Spelprogram - Pantamera F Ö Blå Gr 2 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F08 röd, svart, svart
CL 98 IC F08 Vit, Blå, Blå
Hovshaga AIF F07-08/2 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F08-09 Röd, Svart, Röd
Olofströms IBK F08-09 vit, svart, vit
Rottne IF F07-08 Blå, Blå, Blå
Slätafly/SK IBK F08 Maria Nyström mia_nys1@hotmail.com Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Olofströms IBK F08-09 - CL 98 IC F08 Olofströms Sporthall
2019-10-19 11:00 1 Rottne IF F07-08 - Alvesta IBK F08 Rottne Sporthall
2019-10-20 12:00 1 Hovshaga AIF F07-08/2 - Ingelstad IBK F08-09 Hovshaga Sporthall
Omgång 2
2019-10-26 11:30 2 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 Ingelstads Sporthall
2019-10-27 10:00 2 Alvesta IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 Alvesta Sporthall
2019-10-27 12:00 2 Slätafly/SK IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 Torsås Sporthall
Omgång 3
2019-11-09 10:00 3 Olofströms IBK F08-09 - Ingelstad IBK F08-09 Olofströms Sporthall
2019-11-09 11:00 3 Rottne IF F07-08 - Slätafly/SK IBK F08 Rottne Sporthall
2019-11-09 14:30 3 CL 98 IC F08 - Alvesta IBK F08 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 4
2019-11-16 08:30 4 Hovshaga AIF F07-08/2 - Rottne IF F07-08 Hovshaga Sporthall
2019-11-16 11:30 4 Ingelstad IBK F08-09 - CL 98 IC F08 Ingelstads Sporthall
2019-11-16 13:00 4 Slätafly/SK IBK F08 - Olofströms IBK F08-09 Torsås Sporthall
Omgång 5
2019-11-23 12:00 5 Alvesta IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 Alvesta Sporthall
2019-11-24 14:30 5 CL 98 IC F08 - Slätafly/SK IBK F08 Allaktivitetshuset, Rockneby
2019-12-01 10:00 5 Olofströms IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 Olofströms Sporthall
Omgång 6
2019-12-07 11:00 6 Rottne IF F07-08 - Olofströms IBK F08-09 Rottne Sporthall
2019-12-07 12:00 6 Slätafly/SK IBK F08 - Alvesta IBK F08 Torsås Sporthall
2019-12-08 10:00 6 Hovshaga AIF F07-08/2 - CL 98 IC F08 Hovshaga Sporthall
Omgång 7
2019-12-14 10:00 7 Alvesta IBK F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 Alvesta Sporthall
2019-12-14 11:30 7 Ingelstad IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 Ingelstads Sporthall
2019-12-14 14:30 7 CL 98 IC F08 - Rottne IF F07-08 Allaktivitetshuset, Rockneby
Omgång 8
2020-01-12 10:00 8 Alvesta IBK F08 - Rottne IF F07-08 Alvesta Sporthall
2020-01-12 11:30 8 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 Ingelstads Sporthall
2020-01-12 12:30 8 CL 98 IC F08 - Olofströms IBK F08-09 Falkenbergshallen
Omgång 9
2020-01-18 11:00 9 Rottne IF F07-08 - Ingelstad IBK F08-09 Rottne Sporthall
2020-01-19 10:00 9 Hovshaga AIF F07-08/2 - Slätafly/SK IBK F08 Hovshaga Sporthall
2020-01-19 14:00 9 Olofströms IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 Olofströms Sporthall
Omgång 10
2020-01-25 16:00 10 Alvesta IBK F08 - CL 98 IC F08 Alvesta Sporthall
2020-01-26 11:00 10 Slätafly/SK IBK F08 - Rottne IF F07-08 Torsås Sporthall
2020-01-26 11:30 10 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 Ingelstads Sporthall
Omgång 11
2020-02-01 11:00 11 Rottne IF F07-08 - Hovshaga AIF F07-08/2 Rottne Sporthall
2020-02-01 12:00 11 Olofströms IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 Olofströms Sporthall
2020-02-01 14:00 11 CL 98 IC F08 - Ingelstad IBK F08-09 Falkenbergshallen
Omgång 12
2020-02-15 11:30 12 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 Ingelstads Sporthall
2020-02-15 12:00 12 Slätafly/SK IBK F08 - CL 98 IC F08 Torsås Sporthall
2020-02-23 10:00 12 Hovshaga AIF F07-08/2 - Olofströms IBK F08-09 Hovshaga Sporthall
Omgång 13
2020-02-29 14:00 13 Alvesta IBK F08 - Slätafly/SK IBK F08 Alvesta Sporthall
2020-03-01 11:30 13 CL 98 IC F08 - Hovshaga AIF F07-08/2 Falkenbergshallen
2020-03-01 13:00 13 Olofströms IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 Olofströms Sporthall
Omgång 14
2020-03-07 11:00 14 Rottne IF F07-08 - CL 98 IC F08 Rottne Sporthall
2020-03-08 13:00 14 Slätafly/SK IBK F08 - Ingelstad IBK F08-09 Torsås Sporthall
2020-03-08 14:00 14 Hovshaga AIF F07-08/2 - Alvesta IBK F08 Hovshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis