Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bro IK VIT, BLÅ, VIT
Hässelby SK IBK Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Veronica Edvardsson veronica.edvardsson@gmail.com 072-509 80 97 Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Röd/Röd/Svart
Sigtuna IF IBK Daniel Neuman danielneuman@hotmail.com 0766201467 Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Per Geber pergeber@gmail.com 0709737737 Vit, Vit, Vit
Täby FC Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Fredrik Hedqvist fredrik.hedqvist@piab.com 076-7244458 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 10:00 1 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 12:15 1 Järfälla IBK - Vallentuna IBK Kallhälls sporthall
2019-09-29 10:00 1 Hässelby SK IBK - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2019-09-29 12:00 1 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2019-09-29 15:00 1 Täby FC - Bro IK Grindtorpshallen
Omgång 2
2019-10-05 11:15 2 Åkersberga IBF - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-10-05 15:30 2 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 08:45 2 Silverdals IF (A) - Täby FC Silverdalshallen
2019-10-06 13:00 2 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2019-10-06 15:00 2 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-12 14:00 3 Täby FC - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2019-10-13 11:00 3 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK Prästängshallen
2019-10-13 11:30 3 Järfälla IBK - Bro IK Viksjö Sporthall
2019-10-13 14:15 3 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2019-10-26 11:00 4 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 10:00 4 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Silverdalshallen
2019-10-27 11:00 4 Bro IK - Åkersberga IBF Bro Sporthall
2019-10-27 12:00 4 Hässelby SK IBK - Täby FC Hässelbyhallen
2019-10-27 12:45 4 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 5
2019-11-09 10:00 5 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-09 13:00 5 Täby FC - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 5 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Viksjö Sporthall
2019-11-10 09:30 5 Åkersberga IBF - Silverdals IF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-11-10 13:00 5 Bro IK - Vallentuna IBK Bro Sporthall
Omgång 6
2019-11-23 12:00 6 Vallentuna IBK - Täby FC Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 13:00 6 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-24 09:00 6 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Prästängshallen
2019-11-24 10:00 6 Silverdals IF (A) - Bro IK Silverdalshallen
2019-11-24 11:00 6 Hässelby SK IBK - Järfälla IBK Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-30 12:00 7 IK Frej Täby IBK - Täby FC Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 13:15 7 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Kallhälls sporthall
2019-12-01 08:45 7 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2019-12-01 13:15 7 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 14:00 7 Bro IK - Vaxholms IBF Bro Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 14:30 8 Vaxholms IBF - Silverdals IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-08 09:00 8 Hässelby SK IBK - Bro IK Hässelbyhallen
2019-12-08 09:15 8 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Prästängshallen
2019-12-08 16:00 8 Täby FC - Järfälla IBK Grindtorpshallen
Omgång 9
2019-12-14 15:30 9 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-15 09:30 9 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Viksjö Sporthall
2019-12-15 10:00 9 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK Silverdalshallen
2019-12-15 11:30 9 Åkersberga IBF - Täby FC Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 12:00 9 Bro IK - Sigtuna IF IBK Bro Sporthall
Omgång 10
2020-01-11 15:30 10 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-12 10:00 10 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK Silverdalshallen
2020-01-12 10:15 10 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 13:00 10 Bro IK - Täby FC Bro Sporthall
2020-01-12 15:00 10 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
Omgång 11
2020-01-18 09:00 11 Hässelby SK IBK - Vallentuna IBK Hässelbyhallen
2020-01-18 10:00 11 IK Frej Täby IBK - Bro IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-19 10:15 11 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Prästängshallen
2020-01-19 10:30 11 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Viksjö Sporthall
2020-01-19 12:00 11 Täby FC - Silverdals IF (A) Grindtorpshallen
Omgång 12
2020-01-26 11:00 12 Hässelby SK IBK - Sigtuna IF IBK Hässelbyhallen
2020-01-26 11:15 12 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK Silverdalshallen
2020-01-26 12:00 12 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 13:00 12 Bro IK - Järfälla IBK Bro Sporthall
2020-01-26 13:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 13
2020-02-01 11:00 13 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 13:00 13 Täby FC - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2020-02-01 14:15 13 Åkersberga IBF - Bro IK Åkersberga Sporthall A
2020-02-02 09:15 13 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Prästängshallen
2020-02-02 11:00 13 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
Omgång 14
2020-02-08 09:00 14 Hässelby SK IBK - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
2020-02-08 09:00 14 Vallentuna IBK - Bro IK Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 17:30 14 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 10:00 14 Sigtuna IF IBK - Täby FC Prästängshallen
2020-02-09 12:15 14 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF Silverdalshallen
Omgång 15
2020-02-15 11:00 15 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-15 13:15 15 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK Kallhälls sporthall
2020-02-15 16:00 15 Täby FC - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2020-02-16 09:15 15 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2020-02-16 13:00 15 Bro IK - Silverdals IF (A) Bro Sporthall
Omgång 16
2020-03-07 09:00 16 Vallentuna IBK - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 15:00 16 Täby FC - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-03-08 11:15 16 Sigtuna IF IBK - Järfälla IBK Prästängshallen
2020-03-08 12:30 16 Vaxholms IBF - Bro IK Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-08 17:00 16 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Hässelbyhallen
Omgång 17
2020-03-21 11:30 17 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-22 08:30 17 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-03-22 11:00 17 Järfälla IBK - Täby FC Viksjö Sporthall
2020-03-22 13:00 17 Bro IK - Hässelby SK IBK Bro Sporthall
2020-03-22 14:15 17 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2020-03-28 10:45 18 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2020-03-28 12:00 18 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-29 10:00 18 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2020-03-29 14:00 18 Täby FC - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2020-03-29 14:00 18 Hässelby SK IBK - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis