Spelprogram - Newbody F Serie S FD

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum F07 Svart Anders Engström a.a.engstrom@gmail.com 0702-106704 Röd/Röd/Vit
FBC Vinga F07 Vår Blå, Blå, Orange
IBK Bergum F06 Annika Johansson annika.johansson@comwell.se 0708855555 Rosa/svart
Landvetter IBK F07/08 Vit Daniel Johansson qbyggdaniel@hotmail.com Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK F07 Peter Svensson peter@sparetimecoders.com 0703790793 Grön/Vit/Vit
Mölndals IBF F06-07 Richard Edwards rd.edwards@hotmail.com 0702-021449 röd/svart/svart
Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Henrik Skarrie henrik.skarrie@gmail.com 0709-874169 Röd/Vit Randig/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-01-12 16:00 1 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Mölndals IBF F06-07 Maja Andersson, Matilda Grapengiesser Mölnlycke Idrottshall
2019-01-13 10:00 1 FBC Vinga F07 Vår - Landvetter IBK F07/08 Vit Lucas Thorson, Kim Bergius Hall Of Flame
2019-01-13 12:00 1 IBK Bergum F06 - Lindome IBK F07 Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
Omgång 2
2019-01-19 11:10 2 Mölndals IBF F06-07 - IBK Bergum F06 Isak Lundström, Felix Östberg Ekenskolan
2019-01-19 13:00 2 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Svart Irmeli Wikström, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall
2019-01-19 15:15 2 Lindome IBK F07 - FBC Vinga F07 Vår Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
Omgång 3
2019-01-26 12:00 3 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 10:00 3 IBK Bergum F06 - FBC Lerum F07 Svart Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-01-27 11:00 3 Lindome IBK F07 - Mölndals IBF F06-07 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen A
Omgång 4
2019-02-02 10:00 4 Mölndals IBF F06-07 - FBC Vinga F07 Vår Viktor Petersson, Isak Lundström Ekenskolan
2019-02-02 13:45 4 FBC Lerum F07 Svart - Lindome IBK F07 Elin Glännå, Alice Klintberg Rydsbergshallen
2019-02-03 12:00 4 IBK Bergum F06 - Landvetter IBK F07/08 Vit Oskar Kanerva, Pontus Wikander Bergumsskolan
Omgång 5
2019-02-09 09:00 5 Mölndals IBF F06-07 - FBC Lerum F07 Svart Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2019-02-10 11:45 5 Lindome IBK F07 - Landvetter IBK F07/08 Vit Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen A
2019-03-31 10:30 5 FBC Vinga F07 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
Omgång 6
2019-02-23 11:00 6 Landvetter IBK F07/08 Vit - Mölndals IBF F06-07 Filip Carlbom, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-02-24 08:30 6 FBC Lerum F07 Svart - FBC Vinga F07 Vår Elias Sandin, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2019-02-24 11:00 6 IBK Bergum F06 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Amanda Lindström, Emma Stålstad Bergumsskolan
Omgång 7
2019-03-02 13:00 7 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Lindome IBK F07 Carl Björklund, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2019-03-03 08:00 7 FBC Vinga F07 Vår - IBK Bergum F06 Emma Frisell, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2019-03-03 13:15 7 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07/08 Vit Lucas Venderot, Lucas Venderot Hjällsnäshallen
Omgång 8
2019-03-09 12:00 8 Mölndals IBF F06-07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 09:30 8 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Vinga F07 Vår Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 11:30 8 Lindome IBK F07 - IBK Bergum F06 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
Omgång 9
2019-03-17 08:45 9 FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-03-17 09:00 9 FBC Vinga F07 Vår - Lindome IBK F07 Kim Bergius, Lucas Thorson Hall Of Flame
2019-03-17 10:00 9 IBK Bergum F06 - Mölndals IBF F06-07 Emma Stålstad, Amanda Lindström Bergumsskolan
Omgång 10
2019-03-23 09:00 10 Mölndals IBF F06-07 - Lindome IBK F07 Viktor Petersson, Simon Hulten Aktiviteten A-Hall
2019-03-23 16:40 10 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Landvetter IBK F07/08 Vit Alice Petersson, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall
2019-03-31 08:45 10 FBC Lerum F07 Svart - IBK Bergum F06 Emma Brydolf, Emma Brydolf Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis