Spelprogram - Flickor Blå 1/2 Gr1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Mari Nilsson marinilsson73@gmail.com 070-234 13 10 Svart, Svart, Svart
IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Orange/svart, Svart, Svart
Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Daniel Lindgren daniellindgren@hotmail.se Blå/Vit, blå, blå
Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Magnus Andersson magnus.a.son@telia.com 070-6368367 Röd, Svart, Svart
Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Jonas Bjärnered jonasf21@hotmail.com 073064430 Blå/svarta/svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-11-16 10:00 1 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Ellen Andersson, Hilma Forsberg Björklunda Sp
2019-11-16 11:00 1 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Ellen Andersson, Hilma Forsberg Björklunda Sp
2019-11-16 12:00 1 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Ellen Andersson, Hilma Forsberg Björklunda Sp
2019-11-16 13:00 1 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Hilma Forsberg, Ellen Andersson Björklunda Sp
2019-11-16 14:00 1 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Hilma Forsberg, Ellen Andersson Björklunda Sp
2019-11-16 15:00 1 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Hilma Forsberg, Ellen Andersson Björklunda Sp
Omgång 2
2019-12-21 10:00 2 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
2019-12-21 11:00 2 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
2019-12-21 12:00 2 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
2019-12-21 13:00 2 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
2019-12-21 14:00 2 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
2019-12-21 15:00 2 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Tuve Brandén, Benjamin Lerviken Luleå Energi Arena
Omgång 3
2020-01-26 10:00 3 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Julia Brandt, Linnea Lundbäck Sportcity Kalix
2020-01-26 11:00 3 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Linnea Lundbäck, Julia Brandt Sportcity Kalix
2020-01-26 12:00 3 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Julia Brandt, Linnea Lundbäck Sportcity Kalix
2020-01-26 13:00 3 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Julia Brandt, Linnea Lundbäck Sportcity Kalix
2020-01-26 14:00 3 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Linnea Lundbäck, Julia Brandt Sportcity Kalix
2020-01-26 15:00 3 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Julia Brandt, Linnea Lundbäck Sportcity Kalix
Omgång 4
2020-02-08 10:00 4 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Boden Arena
2020-02-08 11:00 4 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Boden Arena
2020-02-08 12:00 4 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Boden Arena
2020-02-08 13:00 4 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 Boden Arena
2020-02-08 14:00 4 Öjebyns IBF 08/09 Fblå1/2 L1 - IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 Boden Arena
2020-02-08 15:00 4 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Boden Arena
Omgång 5
2020-03-22 10:00 5 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Hälsans hus
2020-03-22 11:00 5 Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Hälsans hus
2020-03-22 12:00 5 Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Hälsans hus
2020-03-22 13:00 5 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - IBK Boden 06/07 Fblå1/2 Hälsans hus
2020-03-22 14:00 5 IBK Boden 06/07 Fblå1/2 - Team Kalix IBK 06/07 Fblå1/2 Hälsans hus
2020-03-22 15:00 5 IBK Luleå 06-08 Fblå 1/2 - Luleå SK 06-08 Fblå1/2 L1 Hälsans hus

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis