Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Anna Flodman f08@fbitullinge.nu 0704550276 Orange/svart/svart
Nacka Wallenstam IBK Ann-Sofie Lindroth Annsofie.lindroth@gmail.com 070-574 59 25 vit/svart/vit
Nynäshamns IBK (A) Magnus Elander magnuselander@yahoo.se 073-4353654 Blå,blå,vit
Nynäshamns IBK (B) Johan Gillqvist johan.gillqvist@meconbygg.se 0732517227 Blå/Blå/Vit
Tungelsta IF Malin Linder mlinder@hotmail.se 0793044074 orange svart svart
Tyresö Trollbäcken IBK Jenny Forssman Jenny.forssman@systembolaget.se 0733767202 svart/svart/svart/svart
Vendelsö IK (A) Niklas Lundberg niklas.vendelsoik@gmail.com 0725419622 Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK (B) Niklas Lundberg niklas.vendelsoik@gmail.com 0725419622 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Ulrika Hedström viff08@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 08:30 1 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Tobias Jansson, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-09-28 09:15 1 Nynäshamns IBK (B) - Nynäshamns IBK (A) Sezgin Youmer, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Kvarnängshallen
2019-09-28 12:00 1 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF Fredrik Bousset, Magnus Vilhelm Eriksson Lyckeby Sporthall
2019-09-28 12:00 1 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
Omgång 2
2019-10-05 11:15 2 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK (A) Lennart Asp, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-10-05 12:30 2 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Moa Lindell, Alva Olson Tungelsta Sporthall
2019-10-06 12:00 2 Värmdö IF - Nynäshamns IBK (B) Adam Lönnborg, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2020-03-14 15:30 2 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 09:15 3 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Elise Lundin, Malva Sölvemark Tullingehallen
2019-10-12 11:00 3 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF Jessika Forsberg, Anna Mandelstam Lyckeby Sporthall
2019-10-12 12:00 3 Nynäshamns IBK (A) - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-10-19 09:30 3 Nynäshamns IBK (B) - Vendelsö IK (B) Johan Nima, Sadjad Nima Kvarnängshallen
Omgång 4
2019-10-26 11:00 4 Värmdö IF - Nynäshamns IBK (A) , Jimmy Rittervall Värmdö sporthall
2019-10-26 14:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 15:15 4 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-10-27 15:15 4 Tungelsta IF - FBI Tullinge Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tungelsta Sporthall
Omgång 5
2019-11-09 10:15 5 Nynäshamns IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kvarnängshallen
2019-11-09 11:15 5 Värmdö IF - Tungelsta IF Carl Brorsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-11-09 16:00 5 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-16 14:15 5 Nynäshamns IBK (A) - Vendelsö IK (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
Omgång 6
2019-11-23 10:00 6 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK (B) Adam Lönnborg, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
2019-11-23 13:30 6 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-23 14:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (A) Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Strandhallen - Tyresö
2019-11-24 14:00 6 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Tungelsta Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 11:00 7 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:00 7 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-11-30 12:15 7 Nynäshamns IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2019-11-30 13:15 7 Nynäshamns IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
Omgång 8
2019-10-19 09:15 8 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK (A) Zana Guzel, Daniel Karlsson Tullingehallen
2019-12-08 09:00 8 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (A) Ormingehallen
2019-12-08 13:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 15:00 8 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (B) Tungelsta Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 09:30 9 Nynäshamns IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Kvarnängshallen
2019-12-14 10:00 9 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK (B) Lyckeby Sporthall
2019-12-14 11:30 9 Värmdö IF - FBI Tullinge Värmdö sporthall
2019-12-14 14:15 9 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Lyckeby Sporthall
Omgång 10
2020-01-11 11:15 10 Nynäshamns IBK (A) - Nynäshamns IBK (B) Kvarnängshallen
2020-01-11 11:30 10 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A) Tungelsta Sporthall
2020-01-11 12:30 10 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2020-01-11 15:00 10 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
Omgång 11
2019-11-16 14:00 11 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (B) Maja Bergman, Linus Fredman Myrsjöskolan
2020-01-18 10:00 11 Vendelsö IK (A) - Nynäshamns IBK (A) Lyckeby Sporthall
2020-01-18 10:15 11 Nynäshamns IBK (B) - Värmdö IF Kvarnängshallen
2020-01-18 13:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2020-01-25 10:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Strandhallen - Tyresö
2020-01-25 11:15 12 Värmdö IF - Vendelsö IK (A) Värmdö sporthall
2020-01-25 14:45 12 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK (B) Lyckeby Sporthall
2020-01-26 14:00 12 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (A) Tungelsta Sporthall
Omgång 13
2020-02-01 10:15 13 Nynäshamns IBK (A) - Värmdö IF Kvarnängshallen
2020-02-01 11:00 13 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Lyckeby Sporthall
2020-02-01 12:15 13 FBI Tullinge - Tungelsta IF Botkyrkahallen
2020-02-01 13:00 13 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Myrsjöskolan
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 12:00 14 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Botkyrkahallen
2020-02-08 15:00 14 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK (A) Lyckeby Sporthall
2020-02-09 15:00 14 Tungelsta IF - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
Omgång 15
2020-02-15 11:00 15 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Lyckeby Sporthall
2020-02-15 11:30 15 Nynäshamns IBK (B) - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2020-02-15 14:00 15 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2020-02-15 15:00 15 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) Värmdö sporthall
Omgång 16
2020-03-07 11:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK - Nynäshamns IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 15:00 16 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (B) Myrsjöskolan
2020-03-07 17:15 16 Tungelsta IF - Vendelsö IK (B) Tungelsta Sporthall
2020-03-08 10:30 16 FBI Tullinge - Vendelsö IK (A) Storvretens Sporthall
Omgång 17
2020-03-21 11:00 17 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2020-03-21 11:45 17 Nynäshamns IBK (A) - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2020-03-21 12:45 17 Nynäshamns IBK (B) - Tungelsta IF Kvarnängshallen
2020-03-22 09:15 17 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
Omgång 18
2020-03-28 11:00 18 FBI Tullinge - Värmdö IF Tullingehallen
2020-03-28 12:30 18 Nynäshamns IBK (B) - Vendelsö IK (A) Kvarnängshallen
2020-03-28 16:00 18 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (A) Myrsjöskolan
2020-03-29 12:45 18 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK (B) Tyresöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis