Spelprogram - Klubbhuset P-13 Kalle Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P12 Wivi-Anne Widemann wascherf@gmail.com 0760407499 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum Utveckling P13 Röd Jerker Callert jerkerligthart@hotmail.com 0736580366 Röd, Röd, Vita
FBC Partille P 13 Blå Anna Brattsell anna.brattsell@gmail.com Svart, Svart, Svart
FBC Partille P 13 Röd Anna Brattsell anna.brattsell@gmail.com Svart, Svart, Svart
IBK Bergum P13 Rosa Tommie Hellman tommie.hellman@hotmail.com 0707212230 Rosa, Svart, Svart
Lindome IBK P13 Grön Jonas Wikberg Jonaswikberg3@gmail.com 0706949949 Grön/Vit/Vit
Lindås IBK P13 Svart Johannes Unsgaard johannesunsgaard@gmail.com 0701673315 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo IBK P13 Anna Windevall windevall@hotmail.com Rödvit, Röd, Röd
Stenungsunds IBK P12 Kevin Nilsson 89ers.csr@gmail.com 0767140118 Blå/Svart, Svart, Svart
Överby IBK P12/13 Martin Olausson krokstrands.grav@gmail.com Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-13 10:30 1 Lindome IBK P13 Grön - FBC Partille P 13 Blå Sofia Andersson, Emelie Blomqvist Almåshallen A
2024-01-13 13:00 1 Pixbo IBK P13 - Stenungsunds IBK P12 Elvira Flöjner, Elsa Arvidsson Wallenstam Arena B
2024-01-14 10:40 1 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Lindås IBK P13 Svart Charlie Eriksson, Alexander Miriandis Lerum Arena C
2024-01-14 12:00 1 Överby IBK P12/13 - IBK Bergum P13 Rosa Isac Johansson, Alfred Andersson Nordby Supermarkethallen
2024-03-24 16:00 1 FBC Partille P 13 Röd - Dingle AIK P12 Moa Solberg Andersson, Elvis Moholi, Ej offentliggjord Partillebohallen
Omgång 2
2024-01-20 09:00 2 FBC Partille P 13 Blå - Pixbo IBK P13 Malte Bartilson, Felix Törn Qvisthallen
2024-01-20 12:00 2 Dingle AIK P12 - Lindome IBK P13 Grön Liam Larsson, Max Bryntesson Munkedals Bollhall
2024-01-20 14:15 2 Lindås IBK P13 Svart - Överby IBK P12/13 Vince Perzon, Oliver Smith Askims Sporthall
2024-01-21 10:00 2 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - FBC Partille P 13 Röd Filip Boman, Alexander Miriandis Rydsbergshallen
2024-01-21 15:15 2 IBK Bergum P13 Rosa - Stenungsunds IBK P12 Felicia Lundgren Narváez, Leo Malm Bergumsskolan
Omgång 3
2024-02-03 13:00 3 FBC Partille P 13 Blå - Dingle AIK P12 Matilda Lindqvist, Emilia Fröberg Qvisthallen
2024-02-03 13:30 3 Pixbo IBK P13 - IBK Bergum P13 Rosa Casper Nyström, Gry Axelsson Wallenstam Arena B
2024-02-04 09:00 3 Stenungsunds IBK P12 - Lindås IBK P13 Svart Anthon Räffling, Hampus Räffling Stenungsund Arena
2024-02-04 12:00 3 Lindome IBK P13 Grön - FBC Lerum Utveckling P13 Röd Konrad Jorpes, Simon Packendorf Almåshallen A
2024-02-04 12:00 3 Överby IBK P12/13 - FBC Partille P 13 Röd Isac Johansson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
Omgång 4
2024-02-24 14:30 4 Lindås IBK P13 Svart - IBK Bergum P13 Rosa Vince Perzon, Tage Nyström Askims Sporthall
2024-02-25 09:00 4 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - FBC Partille P 13 Blå Maja Lomander Schlyter, Vita Crozzoli Rydsbergshallen
2024-02-25 12:30 4 Dingle AIK P12 - Pixbo IBK P13 Alexander Forsberg, Erik Heggenes Munkedals Idrottshall
2024-02-25 19:00 4 FBC Partille P 13 Röd - Stenungsunds IBK P12 Isabella Johannesson, Moa Marmin Qvisthallen
2024-03-17 10:00 4 Överby IBK P12/13 - Lindome IBK P13 Grön Almåshallen B
Omgång 5
2024-03-02 11:00 5 FBC Partille P 13 Blå - Överby IBK P12/13 Moa Marmin, Felix Törn Qvisthallen
2024-03-02 11:45 5 Dingle AIK P12 - FBC Lerum Utveckling P13 Röd Erik Heggenes, Liam Larsson Munkedals Idrottshall
2024-03-02 12:45 5 Pixbo IBK P13 - Lindås IBK P13 Svart Ludvig Persson, Max Enström Wallenstam Arena B
2024-03-03 11:00 5 Stenungsunds IBK P12 - Lindome IBK P13 Grön Melker Tillander, Eliott Eriksson Stenungsund Arena
2024-03-03 15:15 5 IBK Bergum P13 Rosa - FBC Partille P 13 Röd Felicia Lundgren Narváez, Ludvig Majnesjö Bergumsskolan
Omgång 6
2024-03-09 09:00 6 FBC Partille P 13 Röd - Lindås IBK P13 Svart Isabella Johannesson, Emilia Fröberg Qvisthallen
2024-03-09 10:45 6 Stenungsunds IBK P12 - FBC Partille P 13 Blå Anthon Räffling, Nils Jillmyr Stenungsund Arena
2024-03-10 10:00 6 Lindome IBK P13 Grön - IBK Bergum P13 Rosa Olivia Högström, Emelie Blomqvist Almåshallen B
2024-03-10 12:00 6 Överby IBK P12/13 - Dingle AIK P12 Mathias Johansson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2024-03-10 15:00 6 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Pixbo IBK P13 Charlie Eriksson, Noah Mellby Rydsbergshallen
Omgång 7
2024-03-16 11:45 7 Dingle AIK P12 - Stenungsunds IBK P12 Erik Heggenes, Liam Larsson Munkedals Idrottshall
2024-03-16 12:00 7 Pixbo IBK P13 - FBC Partille P 13 Röd Klara Olofsson, Elsa Arvidsson Wallenstam Arena B
2024-03-17 15:15 7 IBK Bergum P13 Rosa - FBC Partille P 13 Blå Hugo Ekström, Samuel Persson Bergumsskolan
2024-03-17 17:00 7 FBC Lerum Utveckling P13 Röd - Överby IBK P12/13 Hanna Kenjar, Linnea Olofsson Rydsbergshallen Plan 2
2024-03-24 18:00 7 Lindås IBK P13 Svart - Lindome IBK P13 Grön , Lucas Dahlin Askims Sporthall
Omgång 8
2024-03-23 10:00 8 FBC Partille P 13 Blå - Lindås IBK P13 Svart Malte Bartilson, Emilia Fröberg Qvisthallen
2024-03-23 17:15 8 Stenungsunds IBK P12 - FBC Lerum Utveckling P13 Röd Liam Nordgren, Anthon Räffling Stenungsund Arena
2024-03-24 09:00 8 Lindome IBK P13 Grön - FBC Partille P 13 Röd Olivia Högström, Matilda Nielsen Almåshallen A
2024-03-24 12:15 8 IBK Bergum P13 Rosa - Dingle AIK P12 Hugo Ekström, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2024-03-24 13:00 8 Överby IBK P12/13 - Pixbo IBK P13 Alfred Andersson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis