Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P09-10/1 Röd-svart, Svart, Svart
CL 98 IC P10/1 Jonny Karlsson jonnywalker79@hotmail.com 0739495546 Blå, Blå, Blå
FBC Karlskrona P09/1 Orange, Svart, Svart
Gantesbo IBK P09-10 Vit, Svart, Svart
Gransholms IF P09-10 Elin Wiberg elin-wiberg@hotmail.com Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF P09-10 Blå, Blå, Blå
Olofströms IBK P09-10 vit, svart, vit
Växjö IBK Utveckling P09/3 Jonas Nilsson mj.nilsson@hotmail.se 0739131900 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/4 Björn Åberg bjorn.abergvx@hotmail.com 0703-950461 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P10 Mattias Emanuelsson diftian@gmail.com 073-6378563 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Öjaby Sport IBK P09/2 Maria Fyhrman f.mia@hotmail.com 0733-999337 Vit, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P10/1 Maria Fyhrman f.mia@hotmail.com 0733-999337 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 11:30 1 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 2
2019-10-20 12:45 2 Öjaby Sport IBK P10/1 - Öjaby Sport IBK P09/2 Öjabyskolan
2019-10-20 13:45 2 Öjaby Sport IBK P09/2 - Carlshamns IBK P09-10/1 Öjabyskolan
2019-10-20 14:45 2 Carlshamns IBK P09-10/1 - Öjaby Sport IBK P10/1 Öjabyskolan
Omgång 3
2019-10-27 10:00 3 Olofströms IBK P09-10 - Gantesbo IBK P09-10 Olofströms Sporthall
2019-10-27 11:00 3 Gantesbo IBK P09-10 - Gransholms IF P09-10 Olofströms Sporthall 3-manna
2019-10-27 12:00 3 Gransholms IF P09-10 - Olofströms IBK P09-10 Olofströms Sporthall
Omgång 4
2019-10-13 13:00 4 FBC Karlskrona P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 14:00 4 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10 Vedeby Sporthall B
2019-10-13 15:00 4 Älmhults IBK P10 - FBC Karlskrona P09/1 Vedeby Sporthall B
Omgång 5
2019-11-17 12:15 5 Öjaby Sport IBK P10/1 - CL 98 IC P10/1 Öjabyskolan
2019-11-17 13:15 5 CL 98 IC P10/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Öjabyskolan
2019-11-17 14:15 5 Öjaby Sport IBK P10/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Öjabyskolan
Omgång 6
2019-11-03 10:45 6 Växjö IBK Utveckling P09/3 - FBC Karlskrona P09/1 Fortnox Arena B-hall
2019-11-03 11:30 6 FBC Karlskrona P09/1 - Gantesbo IBK P09-10 Fortnox Arena B-hall
2019-11-03 12:15 6 Gantesbo IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P09/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 7
2019-11-10 12:45 7 Öjaby Sport IBK P09/2 - Hovmantorps GOIF P09-10 Öjabyskolan
2019-11-10 13:45 7 Hovmantorps GOIF P09-10 - Gransholms IF P09-10 Öjabyskolan
2019-11-10 14:45 7 Gransholms IF P09-10 - Öjaby Sport IBK P09/2 Öjabyskolan
Omgång 8
2019-11-17 16:30 8 Carlshamns IBK P09-10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Sparbanken Arena
2019-11-17 17:15 8 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10 Sparbanken Arena
2019-11-17 18:00 8 Älmhults IBK P10 - Carlshamns IBK P09-10/1 Sparbanken Arena
Omgång 9
2019-12-07 14:00 9 Gantesbo IBK P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Oliver Johansson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-12-07 15:00 9 Hovmantorps GOIF P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/1 Oliver Johansson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2019-12-07 16:00 9 Öjaby Sport IBK P10/1 - Gantesbo IBK P09-10 Oliver Johansson, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
Omgång 10
2019-11-23 12:00 10 Gransholms IF P09-10 - FBC Karlskrona P09/1 Gemla Sporthall
2019-11-23 13:00 10 FBC Karlskrona P09/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Gemla Sporthall
2019-11-23 14:00 10 Hovmantorps GOIF P09-10 - Gransholms IF P09-10 Gemla Sporthall
Omgång 11
2019-12-01 14:45 11 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Olofströms IBK P09-10 Fortnox Arena B-hall
2019-12-01 15:30 11 Olofströms IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P09/3 Fortnox Arena B-hall
2019-12-01 16:15 11 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall
Omgång 12
2019-11-23 10:30 12 Älmhults IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09/2 Linnéhallen
2019-11-23 11:30 12 Öjaby Sport IBK P09/2 - Carlshamns IBK P09-10/1 Linnéhallen
2019-11-23 12:30 12 Carlshamns IBK P09-10/1 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen
Omgång 13
2019-12-14 11:30 13 Hovmantorps GOIF P09-10 - Carlshamns IBK P09-10/1 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-14 12:30 13 Carlshamns IBK P09-10/1 - Gransholms IF P09-10 Allhallen, Hovmantorp
2019-12-14 13:30 13 Gransholms IF P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 14
2019-12-15 12:45 14 Öjaby Sport IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P09/3 Öjabyskolan
2019-12-15 13:45 14 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Gransholms IF P09-10 Öjabyskolan
2019-12-15 14:45 14 Gransholms IF P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/1 Öjabyskolan
Omgång 15
2019-12-15 10:00 15 Olofströms IBK P09-10 - Öjaby Sport IBK P09/2 Olofströms Sporthall
2019-12-15 11:00 15 Öjaby Sport IBK P09/2 - Gantesbo IBK P09-10 Olofströms Sporthall
2019-12-15 12:00 15 Gantesbo IBK P09-10 - Olofströms IBK P09-10 Olofströms Sporthall
Omgång 16
2019-12-15 10:00 16 FBC Karlskrona P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Eddy Emilsson, Ella Gerdstigen Vedeby Sporthall B
2019-12-15 11:00 16 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10 Ella Gerdstigen, Eddy Emilsson Vedeby Sporthall B
2019-12-15 12:00 16 Älmhults IBK P10 - FBC Karlskrona P09/1 Eddy Emilsson, Ella Gerdstigen Vedeby Sporthall B
Omgång 17
2020-03-15 14:30 17 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Gransholms IF P09-10 Fortnox Arena B-hall
2020-03-15 15:15 17 Gransholms IF P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2020-03-15 16:00 17 Öjaby Sport IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2020-01-04 10:45 18 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Älmhults IBK P10 Fortnox Arena B-hall
2020-01-04 11:30 18 Älmhults IBK P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Fortnox Arena B-hall
2020-01-04 12:15 18 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P09/3 Fortnox Arena B-hall
Omgång 19
2020-01-12 12:45 19 Öjaby Sport IBK P09/2 - FBC Karlskrona P09/1 Öjabyskolan
2020-01-12 13:45 19 FBC Karlskrona P09/1 - Öjaby Sport IBK P10/1 Öjabyskolan
2020-01-12 14:45 19 Öjaby Sport IBK P10/1 - Öjaby Sport IBK P09/2 Öjabyskolan
Omgång 20
2020-01-12 16:30 20 Carlshamns IBK P09-10/1 - Olofströms IBK P09-10 Sparbanken Arena
2020-01-12 17:15 20 Olofströms IBK P09-10 - Gransholms IF P09-10 Sparbanken Arena
2020-01-12 18:00 20 Gransholms IF P09-10 - Carlshamns IBK P09-10/1 Sparbanken Arena
Omgång 21
2020-02-09 12:00 21 Gantesbo IBK P09-10 - Carlshamns IBK P09-10/1 Emmaboda Sporthall
2020-02-09 13:00 21 Carlshamns IBK P09-10/1 - FBC Karlskrona P09/1 Emmaboda Sporthall
2020-02-09 14:00 21 FBC Karlskrona P09/1 - Gantesbo IBK P09-10 Emmaboda Sporthall
Omgång 22
2020-02-01 10:00 22 Gransholms IF P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Gemla Sporthall
2020-02-01 11:00 22 Hovmantorps GOIF P09-10 - Olofströms IBK P09-10 Gemla Sporthall
2020-02-01 12:00 22 Olofströms IBK P09-10 - Gransholms IF P09-10 Gemla Sporthall
Omgång 23
2020-01-25 10:45 23 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Öjaby Sport IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-01-25 11:30 23 Öjaby Sport IBK P10/1 - Gantesbo IBK P09-10 Fortnox Arena B-hall
2020-01-25 12:15 23 Gantesbo IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall
Omgång 24
2020-01-25 10:30 24 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P09/3 Linnéhallen
2020-01-25 11:30 24 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Öjaby Sport IBK P09/2 Linnéhallen
2020-01-25 12:30 24 Öjaby Sport IBK P09/2 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis