergsskolan
2020-02-08 11:00 16 Strömsbro IF F08-09 - Sandvikens AIK F09/10 Ludvig Hermansson, Gabriel Hermansson Vallbackskolan
Omgång 17
2020-01-17 19:30 17 Gävle GIK F08/09 - Strömsbro IF F08-09 Pär Hedlund, Torbjörn Ström Nynäshallen
2020-02-08 09:00 17 Gävle GIK F10 - IK Huge F10 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Alfahallen - Gavlehov
2020-02-09 11:30 17 Åmots IF F 06/08 - Hofors IBK F09/10 Matchledare Norrsundet, Matchledare Norrsundet Centrumhuset
2020-02-09 12:00 17 Valbo IBF F08-09 - Strömsbro IF F09 Blå Rasmus Löfqvist, Ida Markusson Ludvigbergsskolan
Omgång 18
2020-02-15 09:00 18 Strömsbro IF F09 Blå - Gävle GIK F08/09 Celine Pettersson, Rasmus Löfqvist Alfahallen - Gavlehov
2020-02-15 11:30 18 IK Huge F10 - Sandvikens AIK F09/10 , Celine Pettersson Sjöängsskolan
2020-02-15 17:15 18 IK Sätra F08-09 - Valbo IBF F08-09 Celine Pettersson, Melinda Pettersson Träffen Arena
2020-02-16 10:30 18 Åmots IF F 06/08 - Gävle GIK F10 Matchledare Norrsundet, Matchledare Norrsundet Centrumhuset
Omgång 19
2020-02-22 09:00 19 Strömsbro IF F09 Blå - IK Sätra F08-09 Mats Fernlund, Roger Morin Nynäshallen
2020-02-22 13:00 19 Valbo IBF F08-09 - Hofors IBK F09/10 , Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2020-02-22 13:30 19 Sandvikens AIK F09/10 - Åmots IF F 06/08 Andreas Sjöberg, Magnus Nordahl Bessemerhallen
2020-02-22 17:30 19 Strömsbro IF F08-09 - IK Huge F10 , Alfons Eriksson Testebo Arena
Omgång 20
2020-02-29 20 Hofors IBK F09/10 - Strömsbro IF F09 Blå Pär Hedlund, Astrid Haglund Hoforshallen
2020-02-29 09:15 20 IK Sätra F08-09 - Gävle GIK F08/09 , Pontus Grönberg Träffen Arena
2020-02-29 11:00 20 Gävle GIK F10 - Valbo IBF F08-09 Allan Lind, Celine Pettersson Nynäshallen 40
2020-03-08 15:00 20 Åmots IF F 06/08 - Strömsbro IF F08-09 Pär Hedlund, Johan Andersson Centrumhuset
Omgång 21
2020-03-07 10:30 21 Valbo IBF F08-09 - Sandvikens AIK F09/10 Isak Johansson, Vincent Lietoff Ludvigbergsskolan
2020-03-07 11:00 21 IK Sätra F08-09 - Hofors IBK F09/10 Melvin Larsson, Allan Lind Träffen Arena
2020-03-07 13:45 21 Strömsbro IF F09 Blå - Gävle GIK F10 , Johan Andersson Testebo Arena
2020-03-07 16:00 21 Gävle GIK F08/09 - IK Huge F10 , Torbjörn Ström Nynäshallen
Omgång 22
2020-03-14 22 Åmots IF F 06/08 - IK Huge F10 Centrumhuset
2020-03-14 12:00 22 Hofors IBK F09/10 - Gävle GIK F08/09 Hoforshallen
2020-03-14 12:30 22 Gävle GIK F10 - IK Sätra F08-09 Alfahallen - Gavlehov
2020-03-14 13:30 22 Valbo IBF F08-09 - Strömsbro IF F08-09 Ludvigbergsskolan
2020-03-15 09:30 22 Sandvikens AIK F09/10 - Strömsbro IF F09 Blå Bessemerhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis