Spelprogram - Flickor Blå 1/2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Jim Johansson jim.klemo.johansson@stenastal.se 076-1304079 Svart/gul, Svart, Svart
Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Anders Ihs anders.ihs@arcticgroup.se 0706745851 Blå/Vit, blå, blå
Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Mattias Jaldeby mattias.jaldeby@kaiding.se 070-5520890 Röd, Svart, Svart
Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Mats Karlberg mats.karlberg@swerea.se 070-3664515 Gul/blå/blå
Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Jörgen Nilsson jorgen.nilsson@mirror.se +46703438540 röd/svart/röd
Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Pernilla Boman pennan@datapost.se 070-2888968 Blå, Blå/Svart, Svart
Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Pernilla Boman pennan@datapost.se 070-2888968 Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-11-18 10:00 1 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Emil Greus, Erika Sjödin Hortlax Sp
2017-11-18 11:00 1 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Emil Greus, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-11-18 12:00 1 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Erika Sjödin, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2017-11-18 13:00 1 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Erika Sjödin, Emil Greus Hortlax Sp
2017-11-18 14:00 1 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Othilia Forsberg, Emil Greus Hortlax Sp
2017-11-18 15:00 1 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Othilia Forsberg, Erika Sjödin Hortlax Sp
Omgång 2
2017-12-16 11:30 2 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 12:30 2 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 13:30 2 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Robin Aidanpää, Liam Rylander Sunderby Sp
2017-12-16 14:30 2 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2017-12-16 15:30 2 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2017-12-16 16:30 2 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Ida Rutberg, Elsa Björklund Sunderby Sp
Omgång 3
2018-01-13 10:00 3 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Miroslav Hochel, Leon Stålnacke Rakethallen Kiruna 50
2018-01-13 11:00 3 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Sofia Hochel, Isabella Marakatt Rakethallen Kiruna
2018-01-13 12:00 3 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Leon Stålnacke, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
2018-01-13 13:00 3 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Isabella Marakatt, Miroslav Hochel Rakethallen Kiruna 50
2018-01-13 14:00 3 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Isabella Marakatt, Leon Stålnacke Rakethallen Kiruna
2018-01-13 15:00 3 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Miroslav Hochel, Sofia Hochel Rakethallen Kiruna
Omgång 4
2018-01-27 10:00 4 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 11:00 4 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 12:00 4 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 13:00 4 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 14:00 4 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
2018-01-27 15:00 4 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Hilma Forsberg, Othilia Forsberg Hortlax Sp
Omgång 5
2018-02-03 10:00 5 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 11:00 5 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 12:00 5 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 13:00 5 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 14:00 5 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2018-02-03 15:00 5 Luleå SK F BLÅ 1/2 (Blå) - Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) Wilma Wikberg, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
Omgång 6
2018-02-17 10:00 6 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 11:00 6 Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 12:00 6 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 13:00 6 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 14:00 6 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 BLÅ (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
2018-02-17 15:00 6 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Sunderby SK F Blå 1/2 (Blå) Björklunda Sp
Omgång 7
2018-03-11 10:00 7 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 11:00 7 Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 12:00 7 Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 13:00 7 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 14:00 7 Kiruna AIF F BLÅ 1/2 (Blå) - Öjebyns IBF F BLÅ 1/2 VIT (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-03-11 15:00 7 Team Kalix IBK F Blå 1/2 (Blå) - Långskatans IF F Blå 1/2 (Blå) Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis