Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 1 (-02)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P02 Henrik Petersson henrik@peterssons.com 0702-656563 Vit/Vit/Vit
Hovslätts IK P02-03/1 Mikael Svensson mikael_nhr@hotmail.com 070-9721646 Rött/vitt/vitt
Jönköpings IK Ungdom P02 Markus Söderlund markussoderlund@yahoo.se 07214212921 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Ungdom P03/1 Martin Sundling martin.sundling@gmail.com 0722-389774 Röd, Röd, Röd
S/W 2010 IBK P02-03 Caroline Ceder caroline@maxxtuning.se 070-2687563 Blå,blå,blå
Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Henrik Jönsson vipersp16@gmail.com 070-1809000 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Öjaby Sport IBK P02-03 Christer Pettersson crille@ertgodis.se 0708-146116 Vit, Svart, Svart
Östra SK Jönköping P02-03 Niklas Tornåker niklas70@comhem.se 0705-234824 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 09:00 1 S/W 2010 IBK P02-03 - Östra SK Jönköping P02-03 2 - 4 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Vrigstad Sporthall 71
2018-10-14 14:30 1 Öjaby Sport IBK P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 3 - 4 Dragan Zaharijev, Annie Nordmark Pär Lagerkvistskolan
2018-10-14 17:30 1 Jönköpings IK Ungdom P02 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 1 - 4 Anders A Nilsson, Ebba Bladh Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 2
2018-10-07 12:00 2 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 6 - 5 Hani Mousaviyan-Utter, Gustav Svensson Fortnox Arena A-hall 38
2018-10-19 20:00 2 Östra SK Jönköping P02-03 - Öjaby Sport IBK P02-03 1 - 6 Gustav Perman, Anders Perman Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-11-07 18:30 2 Hovslätts IK P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 3 - 6 Nicklas Bard, Ricky Karlquist Stadsgården, Råslätt
Omgång 3
2018-10-27 09:00 3 S/W 2010 IBK P02-03 - Öjaby Sport IBK P02-03 0 - 10 Bo-Göran Svensson, Viktor Bringstam Stockaryds Sporthall 45
2018-10-27 12:00 3 Aneby SK P02 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 4 - 9 Nicklas Bard, Patrik Revelj FB-hallen 35
2018-10-27 12:15 3 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Hovslätts IK P02-03/1 6 - 3 Josef Albertsson, Hannes Ragnar Jönköpings Idrottshus B-hall 98
2019-02-24 09:30 3 Jönköpings IK Ungdom P02 - Östra SK Jönköping P02-03 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 4
2018-11-09 19:00 4 S/W 2010 IBK P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 2 - 10 Bo-Göran Svensson, Jan Blohm Vrigstad Sporthall 83
2018-11-10 08:30 4 Östra SK Jönköping P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 4 - 7 Fredrik Billemark, Magnus Andersson Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-11 15:30 4 Jönköpings IK Ungdom P02 - Aneby SK P02 11 - 0 Gustav Perman, Anders Perman Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 5
2018-11-15 20:00 5 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Martin Risberg, Johan Oxenmyr Arabypark Arena
2018-11-17 14:00 5 Aneby SK P02 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Ivan Vovk, Adam Rydholm FB-hallen
2018-11-18 13:30 5 Hovslätts IK P02-03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Jens Axelsson, Tobias Axelsson Stadsgården, Råslätt
Omgång 6
2018-11-24 09:00 6 S/W 2010 IBK P02-03 - Aneby SK P02 Vrigstad Sporthall
2018-11-24 13:45 6 Hovslätts IK P02-03/1 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 15:00 6 Öjaby Sport IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 7
2018-12-01 12:00 7 Aneby SK P02 - Öjaby Sport IBK P02-03 FB-hallen
2018-12-01 12:30 7 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Fortnox Arena A-hall
2018-12-02 13:30 7 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2018-12-08 12:00 8 S/W 2010 IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Vrigstad Sporthall
2018-12-09 10:00 8 Östra SK Jönköping P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-12-09 12:00 8 Hovslätts IK P02-03/1 - Aneby SK P02 Stadsgården, Råslätt
Omgång 9
2018-12-15 14:00 9 Aneby SK P02 - Östra SK Jönköping P02-03 FB-hallen
2018-12-16 15:30 9 Jönköpings IK Ungdom P02 - Öjaby Sport IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-16 17:30 9 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 10
2019-01-12 15:30 10 Hovslätts IK P02-03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Stadsgården, Råslätt
2019-01-13 10:30 10 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P02 Fortnox Arena A-hall
2019-01-13 17:30 10 Östra SK Jönköping P02-03 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 11
2019-01-19 10:30 11 Jönköpings IK Ungdom P02 - Hovslätts IK P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-19 13:15 11 Öjaby Sport IBK P02-03 - Östra SK Jönköping P02-03 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-20 17:30 11 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 12
2019-01-26 13:30 12 Hovslätts IK P02-03/1 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Stadsgården, Råslätt
2019-01-27 13:30 12 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Aneby SK P02 Fortnox Arena A-hall
2019-01-27 14:00 12 Öjaby Sport IBK P02-03 - S/W 2010 IBK P02-03 Pär Lagerkvistskolan
2019-01-27 17:30 12 Östra SK Jönköping P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 13
13 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - S/W 2010 IBK P02-03 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 08:30 13 Hovslätts IK P02-03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Stadsgården, Råslätt
2019-02-03 13:00 13 Aneby SK P02 - Jönköpings IK Ungdom P02 FB-hallen
Omgång 14
2019-02-07 18:30 14 S/W 2010 IBK P02-03 - Hovslätts IK P02-03/1 Stockaryds Sporthall
2019-02-09 13:15 14 Öjaby Sport IBK P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Pär Lagerkvistskolan
2019-02-10 08:30 14 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Aneby SK P02 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 15
2019-02-16 12:30 15 Växjö IBK Utveckling P02-03/1 - Hovslätts IK P02-03/1 Fortnox Arena A-hall
2019-02-23 14:00 15 Aneby SK P02 - S/W 2010 IBK P02-03 FB-hallen
2019-02-23 15:30 15 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Öjaby Sport IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 16
2019-03-02 13:15 16 Öjaby Sport IBK P02-03 - Aneby SK P02 Pär Lagerkvistskolan
2019-03-03 09:30 16 Östra SK Jönköping P02-03 - Växjö IBK Utveckling P02-03/1 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-03 13:30 16 Jönköpings IK Ungdom P02 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 17
2019-03-09 12:00 17 Aneby SK P02 - Hovslätts IK P02-03/1 FB-hallen
2019-03-10 13:30 17 Jönköpings IK Ungdom P02 - S/W 2010 IBK P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-10 15:30 17 Jönköpings IK Ungdom P03/1 - Östra SK Jönköping P02-03 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 18
18 S/W 2010 IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P03/1 Vrigstad Sporthall
2019-03-16 11:45 18 Östra SK Jönköping P02-03 - Aneby SK P02 Jönköpings Idrottshus D-hall
2019-03-16 13:15 18 Öjaby Sport IBK P02-03 - Jönköpings IK Ungdom P02 Pär Lagerkvistskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis