Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Enebybergs IF Mikael Romson mikael.romson@swipnet.se 0707321388 Lila/vit/lila
IK Frej Täby IBK (A) Dan Ekholm dan.ekholm@gmail.com 072-5850620 Svart, Svart, Gul
Järfälla IBK (B) Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Rött,Svart,Svart
Rotebro IS IBK Linnéa Brehme linneabrehme4@gmail.com 070-543 97 51 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Täby FC (A) Caroline Gustafsson caroline.gustafsson@swedavia.se 0709911256 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Christian Lundholm lundholm.christian@gmail.com 0707705680 Gul/svart/svart
Vallentuna IBK (A) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Fredrik Hedqvist fredrik.hedqvist@piab.com 076-7244458 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-09-30 08:15 1 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-09-30 12:30 1 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-01 16:15 1 Enebybergs IF - Järfälla IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2017-10-07 09:00 2 IK Frej Täby IBK (A) - Rotebro IS IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-08 12:00 2 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Silverdalshallen
2017-11-11 09:30 2 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A) Skarpäng gymnastikssal
Omgång 3
2017-10-14 09:00 3 Vallentuna IBK (A) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-10-14 12:30 3 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-15 09:15 3 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2017-10-21 10:00 4 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-22 09:00 4 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2017-10-22 09:00 4 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2017-10-22 17:15 4 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2017-10-28 12:15 5 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-29 13:00 5 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Hackstahallen
2018-01-20 10:00 5 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 6
2017-11-12 09:00 6 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF Viksjö Sporthall
2017-11-12 13:00 6 Täby FC (A) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-11-12 16:15 6 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2017-11-18 09:00 7 IK Frej Täby IBK (A) - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-11-18 12:30 7 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-18 14:30 7 Töjnan IBK - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-11-19 12:00 7 Åkersberga IBF - Enebybergs IF Hackstahallen
Omgång 8
2017-11-25 09:00 8 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2017-11-26 09:30 8 Järfälla IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Viksjö Sporthall
2017-11-26 17:15 8 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2017-12-02 10:00 9 IK Frej Täby IBK (A) - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-02 11:15 9 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-03 12:15 9 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2017-12-09 10:00 10 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2017-12-09 14:00 10 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-10 10:00 10 Järfälla IBK (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
Omgång 11
2017-12-16 13:00 11 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2017-12-17 10:00 11 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-17 12:00 11 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Hackstahallen
2018-03-17 11:00 11 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 12
2018-01-07 09:00 12 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2018-01-07 10:00 12 Järfälla IBK (B) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2018-01-07 10:00 12 IK Frej Täby IBK (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
Omgång 13
2018-01-13 09:00 13 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-01-13 13:15 13 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-14 12:00 13 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Hackstahallen
Omgång 14
2018-01-20 10:00 14 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-21 09:00 14 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (A) Viksjö Sporthall
2018-01-21 12:00 14 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
Omgång 15
2018-01-27 10:00 15 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2018-01-27 10:45 15 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK (A) Sollentuna sim och sporthall
2018-01-27 12:30 15 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-27 13:00 15 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 16
2018-02-04 09:00 16 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2018-02-04 10:00 16 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2018-02-04 16:15 16 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 17
2018-02-10 13:00 17 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-10 16:00 17 Töjnan IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-02-11 16:00 17 Åkersberga IBF - Järfälla IBK (B) Hackstahallen
Omgång 18
2018-02-17 09:00 18 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2018-02-18 09:00 18 Järfälla IBK (B) - Töjnan IBK Viksjö Sporthall
2018-02-18 10:00 18 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-02-18 17:15 18 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 19
2018-03-10 10:00 19 IK Frej Täby IBK (A) - Järfälla IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-10 10:15 19 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-11 10:00 19 Töjnan IBK - Enebybergs IF Silverdalshallen
Omgång 20
2018-03-17 09:00 20 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2018-03-18 13:30 20 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-18 18:15 20 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 21
2018-03-25 09:00 21 Täby FC (A) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan B
2018-03-25 10:00 21 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 13:30 21 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
Omgång 22
2018-04-07 10:00 22 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-04-07 12:30 22 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-04-07 13:15 22 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-08 17:15 22 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis