Spelprogram - Pantamera F N Blå Gr 2 (-08)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 Anders Persson anders@exmff.se 0705-304849 Röd tröja
Hovslätts IK F08-09 Tina Lindberg Tina.landen@live.se 0725856675 Röd/Vit/Vit
IBF Tranås F08-09 Daniel Bravell bravell22@hotmail.com 070-7620566 Svart, svart, svart
Jönköpings IK Ungdom F08 Röd, Röd, Röd
Månsarps IBK F08 Victor Wållgren v.wollgren@gmail.com 0707406315 Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF F07-08 Svart, Svart, Svart
Värnamo IK F08-09 Richard Lööf loof.richard@gmail.com Vit tröja,/svarta byxa/vita strumpa
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 IBF Tranås F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 7 - 5 Tranås Idrottshall
2019-10-20 09:00 1 Månsarps IBK F08 - Hovslätts IK F08-09 5 - 10 Norrahammars Sporthall
2019-10-20 11:00 1 Värnamo IK F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 13 - 1 Östboskolan
Omgång 2
2019-10-26 13:30 2 Jönköpings IK Ungdom F08 - Nässjö IBF F07-08 0 - 10 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-27 08:30 2 Hovslätts IK F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 14 - 3 Elin Knutsson, Olle Edlund Stadsgården, Råslätt
2019-10-27 11:00 2 Månsarps IBK F08 - IBF Tranås F08-09 10 - 5 Norrahammars Sporthall
Omgång 3
2019-11-09 09:45 3 Nässjö IBF F07-08 - Månsarps IBK F08 11 - 2 , Tim Greek Handskerydshallen
2019-11-09 11:00 3 Värnamo IK F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 14 - 0 Östboskolan
2019-11-10 16:30 3 IBF Tranås F08-09 - Hovslätts IK F08-09 1 - 8 Tranås Idrottshall
Omgång 4
2019-11-17 08:30 4 Jönköpings IK Ungdom F08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 9 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-17 10:00 4 IBF Tranås F08-09 - Nässjö IBF F07-08 1 - 13 Tranås Idrottshall
2019-11-17 11:00 4 Månsarps IBK F08 - Värnamo IK F08-09 5 - 5 Norrahammars Sporthall
Omgång 5
2019-11-23 11:00 5 Värnamo IK F08-09 - IBF Tranås F08-09 6 - 2 Östboskolan
2019-11-23 11:30 5 Nässjö IBF F07-08 - Hovslätts IK F08-09 7 - 5 Isak Bengtsson, Tim Greek Handskerydshallen
2019-11-23 13:00 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Månsarps IBK F08 6 - 12 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 6
2019-12-07 09:30 6 Hovslätts IK F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 7 - 2 Theodor Onselius, Olle Engqvist Stadsgården, Råslätt
2019-12-08 11:00 6 Värnamo IK F08-09 - Nässjö IBF F07-08 2 - 5 Östboskolan
2019-12-08 12:30 6 IBF Tranås F08-09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 11 - 5 Tranås Idrottshall
Omgång 7
2019-12-14 11:00 7 Värnamo IK F08-09 - Hovslätts IK F08-09 3 - 4 Östboskolan
2019-12-14 16:30 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Nässjö IBF F07-08 0 - 13 Fagerhus, Fagerhult
2019-12-15 08:30 7 Jönköpings IK Ungdom F08 - Månsarps IBK F08 4 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2020-01-11 08:30 8 Hovslätts IK F08-09 - Månsarps IBK F08 13 - 1 Edith Simonsson, Elin Knutsson Stadsgården, Råslätt
2020-01-12 10:00 8 Jönköpings IK Ungdom F08 - IBF Tranås F08-09 2 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 13:00 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Värnamo IK F08-09 2 - 12 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 9
2020-01-18 11:00 9 Nässjö IBF F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F08 12 - 0 Robin Rehn, Isak Bengtsson Handskerydshallen
2020-01-18 13:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Hovslätts IK F08-09 2 - 4 Fagerhus, Fagerhult
2020-01-19 13:00 9 IBF Tranås F08-09 - Månsarps IBK F08 1 - 3 Tranås Idrottshall
Omgång 10
2020-01-25 13:45 10 Hovslätts IK F08-09 - IBF Tranås F08-09 9 - 0 Kalle Rygert, Theodor Onselius Stadsgården, Råslätt
2020-01-26 10:30 10 Jönköpings IK Ungdom F08 - Värnamo IK F08-09 1 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-26 11:00 10 Månsarps IBK F08 - Nässjö IBF F07-08 2 - 11 Norrahammars Sporthall
Omgång 11
2020-02-01 11:00 11 Värnamo IK F08-09 - Månsarps IBK F08 15 - 0 Östboskolan
2020-02-02 12:00 11 Nässjö IBF F07-08 - IBF Tranås F08-09 11 - 0 Isak Lundström, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
2020-02-02 13:00 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - Jönköpings IK Ungdom F08 6 - 6 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 12
2020-02-16 16:00 12 Månsarps IBK F08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 5 - 2 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2020-02-22 10:15 12 Hovslätts IK F08-09 - Nässjö IBF F07-08 3 - 3 Elin Knutsson, Edith Simonsson Stadsgården, Råslätt
2020-02-22 13:30 12 IBF Tranås F08-09 - Värnamo IK F08-09 3 - 1 Tranås Idrottshall
Omgång 13
2020-02-29 08:30 13 Jönköpings IK Ungdom F08 - Hovslätts IK F08-09 5 - 11 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 13:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 - IBF Tranås F08-09 3 - 6 Fagerhus, Fagerhult
2020-03-01 13:30 13 Nässjö IBF F07-08 - Värnamo IK F08-09 8 - 3 Ebba Lövdahl, Lukas Bergström Nässjö Sporthall
Omgång 14
2020-03-07 11:30 14 Hovslätts IK F08-09 - Värnamo IK F08-09 4 - 2 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2020-03-08 09:00 14 Månsarps IBK F08 - Jönköpings IK Ungdom F08 8 - 4 Norrahammars Sporthall
2020-03-08 10:45 14 Nässjö IBF F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 11 - 1 Tim Greek, Robin Rehn Nässjö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis