September |
2023-09-09 12:00 |
Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Herrar/Pojkar |
Gävle GIK P09/10 Röd - Valbo AIF P10 Vit |
9 - 0 |
Novahallen - Gavlehov |
2023-09-09 15:00 |
Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Herrar/Pojkar |
Gävle GIK P11 - Gävle GIK P09/10 Röd |
3 - 4 |
Novahallen - Gavlehov |
2023-09-09 16:00 |
Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Herrar/Pojkar |
Gävle GIK P09/10 Röd - Gävle GIK F08/09 |
13 - 6 |
Novahallen - Gavlehov |
Oktober |
2023-10-08 16:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - Valbo AIF P09 |
9 - 11 |
Hemlingborg idrottshall |
2023-10-15 12:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Sandvikens AIK P2010 - Gävle GIK P09/10 Blå |
7 - 8 |
Bessemerhallen |
2023-10-21 09:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - IBK Runsten P09 |
7 - 5 |
Nynäshallen |
2023-10-28 12:00 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - FBC Bollnäs P08 |
8 - 7 |
Nynäshallen |
November |
2023-11-10 19:00 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
IBK Runsten P0809 - Gävle GIK P09/10 Blå |
6 - 4 |
Nynäshallen |
2023-11-18 09:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - Strömsbro IF P09 Orange |
6 - 5 |
Nynäshallen |
December |
2023-12-02 09:20 |
DM pojkar röd div 2 grupp 1 |
Strömsbro IF P09 Orange - Gävle GIK P09/10 Blå |
2 - 1 |
Testebo Arena |
2023-12-02 11:50 |
DM pojkar röd div 2 grupp 1 |
Gävle GIK P09/10 Blå - Alfta IBK P09-10 |
WO (5 - 0) |
Testebo Arena |
2023-12-02 13:30 |
DM pojkar röd div 2 grupp 1 |
IBK Runsten P09 - Gävle GIK P09/10 Blå |
4 - 1 |
Testebo Arena |
2023-12-09 12:00 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - IK Ljusdal P0809 |
10 - 3 |
Nynäshallen |
Januari |
2024-01-13 10:45 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Valbo AIF P09 - Gävle GIK P09/10 Blå |
4 - 8 |
Valbo Sportcentrum |
2024-01-27 16:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
IBK Runsten P09 - Gävle GIK P09/10 Blå |
4 - 10 |
Nynäshallen |
Februari |
2024-02-11 15:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
FBC Bollnäs P08 - Gävle GIK P09/10 Blå |
11 - 5 |
Bollnäs Sporthall A |
2024-02-24 09:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Strömsbro IF P09 Orange - Gävle GIK P09/10 Blå |
3 - 14 |
Testebo Arena |
Mars |
2024-03-03 13:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - Sandvikens AIK P2010 |
12 - 4 |
Nynäshallen |
2024-03-21 17:30 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - IBK Runsten P0809 |
8 - 7 |
Novahallen - Gavlehov |
2024-03-23 17:00 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Gävle GIK P09/10 Blå - Alfta IBK P09-10 |
9 - 5 |
Vallbackskolan |
April |
2024-04-04 19:20 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
IK Ljusdal P0809 - Gävle GIK P09/10 Blå |
4 - 6 |
Giganten |
2024-04-06 16:00 |
Pojkar Röd Division 2 (2009) |
Alfta IBK P09-10 - Gävle GIK P09/10 Blå |
11 - 1 |
Alfta Sporthall |