Spelprogram - Pantamera F Ö Blå Gr 2 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F08 röd, svart, svart
CL 98 IC F08 Ulrik Sandebäck sandebackulrik@gmail.com 0707765340 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F07-08/2 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F08-09 Robert Andreasson robert.skolan@hotmail.com 0702754661 Helrött
Olofströms IBK F08-09 vit, svart, vit
Rottne IF F07-08 Fredrik Bergerfalk fredrik@bergerfalk.se 070-2983414 Blå
Slätafly/SK IBK F08 Maria Nyström mia_nys1@hotmail.com 070-6331289 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Olofströms IBK F08-09 - CL 98 IC F08 1 - 6 Olofströms Sporthall 87
2019-10-19 11:00 1 Rottne IF F07-08 - Alvesta IBK F08 7 - 4 Rottne Sporthall
2019-10-20 12:00 1 Hovshaga AIF F07-08/2 - Ingelstad IBK F08-09 9 - 1 Hovshaga Sporthall
Omgång 2
2019-10-26 11:30 2 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 1 - 1 Ingelstads Sporthall
2019-10-27 10:00 2 Alvesta IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 1 - 7 Alvesta Sporthall
2019-10-27 12:00 2 Slätafly/SK IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 6 - 14 Torsås Sporthall 50
Omgång 3
2019-11-09 10:00 3 Olofströms IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 17 - 3 Olofströms Sporthall 85
2019-11-09 11:00 3 Rottne IF F07-08 - Slätafly/SK IBK F08 3 - 7 Rottne Sporthall
2019-11-09 14:30 3 CL 98 IC F08 - Alvesta IBK F08 13 - 0 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 4
2019-11-16 08:30 4 Hovshaga AIF F07-08/2 - Rottne IF F07-08 7 - 3 Hovshaga Sporthall
2019-11-16 13:00 4 Slätafly/SK IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 2 - 3 Torsås Sporthall 85
2019-11-16 13:30 4 Ingelstad IBK F08-09 - CL 98 IC F08 3 - 15 Ingelstads Sporthall
Omgång 5
2019-11-23 12:00 5 Alvesta IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 3 - 9 Alvesta Sporthall
2019-11-24 14:30 5 CL 98 IC F08 - Slätafly/SK IBK F08 9 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 10:00 5 Olofströms IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 6 Olofströms Sporthall 64
Omgång 6
2019-12-07 11:00 6 Rottne IF F07-08 - Olofströms IBK F08-09 0 - 2 Rottne Sporthall
2019-12-07 12:00 6 Slätafly/SK IBK F08 - Alvesta IBK F08 3 - 3 Torsås Sporthall 40
2019-12-08 10:00 6 Hovshaga AIF F07-08/2 - CL 98 IC F08 2 - 4 Hovshaga Sporthall
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 Alvesta IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 0 - 8 Alvesta Sporthall
2019-12-14 11:30 7 Ingelstad IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 3 - 5 Ingelstads Sporthall
2019-12-14 14:30 7 CL 98 IC F08 - Rottne IF F07-08 5 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 8
2020-01-12 11:00 8 Alvesta IBK F08 - Rottne IF F07-08 1 - 4 Alvesta Sporthall
2020-01-12 11:30 8 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 10 Ingelstads Sporthall
2020-01-12 12:30 8 CL 98 IC F08 - Olofströms IBK F08-09 3 - 1 Falkenbergshallen
Omgång 9
2020-01-18 11:00 9 Rottne IF F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 5 - 2 Rottne Sporthall
2020-01-19 10:00 9 Hovshaga AIF F07-08/2 - Slätafly/SK IBK F08 6 - 1 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 14:00 9 Olofströms IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 7 - 1 Olofströms Sporthall
Omgång 10
2020-01-25 14:00 10 Alvesta IBK F08 - CL 98 IC F08 0 - 8 Alvesta Sporthall
2020-01-26 11:00 10 Slätafly/SK IBK F08 - Rottne IF F07-08 3 - 9 Torsås Sporthall 52
2020-01-26 11:30 10 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 1 - 9 Ingelstads Sporthall
Omgång 11
2020-02-01 11:00 11 Rottne IF F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/2 1 - 5 Rottne Sporthall
2020-02-01 12:00 11 Olofströms IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 8 - 6 Olofströms Sporthall
2020-02-01 14:00 11 CL 98 IC F08 - Ingelstad IBK F08-09 6 - 0 Ej offentliggjord Falkenbergshallen
Omgång 12
2020-02-15 11:30 12 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 9 - 0 Ingelstads Sporthall
2020-02-15 12:00 12 Slätafly/SK IBK F08 - CL 98 IC F08 1 - 5 Torsås Sporthall
2020-02-23 10:00 12 Hovshaga AIF F07-08/2 - Olofströms IBK F08-09 2 - 6 Hovshaga Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 14:00 13 Alvesta IBK F08 - Slätafly/SK IBK F08 1 - 3 Alvesta Sporthall
2020-03-01 11:30 13 CL 98 IC F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 12 - 5 Falkenbergshallen
2020-03-01 13:00 13 Olofströms IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 4 - 2 Olofströms Sporthall 74
Omgång 14
2020-03-07 11:00 14 Rottne IF F07-08 - CL 98 IC F08 5 - 0 Rottne Sporthall
2020-03-08 13:00 14 Slätafly/SK IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 9 - 1 Torsås Sporthall 43
2020-03-08 14:00 14 Hovshaga AIF F07-08/2 - Alvesta IBK F08 4 - 3 Hovshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis