Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medellätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IK Frej Täby IBK Gul, Svart, Gul
Sundbybergs IK Grön, Vit, Grön
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Gul, Svart, Svart
Vaxholms IBF Gustaf Wigren gustaf.wigren@gmail.com 073-6581557 Svart, Svart, Svart
Väsby IBK Rickard Kempendahl rickard_kempendahl@hotmail.se Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 16:45 1 Åkersberga IBF - Töjnan IBK 6 - 1 Lars Sundlöf, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2018-09-30 15:30 1 Vaxholms IBF - Täby FC (A) 0 - 5 Philip Edlund, Fredrik Hallenberg Vaxholm innebandyhallen
Omgång 2
2018-10-06 10:30 2 Väsby IBK - Åkersberga IBF 1 - 3 Fredrik Nensén, Jan Lingemark Smedsgärdshallen
2018-10-07 17:45 2 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK 3 - 3 Kevin Neemé, Gustav Frank Silverdalshallen
Omgång 3
2018-10-20 14:30 3 IK Frej Täby IBK - Väsby IBK 3 - 5 Christian Ljunggren, Fredrik Hallenberg Vikingavallen
2018-10-20 15:15 3 Sundbybergs IK - Töjnan IBK 1 - 4 Thomas Gjutarenäfve, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2018-10-21 18:30 3 Åkersberga IBF - Täby FC (A) 3 - 2 Jakob Iskander, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2018-10-27 09:00 4 Väsby IBK - Sundbybergs IK 3 - 4 Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Smedsgärdshallen
2018-10-27 15:30 4 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF 1 - 3 Ken Johansson, Oscar Silverbratt Vaxholm innebandyhallen
2018-10-28 14:00 4 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK 6 - 5 Oskar Mattsson, Philip Edlund Grindtorpshallen
Omgång 5
2018-11-10 11:00 5 Sundbybergs IK - Täby FC (A) 4 - 3 Lars Samuelsson, Daniel Bäckner Brotorpshallen
2018-11-10 14:00 5 Töjnan IBK - Vaxholms IBF 2 - 1 Dennis Svensson, Martin Svensson Sollentuna sim och sporthall
Omgång 6
2018-11-17 10:00 6 Väsby IBK - Töjnan IBK 2 - 2 Roger Nyström, Fredrik Nensén Smedsgärdshallen 40
2018-11-18 17:45 6 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK 3 - 5 Arvid Nordin, Oscar Silverbratt Vaxholm innebandyhallen
Omgång 7
2018-11-24 11:00 7 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF 6 - 4 Ida Nedin, Daniel Skantze Vikingavallen
2018-11-25 11:00 7 Töjnan IBK - Täby FC (A) 1 - 0 Johan Eklund, Jan Lingemark Silverdalshallen
Omgång 8
2018-12-01 09:00 8 Täby FC (A) - Väsby IBK 3 - 4 Peter Lassfolk, Theodore Idevall Grindtorpshallen
2018-12-01 14:15 8 Åkersberga IBF - Sundbybergs IK 7 - 3 Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-12-02 16:45 8 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK 3 - 1 Rikard Söderlund, Sabina Åström Vaxholm innebandyhallen 54
Omgång 9
2018-12-15 10:00 9 Väsby IBK - Vaxholms IBF 7 - 1 Imtiaz Karim, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2018-12-15 11:00 9 Sundbybergs IK - IK Frej Täby IBK 2 - 7 Anton Fritshammar, Johan Eklund Hallonbergshallen
Omgång 10
2019-01-12 09:00 10 Täby FC (A) - Vaxholms IBF 3 - 3 Philip Edlund, Sadjad Nima Grindtorpshallen
2019-01-13 13:30 10 Töjnan IBK - Åkersberga IBF 3 - 1 Theodore Idevall, Linn Skotte Silverdalshallen
Omgång 11
2019-01-19 12:15 11 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK 3 - 4 Armin Shafiei, Rikard Söderlund Vikingavallen
2019-01-19 13:15 11 Åkersberga IBF - Väsby IBK 3 - 1 Sabina Åström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
Omgång 12
2019-01-26 10:00 12 Väsby IBK - IK Frej Täby IBK 1 - 0 Mimma Spasic, Jelena Spasic Smedsgärdshallen
2019-01-27 11:00 12 Täby FC (A) - Åkersberga IBF 5 - 3 Theodore Idevall, Oscar Silverbratt Grindtorpshallen
2019-01-27 12:30 12 Töjnan IBK - Sundbybergs IK 3 - 0 Johan Eklund, Andreas Theorén Silverdalshallen
Omgång 13
2019-02-02 12:00 13 Sundbybergs IK - Väsby IBK 3 - 5 Mathias Johansson, Mats Järnmark Brotorpshallen
2019-02-02 13:15 13 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) 8 - 4 Fredrik Bokström, Hannes Hovmöller Vikingavallen
2019-02-03 12:15 13 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF 1 - 5 Arvid Nordin, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
Omgång 14
2019-02-09 10:00 14 Täby FC (A) - Sundbybergs IK 3 - 2 Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Grindtorpshallen
2019-02-10 12:30 14 Vaxholms IBF - Töjnan IBK 3 - 0 Richard Jonsson, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
Omgång 15
2019-02-16 12:00 15 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF 3 - 1 Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Brotorpshallen 30
2019-02-17 16:30 15 Töjnan IBK - Väsby IBK 2 - 2 Anders Hillebrink, Mimma Spasic Silverdalshallen
Omgång 16
2019-03-09 11:15 16 Täby FC (A) - Töjnan IBK 4 - 1 Sadjad Nima, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
2019-03-10 10:15 16 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK 1 - 3 Jakob Iskander, Rikard Söderlund Åkersberga Sporthall A
Omgång 17
2019-03-16 10:00 17 Väsby IBK - Täby FC (A) 5 - 2 Kevin Neemé, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2019-03-16 12:00 17 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF 6 - 2 Åsa Gustavsson, Imtiaz Karim Vikingavallen
2019-03-16 14:00 17 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF 2 - 3 Filip Lövenklint, Lucas Edberg Brotorpshallen
Omgång 18
2019-03-30 13:00 18 IK Frej Täby IBK - Sundbybergs IK 2 - 3 Oscar Uhlir, Daniel Bäckner Vikingavallen
2019-03-30 16:15 18 Vaxholms IBF - Väsby IBK 1 - 5 Bjarne Hekkelstrand, Thomas Bégat Vaxholm innebandyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis