Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr 2 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P06 Joakim Palmer jocke.palmer@live.se Vit/vit/vit
Bankeryds Skid o MK P06/2 Fredrik Kyhlberg kylberg40@gmail.com Blå/Blå/Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 Ola Mellström ola.mellstrom@telia.com 0721800152 Röd/Svart /Röd
Forserums IF P05-07 Roger Tilstam 0708161579@telia.com 0708161579 Grön/Vit/Grön/Vit
Hovslätts IK P07 Henrik Sjöman henrik.sjoman@wsa.se 0705-189155 Röd/Vit/Vit
IBF Tranås P06 Martin Tell martin.tell@tranas.se 070-3573978 RÖD/SVART/RÖD
Månsarps IBK P05-06/2 Tobias Philip tobiasphilip@hotmail.com 0707-580255 Lila/Vit/Vit
Sävsjö IBK P06-07 Mikael Vikman mikael_35ck@hotmail.com 073-2112307 Röd/Svart, Svart, Vit
Vetlanda IBF P06 Mikaela Schön mikka_strandberg@hotmail.com 073-5346197 Kornblå//Kornblå//Blå
Vimmerby IBK P06 Rickard Slotthed Slotthed@hotmail.se 0739589915 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 10:00 1 Forserums IF P05-07 - Månsarps IBK P05-06/2 2 - 11 Forserums Sporthall 65
2018-10-13 14:00 1 Aneby SK P06 - Vimmerby IBK P06 5 - 15 FB-hallen
2018-10-14 10:15 1 Hovslätts IK P07 - IBF Tranås P06 3 - 12 Stadsgården, Råslätt
2018-10-14 11:20 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Sävsjö IBK P06-07 6 - 6 Habo Sporthall C-hall
2018-10-14 14:30 1 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Vetlanda IBF P06 12 - 7 Torpshallen
Omgång 2
2018-10-20 11:00 2 Sävsjö IBK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 3 - 4 Hofgårdshallen
2018-10-21 09:30 2 IBF Tranås P06 - Forserums IF P05-07 14 - 2 Tranås Idrottshall
2018-10-21 15:00 2 Vimmerby IBK P06 - Hovslätts IK P07 14 - 5 Vimmerby Sporthall
2018-10-21 15:00 2 Månsarps IBK P05-06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 6 - 5 Norrahammars Sporthall
2018-10-21 15:00 2 Vetlanda IBF P06 - Aneby SK P06 12 - 8 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 3
2018-10-27 12:00 3 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 8 Björn Bergström, Jona Mörtsell Torpshallen
2018-10-27 14:00 3 Aneby SK P06 - Sävsjö IBK P06-07 8 - 8 FB-hallen
2018-10-28 11:15 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - IBF Tranås P06 2 - 8 Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 12:00 3 Hovslätts IK P07 - Forserums IF P05-07 10 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-10-28 13:30 3 Vimmerby IBK P06 - Vetlanda IBF P06 16 - 4 Vimmerby Sporthall
Omgång 4
2018-11-10 10:00 4 Forserums IF P05-07 - Vetlanda IBF P06 5 - 9 Forserums Sporthall 60
2018-11-10 14:45 4 IBF Tranås P06 - Månsarps IBK P05-06/2 4 - 4 Tranås Idrottshall
2018-11-10 16:30 4 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Vimmerby IBK P06 13 - 3 Ricky Karlquist Torpshallen
2018-11-11 10:45 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Aneby SK P06 25 - 1 Habo Sporthall C-hall
2018-11-11 13:45 4 Hovslätts IK P07 - Sävsjö IBK P06-07 12 - 4 Gustaf Gustafsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
Omgång 5
2018-11-16 18:30 5 Aneby SK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 6 - 18 FB-hallen
2018-11-17 10:00 5 Vimmerby IBK P06 - IBF Tranås P06 2 - 8 Vimmerby Sporthall
2018-11-17 10:30 5 Sävsjö IBK P06-07 - Forserums IF P05-07 11 - 6 Hofgårdshallen
2018-11-17 10:30 5 Vetlanda IBF P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 4 - 9 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-18 13:00 5 Månsarps IBK P05-06/2 - Hovslätts IK P07 8 - 4 Marcus Lundin, Magnus Engqvist Norrahammars Sporthall
Omgång 6
2018-11-20 18:45 6 IBF Tranås P06 - Vetlanda IBF P06 4 - 3 Tranås Idrottshall
2018-11-24 10:00 6 Forserums IF P05-07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 4 - 11 Forserums Sporthall
2018-11-24 11:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Vimmerby IBK P06 14 - 7 Habo Sporthall C-hall
2018-11-25 12:00 6 Hovslätts IK P07 - Aneby SK P06 9 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-25 15:00 6 Månsarps IBK P05-06/2 - Sävsjö IBK P06-07 13 - 2 Norrahammars Sporthall
Omgång 7
2018-12-01 11:15 7 IBF Tranås P06 - Sävsjö IBK P06-07 10 - 3 Tranås Idrottshall
2018-12-01 14:00 7 Aneby SK P06 - Forserums IF P05-07 8 - 9 FB-hallen
2018-12-02 11:30 7 Vetlanda IBF P06 - Hovslätts IK P07 5 - 8 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2018-12-02 12:30 7 Månsarps IBK P05-06/2 - Vimmerby IBK P06 12 - 6 Norrahammars Sporthall
2018-12-02 14:15 7 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 6 - 8 Björn Bergström, Joel Hildingsson Torpshallen
Omgång 8
2018-12-08 10:00 8 Sävsjö IBK P06-07 - Vetlanda IBF P06 8 - 6 Hofgårdshallen
2018-12-08 12:00 8 Forserums IF P05-07 - Vimmerby IBK P06 2 - 10 Forserums Sporthall 58
2018-12-08 12:00 8 Hovslätts IK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 4 - 10 Olle Edlund, Melwin Knuthas Stadsgården, Råslätt
2018-12-09 11:00 8 IBF Tranås P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 16 - 6 Tranås Idrottshall
2018-12-09 15:00 8 Månsarps IBK P05-06/2 - Aneby SK P06 9 - 5 Norrahammars Sporthall
Omgång 9
2018-12-15 10:45 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Forserums IF P05-07 Habo Sporthall C-hall
2018-12-15 12:00 9 Aneby SK P06 - IBF Tranås P06 FB-hallen
2018-12-15 12:30 9 Vetlanda IBF P06 - Månsarps IBK P05-06/2 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-15 14:00 9 Vimmerby IBK P06 - Sävsjö IBK P06-07 Vimmerby Sporthall
2018-12-16 14:15 9 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Hovslätts IK P07 Torpshallen
Omgång 10
2019-01-12 12:00 10 Vetlanda IBF P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-01-13 10:00 10 IBF Tranås P06 - Hovslätts IK P07 Tranås Idrottshall
2019-01-13 11:00 10 Månsarps IBK P05-06/2 - Forserums IF P05-07 Norrahammars Sporthall
2019-01-13 11:00 10 Vimmerby IBK P06 - Aneby SK P06 Vimmerby Sporthall
2019-01-13 12:15 10 Sävsjö IBK P06-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 Hofgårdshallen
Omgång 11
2019-01-19 09:30 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Månsarps IBK P05-06/2 Habo Sporthall C-hall
2019-01-19 10:00 11 Aneby SK P06 - Vetlanda IBF P06 FB-hallen
2019-01-19 10:00 11 Forserums IF P05-07 - IBF Tranås P06 Forserums Sporthall
2019-01-20 13:45 11 Hovslätts IK P07 - Vimmerby IBK P06 Stadsgården, Råslätt
2019-01-20 14:15 11 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Sävsjö IBK P06-07 Torpshallen
Omgång 12
2019-01-26 09:30 12 Vetlanda IBF P06 - Vimmerby IBK P06 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-26 10:00 12 Forserums IF P05-07 - Hovslätts IK P07 Forserums Sporthall
2019-01-26 10:30 12 Sävsjö IBK P06-07 - Aneby SK P06 Hofgårdshallen
2019-01-27 13:00 12 IBF Tranås P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 Tranås Idrottshall
2019-01-27 15:00 12 Månsarps IBK P05-06/2 - Bankeryds Skid o MK P06/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
2019-02-01 18:30 13 Aneby SK P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 FB-hallen
2019-02-02 12:00 13 Vetlanda IBF P06 - Forserums IF P05-07 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-02 12:15 13 Sävsjö IBK P06-07 - Hovslätts IK P07 Hofgårdshallen
2019-02-03 13:00 13 Månsarps IBK P05-06/2 - IBF Tranås P06 Norrahammars Sporthall
2019-02-03 15:00 13 Vimmerby IBK P06 - Bankeryds Skid o MK P06/2 Vimmerby Sporthall
Omgång 14
2019-02-09 10:00 14 Forserums IF P05-07 - Sävsjö IBK P06-07 Forserums Sporthall
2019-02-09 11:00 14 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Vetlanda IBF P06 Habo Sporthall A-hall
2019-02-09 18:30 14 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Aneby SK P06 Torpshallen
2019-02-10 08:30 14 Hovslätts IK P07 - Månsarps IBK P05-06/2 Stadsgården, Råslätt
2019-02-10 12:45 14 IBF Tranås P06 - Vimmerby IBK P06 Tranås Idrottshall
Omgång 15
2019-02-16 10:30 15 Sävsjö IBK P06-07 - Månsarps IBK P05-06/2 Hofgårdshallen
2019-02-23 10:00 15 Aneby SK P06 - Hovslätts IK P07 FB-hallen
2019-02-23 13:00 15 Vimmerby IBK P06 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 Vimmerby Sporthall
2019-02-24 12:00 15 Vetlanda IBF P06 - IBF Tranås P06 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-24 14:15 15 Bankeryds Skid o MK P06/2 - Forserums IF P05-07 Torpshallen
Omgång 16
2019-03-02 10:00 16 Forserums IF P05-07 - Aneby SK P06 Forserums Sporthall
2019-03-02 12:15 16 Sävsjö IBK P06-07 - IBF Tranås P06 Hofgårdshallen
2019-03-03 10:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Bankeryds Skid o MK P06/2 Habo Sporthall C-hall
2019-03-03 14:00 16 Vimmerby IBK P06 - Månsarps IBK P05-06/2 Vimmerby Sporthall
2019-03-03 15:30 16 Hovslätts IK P07 - Vetlanda IBF P06 Stadsgården, Råslätt
Omgång 17
2019-03-09 12:30 17 Vetlanda IBF P06 - Sävsjö IBK P06-07 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-03-09 14:00 17 Aneby SK P06 - Månsarps IBK P05-06/2 FB-hallen
2019-03-10 11:15 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 - Hovslätts IK P07 Habo Sporthall A-hall
2019-03-10 12:00 17 Bankeryds Skid o MK P06/2 - IBF Tranås P06 Torpshallen
2019-03-10 14:00 17 Vimmerby IBK P06 - Forserums IF P05-07 Vimmerby Sporthall
Omgång 18
2019-03-16 08:30 18 Hovslätts IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06/2 Stadsgården, Råslätt
2019-03-16 10:00 18 Forserums IF P05-07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/2 Forserums Sporthall
2019-03-16 14:00 18 Sävsjö IBK P06-07 - Vimmerby IBK P06 Hofgårdshallen
2019-03-17 11:30 18 IBF Tranås P06 - Aneby SK P06 Tranås Idrottshall
2019-03-17 15:00 18 Månsarps IBK P05-06/2 - Vetlanda IBF P06 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis