Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bodafors IBS P09 Svart, Svart, Svart
Fagerhult Habo IBK U P11/3 Röd, Svart , Röd
Forserums IF P11-12 Grön, Vit, Grön/Vit
Husqvarna IK P10/3 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK U P11/1 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P11/2 röd, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping P11/3 röd, Mörkblå, Mörkblå
Ölmstads IS P10-11/2 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-26 10:30 1 Ölmstads IS P10-11/2 - Husqvarna IK P10/3 Bodafors Sporthall 3-manna
2019-10-26 11:15 1 Husqvarna IK P10/3 - Bodafors IBS P09 Bodafors Sporthall 3-manna
2019-10-26 12:00 1 Ölmstads IS P10-11/2 - Bodafors IBS P09 Bodafors Sporthall 3-manna
Omgång 2
2 Jönköpings IK U P11/1 - KFUM Jönköping P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Forserums IF P11-12 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Forserums IF P11-12 - Jönköpings IK U P11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 KFUM Jönköping P11/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Forserums IF P11-12 - KFUM Jönköping P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Jönköpings IK U P11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 3
3 KFUM Jönköping P11/2 - Bodafors IBS P09 Jönköpings Idrottshus D-hall
3 Jönköpings IK U P11/1 - KFUM Jönköping P11/2 Jönköpings Idrottshus D-hall
3 Bodafors IBS P09 - Jönköpings IK U P11/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 4
4 Ölmstads IS P10-11/2 - KFUM Jönköping P11/3 Ribbahallen A-hall
4 Husqvarna IK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Ribbahallen A-hall
4 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Ölmstads IS P10-11/2 Ribbahallen A-hall
4 KFUM Jönköping P11/3 - Husqvarna IK P10/3 Ribbahallen A-hall
4 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - KFUM Jönköping P11/3 Ribbahallen A-hall
4 Husqvarna IK P10/3 - Ölmstads IS P10-11/2 Ribbahallen A-hall
Omgång 5
5 Husqvarna IK P10/3 - Jönköpings IK U P11/1 Huskvarna Sporthall A
5 Ölmstads IS P10-11/2 - Forserums IF P11-12 Huskvarna Sporthall A
5 Forserums IF P11-12 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall A
5 Jönköpings IK U P11/1 - Ölmstads IS P10-11/2 Huskvarna Sporthall A
5 Forserums IF P11-12 - Jönköpings IK U P11/1 Huskvarna Sporthall A
5 Ölmstads IS P10-11/2 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall A
Omgång 6
6 KFUM Jönköping P11/3 - Bodafors IBS P09 KFUM Sporthall, Jönköping
6 Bodafors IBS P09 - KFUM Jönköping P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
6 KFUM Jönköping P11/2 - KFUM Jönköping P11/3 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 7
2019-12-08 12:00 7 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Bodafors IBS P09 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-08 12:00 7 Jönköpings IK U P11/1 - Husqvarna IK P10/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-08 12:45 7 Husqvarna IK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-08 12:45 7 Bodafors IBS P09 - Jönköpings IK U P11/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-08 13:30 7 Husqvarna IK P10/3 - Bodafors IBS P09 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-12-08 13:30 7 Jönköpings IK U P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 8
8 KFUM Jönköping P11/3 - Forserums IF P11-12 Forserums Sporthall
2019-12-08 10:45 8 KFUM Jönköping P11/2 - Forserums IF P11-12 Forserums Sporthall
2019-12-08 11:45 8 KFUM Jönköping P11/3 - KFUM Jönköping P11/2 Forserums Sporthall
Omgång 9
9 KFUM Jönköping P11/2 - Ölmstads IS P10-11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
9 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Forserums IF P11-12 KFUM Sporthall, Jönköping
9 Forserums IF P11-12 - KFUM Jönköping P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
9 Ölmstads IS P10-11/2 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 KFUM Sporthall, Jönköping
9 Forserums IF P11-12 - Ölmstads IS P10-11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
9 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - KFUM Jönköping P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 10
2020-01-26 10:30 10 Bodafors IBS P09 - KFUM Jönköping P11/3 Bodafors Sporthall 3-manna
2020-01-26 10:30 10 Jönköpings IK U P11/1 - Husqvarna IK P10/3 Bodafors Sporthall 3-manna
2020-01-26 11:15 10 Husqvarna IK P10/3 - Bodafors IBS P09 Bodafors Sporthall 3-manna
2020-01-26 11:15 10 KFUM Jönköping P11/3 - Jönköpings IK U P11/1 Bodafors Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 10 Husqvarna IK P10/3 - KFUM Jönköping P11/3 Bodafors Sporthall 3-manna
2020-01-26 12:00 10 Jönköpings IK U P11/1 - Bodafors IBS P09 Bodafors Sporthall 3-manna
Omgång 11
11 Jönköpings IK U P11/1 - Ölmstads IS P10-11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
11 KFUM Jönköping P11/2 - KFUM Jönköping P11/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
11 KFUM Jönköping P11/3 - Jönköpings IK U P11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
11 Ölmstads IS P10-11/2 - KFUM Jönköping P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
11 KFUM Jönköping P11/3 - Ölmstads IS P10-11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
11 KFUM Jönköping P11/2 - Jönköpings IK U P11/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 12
12 Husqvarna IK P10/3 - Forserums IF P11-12 Jönköpings Idrottshus D-hall
12 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Husqvarna IK P10/3 Jönköpings Idrottshus D-hall
12 Forserums IF P11-12 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 13
13 Ölmstads IS P10-11/2 - Bodafors IBS P09 Ribbahallen A-hall
13 Forserums IF P11-12 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 Ribbahallen A-hall
13 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Ölmstads IS P10-11/2 Ribbahallen A-hall
13 Bodafors IBS P09 - Forserums IF P11-12 Ribbahallen A-hall
13 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Bodafors IBS P09 Ribbahallen A-hall
13 Forserums IF P11-12 - Ölmstads IS P10-11/2 Ribbahallen A-hall
Omgång 14
14 Jönköpings IK U P11/1 - KFUM Jönköping P11/3 Huskvarna Sporthall A
14 KFUM Jönköping P11/3 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall A
14 Jönköpings IK U P11/1 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis