Flickor div 4 grupp B (00-01) (2013/14)

Gruppspel
Flickor div 4 grupp B (00-01)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-10-06 10:00 1317660087 Rasbo IK - Almunge IK 5 - 7 Albin Forsberg, Miodrag Djuric Hall 2000
2013-10-06 10:00 1317660088 Enköpings IBK 2 - IFK Dannemora/Ö 2 - 11 Lowa Englundh, Christophe Ruziga S:t Ilianshallen
2013-10-12 09:40 1317660085 IS Saga 1 - Storvreta IBK 1 4 - 2 Victor Flemström, Nikki Classon Allianshallen A
2013-10-12 11:30 1317660089 IFK Dannemora/Ö - Rasbo IK 7 - 5 Sarah Ejderskog, Carolina Svensson Österby Sim o Sporthall
2013-10-12 14:50 1317660090 Almunge IK - SK Vide 7 - 0 Mikael Rosenius, Erik Palmertz Almunge Sporthall
2013-10-13 15:00 1317660092 Storvreta IBK 1 - Björklinge BK 5 - 2 Linda Gustafsson, Nikki Classon Ärentunaskolan
2013-10-19 12:30 1317660096 Enköpings IBK 2 - Rasbo IK 1 - 3 Ed Grinde, Jonas Backman S:t Ilianshallen
2013-10-19 13:05 1317660095 SK Vide - IFK Dannemora/Ö 1 - 10 Idah Orebrand, Olivia Classon Alsike sporthall
2013-10-20 16:30 1317660094 IS Saga 1 - Almunge IK 3 - 2 Miodrag Djuric, Wictoria Fahimi Allianshallen C
2013-10-26 11:30 1317660100 IFK Dannemora/Ö - Almunge IK 6 - 2 Fredrik Longgren, Sarah Ejderskog Österby Sim o Sporthall
2013-10-26 11:55 1317660097 SK Vide - Björklinge BK 4 - 6 Tony Nyberg, Emma Holmqvist Alsike sporthall
2013-10-27 13:30 1317660098 Rasbo IK - Storvreta IBK 1 6 - 6 Miodrag Djuric, Wictoria Fahimi Hall 2000
2013-11-09 12:30 1317660102 Almunge IK - Enköpings IBK 2 8 - 1 Andreas Bengtsson, Fabian Fahimi Almunge Sporthall
2013-11-09 16:30 1317660101 Björklinge BK - IS Saga 1 1 - 3 Victor Flemström, Tony Nyberg Björklinge Sporthall
2013-11-13 19:15 1317660104 Storvreta IBK 1 - SK Vide 7 - 0 Ingemar Bodin, Nick Kyller Ärentunaskolan
2013-11-16 10:00 1317660107 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK 1 4 - 2 Leif Ericsson, Fredrik Longgren Österby Sim o Sporthall
2013-11-17 11:40 1317660106 Enköpings IBK 2 - Björklinge BK 0 - 3 Ed Grinde, Erik Rosvall S:t Ilianshallen
2013-11-17 12:20 1317660105 Rasbo IK - IS Saga 1 1 - 7 Vesa Petterson, Georgios Papadakis Hall 2000
2013-11-23 12:00 1317660110 IS Saga 1 - SK Vide 12 - 1 Idah Orebrand, Ellen Orebrand Allianshallen C
2013-11-23 15:10 1317660109 Björklinge BK - Rasbo IK 5 - 1 Andreas Svensson, Martin Gustafsson Björklinge Sporthall
2013-11-24 13:50 1317660112 Storvreta IBK 1 - Enköpings IBK 2 4 - 0 David Wigfeldt, Ingemar Bodin Ärentunaskolan
2013-11-30 09:00 1317660115 Almunge IK - Björklinge BK 4 - 2 Sarah Ejderskog, Jan-Olov Cederholm Almunge Sporthall
2013-11-30 09:30 1317660114 IFK Dannemora/Ö - IS Saga 1 3 - 2 Fredrik Longgren, Jonathan Kumlin Österby Sim o Sporthall
2013-11-30 17:40 1317660113 Enköpings IBK 2 - SK Vide 1 - 1 Rasmus Kaneberg, Vesa Petterson S:t Ilianshallen
2013-12-07 13:20 1317660118 IS Saga 1 - Enköpings IBK 2 10 - 1 Nikolina Bolander, Erik Andersson Allianshallen C
2013-12-07 15:10 1317660117 Björklinge BK - IFK Dannemora/Ö 3 - 9 Nikki Classon, Ronnie Eriksson Björklinge Sporthall
2013-12-07 15:25 1317660119 SK Vide - Rasbo IK 1 - 3 Emma Holmqvist, Olivia Classon Alsike sporthall
2013-12-08 16:05 1317660120 Storvreta IBK 1 - Almunge IK 9 - 3 Nikki Classon, Nikolina Bolander Ärentunaskolan
2014-01-11 14:40 1317660122 Almunge IK - Rasbo IK 3 - 1 Oliver Halvarsson, Maximilian Halvarsson Almunge Sporthall
2014-01-12 11:30 1317660124 Storvreta IBK 1 - IS Saga 1 2 - 3 Wictoria Fahimi, Idah Orebrand Ärentunaskolan
2014-01-18 14:45 1317660121 IFK Dannemora/Ö - Enköpings IBK 2 13 - 0 Olle Isacsson, Oskar Wallin Österby Sim o Sporthall
2014-01-18 08:30 1317660125 Björklinge BK - Storvreta IBK 1 1 - 4 Martin Holm, Idah Orebrand Björklinge Sporthall
2014-01-18 16:25 1317660127 SK Vide - Almunge IK 0 - 9 Jimmy Löfgren, Sören Axelsson Alsike sporthall
2014-01-19 11:10 1317660128 Rasbo IK - IFK Dannemora/Ö 1 - 10 Victor Flemström, Tony Nyberg Hall 2000
2014-01-25 10:00 1317660130 IFK Dannemora/Ö - SK Vide 14 - 0 Nikolina Bolander, Emma Holmqvist Österby Sim o Sporthall
2014-01-25 10:10 1317660131 Almunge IK - IS Saga 1 0 - 5 Roland Carlsson, Anders Leander Almunge Sporthall
2014-01-26 10:00 1317660129 Rasbo IK - Enköpings IBK 2 7 - 2 Jonas Backman, Oliver Halvarsson Hall 2000
2014-02-01 13:40 1317660133 Björklinge BK - SK Vide 11 - 0 Linda Gustafsson, Idah Orebrand Björklinge Sporthall
2014-02-01 14:30 1317660134 Almunge IK - IFK Dannemora/Ö 1 - 10 Peter Ottehall, Georgios Papadakis Almunge Sporthall
2014-02-02 09:10 1317660136 Storvreta IBK 1 - Rasbo IK 12 - 2 Nikki Classon, Linda Gustafsson Ärentunaskolan
2014-02-08 10:30 1317660140 Enköpings IBK 2 - Almunge IK 1 - 10 Pontus Kaneberg, Rasmus Kaneberg S:t Ilianshallen
2014-02-08 12:50 1317660137 IS Saga 1 - Björklinge BK 4 - 1 Sharee Russell, Miodrag Djuric Allianshallen B
2014-02-08 13:05 1317660138 SK Vide - Storvreta IBK 1 1 - 4 Victor Flemström, Lars Karlsson Alsike sporthall
2014-02-15 10:10 1317660141 Björklinge BK - Enköpings IBK 2 3 - 1 Nikki Classon, Christoffer Stenlund Björklinge Sporthall
2014-02-16 13:50 1317660144 Storvreta IBK 1 - IFK Dannemora/Ö 5 - 7 Nick Kyller, Christoffer Stenlund Ärentunaskolan
2014-03-14 18:30 1317660142 IS Saga 1 - Rasbo IK 3 - 0 Sharee Russell, Emma Holmqvist Hall 2000
2014-03-01 13:30 1317660147 Enköpings IBK 2 - Storvreta IBK 1 1 - 7 Miodrag Djuric, Vesa Petterson S:t Ilianshallen
2014-03-01 15:25 1317660145 SK Vide - IS Saga 1 0 - 11 Jörgen Olsson, Anders Holm Alsike sporthall
2014-03-02 11:10 1317660146 Rasbo IK - Björklinge BK 2 - 4 Anders Leander, Thomas Tanskanen Hall 2000
2014-03-08 11:55 1317660151 SK Vide - Enköpings IBK 2 0 - 3 Jason Daye, Tony Nyberg Alsike sporthall
2014-03-08 14:50 1317660149 Björklinge BK - Almunge IK 3 - 5 Timo Palokangas, Albin Ruhl Björklinge Sporthall
2014-03-08 16:40 1317660150 IS Saga 1 - IFK Dannemora/Ö 5 - 7 Sharee Russell, Linda Gustafsson Allianshallen C
2014-03-15 11:10 1317660154 Enköpings IBK 2 - IS Saga 1 2 - 9 Pontus Kaneberg, Theodor Jonsson S:t Ilianshallen
2014-03-15 13:10 1317660156 Almunge IK - Storvreta IBK 1 1 - 4 Anders Leander, Thomas Tanskanen Almunge Sporthall
2014-03-16 09:30 1317660155 IFK Dannemora/Ö - Björklinge BK 9 - 1 Fredrik Longgren, Ronnie Eriksson Österby Sim o Sporthall
2014-03-16 12:20 1317660153 Rasbo IK - SK Vide 2 - 3 Albin Forsberg, Georgios Papadakis Hall 2000
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IFK Dannemora/ Ö 14 14 0 0 120-30 90 42
2. IS Saga 1 14 12 0 2 81-23 58 36
3. Storvreta IBK 1 14 9 1 4 73-35 38 28
4. Almunge IK 14 8 0 6 62-50 12 24
5. Björklinge BK 14 6 0 8 46-51 -5 18
6. Rasbo IK 14 3 1 10 39-71 -32 10
7. Enköpings IBK 2 14 1 1 12 16-89 -73 4
8. SK Vide 14 1 1 12 12-100 -88 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis