Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Martin Gräns martin.grans@gmail.com 0703506857 Orange, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK (A) Caroline Pergel caroline@ekskaretekonomi.se 0708-851515 Vit/svart/vit
Nynäshamns IBK Jörgen Jansson jjans72@gmail.com 076-8031287 Blå/Blå/Vit
Salems IF Andreas Svedberg andreas.svedberg@salemsif.se 0790107552 Lila/Vit/Vit
Tungelsta IF Jonas Burgren jonasburgren@gmail.com 0708761835 Orange/svart/svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Niclas Lindeberg niclas.lindeberg@rumbline.se 0709368989 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (B) Andreas Rydin andy.rydin@gmail.com 073-3389604 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Niklas Borgsved niklas@marketdirection.se 0733403670 Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Jenny Granström jenny.granstroem1983@gmail.com 072-3016565 Blå/Svart/Svart
Älta IF (A) Anders Ekenhill anders.ekenhill@svenskakyrkan.se Svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 11:15 1 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) 16 - 1 Johan Ståhl, Sezgin Youmer Kvarnängshallen
2019-09-28 15:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF 7 - 0 Daniel Bjerdahl, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2019-09-28 17:30 1 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (A) 9 - 2 Theodore Hurtig, Gustav Frank Tullingehallen
2019-09-29 12:45 1 Salems IF - Västerhaninge IBK 7 - 4 Zana Guzel, Osama Abaied Skogsängshallen
2019-09-29 14:00 1 Tungelsta IF - Vendelsö IK (B) 4 - 5 Fredrik Pålsson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
Omgång 2
2019-10-05 16:15 2 Vendelsö IK (B) - Salems IF 4 - 9 Theodore Hurtig, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
2019-10-05 16:30 2 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF 1 - 14 Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Ormingehallen
2019-10-05 17:45 2 Värmdö IF - FBI Tullinge 0 - 4 Arash Sohrevardi, Nicklas Sundgren Värmdö sporthall
2019-10-06 18:15 2 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 1 - 15 Kevin Helly, Daniel Bjerdahl Järla Sporthall
2019-10-12 11:00 2 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK 3 - 10 Sezgin Youmer, Jonas Jatko Åbyhallen
Omgång 3
2019-10-19 11:30 3 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK (B) 12 - 2 Johan Nima, Sadjad Nima Kvarnängshallen
2019-10-19 11:45 3 FBI Tullinge - Älta IF (A) 9 - 2 Zana Guzel, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-10-20 11:00 3 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (A) 7 - 6 Mattias Lönnborg, Johan Nima Värmdö sporthall
2019-10-20 13:15 3 Salems IF - Tungelsta IF 8 - 8 Michael Hillblom, Erik Gustafsson Skogsängshallen
2019-11-17 09:30 3 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK 9 - 1 Sezgin Youmer, Sadjad Nima Strandhallen - Tyresö
Omgång 4
2019-10-26 12:15 4 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge 2 - 9 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen
2019-10-26 13:15 4 Älta IF (A) - Värmdö IF 2 - 2 Christian Berger, Henrik Sommerville Järla Sporthall
2019-10-26 15:15 4 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF 0 - 15 Malva Sölvemark, Max Sjöberg Ormingehallen
2019-10-27 14:45 4 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 1 - 10 Christian Berger, Johan Ståhl Lyckeby Sporthall
2019-11-24 19:15 4 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK 9 - 7 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
Omgång 5
2019-11-09 12:15 5 Nynäshamns IBK - Salems IF 6 - 5 Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kvarnängshallen
2019-11-09 13:00 5 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) 3 - 8 Adam Lönnborg, Johan Nima Tullingehallen
2019-11-09 17:15 5 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 1 Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Järla Sporthall
2019-11-10 11:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tungelsta IF 6 - 1 Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Tyresöhallen
2019-11-10 12:00 5 Värmdö IF - Västerhaninge IBK 4 - 2 Noah Hulin, Adam Lindell Värmdö sporthall
Omgång 6
2019-11-16 10:45 6 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) 5 - 3 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Åbyhallen
2019-11-16 13:30 6 Tungelsta IF - FBI Tullinge 3 - 1 Niclas Woxmark, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2019-11-16 16:15 6 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF 11 - 1 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
2019-11-16 18:45 6 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 7 - 3 Mikael Ferneback, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2019-11-17 11:15 6 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK 4 - 9 Malva Sölvemark, Henrik Sommerville Ormingehallen
Omgång 7
2019-11-30 14:15 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK 6 - 6 Lisa Dahl, Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 14:30 7 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 5 Fredrik Pålsson, Christian Ljunggren Åbyhallen
2019-11-30 14:30 7 Älta IF (A) - Vendelsö IK (B) 3 - 6 Felix Fernström, Leif Karlsson Järla Sporthall
2019-11-30 17:45 7 Värmdö IF - Tungelsta IF 2 - 8 Leif Karlsson, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-12-01 11:30 7 FBI Tullinge - Salems IF 2 - 7 Lennart Asp, Christian Berger Storvretens Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge 4 - 2 Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Kvarnängshallen
2019-12-07 14:15 8 Salems IF - Värmdö IF 7 - 1 Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Skogsängshallen
2019-12-07 15:00 8 Tungelsta IF - Älta IF (A) 10 - 0 ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Tungelsta Sporthall
2019-12-07 15:30 8 Vendelsö IK (B) - Västerhaninge IBK 4 - 4 Niclas Woxmark, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-12-08 12:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 5 - 6 Tindra Henriksson, Amanda Torbjörner Ormingehallen
Omgång 9
2019-12-14 14:30 9 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 2 - 7 Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2019-12-14 14:30 9 Älta IF (A) - Salems IF 3 - 12 Daniel Mårtensson, Wilmer Axén Järla Sporthall
2019-12-14 14:45 9 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF 2 - 8 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Åbyhallen
2019-12-14 16:45 9 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 14 - 2 Albin Hedenstedt, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-12-15 11:45 9 Värmdö IF - Nynäshamns IBK 3 - 11 Anton Zaitsev, Christian Berger Värmdö sporthall
Omgång 10
2020-01-18 13:00 10 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 0 - 13 Eskil Simonsen, Christian Berger Värmdö sporthall
2020-01-18 14:30 10 Västerhaninge IBK - Salems IF 3 - 10 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen
2020-01-18 15:30 10 Älta IF (A) - Nynäshamns IBK 3 - 10 Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Järla Sporthall
2020-01-18 16:00 10 Vendelsö IK (B) - Tungelsta IF 3 - 8 Tony Verho, Alexander Hellström Lyckeby Sporthall
2020-01-18 17:45 10 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge 2 - 8 Felix Fernström, Christian Berger Ormingehallen
Omgång 11
2020-01-25 10:45 11 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 0 Fredrik Bousset, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2020-01-25 11:30 11 Salems IF - Vendelsö IK (B) 1 - 5 Sadjad Nima, Johan Hessing Skogsängshallen
2020-01-25 13:15 11 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK 6 - 4 Andreas Theorén, Anders Hillebrink Kvarnängshallen
2020-01-25 14:00 11 FBI Tullinge - Värmdö IF 6 - 2 Daniel Bjerdahl, Aarre Hietanen Tullingehallen
2020-01-25 17:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF (A) 14 - 1 Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2020-02-01 11:30 12 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 8 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen
2020-02-01 14:15 12 Vendelsö IK (B) - Nynäshamns IBK 2 - 9 Albin Hedenstedt, Anders Hillebrink Lyckeby Sporthall
2020-02-01 15:30 12 Älta IF (A) - FBI Tullinge 3 - 4 Wilmer Axén, Didrik Axen Järla Sporthall
2020-02-01 18:30 12 Tungelsta IF - Salems IF 4 - 7 Aleksi Partanen, Janne Ahonen Tungelsta Sporthall
2020-02-02 12:15 12 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF 5 - 4 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Ormingehallen
Omgång 13
2020-02-08 11:30 13 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF 8 - 10 Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2020-02-08 13:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK (B) 4 - 4 Daniel Bjerdahl, Sam Varahram Strandhallen - Tyresö
2020-02-08 14:00 13 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK 7 - 5 Shabbir Ahmed, Johnny Mikael Claesson Tullingehallen
2020-02-09 13:45 13 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (A) 7 - 2 Karl-Johan Leijon, Kim Svedberg Skogsängshallen
2020-02-09 15:30 13 Värmdö IF - Älta IF (A) 3 - 3 Christian Berger, Johan Nima Värmdö sporthall
Omgång 14
2020-02-15 12:15 14 Västerhaninge IBK - Värmdö IF 3 - 3 Sadjad Nima, Morgan Nordh Åbyhallen
2020-02-15 12:30 14 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 2 - 8 Håkan Taxén, Magnus Berg Tungelsta Sporthall
2020-02-15 17:45 14 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge 6 - 4 Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-02-16 13:15 14 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (A) 14 - 11 Max Sjöberg, Alexander Sommensjö Ormingehallen
2020-02-16 13:45 14 Salems IF - Nynäshamns IBK 3 - 5 Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Skogsängshallen
Omgång 15
2020-03-07 10:30 15 FBI Tullinge - Tungelsta IF 2 - 1 Adam Lönnborg, William Albrecht Tullingehallen
2020-03-07 11:15 15 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) 10 - 3 Kenneth Johansson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2020-03-07 13:00 15 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) 4 - 8 Adam Lindell, Mats Andersson Värmdö sporthall
2020-03-07 14:15 15 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF 5 - 2 Tindra Henriksson, Amanda Torbjörner Strandhallen - Tyresö
2020-03-07 16:45 15 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK 2 - 3 Christian Berger, Oscar Forstadius Järla Sporthall
Omgång 16
16 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnängshallen
16 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
16 Tungelsta IF - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
16 Vendelsö IK (B) - Älta IF (A) Lyckeby Sporthall
16 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Ormingehallen
Omgång 17
17 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Tullingehallen
17 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Strandhallen - Tyresö
17 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK (B) Åbyhallen
17 Älta IF (A) - Tungelsta IF Järla Sporthall
17 Värmdö IF - Salems IF Värmdö sporthall
Omgång 18
18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge Tyresöhallen
18 Nynäshamns IBK - Värmdö IF Kvarnängshallen
18 Salems IF - Älta IF (A) Skogsängshallen
18 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
18 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B) Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis