Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Svart, Svart, Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Erikslunds KF Mats Ristemo matsgra@gmail.com 0734390878 Grön, Svart, Grön
IK Frej Täby IBK Ingemar Sjöstedt Ingo.sjostedt@gmail.com Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK (A) Urban Johansson urbanjohansson@netscape.net 073-081 88 29 mörkblå/mörkblå/vit
Täby FC (A) Bruce Atkinson bruce.atkinson@gmail.com Vit/vit/vit
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF (A) Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7933207 Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:00 1 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 10:15 1 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-09-28 11:45 1 Erikslunds KF - Töjnan IBK Erikslundshallen
2019-09-29 10:00 1 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
Omgång 2
2019-10-05 14:30 2 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 10:00 2 Töjnan IBK - Täby FC (A) Arena Satelliten
2019-10-06 11:15 2 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 14:00 2 Enebybergs IF - Erikslunds KF Mörbyhallen
Omgång 3
2019-10-19 09:00 3 Täby FC (C) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2019-10-19 10:00 3 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-19 10:30 3 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 12:45 3 Erikslunds KF - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-10-20 09:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
Omgång 4
2019-10-26 09:00 4 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-26 12:45 4 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-27 08:00 4 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK (A) Danderyds Gymnasium
2019-10-27 12:00 4 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF Arena Satelliten
Omgång 5
2019-11-09 12:00 5 Rotebro IS IBK (A) - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-10 10:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Björkebyhallen
2019-11-10 11:00 5 Täby FC (A) - Erikslunds KF Grindtorpshallen
2019-11-10 12:00 5 Täby FC (C) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
Omgång 6
2019-11-16 09:00 6 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 11:45 6 Erikslunds KF - Rotebro IS IBK (A) Erikslundshallen
2019-11-16 12:30 6 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-24 13:00 6 Enebybergs IF - Täby FC (C) Mörbyhallen
Omgång 7
2019-11-30 09:00 7 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2019-11-30 10:15 7 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2019-11-30 11:00 7 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-01 10:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Erikslunds KF Björkebyhallen
Omgång 8
2019-12-06 18:30 8 Erikslunds KF - Täby FC (C) Erikslundshallen
2019-12-07 12:00 8 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 17:00 8 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2019-12-08 13:00 8 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Mörbyhallen
Omgång 9
2019-12-14 12:30 9 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-14 16:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (A) Björkebyhallen
2019-12-15 09:00 9 Täby FC (C) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2019-12-15 09:30 9 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2020-01-11 09:00 10 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 09:00 10 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 12:45 10 Erikslunds KF - Åkersberga IBF Erikslundshallen
2020-01-12 13:00 10 Enebybergs IF - Töjnan IBK Mörbyhallen
Omgång 11
2020-01-18 09:00 11 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-01-18 12:15 11 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-18 14:30 11 Vaxholms IBF (A) - Erikslunds KF Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-19 12:00 11 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 12
2020-01-25 10:15 12 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 08:00 12 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
2020-01-26 08:15 12 Töjnan IBK - Erikslunds KF Silverdalshallen
2020-01-26 12:30 12 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 13
2020-02-01 09:00 13 Täby FC (A) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-02-01 12:45 13 Erikslunds KF - Enebybergs IF Erikslundshallen
2020-02-02 09:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
2020-02-02 09:00 13 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 14
2020-01-18 13:00 14 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK (A) Nya Edsbergshallen
2020-02-08 09:00 14 IK Frej Täby IBK - Erikslunds KF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-08 13:30 14 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 08:00 14 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2020-02-09 15:00 14 Åkersberga IBF - Täby FC (C) Skärgårdsstadshallen
Omgång 15
2020-02-15 09:00 15 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-16 09:00 15 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-02-16 10:00 15 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A) Grindtorpshallen
2020-02-16 11:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
Omgång 16
2020-02-08 17:15 16 Töjnan IBK - Täby FC (C) Nya Edsbergshallen
2020-03-07 09:00 16 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-07 12:45 16 Erikslunds KF - Täby FC (A) Erikslundshallen
2020-03-08 13:00 16 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
Omgång 17
2020-03-21 10:00 17 Täby FC (C) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-03-22 09:00 17 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK Björkebyhallen
2020-03-22 09:00 17 Rotebro IS IBK (A) - Erikslunds KF Rotebrohallen (Nya)
2020-03-22 09:15 17 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2020-03-28 09:00 18 IK Frej Täby IBK - Täby FC (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-28 12:45 18 Erikslunds KF - Bele Barkarby IF IBF Erikslundshallen
2020-03-29 09:00 18 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2020-03-29 10:00 18 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Arena Satelliten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis