Spelprogram - Pantamera F V Röd Gr 3 (-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F05-06 Jessica Johansson tingsgatanalvesta@hotmail.com Röd/svart/svart
Hovshaga AIF F06/1 Anna Pertell pertell10@hotmail.com 073-8281148 Blå, Blå, Blå
Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 Rositha Kristiansson rositha.kristiansson@hotmail.se 0702553197 Svart/Svart/Svart
Ljungby IB F05-06 Johan Ahlin f0506@ljungbyinnebandy.se 070-6262449 Vinröd/svart/vinröd
Olofströms IBK F06-07 Jonas Eriksson Jonas.eriksson@oktv.se 0703573024 Vit/svart/vit
Rottne IF F04-05 Torbjörn Brink 4brinkar@gmail.com 0704945949 Blå/blå/blå
Sävsjö IBK F05-07/1 Mikael Andersson mikael1977@outlook.com 0735217030 Röd/svart/vit
Växjö IBK Utveckling F07/1 Daniel Ericsson daniel@aktivrehab.nu 0734-218400 Mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:15 1 Sävsjö IBK F05-07/1 - Ljungby IB F05-06 8 - 3 Hofgårdshallen
2019-10-12 14:00 1 Hovshaga AIF F06/1 - Olofströms IBK F06-07 3 - 7 Hovshaga Sporthall
2019-10-13 08:30 1 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 0 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 2
2019-10-19 12:00 2 Olofströms IBK F06-07 - Sävsjö IBK F05-07/1 7 - 4 Olofströms Sporthall 56
2019-10-19 13:00 2 Rottne IF F04-05 - Alvesta IBK F05-06 2 - 4 Rottne Sporthall
2019-10-19 14:00 2 Ljungby IB F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/1 3 - 1 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen 93
Omgång 3
2019-10-26 10:30 3 Hovshaga AIF F06/1 - Sävsjö IBK F05-07/1 1 - 8 Hovshaga Sporthall
2019-10-27 11:30 3 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Olofströms IBK F06-07 5 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-27 12:00 3 Alvesta IBK F05-06 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 8 - 3 Alvesta Sporthall
Omgång 4
2019-11-09 10:15 4 Sävsjö IBK F05-07/1 - Rottne IF F04-05 2 - 2 , Gerhardt Borkowski Hofgårdshallen 50
2019-11-09 16:00 4 Hovshaga AIF F06/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 0 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-11-10 09:00 4 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Alvesta IBK F05-06 0 - 6 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-11-10 10:00 4 Olofströms IBK F06-07 - Ljungby IB F05-06 3 - 4 Olofströms Sporthall 69
Omgång 5
2019-11-15 19:00 5 Ljungby IB F05-06 - Hovshaga AIF F06/1 0 - 4 August Ahl, Linus Modig Innebandyhallen 85
2019-11-17 13:30 5 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Sävsjö IBK F05-07/1 4 - 5 Åbyhallen 30
2019-11-23 11:00 5 Rottne IF F04-05 - Växjö IBK Utveckling F07/1 5 - 3 Rottne Sporthall
Omgång 6
2019-11-24 12:00 6 Olofströms IBK F06-07 - Rottne IF F04-05 3 - 7 Olofströms Sporthall 74
2019-11-24 12:00 6 Ljungby IB F05-06 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 1 - 3 Linus Modig, Oskar Winqvist Innebandyhallen 96
2020-03-15 10:30 6 Hovshaga AIF F06/1 - Alvesta IBK F05-06 Hovshaga Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 15:00 7 Rottne IF F04-05 - Hovshaga AIF F06/1 4 - 4 Rottne Sporthall 38
2019-12-01 13:30 7 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Olofströms IBK F06-07 1 - 1 Ebba Bladh, Bjarne Olsen Åbyhallen 25
2019-12-01 15:00 7 Alvesta IBK F05-06 - Sävsjö IBK F05-07/1 3 - 3 Alvesta Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 13:30 8 Ljungby IB F05-06 - Alvesta IBK F05-06 0 - 6 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen 55
2019-12-07 14:00 8 Hovshaga AIF F06/1 - Växjö IBK Utveckling F07/1 4 - 2 Hovshaga Sporthall
2019-12-08 15:30 8 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Rottne IF F04-05 4 - 3 Åbyhallen 30
Omgång 9
2019-12-14 12:00 9 Alvesta IBK F05-06 - Olofströms IBK F06-07 3 - 4 Alvesta Sporthall
2019-12-15 09:30 9 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Sävsjö IBK F05-07/1 4 - 4 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-12-15 11:00 9 Rottne IF F04-05 - Ljungby IB F05-06 3 - 0 Rottne Sporthall
Omgång 10
2019-12-21 11:00 10 Ljungby IB F05-06 - Sävsjö IBK F05-07/1 3 - 8 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Innebandyhallen 55
2019-12-22 12:00 10 Olofströms IBK F06-07 - Hovshaga AIF F06/1 4 - 4 Olofströms Sporthall 69
2019-12-22 13:30 10 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Växjö IBK Utveckling F07/1 5 - 2 Åbyhallen 45
Omgång 11
2020-01-10 18:30 11 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Ljungby IB F05-06 5 - 5 Fortnox Arena B-hall
2020-01-12 12:15 11 Sävsjö IBK F05-07/1 - Olofströms IBK F06-07 6 - 2 Hofgårdshallen 75
2020-01-16 19:15 11 Alvesta IBK F05-06 - Rottne IF F04-05 3 - 0 Alvesta Sporthall
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 Sävsjö IBK F05-07/1 - Hovshaga AIF F06/1 6 - 12 Hofgårdshallen 45
2020-01-19 12:00 12 Olofströms IBK F06-07 - Växjö IBK Utveckling F07/1 7 - 6 Olofströms Sporthall 54
2020-01-19 15:30 12 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Alvesta IBK F05-06 2 - 0 Åbyhallen 30
Omgång 13
2020-01-26 13:30 13 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Hovshaga AIF F06/1 3 - 2 Åbyhallen 50
2020-01-26 15:00 13 Alvesta IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/1 2 - 2 Alvesta Sporthall
2020-02-04 20:00 13 Rottne IF F04-05 - Sävsjö IBK F05-07/1 4 - 4 Rottne Sporthall 35
2020-03-14 11:00 13 Ljungby IB F05-06 - Olofströms IBK F06-07 Linus Modig, Oskar Winqvist Innebandyhallen
Omgång 14
2020-01-31 18:30 14 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Rottne IF F04-05 3 - 1 Fortnox Arena B-hall
2020-02-02 12:00 14 Hovshaga AIF F06/1 - Ljungby IB F05-06 5 - 3 Hovshaga Sporthall
2020-02-16 14:00 14 Sävsjö IBK F05-07/1 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 2 - 6 Hofgårdshallen 45
Omgång 15
2020-02-09 13:30 15 Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 - Ljungby IB F05-06 5 - 1 Gustav Bonnevier Åbyhallen 35
2020-02-09 14:00 15 Alvesta IBK F05-06 - Hovshaga AIF F06/1 1 - 2 Alvesta Sporthall
2020-03-15 12:00 15 Rottne IF F04-05 - Olofströms IBK F06-07 Rottne Sporthall
Omgång 16
2020-02-13 20:00 16 Hovshaga AIF F06/1 - Rottne IF F04-05 2 - 4 Hovshaga Sporthall
2020-02-22 11:45 16 Sävsjö IBK F05-07/1 - Alvesta IBK F05-06 8 - 6 Hofgårdshallen 70
2020-02-29 14:00 16 Olofströms IBK F06-07 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 4 - 5 Olofströms Sporthall 58
Omgång 17
2020-02-29 12:00 17 Alvesta IBK F05-06 - Ljungby IB F05-06 7 - 1 Alvesta Sporthall
2020-03-01 09:30 17 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Hovshaga AIF F06/1 2 - 4 Fortnox Arena B-hall
2020-03-01 11:00 17 Rottne IF F04-05 - Lagan IBK /Ljungby IB F05-07 3 - 0 Rottne Sporthall 40
Omgång 18
2020-03-07 10:15 18 Sävsjö IBK F05-07/1 - Växjö IBK Utveckling F07/1 1 - 6 Hofgårdshallen 55
2020-03-07 12:00 18 Olofströms IBK F06-07 - Alvesta IBK F05-06 2 - 6 Olofströms Sporthall 64
2020-03-07 13:00 18 Ljungby IB F05-06 - Rottne IF F04-05 6 - 11 Oskar Winqvist, August Ahl Innebandyhallen 83

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis