Spelprogram - Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Ystad 2009-2011 Michael Perlborn Michael.Perlborn@hotmail.com 073-403 77 87 Limegrön/Svart/Svart
FC Cimrishamn P/F 09-11 Amanda Nilsson amandanilsson.tommarp@gmail.com 0793201588 Ljusblå/Svart/Ljusblå
Höllvikens IBF P11 Martin Törnquist info@glasin.se 0709-249898 Orange/Vit/Vit
IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Röd, Svart, Röd
IBK Lund P2011 Dalby Peter Ramsten peter.ramsten@staffanstorp.se 0735-023594 Svart-grön/Svart-grön/Svart
Lomma FBC P11-2 Marcus Pilemalm Marcus.pilemalm@tetrapak.com 073-336 47 05 Neongrön, Svart, Svart
Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Martin Navne martin.navne@gmail.com 0720504071 Magenta/Svart/Svart
Oxie SK P10-13 Tommy Niles dahlqvist@glocalnet.net 0768-506893 Vit/Svart/Svart
Tygelsjö IK P09-11 Håkan Wikberg hakanwikberg@hotmail.se 0706-066699 Vit/Svart/Vit
Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Mattias Schuster mattias.schuster@telia.com 0768595637 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 09:30 1 FBC Ystad 2009-2011 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Västervånghallen
2021-10-16 10:30 1 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - IBK Lund P2011 Dalby Västervånghallen
2021-10-16 11:30 1 IBK Lund P2011 Dalby - FBC Ystad 2009-2011 Västervånghallen
Omgång 2
2021-10-16 11:30 2 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Tygelsjö IK P09-11 Jonebergshallen
2021-10-16 12:10 2 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Oxie SK P10-13 Jonebergshallen
2021-10-16 12:50 2 Oxie SK P10-13 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Jonebergshallen
2021-10-16 13:20 2 Tygelsjö IK P09-11 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Jonebergshallen
2021-10-16 14:00 2 Oxie SK P10-13 - Tygelsjö IK P09-11 Jonebergshallen
2021-10-16 14:40 2 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Jonebergshallen
Omgång 3
2021-10-16 14:00 3 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - Lomma FBC P11-2 Västra Ingelstad Sporthall
2021-10-16 15:00 3 Lomma FBC P11-2 - Höllvikens IBF P11 Västra Ingelstad Sporthall
2021-10-16 16:00 3 Höllvikens IBF P11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Västra Ingelstad Sporthall
Omgång 4
2021-11-13 09:30 4 Lomma FBC P11-2 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Slättängshallen
2021-11-13 10:30 4 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Tygelsjö IK P09-11 Slättängshallen
2021-11-13 11:30 4 Tygelsjö IK P09-11 - Lomma FBC P11-2 Slättängshallen
Omgång 5
2021-11-20 12:30 5 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11 Vipeholmshallen
2021-11-20 13:30 5 Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Vipeholmshallen
2021-11-20 14:30 5 FC Cimrishamn P/F 09-11 - IBK Lund P2011 Dalby Vipeholmshallen
Omgång 6
2021-11-21 09:30 6 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - FBC Ystad 2009-2011 Svaleboskolan
2021-11-21 10:30 6 Oxie SK P10-13 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Svaleboskolan
2021-11-21 11:30 6 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Svaleboskolan
2021-11-21 12:30 6 FBC Ystad 2009-2011 - Oxie SK P10-13 Svaleboskolan
2021-11-21 13:30 6 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - FBC Ystad 2009-2011 Svaleboskolan
2021-11-21 14:15 6 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Oxie SK P10-13 Svaleboskolan
Omgång 7
2021-11-27 10:00 7 Oxie SK P10-13 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Oxievångs Sporthall
2021-11-27 11:00 7 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - Tygelsjö IK P09-11 Oxievångs Sporthall
2021-11-27 12:00 7 Tygelsjö IK P09-11 - Oxie SK P10-13 Oxievångs Sporthall
Omgång 8
2021-11-27 09:30 8 FBC Ystad 2009-2011 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Västervånghallen
2021-11-27 10:10 8 Lomma FBC P11-2 - Höllvikens IBF P11 Västervånghallen
2021-11-27 10:50 8 Höllvikens IBF P11 - FBC Ystad 2009-2011 Västervånghallen
2021-11-27 11:30 8 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Lomma FBC P11-2 Västervånghallen
2021-11-27 12:10 8 Höllvikens IBF P11 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Västervånghallen
2021-11-27 12:50 8 FBC Ystad 2009-2011 - Lomma FBC P11-2 Västervånghallen
Omgång 9
2021-12-05 13:30 9 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - IBK Lund P2011 Dalby Kirsebergs Sporthall
2021-12-05 14:30 9 IBK Lund P2011 Dalby - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Kirsebergs Sporthall
2021-12-05 15:30 9 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Kirsebergs Sporthall
Omgång 10
2021-12-19 12:00 10 Höllvikens IBF P11 - FBC Ystad 2009-2011 Gyahallen
2021-12-19 13:00 10 FBC Ystad 2009-2011 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Gyahallen
2021-12-19 14:00 10 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Höllvikens IBF P11 Gyahallen
Omgång 11
2021-12-12 11:30 11 FC Cimrishamn P/F 09-11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Jonebergshallen
2021-12-12 12:10 11 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - IBK Lund P2011 Dalby Jonebergshallen
2021-12-12 12:50 11 IBK Lund P2011 Dalby - FC Cimrishamn P/F 09-11 Jonebergshallen
2021-12-12 13:20 11 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Jonebergshallen
2021-12-12 14:00 11 IBK Lund P2011 Dalby - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Jonebergshallen
2021-12-12 14:40 11 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Jonebergshallen
Omgång 12
2021-12-12 13:00 12 Tygelsjö IK P09-11 - Oxie SK P10-13 Pilbäckshallen
2021-12-12 14:00 12 Oxie SK P10-13 - Lomma FBC P11-2 Pilbäckshallen
2021-12-12 15:00 12 Lomma FBC P11-2 - Tygelsjö IK P09-11 Pilbäckshallen
Omgång 13
2022-01-16 10:00 13 Oxie SK P10-13 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Oxievångs Sporthall
2022-01-16 11:00 13 FC Cimrishamn P/F 09-11 - FBC Ystad 2009-2011 Oxievångs Sporthall
2022-01-16 12:00 13 FBC Ystad 2009-2011 - Oxie SK P10-13 Oxievångs Sporthall
Omgång 14
2022-01-22 12:00 14 Tygelsjö IK P09-11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Pilbäckshallen
2022-01-22 13:00 14 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Höllvikens IBF P11 Pilbäckshallen
2022-01-22 14:00 14 Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P09-11 Pilbäckshallen
Omgång 15
2022-01-22 14:00 15 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - IBK Lund P2011 Dalby Västra Ingelstad Sporthall
2022-01-22 14:45 15 Lomma FBC P11-2 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Västra Ingelstad Sporthall
2022-01-22 15:30 15 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Västra Ingelstad Sporthall
2022-01-22 16:15 15 IBK Lund P2011 Dalby - Lomma FBC P11-2 Västra Ingelstad Sporthall
2022-01-22 17:00 15 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - IBK Lund P2011 Dalby Västra Ingelstad Sporthall
2022-01-22 17:45 15 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - Lomma FBC P11-2 Västra Ingelstad Sporthall
Omgång 16
2022-01-30 12:00 16 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Lomma FBC P11-2 Svaleboskolan
2022-01-30 13:00 16 Lomma FBC P11-2 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Svaleboskolan
2022-01-30 14:00 16 FC Cimrishamn P/F 09-11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Svaleboskolan
Omgång 17
2022-01-29 14:30 17 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11 Nyvångsskolan
2022-01-29 15:30 17 Höllvikens IBF P11 - Oxie SK P10-13 Nyvångsskolan
2022-01-29 16:30 17 Oxie SK P10-13 - IBK Lund P2011 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 18
2022-01-30 13:30 18 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Tygelsjö IK P09-11 Kirsebergs Sporthall
2022-01-30 14:15 18 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - FBC Ystad 2009-2011 Kirsebergs Sporthall
2022-01-30 15:00 18 FBC Ystad 2009-2011 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Kirsebergs Sporthall
2022-01-30 15:45 18 Tygelsjö IK P09-11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Kirsebergs Sporthall
2022-01-30 16:30 18 FBC Ystad 2009-2011 - Tygelsjö IK P09-11 Kirsebergs Sporthall
2022-01-30 17:15 18 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Kirsebergs Sporthall
Omgång 19
2022-03-05 12:00 19 Tygelsjö IK P09-11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Pilbäckshallen
2022-03-05 13:00 19 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Höllvikens IBF P11 Pilbäckshallen
2022-03-05 14:00 19 Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P09-11 Pilbäckshallen
Omgång 20
2022-03-06 11:30 20 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Jonebergshallen
2022-03-06 12:30 20 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Jonebergshallen
2022-03-06 13:30 20 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Jonebergshallen
Omgång 21
2022-03-05 10:00 21 Lomma FBC P11-2 - Oxie SK P10-13 Slättängshallen
2022-03-05 10:40 21 IBK Lund P2011 Dalby - FBC Ystad 2009-2011 Slättängshallen
2022-03-05 11:20 21 FBC Ystad 2009-2011 - Lomma FBC P11-2 Slättängshallen
2022-03-05 12:00 21 Oxie SK P10-13 - IBK Lund P2011 Dalby Slättängshallen
2022-03-05 12:40 21 FBC Ystad 2009-2011 - Oxie SK P10-13 Slättängshallen
2022-03-05 13:20 21 Lomma FBC P11-2 - IBK Lund P2011 Dalby Slättängshallen
Omgång 22
2022-03-19 12:30 22 Höllvikens IBF P11 - Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 Gyahallen
2022-03-19 13:30 22 Västra Ingelstad IS PF 09/10/11 - IBK Lund P2011 Dalby Gyahallen
2022-03-19 14:30 22 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P11 Gyahallen
Omgång 23
2022-03-12 09:30 23 FBC Ystad 2009-2011 - FC Cimrishamn P/F 09-11 Västervånghallen
2022-03-12 10:30 23 FC Cimrishamn P/F 09-11 - Tygelsjö IK P09-11 Västervånghallen
2022-03-12 11:30 23 Tygelsjö IK P09-11 - FBC Ystad 2009-2011 Västervånghallen
Omgång 24
2022-03-13 10:30 24 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Svaleboskolan
2022-03-13 11:20 24 Oxie SK P10-13 - Lomma FBC P11-2 Svaleboskolan
2022-03-13 12:10 24 Lomma FBC P11-2 - IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 Svaleboskolan
2022-03-13 13:00 24 Malmö FBC P09/10 Slottsstaden - Oxie SK P10-13 Svaleboskolan
2022-03-13 13:50 24 Lomma FBC P11-2 - Malmö FBC P09/10 Slottsstaden Svaleboskolan
2022-03-13 14:40 24 IBF Veberöd/Blentarp 97 09/10 - Oxie SK P10-13 Svaleboskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis