Spelprogram - FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta F10 Henrik From Henrik.from@malarvillan.se 0722535614 Vit/Svart/Vit
IBK Sala F09 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Sala F10/11 Isak Holstensson isakholstensson@hotmail.com Svart/Vit/Svart/Svart/Svart
Kungsörs IBK F08-10 Jonatan Ek jonatan.ek@hotmail.com 073-913 28 91 Svart/Svart /Svart
Per-Ols IBF FK7 Röd, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Orange, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-11 10:00 1 IBK Sala F10/11 - Kungsörs IBK F08-10 Moltas Gunnarsson, Lowe Lilja Sporthallen Lärkan
2020-10-11 11:30 1 IBK Sala F09 - Per-Ols IBF FK7 Ida Svärd, Wilma Söderström Sporthallen Lärkan
Omgång 2
2020-10-17 11:15 2 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - IBK Hallsta F10 Önsta Skolan
2020-10-17 11:30 2 IBK Sala F10/11 - IBK Sala F09 Olle Andersson, Elias Andersson Sporthallen Lärkan
Omgång 3
2020-10-24 11:15 3 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - Kungsörs IBK F08-10 Önsta Skolan
2020-10-25 14:00 3 IBK Hallsta F10 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 4
2020-11-07 11:30 4 IBK Sala F09 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Emilia Ekström, Ida Svärd Sporthallen Lärkan
2020-11-08 10:00 4 Kungsörs IBK F08-10 - IBK Hallsta F10 Sporthallen Kungsör A
2020-12-20   Uppskj. 4 IBK Sala F10/11 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2020-11-14 13:00   Uppskj. 5 Kungsörs IBK F08-10 - IBK Sala F09 Sporthallen Kungsör A
2020-11-15 10:00   Uppskj. 5 IBK Hallsta F10 - IBK Sala F10/11 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 6
2020-11-21 10:00   Uppskj. 6 IBK Sala F09 - IBK Hallsta F10 Ida Svärd, Wilma Söderström Sporthallen Lärkan
2020-11-21   Uppskj. 6 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - Per-Ols IBF FK7 Önsta Skolan
Omgång 7
2020-11-28 11:00   Uppskj. 7 Kungsörs IBK F08-10 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Kungsör A
2020-11-29 11:30   Uppskj. 7 IBK Sala F10/11 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Ida Svärd, Wilma Söderström Sporthallen Lärkan
Omgång 8
2020-12-05 10:00   Uppskj. 8 Kungsörs IBK F08-10 - IBK Sala F10/11 Sporthallen Kungsör A
2020-12-05 13:00   Uppskj. 8 Per-Ols IBF FK7 - IBK Sala F09 Fagerstahallen
Omgång 9
2020-12-11 19:00   Uppskj. 9 IBK Hallsta F10 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Sporthallen Hallstahammar
2020-12-12 15:00   Uppskj. 9 IBK Sala F09 - IBK Sala F10/11 Sporthallen Lärkan
Omgång 10
2020-12-19 11:00   Uppskj. 10 Per-Ols IBF FK7 - IBK Hallsta F10 Fagerstahallen
2020-12-19   Uppskj. 10 Kungsörs IBK F08-10 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Sporthallen Kungsör A
Omgång 11
2021-01-09 11:15   Uppskj. 11 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - IBK Sala F09 Önsta Skolan
2021-01-09 12:00   Uppskj. 11 Per-Ols IBF FK7 - IBK Sala F10/11 Fagerstahallen
2021-01-10 10:00   Uppskj. 11 IBK Hallsta F10 - Kungsörs IBK F08-10 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 12
2021-01-17 10:00   Uppskj. 12 IBK Sala F10/11 - IBK Hallsta F10 Sporthallen Lärkan
2021-01-17 11:30   Uppskj. 12 IBK Sala F09 - Kungsörs IBK F08-10 Sporthallen Lärkan
Omgång 13
2021-01-23 10:00   Uppskj. 13 Per-Ols IBF FK7 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Fagerstahallen
2021-01-24 12:00   Uppskj. 13 IBK Hallsta F10 - IBK Sala F09 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 14
2021-01-30 11:15   Uppskj. 14 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - IBK Sala F10/11 Önsta Skolan
2021-01-31 13:00   Uppskj. 14 Per-Ols IBF FK7 - Kungsörs IBK F08-10 Fagerstahallen
Omgång 15
2021-02-07 10:00   Uppskj. 15 IBK Sala F09 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Lärkan
2021-02-07 11:30   Uppskj. 15 IBK Sala F10/11 - Kungsörs IBK F08-10 Sporthallen Lärkan
Omgång 16
2021-02-13 11:15   Uppskj. 16 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - IBK Hallsta F10 Önsta Skolan
2021-02-13 14:00   Uppskj. 16 IBK Sala F10/11 - IBK Sala F09 Sporthallen Lärkan
Omgång 17
2021-02-20 11:15   Uppskj. 17 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - Kungsörs IBK F08-10 Önsta Skolan
2021-02-21 12:00   Uppskj. 17 IBK Hallsta F10 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 18
2021-02-27 10:00 18 IBK Sala F10/11 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Lärkan
2021-02-27 11:00 18 Kungsörs IBK F08-10 - IBK Hallsta F10 Sporthallen Kungsör A
2021-02-27 11:30 18 IBK Sala F09 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Sporthallen Lärkan
Omgång 19
2021-03-14 12:00   Uppskj. 19 IBK Hallsta F10 - IBK Sala F10/11 Sporthallen Hallstahammar
2021-03-14 13:00   Uppskj. 19 Kungsörs IBK F08-10 - IBK Sala F09 Sporthallen Kungsör A
Omgång 20
2021-03-20 10:00   Uppskj. 20 IBK Sala F09 - IBK Hallsta F10 Sporthallen Lärkan
2021-03-20 11:15   Uppskj. 20 Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 - Per-Ols IBF FK7 Önsta Skolan
Omgång 21
2021-03-27 11:30   Uppskj. 21 IBK Sala F10/11 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10 Sporthallen Lärkan
2021-03-27 14:00   Uppskj. 21 Kungsörs IBK F08-10 - Per-Ols IBF FK7 Sporthallen Kungsör A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis