Flickor 98 (2010/11)

Gruppspel
Flickor 98
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-17 08:30 1024640006 Vattjoms IK - Timrå IBC 3 - 2 Rickard Eriksson, Niclas Svelander Timrå Sporthall
2010-10-17 09:15 1024640005 Sundsvalls IBF - U Selånger - Klockarbergets BK 2 - 0 Rickard Eriksson, Niclas Svelander Timrå Sporthall
2010-10-17 10:00 1024640004 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBF 1 - 6 Rickard Eriksson, Niclas Svelander Timrå Sporthall
2010-10-17 10:45 1024640003 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBF (99) 4 - 4 Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Timrå Sporthall
2010-10-17 11:30 1024640002 Vattjoms IK - Moälvens IBK -99 3 - 3 Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Timrå Sporthall
2010-10-17 12:15 1024640001 Sundsvalls IBF - U Selånger - Moälvens IBK 3 - 0 Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Timrå Sporthall
2010-10-17 13:00 1024640011 Klockarbergets BK - Örnsköldsvik IBF 0 - 6 Oscar Olofsson, Henrik Hörnfeldt Timrå Sporthall
2010-10-17 13:45 1024640010 Vattjoms IK - Örnsköldsvik IBF (99) 2 - 2 Simon Selander, André Selander Timrå Sporthall
2010-10-17 14:30 1024640009 Sundsvalls IBF - U Selånger - Moälvens IBK -99 2 - 0 Simon Selander, André Selander Timrå Sporthall
2010-10-17 15:15 1024640008 Timrå IBC - Moälvens IBK 3 - 4 Simon Selander, André Selander Timrå Sporthall
2010-10-17 16:00 1024640007 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBF 0 - 2 Simon Selander, André Selander Timrå Sporthall
2010-11-21 12:15 1024640018 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Örnsköldsvik IBF 1 - 3 Alexander Hellström, Anna Wiklund Skyttis Arena
2010-11-21 13:00 1024640019 Gullänget-Kroksta IBS A - Moälvens IBK 1 - 6 Alexander Hellström, Anna Wiklund Skyttis Arena
2010-11-21 13:45 1024640020 Järveds IF - Moälvens IBK -99 7 - 3 Alexander Hellström, Anna Wiklund Skyttis Arena
2010-11-21 14:30 1024640021 Nätra IBK - Örnsköldsvik IBF (99) Göran Edlund, Mikael Körning Skyttis Arena
2010-11-21 15:15 1024640022 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Moälvens IBK 3 - 3 Göran Edlund, Mikael Körning Skyttis Arena
2010-11-21 16:00 1024640012 Gullänget-Kroksta IBS A - Moälvens IBK -99 2 - 1 Göran Edlund, Mikael Körning Skyttis Arena
2011-02-20 09:30 1024640013 Järveds IF - Örnsköldsvik IBF (99) 3 - 3 Daniel Hälldahl, Kent Eriksson Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-20 10:15 1024640014 Nätra IBK - Örnsköldsvik IBF 1 - 1 Daniel Hälldahl, Kent Eriksson Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-20 11:45 1024640016 Örnsköldsvik IBF (99) - Örnsköldsvik IBF 2 - 3 Peder Lövdahl, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-20 12:30 1024640017 Gullänget-Kroksta IBS A - Järveds IF 1 - 6 Alexander Hellström, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2011-03-15 18:45 1024640015 Moälvens IBK - Moälvens IBK -99 2 - 0 Alexander Hellström, Matilda Östlund-Visén Nolaskolan
2010-11-07 09:30 1024640029 Sundsvalls IBF - U Selånger - Timrå IBC 4 - 2 Bengt Johansson, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2010-11-07 10:15 1024640030 Timrå IBC - Gullänget-Kroksta IBS 1 2 - 2 Bengt Johansson, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2010-11-07 11:00 1024640031 Vattjoms IK - Järveds IF 3 - 6 Bengt Johansson, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
2010-11-07 11:45 1024640032 Sundsvalls IBF - U Selånger - Gullänget-Kroksta IBS A 5 - 4 Javier Castro, Peterson Lugero Matfors Sporthall
2010-11-07 12:30 1024640033 Klockarbergets BK - Nätra IBK 4 - 3 Javier Castro, Peterson Lugero Matfors Sporthall
2010-11-07 13:15 1024640023 Sundsvalls IBF - U Selånger - Gullänget-Kroksta IBS 1 4 - 0 Javier Castro, Peterson Lugero Matfors Sporthall
2010-11-07 14:00 1024640024 Vattjoms IK - Gullänget-Kroksta IBS A 1 - 7 Emil Ulander, Rasmus Nilsson Matfors Sporthall
2010-11-07 14:45 1024640025 Klockarbergets BK - Järveds IF 2 - 11 Emil Ulander, Rasmus Nilsson Matfors Sporthall
2010-11-07 15:30 1024640026 Timrå IBC - Nätra IBK 2 - 2 Emil Ulander, Rasmus Nilsson Matfors Sporthall
2010-11-07 16:15 1024640027 Järveds IF - Gullänget-Kroksta IBS 1 5 - 1 Emil Ulander, Rasmus Nilsson Matfors Sporthall
2010-11-07 17:00 1024640028 Nätra IBK - Gullänget-Kroksta IBS A 1 - 8 Emil Ulander, Rasmus Nilsson Matfors Sporthall
2010-11-13 09:00 1024640040 Moälvens IBK -99 - Örnsköldsvik IBF (99) 1 - 3 Christian Andersson, Pontus Westman Nolaskolan
2010-11-13 09:45 1024640041 Moälvens IBK - Vattjoms IK 2 - 1 Christian Andersson, Pontus Westman Nolaskolan
2010-11-13 10:30 1024640042 Moälvens IBK -99 - Klockarbergets BK 3 - 6 Sofie Gidlöf, Andreas Nyman Nolaskolan
2010-11-13 11:15 1024640043 Örnsköldsvik IBF (99) - Timrå IBC 3 - 3 Sofie Gidlöf, Andreas Nyman Nolaskolan
2010-11-13 12:00 1024640044 Örnsköldsvik IBF - Sundsvalls IBF - U Selånger 3 - 3 Linus Blomberg, Jens Ljung Nolaskolan
2010-11-13 12:45 1024640034 Moälvens IBK - Klockarbergets BK 1 - 5 Linus Blomberg, Jens Ljung Nolaskolan
2010-11-13 13:30 1024640035 Moälvens IBK -99 - Timrå IBC 1 - 3 Marcus Edlund, Marcus Forsberg Nolaskolan
2010-11-13 14:15 1024640036 Örnsköldsvik IBF (99) - Sundsvalls IBF - U Selånger 1 - 3 Marcus Edlund, Marcus Forsberg Nolaskolan
2010-11-13 15:00 1024640037 Örnsköldsvik IBF - Vattjoms IK 4 - 3 Lars-Åke Norman, Sofie Gidlöf Nolaskolan
2010-11-13 15:45 1024640038 Klockarbergets BK - Timrå IBC 2 - 3 Lars-Åke Norman, Sofie Gidlöf Nolaskolan
2010-11-13 16:30 1024640039 Sundsvalls IBF - U Selånger - Vattjoms IK 0 - 0 Lars-Åke Norman, Jonas Ulander Nolaskolan
2010-11-28 09:30 1024640048 Vattjoms IK - Klockarbergets BK 2 - 0 Christian Andersson, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 10:15 1024640049 Järveds IF - Timrå IBC 2 - 1 Christian Andersson, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 11:00 1024640050 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Vattjoms IK 4 - 3 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 11:45 1024640051 Gullänget-Kroksta IBS A - Klockarbergets BK 10 - 0 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 12:30 1024640052 Nätra IBK - Sundsvalls IBF - U Selånger 0 - 5 Alma Byström, Sofie Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 13:15 1024640053 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Klockarbergets BK 8 - 0 Alma Byström, Sofie Gidlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 14:00 1024640054 Gullänget-Kroksta IBS A - Timrå IBC 6 - 1 Linus Blomberg, Jens Ljung Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 14:45 1024640055 Järveds IF - Sundsvalls IBF - U Selånger 6 - 3 Linus Blomberg, Jens Ljung Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 15:30 1024640045 Nätra IBK - Vattjoms IK 0 - 1 Marcus Edlund, Marcus Forsberg Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 16:15 1024640046 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Gullänget-Kroksta IBS A 3 - 7 Marcus Edlund, Marcus Forsberg Köpmanholmens Sporthall
2010-11-28 17:00 1024640047 Järveds IF - Nätra IBK 5 - 2 Christian Andersson, Johnnie Lundmark Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 09:30 1024640056 Moälvens IBK -99 - Gullänget-Kroksta IBS 1 1 - 10 Christian Andersson, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 10:15 1024640057 Örnsköldsvik IBF (99) - Gullänget-Kroksta IBS A 1 - 4 Christian Andersson, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 11:00 1024640058 Örnsköldsvik IBF - Järveds IF 3 - 5 Christian Andersson, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 11:45 1024640059 Moälvens IBK - Nätra IBK 2 - 0 Adam Eidenvall, Linus Blomberg Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 12:30 1024640060 Örnsköldsvik IBF (99) - Gullänget-Kroksta IBS 1 3 - 4 Adam Eidenvall, Linus Blomberg Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 13:15 1024640061 Örnsköldsvik IBF - Gullänget-Kroksta IBS A 0 - 4 Adam Eidenvall, Linus Blomberg Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 14:00 1024640062 Moälvens IBK - Järveds IF 2 - 7 Anna Wiklund, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 14:45 1024640063 Moälvens IBK -99 - Nätra IBK 1 - 1 Anna Wiklund, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 15:30 1024640064 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Nätra IBK 5 - 0 Anna Wiklund, Pontus Westman Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 16:15 1024640065 Örnsköldsvik IBF (99) - Moälvens IBK 4 - 5 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Köpmanholmens Sporthall
2010-12-12 17:00 1024640066 Örnsköldsvik IBF - Moälvens IBK -99 6 - 1 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Köpmanholmens Sporthall
2011-01-16 09:30 1024640077 Timrå IBC - Vattjoms IK 1 - 0 Jan Öberg, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 10:15 1024640067 Örnsköldsvik IBF - Moälvens IBK 1 - 2 Rasmus Nilsson, Jan Öberg Hagahallen
2011-01-16 11:00 1024640068 Moälvens IBK -99 - Sundsvalls IBF - U Selånger 0 - 5 Rasmus Nilsson, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 11:45 1024640069 Moälvens IBK - Timrå IBC 0 - 4 Rasmus Nilsson, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 12:30 1024640070 Örnsköldsvik IBF (99) - Vattjoms IK 8 - 0 Rasmus Nilsson, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 13:15 1024640071 Örnsköldsvik IBF - Klockarbergets BK 4 - 2 Simon Selander, Rasmus Nilsson Hagahallen
2011-01-16 14:00 1024640072 Moälvens IBK - Sundsvalls IBF - U Selånger 2 - 6 Jan Öberg, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 14:45 1024640073 Moälvens IBK -99 - Vattjoms IK 1 - 2 Rasmus Nilsson, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 15:30 1024640074 Örnsköldsvik IBF (99) - Klockarbergets BK 4 - 0 Jan Öberg, Rasmus Nilsson Hagahallen
2011-01-16 16:15 1024640075 Örnsköldsvik IBF - Timrå IBC 0 - 0 Jan Öberg, Simon Selander Hagahallen
2011-01-16 17:00 1024640076 Klockarbergets BK - Sundsvalls IBF - U Selånger 3 - 8 Rasmus Nilsson, Simon Selander Hagahallen
2011-01-22 09:30 1024640078 Örnsköldsvik IBF - Gullänget-Kroksta IBS 1 2 - 2 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Nolaskolan
2011-01-22 10:15 1024640079 Moälvens IBK - Gullänget-Kroksta IBS A 1 - 1 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Nolaskolan
2011-01-22 11:00 1024640080 Moälvens IBK -99 - Järveds IF 1 - 7 Andreas Nyman, Marcus Edlund Nolaskolan
2011-01-22 11:45 1024640081 Örnsköldsvik IBF (99) - Nätra IBK 1 - 0 Andreas Nyman, Marcus Edlund Nolaskolan
2011-01-22 12:30 1024640082 Moälvens IBK - Gullänget-Kroksta IBS 1 4 - 4 Dennis Granlöf, Marcus Forsberg Nolaskolan
2011-01-22 13:15 1024640083 Moälvens IBK -99 - Gullänget-Kroksta IBS A 2 - 2 Dennis Granlöf, Marcus Forsberg Nolaskolan
2011-01-22 14:00 1024640084 Örnsköldsvik IBF (99) - Järveds IF 1 - 4 Hjalmar Eleholm, Simon Eleholm Nolaskolan
2011-01-22 14:45 1024640085 Örnsköldsvik IBF - Nätra IBK 3 - 0 Hjalmar Eleholm, Simon Eleholm Nolaskolan
2011-01-22 15:30 1024640086 Moälvens IBK -99 - Moälvens IBK 3 - 3 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Nolaskolan
2011-01-22 16:15 1024640087 Örnsköldsvik IBF - Örnsköldsvik IBF (99) 3 - 6 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Nolaskolan
2011-01-22 17:00 1024640088 Järveds IF - Gullänget-Kroksta IBS A 3 - 3 Anton Haarstad Nyberg, Dennis Granlöf Nolaskolan
2011-02-06 09:30 1024640099 Gullänget-Kroksta IBS A - Nätra IBK 3 - 1 Alexander Hellström, Matilda Östlund-Visén Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 10:15 1024640098 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Järveds IF 2 - 3 Alexander Hellström, Matilda Östlund-Visén Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 11:00 1024640097 Nätra IBK - Timrå IBC 1 - 2 Alexander Hellström, Matilda Östlund-Visén Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 11:45 1024640096 Järveds IF - Klockarbergets BK 11 - 4 Hjalmar Eleholm, Jens Ljung Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 12:30 1024640095 Gullänget-Kroksta IBS A - Vattjoms IK 4 - 2 Hjalmar Eleholm, Jens Ljung Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 13:15 1024640094 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Sundsvalls IBF - U Selånger 1 - 3 Jon Forsberg, Simon Eleholm Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 14:00 1024640093 Nätra IBK - Klockarbergets BK 2 - 2 Jon Forsberg, Simon Eleholm Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 14:45 1024640092 Gullänget-Kroksta IBS A - Sundsvalls IBF - U Selånger 4 - 3 Jon Forsberg, Simon Eleholm Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 15:30 1024640091 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Timrå IBC 3 - 4 Christian Andersson, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 16:15 1024640090 Järveds IF - Vattjoms IK 4 - 0 Christian Andersson, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-06 17:00 1024640089 Timrå IBC - Sundsvalls IBF - U Selånger 2 - 2 Christian Andersson, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 09:30 1024640100 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Moälvens IBK -99 5 - 0 Andreas Nyman, Göran Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 10:15 1024640101 Gullänget-Kroksta IBS A - Örnsköldsvik IBF (99) 3 - 3 Andreas Nyman, Göran Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 11:00 1024640102 Järveds IF - Örnsköldsvik IBF 2 - 1 Andreas Nyman, Göran Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 11:45 1024640103 Nätra IBK - Moälvens IBK 1 - 5 Hjalmar Eleholm, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 12:30 1024640104 Gullänget-Kroksta IBS 1 - Örnsköldsvik IBF (99) 4 - 2 Hjalmar Eleholm, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 13:15 1024640105 Gullänget-Kroksta IBS A - Örnsköldsvik IBF 1 - 0 Hjalmar Eleholm, Anton Haarstad Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 14:00 1024640106 Järveds IF - Moälvens IBK 3 - 0 Marcus Edlund, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 14:45 1024640107 Nätra IBK - Moälvens IBK -99 1 - 2 Marcus Edlund, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 15:30 1024640108 Nätra IBK - Gullänget-Kroksta IBS 1 0 - 18 Matilda Östlund-Visén, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 16:15 1024640109 Moälvens IBK - Örnsköldsvik IBF (99) 3 - 4 Matilda Östlund-Visén, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-12 17:00 1024640110 Moälvens IBK -99 - Örnsköldsvik IBF 1 - 0 Matilda Östlund-Visén, Sofie Gidlöf Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 09:30 1024640111 Örnsköldsvik IBF (99) - Moälvens IBK -99 6 - 1 Mikael Körning, Jonas Ulander Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 10:15 1024640112 Vattjoms IK - Moälvens IBK 0 - 2 Mikael Körning, Jonas Ulander Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 11:00 1024640113 Klockarbergets BK - Moälvens IBK -99 3 - 3 Alexander Hellström, Göran Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 11:45 1024640114 Timrå IBC - Örnsköldsvik IBF (99) 2 - 1 Simon Eleholm, Göran Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 12:30 1024640115 Sundsvalls IBF - U Selånger - Örnsköldsvik IBF 1 - 1 Simon Eleholm, Anton Haarstad Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 13:15 1024640116 Klockarbergets BK - Moälvens IBK 1 - 4 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 14:00 1024640117 Timrå IBC - Moälvens IBK -99 7 - 0 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 14:45 1024640118 Sundsvalls IBF - U Selånger - Örnsköldsvik IBF (99) 5 - 1 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 15:00 1024640119 Vattjoms IK - Örnsköldsvik IBF 3 - 4 Anton Haarstad Nyberg, Pontus Westman Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 15:45 1024640120 Timrå IBC - Klockarbergets BK 3 - 1 Krister Nordström, Marcus Edlund Örnsköldsviks Sporthall
2011-02-26 16:30 1024640121 Vattjoms IK - Sundsvalls IBF - U Selånger 0 - 2 Marcus Edlund, Krister Nordström Örnsköldsviks Sporthall
2011-03-15 17:15 1024640132 Nätra IBK - Järveds IF 1 - 8 Alexander Hellström, Matilda Östlund-Visén Nolaskolan
2011-03-16 19:00 1024640131 Gullänget-Kroksta IBS A - Gullänget-Kroksta IBS 1 1 - 6 Alexander Hellström, Jimmy Fredin Höglandshallen Örnsköldsvik
2011-03-20 10:15 1024640122 Klockarbergets BK - Vattjoms IK 4 - 3 Daniel Selander, Simon Selander Höglunda
2011-03-20 11:00 1024640123 Timrå IBC - Järveds IF 3 - 4 Daniel Selander, Simon Selander Höglunda
2011-03-20 11:45 1024640124 Vattjoms IK - Gullänget-Kroksta IBS 1 1 - 9 Daniel Selander, Simon Selander Höglunda
2011-03-20 12:30 1024640125 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS A 7 - 4 Oscar Olofsson, Niclas Svelander Höglunda
2011-03-20 13:15 1024640126 Sundsvalls IBF - U Selånger - Nätra IBK 8 - 0 Oscar Olofsson, Niclas Svelander Höglunda
2011-03-20 14:00 1024640127 Klockarbergets BK - Gullänget-Kroksta IBS 1 1 - 6 Oscar Olofsson, Niclas Svelander Höglunda
2011-03-20 14:45 1024640128 Timrå IBC - Gullänget-Kroksta IBS A 2 - 5 Oscar Olofsson, Niclas Svelander Höglunda
2011-03-20 15:30 1024640129 Sundsvalls IBF - U Selånger - Järveds IF 1 - 2 Daniel Selander, Jan Öberg Höglunda
2011-03-20 16:15 1024640130 Vattjoms IK - Nätra IBK 1 - 3 Daniel Selander, Jan Öberg Höglunda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Järveds IF 22 20 2 0 114-41 73 62
2. Sundsvalls IBF - U Selånger 22 15 4 3 78-32 46 49
3. Gullänget-Kroksta IBS A 22 13 4 5 85-55 30 43
4. Gullänget-Kroksta IBS 1 22 11 4 7 101-52 49 37
5. Örnsköldsvik IBF 22 10 5 7 56-41 15 35
6. Moälvens IBK 22 10 4 8 53-57 -4 34
7. Timrå IBC 22 9 5 8 53-52 1 32
8. Örnsköldsvik IBF (99) 21 7 5 9 63-57 6 26
9. Klockarbergets BK 22 5 3 14 51-105 -54 18
10. Vattjoms IK 22 4 3 15 34-72 -38 15
11. Moälvens IBK -99 22 2 5 15 29-86 -57 11
12. Nätra IBK 21 1 4 16 20-87 -67 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis