Spelprogram - Grön Nivå Flickor A Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm F14/15 Blå Sofie Johansson sofie_magdalena@hotmail.com 0703-02 30 86 Vit, Svart, Orange
FBC Engelholm F14/15 Grön Sofie Johansson sofie_magdalena@hotmail.com 0703-02 30 86 Vit, Svart, Orange
FBC Engelholm F14/15 Röd Sofie Johansson sofie_magdalena@hotmail.com 0703-02 30 86 Vit, Svart, Orange
Höganäs IBF F14/15 Andreas Karlsson andreas.karlsson@isgnordic.se Röd, Blå, Vit
IBK Lund F14 Sandby Johan Malmbjer malmbjer@hotmail.com 0707-832571 Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund F14/15 NV Magnus Erkenfelt erkenfelt@gmail.com 072-989 02 88 Svart-grön, Svart, Svart
Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 Svart, Svart, Svart
Munka-Ljungby IBK F14/15 Andreas Becker andreas.becker@mibk.se 0725510882 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Vakant lag
VV-84 SK Bjuv F14-16 Rickard Löfgren Rickard.lofgren@skola.bjuv.se Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 09:30 1 FBC Engelholm F14/15 Blå - VV-84 SK Bjuv F14-16 Höganäs Sportcenter B
2023-10-14 09:30 1 FBC Engelholm F14/15 Grön - IBK Lund F14 Sandby Höganäs Sportcenter B
2023-10-14 10:15 1 VV-84 SK Bjuv F14-16 - IBK Lund F14/15 NV Höganäs Sportcenter B
2023-10-14 10:15 1 IBK Lund F14 Sandby - Höganäs IBF F14/15 Höganäs Sportcenter B
2023-10-14 11:00 1 IBK Lund F14/15 NV - FBC Engelholm F14/15 Blå Höganäs Sportcenter B
2023-10-14 11:00 1 Höganäs IBF F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Grön Höganäs Sportcenter B
Omgång 3
2023-11-19 11:30 3 FBC Engelholm F14/15 Röd - IBK Lund F14/15 NV Killebäckshallen
2023-11-19 11:30 3 Munka-Ljungby IBK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Blå Killebäckshallen
2023-11-19 12:15 3 IBK Lund F14/15 NV - Munka-Ljungby IBK F14/15 Killebäckshallen
2023-11-19 12:15 3 FBC Engelholm F14/15 Blå - IBK Lund F14 Sandby Killebäckshallen
2023-11-19 13:00 3 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Röd Killebäckshallen
Omgång 4
2023-11-18 10:00 4 VV-84 SK Bjuv F14-16 - Höganäs IBF F14/15 , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
2023-11-18 10:40 4 Höganäs IBF F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Grön , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
2023-11-18 11:20 4 FBC Engelholm F14/15 Grön - VV-84 SK Bjuv F14-16 , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
Omgång 5
2023-12-17 09:00 5 IBK Lund F14/15 NV - VV-84 SK Bjuv F14-16 Lerbäckshallen A
2023-12-17 09:00 5 IBK Lund F14 Sandby - Höganäs IBF F14/15 Lerbäckshallen A
2023-12-17 09:45 5 Höganäs IBF F14/15 - IBK Lund F14/15 NV Lerbäckshallen A
2023-12-17 09:45 5 VV-84 SK Bjuv F14-16 - FBC Engelholm F14/15 Röd Lerbäckshallen A
2023-12-17 10:30 5 FBC Engelholm F14/15 Röd - IBK Lund F14 Sandby Lerbäckshallen A
Omgång 6
2023-12-16 12:30 6 FBC Engelholm F14/15 Grön - Munka-Ljungby IBK F14/15 Ängelholms Idrottshall
2023-12-16 13:15 6 Munka-Ljungby IBK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Blå Ängelholms Idrottshall
2023-12-16 14:00 6 FBC Engelholm F14/15 Blå - FBC Engelholm F14/15 Grön Ängelholms Idrottshall
Omgång 7
2024-01-20 12:30 7 FBC Engelholm F14/15 Röd - FBC Engelholm F14/15 Blå Ängelholms Idrottshall
2024-01-20 12:30 7 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - IBK Lund F14/15 NV Ängelholms Idrottshall
2024-01-20 13:15 7 FBC Engelholm F14/15 Blå - IBK Lund F14 Sandby Ängelholms Idrottshall
2024-01-20 13:15 7 IBK Lund F14/15 NV - FBC Engelholm F14/15 Grön Ängelholms Idrottshall
2024-01-20 14:00 7 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Röd Ängelholms Idrottshall
2024-01-20 14:00 7 FBC Engelholm F14/15 Grön - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 Ängelholms Idrottshall
Omgång 8
2024-01-14 10:30 8 Munka-Ljungby IBK F14/15 - Höganäs IBF F14/15 Hugo Starnert, Isak Wulff Munkahallen
2024-01-14 11:15 8 Höganäs IBF F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16 Hugo Starnert, Isak Wulff Munkahallen
2024-01-14 12:00 8 VV-84 SK Bjuv F14-16 - Munka-Ljungby IBK F14/15 Hugo Starnert, Isak Wulff Munkahallen
Omgång 9
2024-02-03 09:00 9 Höganäs IBF F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Röd Höganäs Sportcenter B
2024-02-03 09:00 9 VV-84 SK Bjuv F14-16 - FBC Engelholm F14/15 Blå Höganäs Sportcenter B
2024-02-03 09:45 9 FBC Engelholm F14/15 Röd - Munka-Ljungby IBK F14/15 Höganäs Sportcenter B
2024-02-03 09:45 9 FBC Engelholm F14/15 Blå - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 Höganäs Sportcenter B
2024-02-03 10:30 9 Munka-Ljungby IBK F14/15 - Höganäs IBF F14/15 Höganäs Sportcenter B
2024-02-03 10:30 9 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16 Höganäs Sportcenter B
Omgång 10
2024-02-04 09:00 10 IBK Lund F14 Sandby - FBC Engelholm F14/15 Grön Killebäckshallen
2024-02-04 09:45 10 FBC Engelholm F14/15 Grön - IBK Lund F14/15 NV Killebäckshallen
2024-02-04 10:30 10 IBK Lund F14/15 NV - IBK Lund F14 Sandby Killebäckshallen
Omgång 11
2024-03-03 10:00 11 VV-84 SK Bjuv F14-16 - IBK Lund F14 Sandby Brogårdaskolan
2024-03-03 10:00 11 Höganäs IBF F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Grön Brogårdaskolan
2024-03-03 10:40 11 IBK Lund F14 Sandby - Munka-Ljungby IBK F14/15 Brogårdaskolan
2024-03-03 10:40 11 FBC Engelholm F14/15 Grön - IBK Lund F14/15 NV Brogårdaskolan
2024-03-03 11:20 11 Munka-Ljungby IBK F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16 Brogårdaskolan
2024-03-03 11:20 11 IBK Lund F14/15 NV - Höganäs IBF F14/15 Brogårdaskolan
Omgång 12
2024-03-16 12:30 12 FBC Engelholm F14/15 Blå - Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 Ängelholms Idrottshall
2024-03-16 13:15 12 Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - FBC Engelholm F14/15 Röd Ängelholms Idrottshall
2024-03-16 14:00 12 FBC Engelholm F14/15 Röd - FBC Engelholm F14/15 Blå Ängelholms Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis