Spelprogram - Pantamera Pojkar C (P05) Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Ystad P04 Lars Schilken schilken68@gmail.com 0703768687 Svart/Svart
FC Helsingborg P05 Svart Magnus Ohlsson mange.68@live.com 0704183742 Blå/Svart/Svart/Svart
IBF Veberöd/Blentarp P04 Daniel Persson matteomilo@spray.se 0708344162 röd/Svart/röd
IBK Höllviken P05 Christian Ewe familjenewe@telia.com 0702-655014 Orange/Svart/Orange
IBK Lund P06 Sandby Lars Nilsson lassenilsson67@live.se 0723-814514 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBS Svedala P05 Allan Rodian a.rodian@hotmail.com 0705-868487 Gul/Gul-Sen/Svart-Jun/Gul-Sen/Svart-Jun
IK Stanstad P05 Magnus Rickard magnus.rickard@gmail.com 0733-34 34 35 Blå/Svart/Svart
Malmö FBC Magnus Weiner magnus@homeweb.nu 0708384809 Magenta/Svart/Svart
Skurups IBK P05-2 Daniel Povoa Danielpovoa@hotmail.se 073-3401550 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-11 19:00 1 IBK Höllviken P05 - IBF Veberöd/Blentarp P04 10 - 0 Gyahallen
2019-10-12 10:00 1 FBC Ystad P04 - Malmö FBC 2 - 6 Västervånghallen
2019-10-13 12:00 1 IK Stanstad P05 - IBS Svedala P05 4 - 2 Elaine Larsson, Ida Wensley Bråhögshallen 50
2019-10-13 14:00 1 FC Helsingborg P05 Svart - IBK Lund P06 Sandby 1 - 7 Helsingborg Arena C 25
Omgång 2
2019-10-18 19:30 2 Skurups IBK P05-2 - FC Helsingborg P05 Svart 6 - 6 Skurups Sparbank Arena
2019-10-20 12:00 2 IBS Svedala P05 - IBK Höllviken P05 4 - 3 Aggarpshallen
2019-10-20 15:30 2 IBK Lund P06 Sandby - FBC Ystad P04 11 - 0 Killebäckshallen
2020-01-31 17:30 2 Malmö FBC - IK Stanstad P05 5 - 4 Magnus Svensson, William Nilsson Kirsebergs Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 10:00 3 FBC Ystad P04 - Skurups IBK P05-2 1 - 12 Västervånghallen
2019-10-26 12:00 3 IK Stanstad P05 - IBK Lund P06 Sandby 1 - 15 Anna Florentzson, Emelie Olsson Bråhögshallen 40
2019-11-30 11:00 3 IBS Svedala P05 - Malmö FBC 0 - 5 Aggarpshallen
2020-02-08 12:30 3 FC Helsingborg P05 Svart - IBF Veberöd/Blentarp P04 7 - 2 Mariahallen 35
Omgång 4
2019-11-08 18:15 4 IBF Veberöd/Blentarp P04 - Skurups IBK P05-2 1 - 4 Svaleboskolan
2019-11-08 19:30 4 IBK Höllviken P05 - IBK Lund P06 Sandby 5 - 2 Gyahallen
2019-11-09 10:00 4 FBC Ystad P04 - IBS Svedala P05 0 - 2 Västervånghallen
2019-11-10 13:00 4 FC Helsingborg P05 Svart - IK Stanstad P05 12 - 5 Mariahallen 25
Omgång 5
2019-11-16 12:00 5 Skurups IBK P05-2 - IBK Höllviken P05 1 - 3 Skurups Sparbank Arena
2019-11-16 16:30 5 IBS Svedala P05 - IBF Veberöd/Blentarp P04 2 - 3 Svedala Sporthall
2019-11-16 17:30 5 Malmö FBC - FC Helsingborg P05 Svart 4 - 5 Claus Pettersson, Magnus Svensson Kirsebergs Sporthall
2019-11-17 13:30 5 IK Stanstad P05 - FBC Ystad P04 4 - 4 Axel Hartwig, Filippa Kroon Bråhögshallen 30
Omgång 6
2019-11-21 19:00 6 Skurups IBK P05-2 - IBK Lund P06 Sandby 5 - 6 Skurups Sparbank Arena
2019-11-22 19:00 6 IBK Höllviken P05 - IK Stanstad P05 13 - 0 Gyahallen
2019-11-23 14:15 6 FC Helsingborg P05 Svart - IBS Svedala P05 4 - 1 Toftahallen 30
2019-12-06 18:15 6 IBF Veberöd/Blentarp P04 - Malmö FBC 3 - 2 Svaleboskolan
Omgång 7
2019-11-30 10:00 7 FBC Ystad P04 - FC Helsingborg P05 Svart 2 - 5 Västervånghallen
2019-12-01 12:00 7 IBS Svedala P05 - Skurups IBK P05-2 3 - 4 Aggarpshallen
2019-12-01 12:30 7 Malmö FBC - IBK Höllviken P05 1 - 10 Kirsebergs Sporthall
2019-12-01 15:40 7 IBK Lund P06 Sandby - IBF Veberöd/Blentarp P04 7 - 3 Killebäckshallen
Omgång 8
2019-12-08 12:30 8 IBK Lund P06 Sandby - Malmö FBC 8 - 3 Killebäckshallen
2019-12-08 16:30 8 IBF Veberöd/Blentarp P04 - FBC Ystad P04 3 - 1 Svaleboskolan
2019-12-08 17:00 8 Skurups IBK P05-2 - IK Stanstad P05 17 - 1 Skurups Sparbank Arena
2019-12-28 11:00 8 IBK Höllviken P05 - FC Helsingborg P05 Svart 3 - 6 Gyahallen
Omgång 9
2019-12-14 10:00 9 FBC Ystad P04 - IBK Höllviken P05 1 - 12 Västervånghallen
2019-12-14 17:00 9 Malmö FBC - Skurups IBK P05-2 1 - 7 Simon Björkman Rydnemalm, Linus Dahlström-Nilsson Kirsebergs Sporthall
2019-12-15 12:00 9 IBS Svedala P05 - IBK Lund P06 Sandby 3 - 2 Aggarpshallen
2020-03-07 14:30 9 IK Stanstad P05 - IBF Veberöd/Blentarp P04 7 - 8 Axel Hartwig, Emelie Olsson Bråhögshallen 43
Omgång 10
2020-01-11 16:15 10 Malmö FBC - FBC Ystad P04 2 - 1 Magnus Svensson, Casper Johansson Kirsebergs Sporthall
2020-01-12 12:00 10 IBS Svedala P05 - IK Stanstad P05 10 - 2 Aggarpshallen
2020-01-12 13:30 10 IBF Veberöd/Blentarp P04 - IBK Höllviken P05 0 - 9 Svaleboskolan
2020-01-12 17:00 10 IBK Lund P06 Sandby - FC Helsingborg P05 Svart 7 - 0 Killebäckshallen
Omgång 11
2020-01-18 10:30 11 FC Helsingborg P05 Svart - Skurups IBK P05-2 1 - 5 Helsingborg Arena B 50
2020-01-18 12:00 11 IK Stanstad P05 - Malmö FBC 5 - 5 Magnus Svensson, Claus Pettersson Bråhögshallen 20
2020-01-19 13:00 11 FBC Ystad P04 - IBK Lund P06 Sandby 2 - 7 Västervånghallen
2020-02-15 00:00 11 IBK Höllviken P05 - IBS Svedala P05 WO (5 - 0)
Omgång 12
12 Malmö FBC - IBS Svedala P05
2020-01-26 15:00 12 Skurups IBK P05-2 - FBC Ystad P04 10 - 1 Skurups Sparbank Arena
2020-01-26 15:40 12 IBK Lund P06 Sandby - IK Stanstad P05 6 - 3 Killebäckshallen
2020-01-26 17:30 12 IBF Veberöd/Blentarp P04 - FC Helsingborg P05 Svart 2 - 3 Genarps Idrottshall
Omgång 13
2020-02-01 12:30 13 Skurups IBK P05-2 - IBF Veberöd/Blentarp P04 12 - 1 Skurups Sparbank Arena
2020-02-02 13:30 13 IK Stanstad P05 - FC Helsingborg P05 Svart 3 - 4 Emelie Olsson, Axel Hartwig Bråhögshallen
2020-02-02 14:30 13 IBS Svedala P05 - FBC Ystad P04 1 - 1 Aggarpshallen
2020-02-02 17:10 13 IBK Lund P06 Sandby - IBK Höllviken P05 5 - 5 Killebäckshallen
Omgång 14
2020-02-08 13:00 14 IBK Höllviken P05 - Skurups IBK P05-2 2 - 2 Halörhallen
2020-02-09 11:30 14 FC Helsingborg P05 Svart - Malmö FBC 2 - 3 Helsingborg Arena C
2020-02-09 17:30 14 IBF Veberöd/Blentarp P04 - IBS Svedala P05 2 - 4 Genarps Idrottshall
2020-02-09 18:00 14 FBC Ystad P04 - IK Stanstad P05 3 - 4 Västervånghallen
Omgång 15
2020-02-29 12:00 15 IK Stanstad P05 - IBK Höllviken P05 2 - 4 Ida Wensley, Emelie Olsson Bråhögshallen 42
2020-03-01 14:15 15 Malmö FBC - IBF Veberöd/Blentarp P04 7 - 1 , Erik Syrén Kirsebergs Sporthall
2020-03-01 15:30 15 IBK Lund P06 Sandby - Skurups IBK P05-2 5 - 7 Killebäckshallen
2020-03-01 17:00 15 IBS Svedala P05 - FC Helsingborg P05 Svart 6 - 3 Aggarpshallen
Omgång 16
2020-03-06 19:00 16 IBK Höllviken P05 - Malmö FBC 8 - 2 Gyahallen
2020-03-07 12:00 16 Skurups IBK P05-2 - IBS Svedala P05 15 - 2 Skurups Sparbank Arena
2020-03-08 13:30 16 IBF Veberöd/Blentarp P04 - IBK Lund P06 Sandby 0 - 0 Svaleboskolan
2020-03-08 14:15 16 FC Helsingborg P05 Svart - FBC Ystad P04 8 - 3 Västergårdshallen 30
Omgång 17
17 FC Helsingborg P05 Svart - IBK Höllviken P05
17 FBC Ystad P04 - IBF Veberöd/Blentarp P04
17 IK Stanstad P05 - Skurups IBK P05-2
17 Malmö FBC - IBK Lund P06 Sandby
Omgång 18
18 IBK Lund P06 Sandby - IBS Svedala P05
18 Skurups IBK P05-2 - Malmö FBC
18 IBF Veberöd/Blentarp P04 - IK Stanstad P05
18 IBK Höllviken P05 - FBC Ystad P04

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis