Spelprogram - Pantamera F V Blå Gr 2 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hjältevad Mariannelund IS F07 Blå, Blå, Blå
IBK Svala F07-08 gul, blå, Gul
Sandbäckshults IBK F08-09 Svart, Svart, Svart/Gula
Sävsjö IBK F08-09 Mikael Abrahamsson mikaelabrahamsson74@gmail.com 070-9930299 Röd-svart/svart/vit
Westerviks IBK F08 Patric Bergström Patricb@ltkalmar.se 0722-454238 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF F08 Crister Gustafsson 0708-349224 Kornblå/, Kornblå/, Blå
Vimmerby IBK F08-09 Vit, Svart, Vit
Växjö IBK Utveckling F08/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Vimmerby IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 Vimmerby Sporthall
2019-10-19 15:30 1 Westerviks IBK F08 - Sandbäckshults IBK F08-09 Skogshaga Sporthall
2019-10-20 13:00 1 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Sävsjö IBK F08-09 Fortnox Arena B-hall
2019-10-20 15:00 1 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Vetlanda IBF F08 Furulundshallen
Omgång 2
2019-10-26 12:00 2 Vetlanda IBF F08 - IBK Svala F07-08 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-10-27 12:00 2 Sandbäckshults IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Krungårdshallen
2019-10-27 12:15 2 Sävsjö IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 Hofgårdshallen
2019-10-27 14:00 2 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Westerviks IBK F08 Furulundshallen
Omgång 3
2019-11-09 10:30 3 Westerviks IBK F08 - Vetlanda IBF F08 Skogshaga Sporthall
2019-11-09 12:00 3 Vimmerby IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Vimmerby Sporthall
2019-11-09 12:00 3 IBK Svala F07-08 - Sävsjö IBK F08-09 Mörlunda Sporthall
2019-11-10 16:00 3 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Fortnox Arena B-hall
Omgång 4
2019-11-16 09:30 4 Vetlanda IBF F08 - Sävsjö IBK F08-09 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-11-17 12:00 4 Sandbäckshults IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 Krungårdshallen
2019-11-17 14:00 4 Westerviks IBK F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Skogshaga Sporthall
2019-11-17 15:00 4 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Vimmerby IBK F08-09 Furulundshallen
Omgång 5
2019-11-23 10:00 5 Vimmerby IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 Vimmerby Sporthall
2019-11-23 12:00 5 IBK Svala F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Mörlunda Sporthall
2019-11-23 13:30 5 Sävsjö IBK F08-09 - Sandbäckshults IBK F08-09 Hofgårdshallen
2019-11-24 12:00 5 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Vetlanda IBF F08 Fortnox Arena Nivika hallen
Omgång 6
2019-12-07 11:30 6 Vetlanda IBF F08 - Sandbäckshults IBK F08-09 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-12-08 14:00 6 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Vimmerby IBK F08-09 Fortnox Arena B-hall
2019-12-08 14:15 6 Westerviks IBK F08 - IBK Svala F07-08 Skogshaga Sporthall
2019-12-08 15:00 6 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Sävsjö IBK F08-09 Furulundshallen
Omgång 7
2019-12-14 12:00 7 IBK Svala F07-08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Mörlunda Sporthall
2019-12-14 16:00 7 Vimmerby IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 Vimmerby Sporthall
2019-12-15 12:15 7 Sävsjö IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 Hofgårdshallen
2019-12-15 15:00 7 Sandbäckshults IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Krungårdshallen
Omgång 8
2020-01-11 10:00 8 Vetlanda IBF F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-01-11 12:00 8 Sandbäckshults IBK F08-09 - Westerviks IBK F08 Krungårdshallen
2020-01-11 12:00 8 IBK Svala F07-08 - Vimmerby IBK F08-09 Mörlunda Sporthall
2020-01-11 14:00 8 Sävsjö IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Hofgårdshallen
Omgång 9
2020-01-18 10:00 9 Vimmerby IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 Vimmerby Sporthall
2020-01-18 12:00 9 IBK Svala F07-08 - Vetlanda IBF F08 Mörlunda Sporthall
2020-01-18 13:00 9 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Sandbäckshults IBK F08-09 Fagrabäcksskolan
2020-01-19 10:45 9 Westerviks IBK F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Skogshaga Sporthall
Omgång 10
2020-01-25 12:15 10 Sävsjö IBK F08-09 - IBK Svala F07-08 Hofgårdshallen
2020-01-25 14:30 10 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vimmerby IBK F08-09 Mönsterås Sporthall A-hall
2020-01-26 13:00 10 Vetlanda IBF F08 - Westerviks IBK F08 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-01-26 14:00 10 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Furulundshallen
Omgång 11
2020-02-01 10:30 11 Sävsjö IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 Hofgårdshallen
2020-02-01 12:00 11 IBK Svala F07-08 - Sandbäckshults IBK F08-09 Mörlunda Sporthall
2020-02-02 10:00 11 Vimmerby IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Vimmerby Sporthall
2020-02-02 13:00 11 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Westerviks IBK F08 Fortnox Arena B-hall
Omgång 12
2020-02-22 13:00 12 Vetlanda IBF F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2020-02-23 13:00 12 Sandbäckshults IBK F08-09 - Sävsjö IBK F08-09 Krungårdshallen
2020-02-23 14:00 12 Hjältevad Mariannelund IS F07 - IBK Svala F07-08 Furulundshallen
2020-02-23 14:15 12 Westerviks IBK F08 - Vimmerby IBK F08-09 Skogshaga Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 10:15 13 Sävsjö IBK F08-09 - Hjältevad Mariannelund IS F07 Hofgårdshallen
2020-02-29 12:00 13 IBK Svala F07-08 - Westerviks IBK F08 Mörlunda Sporthall
2020-03-01 11:00 13 Vimmerby IBK F08-09 - Växjö IBK Utveckling F08/2 Vimmerby Sporthall
2020-03-01 13:30 13 Sandbäckshults IBK F08-09 - Vetlanda IBF F08 Krungårdshallen
Omgång 14
2020-03-07 10:00 14 Vetlanda IBF F08 - Vimmerby IBK F08-09 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-03-07 14:30 14 Växjö IBK Utveckling F08/2 - IBK Svala F07-08 Fortnox Arena B-hall
2020-03-08 14:15 14 Westerviks IBK F08 - Sävsjö IBK F08-09 Skogshaga Sporthall
2020-03-08 17:30 14 Hjältevad Mariannelund IS F07 - Sandbäckshults IBK F08-09 Furulundshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis