Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Ystad P12 Gustav Bjarell gustav@bjarell.se 0708776993 Svart/Svart/Svart
FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Pouya Golrou pogo_56@hotmail.com 0733447809 Ljusblå/Svart/Ljusblå
IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Patrik Cronqvist P.cronqvist@home.se 0736985941 Röd/Svart/Röd
IBK Genarp PF 13/14 Henric Schwarcz hschwarcz83@gmail.com 0703843231 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P2012/2013 D Fredrik Hedström hedstrom79@gmail.com 070-583 06 83 Svart-grön/Svart/Svart
IBS Svedala P11 Anders Sonersson anders.sonesson@atria.com 0706-427980 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P12-1 Patrik Marmberg Marmberg@outlook.com Blå, Svart, Svart
Malmhaug IBF P12/13-1 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC P11 Husie Jonas Karlsson jonas_kson@yahoo.se 0737573677 Magenta/Magenta/Svart
Oxie SK P11-13 Vit, Svart, Svart
Palmstaden IK P11/12 Vit Emma Nilsson nilssone@outlook.com Svart/Svart/Svart
Vakant lag
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-16 12:00 1 Oxie SK P11-13 - IK Stanstad P12-1 Oxievångs Sporthall
2022-10-16 13:00 1 IK Stanstad P12-1 - IBK Lund P2012/2013 D Oxievångs Sporthall
2022-10-16 14:00 1 IBK Lund P2012/2013 D - Oxie SK P11-13 Oxievångs Sporthall
Omgång 2
2022-10-15 14:00 2 Palmstaden IK P11/12 Vit - Malmhaug IBF P12/13-1 Liljeskolan
2022-10-15 15:00 2 Malmhaug IBF P12/13-1 - Malmö FBC P11 Husie Liljeskolan
2022-10-15 16:00 2 Malmö FBC P11 Husie - Palmstaden IK P11/12 Vit Liljeskolan
Omgång 3
3 Vakant lag - IBS Svedala P11
3 IBS Svedala P11 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
3 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Vakant lag
Omgång 4
2022-10-23 10:00 4 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - IBK Genarp PF 13/14 Jonebergshallen
2022-10-23 11:00 4 IBK Genarp PF 13/14 - FBC Ystad P12 Jonebergshallen
2022-10-23 12:00 4 FBC Ystad P12 - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Jonebergshallen
Omgång 5
2022-11-13 14:00 5 Malmö FBC P11 Husie - Vakant lag Kirsebergs Sporthall
2022-11-13 15:00 5 Vakant lag - IBK Genarp PF 13/14 Kirsebergs Sporthall
2022-11-13 16:00 5 IBK Genarp PF 13/14 - Malmö FBC P11 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 6
2022-11-13 09:00 6 Malmhaug IBF P12/13-1 - Oxie SK P11-13 Kulladals Sporthall
2022-11-13 10:00 6 Oxie SK P11-13 - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Kulladals Sporthall
2022-11-13 11:00 6 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - Malmhaug IBF P12/13-1 Kulladals Sporthall
Omgång 7
2022-11-13 09:00 7 IBS Svedala P11 - Palmstaden IK P11/12 Vit Aggarpshallen
2022-11-13 10:00 7 Palmstaden IK P11/12 Vit - IBK Lund P2012/2013 D Aggarpshallen
2022-11-13 11:00 7 IBK Lund P2012/2013 D - IBS Svedala P11 Aggarpshallen
Omgång 8
2022-11-19 13:00 8 IK Stanstad P12-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Bråhögshallen
2022-11-19 14:00 8 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - FBC Ystad P12 Bråhögshallen
2022-11-19 15:00 8 FBC Ystad P12 - IK Stanstad P12-1 Bråhögshallen
Omgång 9
2022-12-10 09:30 9 FBC Ystad P12 - Oxie SK P11-13 Västervånghallen
2022-12-10 10:30 9 Oxie SK P11-13 - IBS Svedala P11 Västervånghallen
2022-12-10 11:30 9 IBS Svedala P11 - FBC Ystad P12 Västervånghallen
Omgång 10
2022-12-10 13:00 10 IBK Genarp PF 13/14 - Palmstaden IK P11/12 Vit Genarps Idrottshall
2022-12-10 14:00 10 Palmstaden IK P11/12 Vit - IK Stanstad P12-1 Genarps Idrottshall
2022-12-10 15:00 10 IK Stanstad P12-1 - IBK Genarp PF 13/14 Genarps Idrottshall
Omgång 11
2022-12-04 11:45 11 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Malmö FBC P11 Husie Svaleboskolan
2022-12-04 13:00 11 Malmö FBC P11 Husie - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Svaleboskolan
2022-12-04 14:15 11 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Svaleboskolan
Omgång 12
2022-12-10 09:30 12 IBK Lund P2012/2013 D - Vakant lag Killebäckshallen
2022-12-10 10:30 12 Vakant lag - Malmhaug IBF P12/13-1 Killebäckshallen
2022-12-10 11:30 12 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBK Lund P2012/2013 D Killebäckshallen
Omgång 13
2023-01-22 12:00 13 Oxie SK P11-13 - Palmstaden IK P11/12 Vit Oxievångs Sporthall
2023-01-22 13:00 13 Palmstaden IK P11/12 Vit - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Oxievångs Sporthall
2023-01-22 14:00 13 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Oxie SK P11-13 Oxievångs Sporthall
Omgång 14
2023-01-15 12:00 14 IBK Genarp PF 13/14 - Malmhaug IBF P12/13-1 Genarps Idrottshall
2023-01-15 13:00 14 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBS Svedala P11 Genarps Idrottshall
2023-01-15 14:00 14 IBS Svedala P11 - IBK Genarp PF 13/14 Genarps Idrottshall
Omgång 15
2023-01-21 09:30 15 IBK Lund P2012/2013 D - Malmö FBC P11 Husie Killebäckshallen
2023-01-21 10:30 15 Malmö FBC P11 Husie - FBC Ystad P12 Killebäckshallen
2023-01-21 11:30 15 FBC Ystad P12 - IBK Lund P2012/2013 D Killebäckshallen
Omgång 16
2023-01-14 10:00 16 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - IK Stanstad P12-1 Jonebergshallen
2023-01-14 11:00 16 IK Stanstad P12-1 - Vakant lag Jonebergshallen
2023-01-14 12:00 16 Vakant lag - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Jonebergshallen
Omgång 17
17 Vakant lag - IBK Genarp PF 13/14
17 IBK Genarp PF 13/14 - Oxie SK P11-13
17 Oxie SK P11-13 - Vakant lag
Omgång 18
2023-02-04 12:30 18 IK Stanstad P12-1 - IBS Svedala P11 Bråhögshallen
2023-02-04 13:30 18 IBS Svedala P11 - Malmö FBC P11 Husie Bråhögshallen
2023-02-04 14:30 18 Malmö FBC P11 Husie - IK Stanstad P12-1 Bråhögshallen
Omgång 19
2023-01-28 09:00 19 Malmhaug IBF P12/13-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Kulladals Sporthall
2023-01-28 10:00 19 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - IBK Lund P2012/2013 D Kulladals Sporthall
2023-01-28 11:00 19 IBK Lund P2012/2013 D - Malmhaug IBF P12/13-1 Kulladals Sporthall
Omgång 20
2023-01-29 13:00 20 Palmstaden IK P11/12 Vit - FBC Ystad P12 Liljeskolan
2023-01-29 14:00 20 FBC Ystad P12 - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Liljeskolan
2023-01-29 15:00 20 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - Palmstaden IK P11/12 Vit Liljeskolan
Omgång 21
2023-03-12 10:15 21 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - IBK Genarp PF 13/14 Svaleboskolan
2023-03-12 11:15 21 IBK Genarp PF 13/14 - IBK Lund P2012/2013 D Svaleboskolan
2023-03-12 12:15 21 IBK Lund P2012/2013 D - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 Svaleboskolan
Omgång 22
2023-03-04 09:30 22 FBC Ystad P12 - Malmhaug IBF P12/13-1 Västervånghallen
2023-03-04 10:30 22 Malmhaug IBF P12/13-1 - IK Stanstad P12-1 Västervånghallen
2023-03-04 11:30 22 IK Stanstad P12-1 - FBC Ystad P12 Västervånghallen
Omgång 23
2023-03-04 14:00 23 Malmö FBC P11 Husie - Vakant lag Kirsebergs Sporthall
2023-03-04 15:00 23 Vakant lag - Palmstaden IK P11/12 Vit Kirsebergs Sporthall
2023-03-04 16:00 23 Palmstaden IK P11/12 Vit - Malmö FBC P11 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 24
2023-03-12 10:00 24 IBS Svedala P11 - FC Cimrishamn P/F 12-14 1 Aggarpshallen
2023-03-12 11:00 24 FC Cimrishamn P/F 12-14 1 - Oxie SK P11-13 Aggarpshallen
2023-03-12 12:00 24 Oxie SK P11-13 - IBS Svedala P11 Aggarpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis