Spelprogram - Pojkar Blå 3 Gr1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Terho Holappa terho.holappa@gmail.com 076-7978910 Grå, Grå, Vit
IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Erik Holmgren gympamajjen@hotmail.com 070-300 11 83 Svart, Svart, Svart
Luleå SK P09 Pblå3 L1 Anders Ihs anders.ihs@arcticgroup.se 0706745851 Blå/Vit, blå, blå
Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Fredric Hemphälä fredric.hemphala@telia.com Gul , Blå, Blå
Team Kalix IBK 09 Pblå3 Emma Jakobsson emma.jakobsson@kalix.se 0761147542 Röd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-11-10 10:00 1 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Boden Arena
2019-11-10 11:00 1 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Boden Arena
2019-11-10 12:00 1 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Boden Arena
2019-11-10 13:00 1 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Boden Arena
2019-11-10 14:00 1 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Boden Arena
2019-11-10 15:00 1 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Boden Arena
Omgång 2
2019-12-21 10:00 2 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Sam Zerpe, Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
2019-12-21 11:00 2 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Sam Zerpe, Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
2019-12-21 12:00 2 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Sam Zerpe, Edward Alatalo Idrottshuset Haparanda
2019-12-21 13:00 2 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Elin Johansson, Mira Hellman Idrottshuset Haparanda
2019-12-21 14:00 2 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Elin Johansson, Mira Hellman Idrottshuset Haparanda
2019-12-21 15:00 2 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Elin Johansson, Mira Hellman Idrottshuset Haparanda
Omgång 3
2020-01-18 10:00 3 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Emma Nyman, Vanja Elmén Porsöhallen
2020-01-18 11:00 3 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Vanja Elmén, Emma Nyman Porsöhallen
2020-01-18 12:00 3 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Vanja Elmén, Emma Nyman Porsöhallen
2020-01-18 13:00 3 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Vanja Elmén, Emma Nyman Porsöhallen
2020-01-18 14:00 3 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Vanja Elmén, Emma Nyman Porsöhallen
2020-01-18 15:00 3 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Vanja Elmén, Emma Nyman Porsöhallen
Omgång 4
2020-02-22 12:00 4 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Sunderby Sp
2020-02-22 13:00 4 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Sunderby Sp
2020-02-22 14:00 4 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Sunderby Sp
2020-02-22 15:00 4 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 Sunderby Sp
2020-02-22 16:00 4 IBK Boden P08/09 PBlå3 L1 - Team Kalix IBK 09 Pblå3 Sunderby Sp
2020-02-22 17:00 4 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Sunderby Sp
Omgång 5
2020-03-28 10:00 5 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Sportcity Kalix
2020-03-28 11:00 5 Haparanda AIK 08-10 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Sportcity Kalix
2020-03-28 12:00 5 Luleå SK P09 Pblå3 L1 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Sportcity Kalix
2020-03-28 13:00 5 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Sunderby SK 09 Pblå3 L1 Sportcity Kalix
2020-03-28 14:00 5 Sunderby SK 09 Pblå3 L1 - Luleå SK P09 Pblå3 L1 Sportcity Kalix
2020-03-28 15:00 5 Team Kalix IBK 09 Pblå3 - Haparanda AIK 08-10 Pblå3 Sportcity Kalix

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis