Spelprogram - Pojkar Norra Röd Gr 1 (-02)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P02 Vinröd, Svart, Svart
Hovslätts IK P02-03/1 Mikael Svensson mikael_nhr@hotmail.com 070-9721646 Röd, Vit, Vit
Jönköpings IK Ungdom P02
Jönköpings IK Ungdom P03/1 Martin Sundling martin.sundling@bahnhof.se 0722-389774
S/W 2010 IBK P02-03 Caroline Ceder caroline@maxxtuning.se 070-2687563 Röd, Röd, Röd
Sävsjö IBK P02-03 Malin Wingren malin.stromqvist15@gmail.com 070-9278033 Röd/Svart, Svart, Vit
Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Henrik Jönsson vipersp16@gmail.com 070-1809000 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Öjaby Sport IBK P02-03 Christer Pettersson crille@ertgodis.se 0708-146116 Vit, Svart, Svart
Östra SK Jönköping P02-03 Niklas Tornåker niklas70@comhem.se 0705-234824 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 09:00 1 S/W 2010 IBK P02-03 - Östra SK Jönköping P02-03 Vrigstad Sporthall
2018-10-13 12:00 1 Aneby SK P02 - Sävsjö IBK P02-03 FB-hallen
2018-10-14 14:30 1 Öjaby Sport IBK P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 Pär Lagerkvistskolan
2018-10-14 17:30 1 Jönköpings IK Ungdom P02 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 2
2018-10-07 12:00 2 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Fortnox Arena A-hall
2018-10-19 18:45 2 Sävsjö IBK P02-03 - S/W 2010 IBK P02-03 Hofgårdshallen
2018-10-19 20:00 2 Östra SK Jönköping P02-03 - Öjaby Sport IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-10-21 15:15 2 Hovslätts IK P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 Stadsgården, Råslätt
Omgång 3
2018-10-27 09:00 3 S/W 2010 IBK P02-03 - Öjaby Sport IBK P02-03 Vrigstad Sporthall
2018-10-27 10:30 3 Jönköpings IK Ungdom P02 - Östra SK Jönköping P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-27 12:00 3 Aneby SK P02 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 FB-hallen
2018-10-27 12:15 3 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Hovslätts IK P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 4
2018-11-09 19:00 4 S/W 2010 IBK P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Vrigstad Sporthall
2018-11-10 08:30 4 Östra SK Jönköping P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-11 15:30 4 Jönköpings IK Ungdom P02 - Aneby SK P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-11 17:30 4 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Sävsjö IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 5
2018-11-15 20:00 5 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Arabypark Arena
2018-11-17 14:00 5 Aneby SK P02 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 FB-hallen
2018-11-17 14:30 5 Sävsjö IBK P02-03 - Östra SK Jönköping P02-03 Sävsjö Sporthall
2018-11-18 13:30 5 Hovslätts IK P02-03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Stadsgården, Råslätt
Omgång 6
2018-11-24 09:00 6 S/W 2010 IBK P02-03 - Aneby SK P02 Vrigstad Sporthall
2018-11-24 13:45 6 Hovslätts IK P02-03/1 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 15:00 6 Öjaby Sport IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Pär Lagerkvistskolan
2018-11-25 17:30 6 Jönköpings IK Ungdom P02 - Sävsjö IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 7
2018-12-01 12:00 7 Aneby SK P02 - Öjaby Sport IBK P02-03 FB-hallen
2018-12-01 12:30 7 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Fortnox Arena A-hall
2018-12-02 11:00 7 Sävsjö IBK P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 Sävsjö Sporthall
2018-12-02 13:30 7 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2018-12-08 12:00 8 S/W 2010 IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Vrigstad Sporthall
2018-12-08 13:15 8 Öjaby Sport IBK P02-03 - Sävsjö IBK P02-03 Pär Lagerkvistskolan
2018-12-09 10:00 8 Östra SK Jönköping P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-09 12:00 8 Hovslätts IK P02-03/1 - Aneby SK P02 Stadsgården, Råslätt
Omgång 9
2018-12-15 11:00 9 Sävsjö IBK P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Sävsjö Sporthall
2018-12-15 14:00 9 Aneby SK P02 - Östra SK Jönköping P02-03 FB-hallen
2018-12-16 15:30 9 Jönköpings IK Ungdom P02 - Öjaby Sport IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-16 17:30 9 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 10
2019-01-12 15:30 10 Hovslätts IK P02-03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Stadsgården, Råslätt
2019-01-13 10:30 10 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 Fortnox Arena A-hall
2019-01-13 11:00 10 Sävsjö IBK P02-03 - Aneby SK P02 Sävsjö Sporthall
2019-01-13 17:30 10 Östra SK Jönköping P02-03 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 11
2019-01-18 19:00 11 S/W 2010 IBK P02-03 - Sävsjö IBK P02-03 Stockaryds Sporthall
2019-01-19 10:30 11 Jönköpings IK Ungdom P02 - Hovslätts IK P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-19 13:15 11 Öjaby Sport IBK P02-03 - Östra SK Jönköping P02-03 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-20 17:30 11 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 12
2019-01-26 13:30 12 Hovslätts IK P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Stadsgården, Råslätt
2019-01-27 13:30 12 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Aneby SK P02 Fortnox Arena A-hall
2019-01-27 14:00 12 Öjaby Sport IBK P02-03 - S/W 2010 IBK P02-03 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-27 17:30 12 Östra SK Jönköping P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 13
13 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 08:30 13 Hovslätts IK P02-03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 12:00 13 Aneby SK P02 - Jönköpings IK Ungdom P02 FB-hallen
2019-02-03 16:30 13 Sävsjö IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Sävsjö Sporthall
Omgång 14
2019-02-07 18:30 14 S/W 2010 IBK P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 Stockaryds Sporthall
2019-02-09 13:15 14 Öjaby Sport IBK P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-10 08:30 14 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Aneby SK P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-10 09:00 14 Östra SK Jönköping P02-03 - Sävsjö IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus D-hall
Omgång 15
2019-02-16 12:30 15 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Hovslätts IK P02-03/1 Fortnox Arena A-hall
2019-02-16 15:45 15 Sävsjö IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Hofgårdshallen
2019-02-23 14:00 15 Aneby SK P02 - S/W 2010 IBK P02-03 FB-hallen
2019-02-23 15:30 15 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 16
2019-03-02 13:15 16 Öjaby Sport IBK P02-03 - Aneby SK P02 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-02 15:30 16 Hovslätts IK P02-03/1 - Sävsjö IBK P02-03 Stadsgården, Råslätt
2019-03-03 09:30 16 Östra SK Jönköping P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-03 13:30 16 Jönköpings IK Ungdom P02 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 17
2019-03-09 12:00 17 Aneby SK P02 - Hovslätts IK P02-03/1 FB-hallen
2019-03-10 13:30 17 Jönköpings IK Ungdom P02 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-10 14:45 17 Sävsjö IBK P02-03 - Öjaby Sport IBK P02-03 Sävsjö Sporthall
2019-03-10 15:30 17 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 18
18 S/W 2010 IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Vrigstad Sporthall
2019-03-16 11:30 18 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Sävsjö IBK P02-03 Fortnox Arena A-hall
2019-03-16 11:45 18 Östra SK Jönköping P02-03 - Aneby SK P02 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-16 13:15 18 Öjaby Sport IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Pär Lagerkvistskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis