Spelprogram - Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-02)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P02 röd, svart, svart
CL98IC P02 Blå, Blå, Blå
CL98IC P02-03 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund Ungdom P02 Charlie Karlsson karlsson_charlie@hotmail.com 076-1108043 Svart/Svart/Svart
Sillhövda AIK P02-03 Svart/röd, Svart/röd, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-06 13:30 1 CL98IC P02-03 - Sillhövda AIK P02-03 12 - 3 Ulf Åberg, Per Elofsson Falkenbergshallen
2018-10-07 16:00 1 Alvesta IBK P02 - CL98IC P02 6 - 1 Sean Norouz, Filip Karlsson Alvesta Sporthall
Omgång 2
2018-10-14 12:00 2 Sillhövda AIK P02-03 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 1 - 8 Jesper Grönblad, Jonas Nilsson Allhallen, Holmsjö
2018-10-14 12:00 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - Alvesta IBK P02 2 - 7 Stefan Karlsson, Gabriel Adolfsson Oskarshamns Sporthall A-hall 37
Omgång 3
2018-10-20 13:30 3 CL98IC P02-03 - Alvesta IBK P02 5 - 5 Bengt Andersson, Jonas Widenstedt Falkenbergshallen
2018-10-20 17:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - CL98IC P02 4 - 2 Bengt Bolander, Daniel Gyllander Torslundahallen 75
Omgång 4
2018-10-27 09:30 4 CL98IC P02 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 3 - 4 Bengt Andersson, Tomas Akthagen Kalmar Sporthall A-hall 39
2018-10-28 18:15 4 Alvesta IBK P02 - Sillhövda AIK P02-03 7 - 3 Jan Blohm, Andreas Karlsson Alvesta Sporthall
Omgång 5
2018-11-10 12:00 5 CL98IC P02 - CL98IC P02-03 4 - 8 Bengt Bolander, Christer Jonsson Falkenbergshallen 52
2018-11-10 12:30 5 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 7 - 5 Rolf Vatvedt, Malou Hallström Färjehallen 60
Omgång 6
2018-11-17 12:00 6 Sillhövda AIK P02-03 - CL98IC P02 4 - 2 Ulf Åberg, Per Elofsson Allhallen, Holmsjö 30
2018-11-17 16:00 6 Alvesta IBK P02 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 4 - 8 Edo Sabanovic, Johan Oxenmyr Alvesta Sporthall
2018-11-18 13:30 6 CL98IC P02-03 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 8 - 7 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 7
2018-11-22 18:15 7 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - CL98IC P02-03 4 - 3 Bengt Bolander, Alexia Rasmussen Torslundahallen 82
2018-11-25 12:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - Sillhövda AIK P02-03 2 - 3 Gabriel Adolfsson, Magnus Larsson Oskarshamns Sporthall A-hall 42
Omgång 8
2018-11-28 19:00 8 Sillhövda AIK P02-03 - CL98IC P02-03 8 - 8 Pelle Hallström, Malou Hallström Allhallen, Holmsjö
2018-12-01 12:30 8 CL98IC P02 - Alvesta IBK P02 6 - 7 Pelle Hallström, Malou Hallström Lindsdals Sporthall 29
Omgång 9
2018-12-09 12:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - Sillhövda AIK P02-03 7 - 1 Alexia Rasmussen, Nicklas Hult Färjehallen 45
2018-12-09 14:00 9 Alvesta IBK P02 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 11 - 6 Lars Hjelm, Johan Oxenmyr Alvesta Sporthall
Omgång 10
2018-12-16 14:00 10 Alvesta IBK P02 - CL98IC P02-03 4 - 5 Roger Gardell, Jesper Abrahamsson Alvesta Sporthall
2018-12-16 14:30 10 CL98IC P02 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 0 - 4 Bengt Bolander, Magnus Larsson Kalmar Sporthall A-hall 56
Omgång 11
2019-01-08 19:00 11 CL98IC P02 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 3 - 5 Leffe Henryson, Rolf Vatvedt Lindsdals Sporthall 39
2019-03-20 19:30 11 Sillhövda AIK P02-03 - Alvesta IBK P02 1 - 17 Roger Gardell, Michéll Borgström Allhallen, Holmsjö
Omgång 12
2019-01-12 10:30 12 CL98IC P02-03 - CL98IC P02 6 - 3 Jonas Hellberg, Anders Stenberg Kalmar Sporthall A-hall
2019-01-13 12:00 12 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 0 - 4 Mikael Fransson, Rolf Vatvedt Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 13
2019-01-20 12:00 13 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - CL98IC P02-03 6 - 2 Pelle Hallström, Malou Hallström Oskarshamns Sporthall A-hall 37
2019-02-09 15:15 13 CL98IC P02 - Sillhövda AIK P02-03 6 - 5 Alexia Rasmussen, Alexander Lagerström Lindsdals Sporthall 38
2019-03-03 10:40 13 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - Alvesta IBK P02 9 - 3 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Färjehallen 51
Omgång 14
2019-01-25 18:30 14 CL98IC P02-03 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 2 - 2 Malou Hallström, Oskar Kedmalm Kalmar Sporthall D-hall
2019-01-27 12:00 14 Sillhövda AIK P02-03 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 4 - 8 Christer Jonsson, Nicklas Hult Allhallen, Holmsjö
Omgång 15
2019-01-29 18:30 15 CL98IC P02-03 - Sillhövda AIK P02-03 10 - 6 Anders Stenberg, Christer Jonsson Falkenbergshallen
2019-02-14 18:45 15 Alvesta IBK P02 - CL98IC P02 4 - 1 Kristian Constantinescu, Johan Oxenmyr Alvesta Sporthall
Omgång 16
2019-02-02 13:00 16 Sillhövda AIK P02-03 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 1 - 7 Bengt Bolander, Rolf Vatvedt Allhallen, Holmsjö 20
2019-02-03 12:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - Alvesta IBK P02 4 - 8 Alexander Lagerström, Anders Stenberg Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 17
2019-02-08 20:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - CL98IC P02 8 - 2 Alexia Rasmussen, Oskar Kedmalm Färjehallen 79
2019-02-10 12:30 17 CL98IC P02-03 - Alvesta IBK P02 6 - 7 Malou Hallström, Ulrika Harrysson Falkenbergshallen
Omgång 18
2019-02-24 12:00 18 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - CL98IC P02 6 - 5 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Oskarshamns Sporthall A-hall 47
2019-02-24 16:00 18 Alvesta IBK P02 - Sillhövda AIK P02-03 WO (5 - 0) Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Alvesta Sporthall
Omgång 19
2019-03-02 12:30 19 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 5 - 2 Henrik Carlsson, Edo Sabanovic Torslundahallen 55
2019-03-05 19:15 19 CL98IC P02 - CL98IC P02-03 2 - 10 Alexia Rasmussen, Stefan Karlsson Lindsdals Sporthall 46
Omgång 20
2019-03-08 19:00 20 Sillhövda AIK P02-03 - CL98IC P02 8 - 4 Malou Hallström, Oskar Kedmalm Allhallen, Holmsjö 25
2019-03-09 14:00 20 Alvesta IBK P02 - FBC Kalmarsund Ungdom P02 4 - 4 Kevin Andersson, Kristian Constantinescu Alvesta Sporthall
2019-03-10 14:30 20 CL98IC P02-03 - Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 6 - 6 Jonas Hellberg, Daniel Gyllander Falkenbergshallen
Omgång 21
2019-03-15 19:30 21 FBC Kalmarsund Ungdom P02 - CL98IC P02-03 4 - 3 Bengt Bolander, Oskar Kedmalm Färjehallen 104
2019-03-17 12:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn P02-03 - Sillhövda AIK P02-03 11 - 3 Johan Palm, Jonas Widenstedt Oskarshamns Sporthall B-hall 57

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis