Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr 4 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P07-08 Joakim Palmer jocke.palmer@live.se svart/svart/svart
Gränna AIS P07/2 Vit, Röd, Röd
Hovslätts IK P08/2 Viktor Fransson viktorfransson1@gmail.com 0709-417333 Röda tröjor Vita shorts och vita strumpor
IBF Tranås P08 Lars-Göran Thorberg larsy.tranas@gmail.com 070-3826400 SvartVita/Svart/Svart
Jönköpings IK Ungdom P08/2 Per Boberg perboberg@hotmail.com 0707345588 röd/röd/röd
Månsarps IBK P08 Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF P08 Svart, Svart, Svart
Sävsjö IBK P08 Röd, Svart, Vit
Tenhults IF P08/1 Nina Karlsson nina.monica77@gmail.com 0702700384 Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 11:45 1 IBF Tranås P08 - Sävsjö IBK P08 5 - 6 Tranås Idrottshall
2019-10-12 13:30 1 Tenhults IF P08/1 - Aneby SK P07-08 4 - 4 Tenhults Sporthall
2019-10-13 08:30 1 Hovslätts IK P08/2 - Månsarps IBK P08 6 - 3 Stadsgården, Råslätt
2019-10-13 13:30 1 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Gränna AIS P07/2 4 - 7 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 2
2019-10-19 14:00 2 Aneby SK P07-08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 1 - 4 FB-hallen
2019-10-20 13:00 2 Månsarps IBK P08 - Nässjö IBF P08 5 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-10-20 14:00 2 Sävsjö IBK P08 - Tenhults IF P08/1 17 - 2 Hofgårdshallen
2019-10-20 14:00 2 Gränna AIS P07/2 - Hovslätts IK P08/2 5 - 5 Andreas Strand, Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
Omgång 3
2019-10-26 11:45 3 IBF Tranås P08 - Månsarps IBK P08 14 - 6 Tranås Idrottshall
2019-10-26 12:00 3 Hovslätts IK P08/2 - Aneby SK P07-08 12 - 5 David Andersson, Theodor Onselius Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 13:30 3 Tenhults IF P08/1 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 6 - 7 Tenhults Sporthall
2019-10-26 14:00 3 Nässjö IBF P08 - Gränna AIS P07/2 3 - 10 Lukas Bergström, Adam Enell Handskerydshallen
Omgång 4
2019-11-09 10:00 4 Aneby SK P07-08 - Gränna AIS P07/2 4 - 14 FB-hallen
2019-11-09 15:30 4 Hovslätts IK P08/2 - IBF Tranås P08 7 - 2 , Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2019-11-09 17:00 4 Nässjö IBF P08 - Sävsjö IBK P08 4 - 8 Lukas Bergström, Adam Enell Handskerydshallen
2019-11-09 17:30 4 Tenhults IF P08/1 - Månsarps IBK P08 11 - 3 Tenhults Sporthall
Omgång 5
2019-11-16 10:00 5 Sävsjö IBK P08 - Aneby SK P07-08 4 - 3 Hofgårdshallen
2019-11-17 11:45 5 IBF Tranås P08 - Nässjö IBF P08 5 - 3 Tranås Idrottshall
2019-11-17 12:00 5 Gränna AIS P07/2 - Tenhults IF P08/1 12 - 0 Ribbahallen A-hall
2019-11-17 17:00 5 Månsarps IBK P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 7 - 12 Norrahammars Sporthall
Omgång 6
2019-11-23 12:00 6 Gränna AIS P07/2 - Månsarps IBK P08 13 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-11-23 15:30 6 Hovslätts IK P08/2 - Sävsjö IBK P08 4 - 4 Olle Engqvist, David Andersson Stadsgården, Råslätt
2019-11-23 15:30 6 Tenhults IF P08/1 - IBF Tranås P08 1 - 6 Tenhults Sporthall
2019-11-24 17:30 6 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Nässjö IBF P08 18 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 7
2019-11-30 12:00 7 Nässjö IBF P08 - Hovslätts IK P08/2 2 - 10 Jonas Säleby, Tim Greek Nässjö Sporthall
2019-12-01 10:30 7 IBF Tranås P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 2 - 3 Tranås Idrottshall
2019-12-01 12:00 7 Sävsjö IBK P08 - Gränna AIS P07/2 4 - 6 Hofgårdshallen
2019-12-01 13:00 7 Månsarps IBK P08 - Aneby SK P07-08 9 - 8 Norrahammars Sporthall
Omgång 8
2019-12-07 09:30 8 Aneby SK P07-08 - Nässjö IBF P08 3 - 2 FB-hallen
2019-12-07 12:30 8 Gränna AIS P07/2 - IBF Tranås P08 7 - 4 Ribbahallen A-hall
2019-12-07 13:30 8 Tenhults IF P08/1 - Hovslätts IK P08/2 5 - 11 Tenhults Sporthall
2019-12-08 17:30 8 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Sävsjö IBK P08 6 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 9
2019-12-14 08:30 9 Hovslätts IK P08/2 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 11 - 1 Kalle Rygert, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-12-14 12:30 9 Nässjö IBF P08 - Tenhults IF P08/1 2 - 2 Tim Greek, Robin Rehn Handskerydshallen
2019-12-15 09:30 9 IBF Tranås P08 - Aneby SK P07-08 5 - 3 Tranås Idrottshall
2019-12-15 14:00 9 Sävsjö IBK P08 - Månsarps IBK P08 14 - 7 Hofgårdshallen
Omgång 10
2019-12-20 17:00 10 Månsarps IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 10 - 12 Norrahammars Sporthall
2019-12-21 12:00 10 Aneby SK P07-08 - Tenhults IF P08/1 2 - 3 FB-hallen
2019-12-21 12:00 10 Gränna AIS P07/2 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 2 - 3 Ribbahallen A-hall
2019-12-22 12:15 10 Sävsjö IBK P08 - IBF Tranås P08 6 - 4 Hofgårdshallen
Omgång 11
2020-01-11 09:15 11 Nässjö IBF P08 - Månsarps IBK P08 5 - 8 Isak Lundström, Tim Greek Nässjö Sporthall
2020-01-11 09:30 11 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Aneby SK P07-08 12 - 0 Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-01-11 13:30 11 Tenhults IF P08/1 - Sävsjö IBK P08 2 - 3 Tenhults Sporthall
2020-01-12 12:00 11 Hovslätts IK P08/2 - Gränna AIS P07/2 1 - 6 David Andersson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
Omgång 12
2020-01-18 14:00 12 Aneby SK P07-08 - Hovslätts IK P08/2 1 - 7 FB-hallen
2020-01-19 14:00 12 Gränna AIS P07/2 - Nässjö IBF P08 13 - 3 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 14:30 12 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Tenhults IF P08/1 8 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-19 15:00 12 Månsarps IBK P08 - IBF Tranås P08 5 - 7 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
2020-01-25 10:00 13 IBF Tranås P08 - Hovslätts IK P08/2 2 - 9 Tranås Idrottshall
2020-01-26 10:00 13 Gränna AIS P07/2 - Aneby SK P07-08 13 - 2 Ribbahallen A-hall
2020-01-26 14:00 13 Sävsjö IBK P08 - Nässjö IBF P08 8 - 1 Hofgårdshallen
2020-01-26 17:00 13 Månsarps IBK P08 - Tenhults IF P08/1 11 - 6 Norrahammars Sporthall
Omgång 14
2020-02-01 13:00 14 Aneby SK P07-08 - Sävsjö IBK P08 3 - 13 FB-hallen
2020-02-01 15:00 14 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Månsarps IBK P08 7 - 7 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Jönköpings Idrottshus D-hall
2020-02-01 15:00 14 Tenhults IF P08/1 - Gränna AIS P07/2 1 - 12 Tenhults Sporthall
2020-02-02 10:15 14 Nässjö IBF P08 - IBF Tranås P08 1 - 12 Isak Lundström, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
Omgång 15
2020-02-09 12:00 15 IBF Tranås P08 - Tenhults IF P08/1 7 - 4 Tranås Idrottshall
2020-02-09 12:00 15 Sävsjö IBK P08 - Hovslätts IK P08/2 11 - 8 Hofgårdshallen
2020-02-09 13:00 15 Månsarps IBK P08 - Gränna AIS P07/2 4 - 14 Norrahammars Sporthall
2020-02-09 13:45 15 Nässjö IBF P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 3 - 6 Tim Greek, Adam Enell Nässjö Sporthall
Omgång 16
2020-02-22 10:00 16 Aneby SK P07-08 - Månsarps IBK P08 9 - 8 FB-hallen
2020-02-22 13:45 16 Hovslätts IK P08/2 - Nässjö IBF P08 2 - 4 Gustaf Gustafsson, Filip Vristel Stadsgården, Råslätt
2020-02-22 15:30 16 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - IBF Tranås P08 14 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-02-23 12:00 16 Gränna AIS P07/2 - Sävsjö IBK P08 8 - 4 Ribbahallen A-hall
Omgång 17
2020-02-16 11:00 17 Nässjö IBF P08 - Aneby SK P07-08 4 - 15 Adam Enell, Isak Lundström Nässjö Sporthall
2020-02-29 09:00 17 Hovslätts IK P08/2 - Tenhults IF P08/1 7 - 3 Stadsgården, Råslätt
2020-03-01 11:00 17 IBF Tranås P08 - Gränna AIS P07/2 5 - 4 Tranås Idrottshall
2020-03-01 14:00 17 Sävsjö IBK P08 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 8 - 6 Hofgårdshallen
Omgång 18
2020-03-07 12:00 18 Aneby SK P07-08 - IBF Tranås P08 5 - 4 FB-hallen
2020-03-08 10:30 18 Tenhults IF P08/1 - Nässjö IBF P08 Tenhults Sporthall
2020-03-08 12:30 18 Jönköpings IK Ungdom P08/2 - Hovslätts IK P08/2 2 - 7 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-08 13:00 18 Månsarps IBK P08 - Sävsjö IBK P08 4 - 11 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis