Spelprogram - Newbody Pojk Lätt B Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P12 Blå Johan Sjöstrand Johan85eriksson@gmail.com Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Partille P12 Röd Johan Bjärneroth johan.bjarneroth@pibs.se Svart/Svart/Svart
Floda IBK P12 Svart Josef Olsson josef_olsson@outlook.com 0763226026 Vit/Svart/Svart
Hindås IBK P12/13 Artur Baumann artur@baumanns.se 0738617854 Svart, svart och svart
IBF Backadalen P12 Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd/Röd/Röd
IBK Kungälv P12 Svart Niclas Cronholm Niclas.cronholm@gmail.com 072-888 83 58 Vit/Svart/Svart
Kärra IBK P11/12 Sofie Tauson Sofietauson@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK P12 Vit Linn Ansfors fam.ansfors@hotmail.com 0736601514 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindås Rasta IBK P12 Svart Joakim Lundmark lundmark.joakim@gmail.com 0736-794878 Turkos/svart/turkos
Utbynäs SK P 12/13 Petter Nyberg petter.nyberg@vekst.se Gul / blå / gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:00 1 FBC Partille P12 Röd - Hindås IBK P12/13 Måns Bartilson, Oscar Fränberg Qvisthallen
2022-01-15 11:00 1 IBF Backadalen P12 - Landvetter IBK P12 Vit , Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2022-01-15 13:30 1 Floda IBK P12 Svart - Ale IBF P12 Blå Oskar Nilsson, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-01-16 09:00 1 Utbynäs SK P 12/13 - IBK Kungälv P12 Svart Rasmus Ahlgren, Albin Wallner Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-01-16 14:20 1 Kärra IBK P11/12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Kärra Sporthall
Omgång 2
2022-01-22 15:30 2 Hindås IBK P12/13 - Landvetter IBK P12 Vit , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-01-22 17:35 2 Kärra IBK P11/12 - Utbynäs SK P 12/13 Kärra Sporthall
2022-01-23 10:00 2 Ale IBF P12 Blå - IBF Backadalen P12 Alice Sundelid, Matilda Janz Kronan Älvängen
2022-01-23 13:30 2 IBK Kungälv P12 Svart - Floda IBK P12 Svart Oscar Enbom, Isak Högstedt Munkegärdehallen
2022-01-23 13:30 2 Lindås Rasta IBK P12 Svart - FBC Partille P12 Röd , Tova Rosenqvist Askims Sporthall
Omgång 3
2022-01-29 09:00 3 FBC Partille P12 Röd - Utbynäs SK P 12/13 Oskar Granat, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-01-29 12:30 3 Floda IBK P12 Svart - Kärra IBK P11/12 Sebastian Cedgard, Phoenix Wigilius Nova Floda Sportcenter
2022-01-29 14:00 3 Landvetter IBK P12 Vit - Lindås Rasta IBK P12 Svart , Oskar Kanerva Landvetter Idrottshall
2022-01-30 10:00 3 Ale IBF P12 Blå - IBK Kungälv P12 Svart Nellie Jakobsson, Wilma Johansson Kronan Älvängen
2022-01-30 15:30 3 IBF Backadalen P12 - Hindås IBK P12/13 Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall
Omgång 4
2022-02-05 09:00 4 FBC Partille P12 Röd - Floda IBK P12 Svart Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-02-06 10:00 4 Utbynäs SK P 12/13 - Landvetter IBK P12 Vit Rasmus Ahlgren, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-02-06 11:30 4 Kärra IBK P11/12 - Ale IBF P12 Blå Viktor Fryk, Axel Ericsson Kärra Sporthall
2022-02-06 12:30 4 IBK Kungälv P12 Svart - IBF Backadalen P12 , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-02-06 15:30 4 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Hindås IBK P12/13 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
Omgång 5
2022-02-26 15:00 5 Landvetter IBK P12 Vit - Floda IBK P12 Svart Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-02-26 17:30 5 Hindås IBK P12/13 - Utbynäs SK P 12/13 , Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-02-27 11:00 5 Ale IBF P12 Blå - FBC Partille P12 Röd Amanda Gustavsson, Emilia Steffensen Kronan Älvängen
2022-02-27 13:00 5 IBF Backadalen P12 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Anton Wulfsberg, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-02-27 13:30 5 IBK Kungälv P12 Svart - Kärra IBK P11/12 Wilma Svahn, Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
Omgång 6
2022-03-05 09:00 6 FBC Partille P12 Röd - IBK Kungälv P12 Svart Daniel Saether, Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-06 08:30 6 Landvetter IBK P12 Vit - Ale IBF P12 Blå Tuva Aebischer Skogbäck, Noel Berggren Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 09:00 6 Utbynäs SK P 12/13 - Lindås Rasta IBK P12 Svart Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-06 10:15 6 Kärra IBK P11/12 - IBF Backadalen P12 Axel Ericsson, Elias Pettersson Kärra Sporthall
2022-03-06 13:40 6 Floda IBK P12 Svart - Hindås IBK P12/13 Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2022-03-12 15:15 7 Kärra IBK P11/12 - FBC Partille P12 Röd Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-03-12 16:30 7 Hindås IBK P12/13 - Ale IBF P12 Blå Hindås Idrottshall
2022-03-13 12:00 7 IBF Backadalen P12 - Utbynäs SK P 12/13 Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-03-13 13:30 7 Lindås Rasta IBK P12 Svart - Floda IBK P12 Svart , Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-13 13:30 7 IBK Kungälv P12 Svart - Landvetter IBK P12 Vit Stina Gustavsson, Matilda Janz Munkegärdehallen
Omgång 8
2022-03-19 10:00 8 FBC Partille P12 Röd - IBF Backadalen P12 Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:30 8 Floda IBK P12 Svart - Utbynäs SK P 12/13 Alma Lundblad, Märta Ryberg Nova Floda Sportcenter
2022-03-19 16:30 8 Hindås IBK P12/13 - IBK Kungälv P12 Svart Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-20 08:30 8 Landvetter IBK P12 Vit - Kärra IBK P11/12 Maja Pehrsson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 10:00 8 Ale IBF P12 Blå - Lindås Rasta IBK P12 Svart Alice Sundelid Kronan Älvängen
Omgång 9
2022-03-26 16:30 9 Hindås IBK P12/13 - Kärra IBK P11/12 Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2022-03-26 17:00 9 Landvetter IBK P12 Vit - FBC Partille P12 Röd Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-03-27 09:00 9 Utbynäs SK P 12/13 - Ale IBF P12 Blå Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-27 13:30 9 Lindås Rasta IBK P12 Svart - IBK Kungälv P12 Svart , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2022-03-27 14:00 9 IBF Backadalen P12 - Floda IBK P12 Svart Noel Dittmer, Emil Lejon Tuve Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis