Spelprogram - Pantamera P Div. 28

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/Vit Jessica Bergström Grahn jessica.bergstrom.grahn@umu.se 070-787 03 17 Vinröd/vit/vit
Spöland Vännäs IF Emma Lindahl emmet080@hotmail.com 0722002443 svart/gul
Sävar IK/P11Vit Anna Degerman 0737081127 Röd, Röd, Röd
Team Thorengruppen SK/P11 Peter Larsson peter.larsson@releasefinans.se 076-677 72 03 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Täfteå IK Karin Eriksson Karin.e.eriksson@outlook.com Röd
Umeå City IBF /P11Vit Jakob Stensson jakobstensson@gmail.com 0730-67 77 78 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-24 11:30 1 Umeå City IBF /P11Vit - Spöland Vännäs IF Adrian Vidmark, Filippa Cory Umeå Energi Arena Väst
2020-10-24 13:30 1 Gimonäs Umeå IF/Vit - Team Thorengruppen SK/P11 Johan Edholm, Wilmer Karlsson Ålidhemshallen
2020-10-24 14:00 1 Täfteå IK - Sävar IK/P11Vit Johan Andersson, Herman Njaita Täftehallen
Omgång 2
2020-11-14 2 Täfteå IK - Spöland Vännäs IF Täftehallen
Omgång 3
2020-11-28 12:30 3 Umeå City IBF /P11Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Vildmannahallen
2020-11-29 12:00 3 Täfteå IK - Team Thorengruppen SK/P11 Täftehallen
2020-11-29 14:30 3 Spöland Vännäs IF - Sävar IK/P11Vit Hammarhallen Vännäs
Omgång 4
2020-12-06 4 Gimonäs Umeå IF/Vit - Täfteå IK Ålidhemshallen
Omgång 5
2020-12-12 11:00 5 Täfteå IK - Umeå City IBF /P11Vit Täftehallen
2020-12-12 13:30 5 Sävar IK/P11Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Sävaråhallen
2020-12-13 13:00 5 Spöland Vännäs IF - Team Thorengruppen SK/P11 Hammarhallen Vännäs
Omgång 6
2020-12-20 6 Gimonäs Umeå IF/Vit - Spöland Vännäs IF Sjöfruhallen
Omgång 7
2021-01-16 10:30 7 Team Thorengruppen SK/P11 - Gimonäs Umeå IF/Vit Midgårdshallen
2021-01-16 14:00 7 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF /P11Vit Hammarhallen Vännäs
2021-01-17 14:30 7 Sävar IK/P11Vit - Täfteå IK Sävaråhallen
Omgång 8
2021-01-23 8 Spöland Vännäs IF - Täfteå IK Hammarhallen Vännäs
Omgång 9
2021-02-13 12:30 9 Gimonäs Umeå IF/Vit - Umeå City IBF /P11Vit Ålidhemshallen
2021-02-14 12:05 9 Team Thorengruppen SK/P11 - Täfteå IK Vildmannahallen
2021-02-14 12:30 9 Sävar IK/P11Vit - Spöland Vännäs IF Sävaråhallen
Omgång 10
2021-02-20 10 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Vit Täftehallen
Omgång 11
2021-02-28 11 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/Vit Hammarhallen Vännäs
Omgång 12
2021-03-20 14:00 12 Gimonäs Umeå IF/Vit - Sävar IK/P11Vit Sjöfruhallen
2021-03-21 09:30 12 Umeå City IBF /P11Vit - Täfteå IK Midgårdshallen
2021-03-21 10:30 12 Team Thorengruppen SK/P11 - Spöland Vännäs IF Midgårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis